X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam TSH dobre tylko przy Euthyroxie :/ Ja się niecierpliwie, bo jeszcze długo do testowania... Termin @ wypada ok. 10-11 stycznia, tak więc jeszcze wcześnie na test, nie chce sobie robić nadziei, a z drugiej strony niepotrzebnie się załamywać. Ovi utrzymuje hcg w organiźmie do 10 dni, więc test byłby zakłamany. Od inseminacji, czyli od czwartku kłują mnie jajniki, boli podbrzusze przy większych ruchach, piersi mam obolałe i obrzmiałe, dzisiaj przy jedzeniu kotleta u rodzinki zemdliło mnie, że aż musiałam się oddalić, ale żadnych wymiotów. Nie wiem, czy to moja wyobraźnia, czy jednak może coś się szykuje... jak myślicie?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Spelnienia najwiekszego marzenia w 2017 roku!:) uda sie zobaczycie. Wierze w metode in vitro i wiem ze jest to dobra droga ale trzeba byc wytrwalym ! Zafasolkowanym gratuluje z calego serducha <3 . Moje zycie nie uklada sie tak jak bym chciala. Po nieudanej 3 probie nie wytrwalismy razem z mezem. Wyszly pewne sprawy o ktorych nie bede pisac na forum. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie ale wiem ze decyzja jest sluszna i dzieko by tego nie naprawilo. Rozstajemy sie. Wierze ze kiedys bede miec dziecko ale jeszcze nie teraz i nie z nim.... Pozbywam sie lekow, bo mnie juz nie pomoga ale moze przyniosa ktorejs z Was upragnione szczescie. Progynova 1 pelne opakowanie + 17 tabletek, Siofor 500- pelne opakowanie, Encorton 10mg- 1 opakowanie, prolutex 25 - 2 ampulki. To oddam za darmo. Fraxiparine 0,4- 3 opakowania ( po 40 zl kazde), gonal F 900- oddam w cenie nizszej niz refundacja -300zl. Wszystko bylo przechowywane zgodnie z ulotka. Jesli ktoras jest chetna zapraszam na priv. Sciskam Was ogromnie. Czas byc otwartym na zmiany ;) ! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 08:49

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • kkinga Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam posiadam 1 opakowanie Lutinus 100, 1.5 opakowania zastrzyków fragmin 5000, 2 opakowania duphastonu 10 mg, 2 opakowania estrofemu 2mg i 1.5 opakowania encorton 5mg. Mi niestety już się nie przydadzą... Jestem po 3 i ostatniej nieudanej próbie in vitro. Został mi taki zapas leków. Szkoda je wyrzucać, może którejś z Was by się przydały. Jeśli tak proszę pisać na e-maila [email protected] .pl pozdrawiam i życzę Wam wszystkim powodzenia

    Kinga
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja, z jednej strony jest mi strasznie przykro, ze nie poukladalo sie tak jakbys chciala, a z drugiej wiem, ze zmiany (nawet tak drastyczne) moga przyniesc wiele dobrego. Trzymaj sie kochana :* :*

    frezja lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja, przykro mi, że tak się musi zacząć nowy rok u Ciebie ;( Uważam tak samo jak Bella. Mówią, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i ja sama się o tym niejednokrotnie w życiu przekonałam. Bądź silna, walcz o siebie i nie poddawaj się. Będę mocno trzymała za Ciebie kciuki. Trzymaj się ciepło :*

    frezja lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi że takie zmiany w Twoim życiu. życzę Ci aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli i żebyś była szczęśliwa Frezja będziesz jeszcze mamą na pewno!!!❤❤❤❤❤❤❤❤ Trzymaj się kochana.

    frezja lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • marzenie83 Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie stary rok nie skończył się dobrze. W sylwestra zaczęłam krwawic i trafiłam do ICZMP w Łodzi. W nocy było już po wszystkim

    starania od 2011, niedoczynność tarczycy, przeciwciała plemnikowe, nk, szczepienie limfocytami prof.Malinowski, Salve 4 inseminacje :-( , 1 inv nieudane, 2 inv-crio nieudane, szczepienie limfocytami + intralipid, doc. Pasnik 5.12.2016 3 inv-crio - Kropek był z nami tylko m_c.
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenie83 kurwa to nie sprawiedliwe :( tulę mocno, trzymaj się kochana!!!

    jomika cierpliwości :)

    frezja... kurde w sumie to nawet nie wiem co Ci napisać. Szczęścia w Nowym Roku !!!

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • marzenie83 Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być tak pięknie a życie napisało inny scenariusz

    starania od 2011, niedoczynność tarczycy, przeciwciała plemnikowe, nk, szczepienie limfocytami prof.Malinowski, Salve 4 inseminacje :-( , 1 inv nieudane, 2 inv-crio nieudane, szczepienie limfocytami + intralipid, doc. Pasnik 5.12.2016 3 inv-crio - Kropek był z nami tylko m_c.
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi marzenie: (

    frezja lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • marzenie83 Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem tylko jedno, że mój organizm wreszcie ruszył do działania i leczenie przyniosło skutek. Jeszcze będzie dobrze, wierzę że mój Aniołek do mnie wróci

    starania od 2011, niedoczynność tarczycy, przeciwciała plemnikowe, nk, szczepienie limfocytami prof.Malinowski, Salve 4 inseminacje :-( , 1 inv nieudane, 2 inv-crio nieudane, szczepienie limfocytami + intralipid, doc. Pasnik 5.12.2016 3 inv-crio - Kropek był z nami tylko m_c.
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, widzę że nastroje od nowego roku nie najlepsze u nas panują :(

    Frezja, życzę Ci, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli, trzymam za Ciebie kciuki bardzo, bardzo mocno. Mogę tylko domyślać się, jak się teraz czujesz i jak Ci jest ciężko, ale wierzę (i wiem to też z własnego doswiadczenia), że w najbardziej nieoczekiwanym momencie życie może obrócić się o 180 stopni - oczywiście w stronę szczęścia i spełnienia marzeń! Trzymaj się Kochana!

    Marzenie przykro mi bardzo z powodu Twojej straty! Najważniejsze to nie załamywać się i walczyć dalej - oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić... skoro Twój organizm reaguje na leki to na pewno się uda, trzymam za Ciebie kciuki.

    Jomika, kiedy Ty testujesz? Trzeba wreszcie przełamać tę złą passę...!

    U mnie w sumie nic nowego nie słychać, po ostatniej nieudanej próbie wywołania owulacji dostałam znów duphaston na wywołanie @, a od nowego cyklu zaczynam przygodę z clo. Dużo naczytałam się w necie o tym cholernym LUFie i postanowiłam, że przechodzę na dietę - czytałam, że dobrze dobrana dieta może bardzo wspomóc leczenie PCOS i LUF. Póki co wyeliminowałam słodycze i wszystkie inne produkty zawierające puste węglowodany. Zapisałam się też na zajęcia fitness 2 razy w tygodniu (po długiej przerwie wczoraj byłam pierwszy raz). Teraz szukam jakiegoś dobrego dietetyka, który ułożyłby mi już konkretną dietę adekwatną do moich schorzeń i potrzeb. Może znacie kogoś godnego polecenia w Łodzi?

    frezja lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najchętniej testowalabym już dziś, ale postanowiłam sobie,ze dotrzymam przynajmniej terminu miesiączki czyli najbliższej niedzieli. Mam troche strach przed testowaniem, żeby znowu nie było rozczarowania :( od momentu inseminacji mam b czule i nabrzmiałe piersi, nie wiem czy to jeszcze może być od leków... tak samo jajniki od razu po IUI mnie kluly, teraz bardziej boli mnie podbrzusze, a w nocy jak np chce się wyciągnąć to mnie boli/ciągnie. Nie wiem co mam o tym myśleć, odganiać wszystkie myśli,żeby o tym nie myśleć, ale jednak z tylu głowy jest nadzieja...

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Calineczka ja korzystam z uslug pani dietetyk. Uklada diety miedzyinnymi dla kobiet w ciazy. Bede u niej dzisiaj, jesli chcesz to moge zapytac o diete zwiazana z PCOS. U mnie przeprowadzajac wywiad interesowala sie hormonami, krzywa cukrowa i insulinowa, ogolnie uwazam ze jest ogarnieta. Prowadzi tez diety dedykowane w konkretnych chorobach.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella super, gdybyś mogła to podpytaj się o tą dietę dla PCOS, czy Twoja pani dietetyk coś o tym wie, jeśli tak - koniecznie podaj mi jej namiary! Właśnie potrzebuję kogoś, kto podszedłby do mnie indywidualnie, wziął pod uwagę moje wyniki itd... ponieważ nie mam nadwagi potrzebuję dietę nie na schudnięcie ale raczej na wyeliminowanie problemów związanych z PCOS. Będę wdzięczna za pomoc!

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sprawy, ide na 16, wiec pozniej sie odezwe.
    Ja poszlam po pozytywnej becie, bo od transferu schudlam 3kg i nerka zeczela mnie bolec z braku tluszczyku, wiec nie jest to dieta na odchudzanie, a taka po prostu zdrowa z tygodniowym jadlospisem i przepisami.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pytanie o diete dla kobiet z PCOS az jej oczy zablyszczaly "w tym sie specjalizuje".
    Mgr inz. Kinga Kryska-Domanska
    Perfect Line ul. Narutowicza 32
    784 583 025

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie są koszta u takiej Pani dietetyk? Jeśli to nie tajemnica...

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ