X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serwetka wrote:
    Mnie się zdarzyło być na kilku wizytach płatnych, które nic nie wnosiły. Wizyta za 160 zł, żeby dowiedzieć się, ze remont się przedłużył i nie będzie scratchingu.Proszę zapisać się na następny raz! Idzie się wkurzyć!
    Ja czekałam od listopada na wizytę, bo wiedziałam, że jest remont i cokolwiek dalej to dopiero trzeba się zapisać wtedy kiedy będzie koniec remontu, ale to lekarz powinien zaznaczyć

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyhope wrote:
    Paranoja!!!! Z każdej strony nas łupią. Czyli ja też muszę zacząć kombinować gdzie tu znaleźć lekarza, który by mnie na takie badanie mógł wysłać. Aż nerwy człowieka biorą. A my u nich to nie leczymy się na stałe?!? Czyżby Ci lekarze nie mieli podpisanych żadnych umów z NFZ? Przecież oni też mają znajomych lekarzy, który na pewno mogliby nam takie skierowanie wystawić. Pewnie w tym samym budynku. Wystarczyłoby tylko trochę dobrej woli i współpracy.
    Ja jak u sobkiewicza zobaczyłam inf, że zwolnień nie wystawia, bo to okradanie zusu to mnie ciarki przeszły. Dobrze, że mi się udało z tą stymulacja, a jakbym nie mogła dostać wolnego to nie wiem jak bym przeżyła ten tydzień. Musiałabym kombinować u siebie jakieś zwolnienie, co też nie jest łatwe i niekiedy trzeba wyłożyć pieniadze

    babyhope lubi tę wiadomość

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyhope wrote:
    Dziewczyny mam pytanie w kwestii tej histeroskopii. Niektóre z was piszą, że lekarze wydali im w Salve takie skierowanie. Czy przypadkiem nie jest tak, że jeśli masz dofinansowanie do in vitro, to mogą dać skierowanie a jeśli leczysz się całkowicie prywatnie to już nie?
    Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mogły napisać po wizytach u swoich ginekologów, co mówią na ten temat. Czy są skłonni takie kierowanie wystawić? Ja zawsze chodziłam na wizyty do dr Stefanowicz, więc najbardziej interesuje mnie, co ona odpowiedziałaby w tej kwestii.
    Jeśli któraś z was w najbliższym czasie będzie na wizycie, to byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mogły wypytać lekarzy na te okoliczność.

    Babyhope, ja dostałam skierowanie od dr. Stefanowicz na histeroskopie na Nfz w ubiegłym roku, zanim okazało się, że musi być in vitro, nawet nie spodziewałam się, że będzie za free, bo wcześniej za hsg normalnie płaciłam. Myślę, że jak ja zagadnieniesz, że słyszałaś o możliwości wykonania na Nfz to Ci wystawi...

  • serwetka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 16 marca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wiedziałam, ze jest i podczytywałam na forum, ze się przedłuży. Jak masz wizytę na określony dzień cyklu to tak chcesz się umówić i nie masz na to wpływu kiedy ten dzień będzie. Dzwoniąc do Salve panie rejestratorki nie potrafiły udzielić informacji o remoncie i kiedy i czy jest sens się umawiać. Odniosłam wręcz wrażenie , ze o nim nie wiedziały. Dlatego odwołałam wizytę i czekałam czy dziewczyny na forum coś napiszą bo drugi raz na bezsensowna wizytę nie chciałam iść. Z lekarzem oprócz wizyty nie mam żadnego kontaktu :(
    Maja25 wrote:
    Ja czekałam od listopada na wizytę, bo wiedziałam, że jest remont i cokolwiek dalej to dopiero trzeba się zapisać wtedy kiedy będzie koniec remontu, ale to lekarz powinien zaznaczyć

    Ja 31 lat, hashimoto , amh 3,19
    M 34 lat słabe nasienie
    Brak dzieci, starania od czerwiec 2016
    Dwie nieudane IUI
    Marzec 2019 pierwsze podejście do in vitro ( 8 komórek, 4 dojrzałe , zapłodniły się 3, przetrwały 2), transfer blastki 3AA, blastka 4AB na zimowisku.
    Kwiecień 2019 podejście do crio transferu blastki 4AB
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 wrote:
    Ja jak u sobkiewicza zobaczyłam inf, że zwolnień nie wystawia, bo to okradanie zusu to mnie ciarki przeszły. Dobrze, że mi się udało z tą stymulacja, a jakbym nie mogła dostać wolnego to nie wiem jak bym przeżyła ten tydzień. Musiałabym kombinować u siebie jakieś zwolnienie, co też nie jest łatwe i niekiedy trzeba wyłożyć pieniadze

    A co takiego się działo? Jakieś bóle czy wahania nastrojów?
    Ja liczę na zwolnienie w dzień punkcji i chociaż ze dwa dni po, wyobrażam sobie ze może być mi wtedy potrzebne, chociaż nie wiem jak to wszystko wyglada.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serwetka wrote:
    Tez wiedziałam, ze jest i podczytywałam na forum, ze się przedłuży. Jak masz wizytę na określony dzień cyklu to tak chcesz się umówić i nie masz na to wpływu kiedy ten dzień będzie. Dzwoniąc do Salve panie rejestratorki nie potrafiły udzielić informacji o remoncie i kiedy i czy jest sens się umawiać. Odniosłam wręcz wrażenie , ze o nim nie wiedziały. Dlatego odwołałam wizytę i czekałam czy dziewczyny na forum coś napiszą bo drugi raz na bezsensowna wizytę nie chciałam iść. Z lekarzem oprócz wizyty nie mam żadnego kontaktu :(
    No w rejestracji to momentami nie wszystko wiedzą jak się pytasz. Ja musiałam się zjawić w 20 dc i też monitorowalam na forum co dziewczyny piszą, bo inaczej nie byli sensu. Wizytę zaklepywalam, a potem ja zmieniłam na inny termin w sumie od połowy grudnia.

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    A co takiego się działo? Jakieś bóle czy wahania nastrojów?
    Ja liczę na zwolnienie w dzień punkcji i chociaż ze dwa dni po, wyobrażam sobie ze może być mi wtedy potrzebne, chociaż nie wiem jak to wszystko wyglada.
    Mi Kłosiński powiedział, że może dać tylko na dzień punkcji, bo wcześniej pytałam czy na czas stymulacji jeśli będę mieć problem z wolnym w pracy to czy będzie taka możliwość.
    Ja stymulację i punkcje, która miałam w poniedziałek przeszłam ok, po punkcji też było ok. Jedynie w dzień punkcji musiałam odespac.
    Natomiast po punkcji u Sobkiewicz miałam konsultacji i stoi na biurku taka inf by nie prosić o zwolnienie i nie stwarzać nie ręcznych sytuacji itd. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 19:00

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • serwetka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 16 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 gdyby nie zbyt wysokie FSH , a raczej błąd labo to miałybyśmy punkcję w tym samym czasie także z tym planowaniem wizyt wiem o czym mówisz :( a po punkcji mąż mógł wejść do Ciebie jak się obudzisz?

    Ja 31 lat, hashimoto , amh 3,19
    M 34 lat słabe nasienie
    Brak dzieci, starania od czerwiec 2016
    Dwie nieudane IUI
    Marzec 2019 pierwsze podejście do in vitro ( 8 komórek, 4 dojrzałe , zapłodniły się 3, przetrwały 2), transfer blastki 3AA, blastka 4AB na zimowisku.
    Kwiecień 2019 podejście do crio transferu blastki 4AB
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 16 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam w tym Salve problemy robią ;)
    W Gamecie jak powiem, ze potrzebuje zwolnienie to nawet na pojedyncza wizyte by mi dali. Mam stały kontakt z dr, który robił mi histeroskopie i pozniej laparoskopie na NFZ w szpitalu, w którym pracuje, pomimo tego ze Gameta oby dwie uslugi oferuje prywatnie.

    Moja stara pani dr, ktora nie miala kontraktu z NFZ, takze wypisala mi skierowanie na laparoskopie do ICZMP, wiec na te zabiegi/operacje moze dac skierowanie kazdy gin.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • podczytuje Ekspertka
    Postów: 278 58

    Wysłany: 16 marca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila83 wrote:
    Ja składałam wniosek w Salve 1 lutego i zadzwonili do mnie sami z Salve 26 lutego powiedzieć, że się zakwalifikowalismy. Zadzwoń do Pani Małgorzaty Wójt i zapytaj na jakim etapie jest rozpatrywanie.

    Dziękuję za informacje ☺️

  • babyhope Przyjaciółka
    Postów: 84 24

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 wrote:
    Nie podziękuję by dmuchać na zimne😉.. Ja z natury jestem optymistką i wiele razy byłam w ciężkich sytuacjach i jakoś z nich wychodzilam. Psychicznie mam dość tych wzlotów i upadków, ale zawsze szukam wyjścia i je znajduje. Co mi z tego, że zacznę rozpaczac i się poddam to stanę w miejscu, a nie o to chodzi. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz musimy podjąć jakieś działanie czy decyzję, a z czasem wyjdzie, że można coś było zrobić inaczej i było inne wyjście. To jest dobijajace. W domu maz jest tym kimś bardziej ułożonym, zachowawczym,biernym a ja taki ryzykant, działam, ale za to wiele więcej zyskuje i nie ma u mnie stagnacji. Choć z drugiej marzy mi się święty spokój i to by spocząć na laurach, ale nie wiem czy to w moim przypadku realne, pewno życia mi by braklo, bo czas tak zaiwania i ciągle cos:)

    Wiesz, mój też tylko pyta:'To co teraz robimy?'. Ja mieszkam daleko od Łodzi, więc wszędzie jeżdżę sam (wystarczy, że ja ciągle muszę się zwalniać z pracy). Gdy myślę, że już się nie podniosę to okazuje się, że za każdym razem jestem silniejsza i bardziej taka 'zatwardziała', przygotowana na cios. Choć przyznam, że czekam obecnie na wyniki KIR-ów i jak otwieram ich stronę z wynikami to od razu brzuch mnie boli!!!

    Maja25 lubi tę wiadomość

    Leiden czynnika V, MTHFR
    ICSI w Salve:
    13.11.2018 4AA :(
    08.02.2019 4AA :(
  • babyhope Przyjaciółka
    Postów: 84 24

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 wrote:
    Ja czekałam od listopada na wizytę, bo wiedziałam, że jest remont i cokolwiek dalej to dopiero trzeba się zapisać wtedy kiedy będzie koniec remontu, ale to lekarz powinien zaznaczyć

    Ja też czekałam od listopada. Moja pani dr wspomniała o remoncie.

    Leiden czynnika V, MTHFR
    ICSI w Salve:
    13.11.2018 4AA :(
    08.02.2019 4AA :(
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serwetka wrote:
    Maja25 gdyby nie zbyt wysokie FSH , a raczej błąd labo to miałybyśmy punkcję w tym samym czasie także z tym planowaniem wizyt wiem o czym mówisz :( a po punkcji mąż mógł wejść do Ciebie jak się obudzisz?
    Wiesz co nie pytałam, ale wtedy bylo 6 punkcji i 3 transfery, nie widziałam żadnego faceta by wchodził. Mój czekał na korytarzu. Byłam pierwsza, więc potem czekałam na korytarzu na konsultacje i widziałam jak faceci siedzieli pod drzwiami. Zresztą tam wchodzisz i jest jedna sala z parawanami i sala gdzie robią zabieg i szatnia, więc jeśli co jakiś czas ktoś idzie na zabieg i potem z szatni wychodzi w koszuli na tą sale i tam może być czyjś mąż to trochę krepujace by było. Nie wiem czy transfer wygląda podobnie do punkcji i w tym samym miejscu... Po transferze dziewczyny pisały, że jeśli jest ich mało to mąż może wyjść.

    Tz jak się dowiedziałas, że laboratorium zrobiło pomyłkę tz w salve?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 22:30

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • babyhope Przyjaciółka
    Postów: 84 24

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neila83 wrote:
    Babyhope, ja dostałam skierowanie od dr. Stefanowicz na histeroskopie na Nfz w ubiegłym roku, zanim okazało się, że musi być in vitro, nawet nie spodziewałam się, że będzie za free, bo wcześniej za hsg normalnie płaciłam. Myślę, że jak ja zagadnieniesz, że słyszałaś o możliwości wykonania na Nfz to Ci wystawi...
    Dzięki za informacje. Nie omieszkam zapytać. W naszym systemie zdrowotnym wszystko się szybko zmienia... A my musimy być gotowe na wszystko!!!

    Leiden czynnika V, MTHFR
    ICSI w Salve:
    13.11.2018 4AA :(
    08.02.2019 4AA :(
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ale Wam w tym Salve problemy robią ;)
    W Gamecie jak powiem, ze potrzebuje zwolnienie to nawet na pojedyncza wizyte by mi dali. Mam stały kontakt z dr, który robił mi histeroskopie i pozniej laparoskopie na NFZ w szpitalu, w którym pracuje, pomimo tego ze Gameta oby dwie uslugi oferuje prywatnie.

    Moja stara pani dr, ktora nie miala kontraktu z NFZ, takze wypisala mi skierowanie na laparoskopie do ICZMP, wiec na te zabiegi/operacje moze dac skierowanie kazdy gin.
    No tak powinno być, człowiek nie mała kasę tam wykłada to jeszcze musi kombinować z pracą, a różnie to bywa. Mój mąż już miał problem z wolnym ostatnio i to na samą punkcje, mimo że ma zaległy urlop do wybrania, a niestety musimy jeździć razem. Składki na ZUS płaci się nie małe, nie chodzę na zwolnienia, więc faktycznie jesli potrzebuje to nie uważam, że ZUS okradam. Bardziej chyba jest na odwrot😉

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • serwetka Przyjaciółka
    Postów: 103 56

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 wrote:

    Tz jak się dowiedziałas, że laboratorium zrobiło pomyłkę tz w salve?

    Dzięki Maja nie codziennie chodzi się na punkcję dlatego pytam ;) co do laboratorium to nie w Salve tylko w państwowym szpitalu. Zadzwoniłam do dr M.Wójt z informacja o wynikach i była przerażona, ze jak chce podchodzić do procedury z takim wynikiem. Dr Koko stwierdziła , ze przy amh 3,19 nie możliwe są takie wyniki fsh dlatego podejrzewała błąd w laboratorium. Dr Wójt pytała czy przypadkiem nie wzięłam zastrzyku z ovitrelle. Tylko po co i skąd miałabym mieć? Stymulację wstrzymano i na kolejny miesiąc i badania robiłam w Salve. Specjalnie jechałam 80 km na badanie, żeby już wątpliwości nie było. W tym cyklu było ok i podeszłam do stymulacji :) jak policzyłam to było 20 zastrzyków w sumie! Teraz wieczorem trzy ostatnie :) chciałabym być już po wszystkim

    Ja 31 lat, hashimoto , amh 3,19
    M 34 lat słabe nasienie
    Brak dzieci, starania od czerwiec 2016
    Dwie nieudane IUI
    Marzec 2019 pierwsze podejście do in vitro ( 8 komórek, 4 dojrzałe , zapłodniły się 3, przetrwały 2), transfer blastki 3AA, blastka 4AB na zimowisku.
    Kwiecień 2019 podejście do crio transferu blastki 4AB
  • freta Autorytet
    Postów: 369 215

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przed histeroskopią w salve dostaje się coś przeciwbólowego? I coś dożylnie usypiającego ( jak przed punkcją)?

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podczytuje wrote:
    Dziękuję za informacje ☺️

    My dostaliśmy odpowiedz w ciągu około 2 tygodni.
    Składaliśmy wniosek jakos w pierwszych dnia lutego.

    podczytuje lubi tę wiadomość

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Maja25 Autorytet
    Postów: 1429 707

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serwetka wrote:
    Dzięki Maja nie codziennie chodzi się na punkcję dlatego pytam ;) co do laboratorium to nie w Salve tylko w państwowym szpitalu. Zadzwoniłam do dr M.Wójt z informacja o wynikach i była przerażona, ze jak chce podchodzić do procedury z takim wynikiem. Dr Koko stwierdziła , ze przy amh 3,19 nie możliwe są takie wyniki fsh dlatego podejrzewała błąd w laboratorium. Dr Wójt pytała czy przypadkiem nie wzięłam zastrzyku z ovitrelle. Tylko po co i skąd miałabym mieć? Stymulację wstrzymano i na kolejny miesiąc i badania robiłam w Salve. Specjalnie jechałam 80 km na badanie, żeby już wątpliwości nie było. W tym cyklu było ok i podeszłam do stymulacji :) jak policzyłam to było 20 zastrzyków w sumie! Teraz wieczorem trzy ostatnie :) chciałabym być już po wszystkim
    Co za historia! Ja właśnie policzyłam z ciekawości i wyszły mi 32 zastrzyki... Nie było w sumie źle, brzuch nie bolał, śladu już nie ma i dobrze bo teraz kolejna porcja i już mam 6 więcej.
    Tak się zastanawiam jak mam 2 ampułki to lepiej zrobić na dwa razy czy pobrać do jednej strzykawki i zrobić jeden, bo tak bez sensu się kłuć na dwa razy?

    Starania od 2016 - poronienie 04.2016,
    laparoskopia 12.2017
    Leczenie w Salve Medica Łódź
    10.2018 dr Kłosiński
    Niskie AMH
    (09.18 -0,12)
    (11.2018 -0,45)
    Ja r. 77(42 lata)zdrowa
    Mąż r.76(43 lata) zdrowy
    Czekamy na pierwsze in vitro na własnych komórkach...
    11.03 punkcja 2 komórki zamrozone
    2 stymulację przerwane
    Podchodzimy do tra sferu z 2 komorkami😐
    01.02.20 transfer jedynego zarodka 4a 😢 the end of Dreams on jour own cells...
  • freta Autorytet
    Postów: 369 215

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja25 wrote:
    Tak się zastanawiam jak mam 2 ampułki to lepiej zrobić na dwa razy czy pobrać do jednej strzykawki i zrobić jeden, bo tak bez sensu się kłuć na dwa razy?

    Jak są 2 ampułki tego samego leku, to raczej można. W ulotce powinno być napisane.

    Maja25 lubi tę wiadomość

‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ