X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś badane mutacje? Bo heparynę zaleca się chyba przy tych mutacjach np. PAI czy VR2... ja mam zalecenie od hematologa na te zastrzyki ale po transferze, ewentualnie po potwierdzonej ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Sobkiewicz kazał brać Acard, ale to nic nowego bo biorę juz od dłuższego czasu. Poza tym od 2 dc mam brać encorton i Progynova... ciekawe, skąd te różnice w zaleceniach..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Fraxiparine chyba dają wszystkim nie ważne że nie miało się badań, dziwne u nich są zwyczaje że przepisuja coś bez wcześniejszej diagnostyki
    Ja nie dostałam... aż chyba z ciekawości zapytam dr Kokoszko na najbliższej wizycie o co chodzi z tymi lekami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 22:24

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa, dostalas fraxi ze wzgledu na ryzyko hiperstymulacji, a co za tym idzie zwiekszone ryzyko zakrzepicy.
    Kup w aptece insulinowki (strzykawki z igla), przestrzyknij Fraxi do tej nowej i rob zastrzyk. Igly w insulinowkach sa ostre i nie bedziesz miala takie problemu

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Fraxiparine chyba dają wszystkim nie ważne że nie miało się badań, dziwne u nich są zwyczaje że przepisuja coś bez wcześniejszej diagnostyki
    W wielu klinikach tak jest.
    W Gamecie w standardzie daja Clexane i Encorton.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Olciaa, dostalas fraxi ze wzgledu na ryzyko hiperstymulacji, a co za tym idzie zwiekszone ryzyko zakrzepicy.
    Kup w aptece insulinowki (strzykawki z igla), przestrzyknij Fraxi do tej nowej i rob zastrzyk. Igly w insulinowkach sa ostre i nie bedziesz miala takie problemu
    Dzięki Bella za pomysł,tak właśnie zrobię.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka, juz po prenatalnych?
    Wiadomo kto siedzi w brzuszku?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już po badaniach, jutro mam spotkanie z genetykiem. Na usg wszystko wyszło dobrze i prawdopodobnie chłopak, no zobaczymy czy na kolejnym usg się to potwierdzi. Od ponad tygodnia jestem już bez leków i bardzo się cieszę bo już nie miałam gdzie wbijać fraxiparyny bo prolutex to już z miesiąc nie biorę teraz to już tylko witaminy i magnez.

    Bella93, annna83 lubią tę wiadomość

    Grzanka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa, jak się dziś czujesz? Jakieś dolegliwości po punkcji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Olciaaa, jak się dziś czujesz? Jakieś dolegliwości po punkcji?
    Hej, jakoś żyję po punkcji chociaż trochę bolą mnie jajniki. Niedawno udało mi się porozmawiać z panią Małgosią i 5 komórek jest zapłodnionych. Jutro znowu mam zadzwonić, mam nadzieję, że przetrwają te moje maleństwa :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Hej, jakoś żyję po punkcji chociaż trochę bolą mnie jajniki. Niedawno udało mi się porozmawiać z panią Małgosią i 5 komórek jest zapłodnionych. Jutro znowu mam zadzwonić, mam nadzieję, że przetrwają te moje maleństwa :-)
    Oby szybko minął ten ból jajników... trzymam kciuki za piękny rozwój komórek &&& ja dowiem się w czwartek ile mamy blastek... <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Oby szybko minął ten ból jajników... trzymam kciuki za piękny rozwój komórek &&& ja dowiem się w czwartek ile mamy blastek... <3
    Dziękuję! Ja też trzymam kciuki, żebyście mieli ich jak najwięcej. Ja jutro też powinnam dowiedzieć się więcej. Nasze mają mrozić w sobotę, więc do tego czasu stresik. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj jutro znać jak już będziesz po rozmowie z p. Małgosią &&& <3

    Olciaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa, ja się czułam lepiej z dnia na dzień... nie chcę straszyc, ale moze lepiej skontaktuj się z kliniką bo jesli to hiperka to za chwilę może być gorzej... Twoje zdrowie najważniejsze <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:34

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Po powrocie z pracy zadzwonię do pani Małgosi i jeszcze ją zapytam. Martwi mnie tylko to, że wczoraj czułam się lepiej, a dziś jestem słabsza i bardziej obolała.
    Jak najbardziej moze tak byc, ze wczoraj bylo lepiej. Bol przy sikaniu to jeden z pierwszych objawow hiperki.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ