X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z diete dla kobiet w ciazy zaplacilam 300zl (6wizyt + jadlospisy). Cennik jest na stronie http://www.perfectline-dieta.pl/cennik.html

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, to świetnie! Dziękuję Ci serdecznie, jutro dzwonię i umawiam się na wizytę! Lokalizacja też jest dla mnie super, na Narutowicza mam z domu niecałe 10 min autem lub tramwajem :)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy mąż którejś z Was brał może profertil i zostały mu jakieś sztuki?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jomika chyba nie przeoczyłam jeszcze nie testowałaś? kiedy ten dzień???



    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    jomika chyba nie przeoczyłam jeszcze nie testowałaś? kiedy ten dzień???
    Jomika ma termin @ na 10/11.01

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Bella93 a co u Ciebie?

    dziewczyny odczarujcie ten wątek. tak mocno Wam kibicujemy z Jasiem

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Maxinka Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny.Chciałam się przywitać,jestem nowa na tym wątku i w ovufriend też od niedawna.
    Do tej pory tylko sobie przeglądałam różne wątki,głównie te bliskie moim problemom.Ja zaczęłam właśnie leczenie w Salve i czekam na optymistyczny obrót sytuacji,bo na razie trochę pod górkę :-/
    Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,przesyłam najlepsze życzenia na Nowy Rok i mocno trzymam kciuki,by nasze plany i marzenia szybko się spełniły :-)

    POF
    morfologia 1-5% , słaba chromatyna
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    dzięki Bella93 a co u Ciebie?

    Ja po poronieniu wyhodowalam torbiel czynnosciowa 6x3,5cm i biore Orgametril, transferu na razie nie bedzie.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ja szczerze to już nie mogę i najchętniej testowałabym jutro, ale boję się, że Ovitrelle zakłamie mój wynik, pokaże mi dwie kreski, które potem mogą się okazać fałszywe, a ja się będę głupia cieszyc. Ja już nie mam siły czekać, pomóżcie, co mam robić???? A co do mojej @ to pomóżcie mi wyliczyć, bo na moje oko to termin może być i 8go w niedziele... Ot taka zagadka: okres ostatni miałam 12 grudnia, owu była ok. 28 grudnia (29 było IUI), a ostatnie trzy cykle trwały po 28 dni, kiedy powinnam dostać @?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxinka wrote:
    Witajcie Dziewczyny.Chciałam się przywitać,jestem nowa na tym wątku i w ovufriend też od niedawna.
    Do tej pory tylko sobie przeglądałam różne wątki,głównie te bliskie moim problemom.Ja zaczęłam właśnie leczenie w Salve i czekam na optymistyczny obrót sytuacji,bo na razie trochę pod górkę :-/
    Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,przesyłam najlepsze życzenia na Nowy Rok i mocno trzymam kciuki,by nasze plany i marzenia szybko się spełniły :-)

    CZEŚĆ Maxinka, witaj wśród nas :)

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do terminu testowania to Salve kazało 12go stycznia, czyli 14 dni od IUI. Objawy mam, jakich nigdy wcześniej nie miałam i dlatego już nie mam siły czekać :((((

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika, jak nie mozesz wytrzymac to idz lepiej na bete, ale to tez 10dpo najwczesniej.
    Co dlugosci cyklu to nic nie wywrozymy, jakbys wiedziala ile trwa Twoja faza lutelna to byloby latwiej ;)

    Edit: pamietaj ze Ovi to hcg, wiec mozesz sie czuc jak w ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 18:01

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak czuje, że będzie lipa ;( Chyba znowu straciłam nadzieję.... Głupie Ovi, tylko rodzi nadzieję, po której rozczarowanie boli bardziej niż normalnie ;( Co do bety to czy po jednej becie będzie widać czy jest ciążą, czy trzeba zrobić kilka, w odpowiednich odstępach czasu?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika nie chce Cię martwić ale tak Jak mówi Bella te dziwne objawy mogą być po Ovi. Ja np dzisiaj rano miałam jakieś straszne mdłości całkiem bez powodu i mysle, że to moz3 być właśnie wynik Ovi (mimo że minęło już 9 dni od zastrzyku). Ja bym się wstrzymała z testowaniem do tego dnia który wyznaczył Ci lekarz, chyba bez sensu zrobić sobie nadzieję jeśli ma być to tylko pozostałość po Ovi.

    Witaj Maxinka, napisz coś więcej o sobie, u kogo się leczysz, czy masz zdiagnozowano przyczynę niepłodności, Jak dlugo sie staracie?

    Ja natomiast wczoraj byłam na wizycie u dr Zubrzyckiej, bo złapała mnie jakas okropna infekcja intymna lacznie z zapaleniem pecherza :/ i potrzebowałam szybko żeby mnie gin zobaczył. W ogóle to zastanawiam się czy ta infekcja nie jest też jakimś wynikiem tego Ovi bo już bardzo dawno nie miałam żadnych tego typu problemow... W każdym razie dostałam jakiś krem dopochwowo i już jest lepiej.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Maxinka, powodzonka :)

    Jomika na moje oko @ powinna przyjść koło 9 stycznia. +/- dzień

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już wszystko jasne... Nic z tego nie będzie, mam już dość, rezygnuje :( Jaka ja głupia byłam i naiwna, dopiero Wy mi otworzyłyście oczy, że to cholerstwo taka jazdę w organiźmie robi... Od zastrzyku mija dzisiaj 10ty dzień, a ja się łudziłam, że zadne lekarstwo przecież tak długo nie może dawać takich objawów, no i zonk ;((( Nie mam już siły na prawde

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Maxinka Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przedwczesne wygasanie jajników (POF). Objawia się to podwyższonym FSH i niskim AMH(bardzo niska rezerwa). Można to porównać do menopauzy,jednak o ile menopauza jest naturalnym zjawiskiem w określonym wieku,to takie objawy przed 40 r.ż. są uznawane za zaburzenie.Ja mam 30 +.
    Historia moich starań nie jest długa.We wrześniu 2016 podjęliśmy decyzję,że czas na dziecko.Właściwie bardziej ja dojrzałam do tego,bo mąż już dawno chciał.Jeszcze w październiku jak byłam u ginekologa na kontroli,to tylko powiedział,że jeden jajnik wygląda na USG jakby kiepsko pracował,a drugi ok i było widać owulację.Hormonów jednak nigdy nie badałam.Teraz wiem,że gdybym miała kiedykolwiek wcześniej oznaczone podstawowe hormony,byłoby wiadomo,że jajniki coraz słabiej pracują.Ja żadnych objawów nie widziałam wcześniej,cykle od zawsze regularne,tej samej długości.
    Pierwsze objawy zauważyłam w listopadzie 2016,miesiączki przestały być regularne i ogólnie poczułam,że coś jest nie tak.Ponieważ chciałam sobie zrobić podstawowe badania przed ewentualną ciążą,dodatkowo z własnej inicjatywy oznaczyłam hormony,no i tutaj szok :-/ trochę poczytałam i zaczęłam nabierać podejrzeń,co się może dziać.Trafiłam jeszcze do endokrynologa,powtórzyłam badania i zrobiłam trochę dodatkowych.Endokrynolog jeszcze nie powiedział,że to na pewno POF,ale ze względu na wynik AMH sugerował,by nie tracić czasu i skonsultować się ze specjalistami od niepłodności.Wybierałam między Salve a Gametą.Ostatecznie wybrałam Salve...
    C.D.N. :-)


    POF
    morfologia 1-5% , słaba chromatyna
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxinka wrote:
    Ja mam przedwczesne wygasanie jajników (POF). Objawia się to podwyższonym FSH i niskim AMH(bardzo niska rezerwa). Można to porównać do menopauzy,jednak o ile menopauza jest naturalnym zjawiskiem w określonym wieku,to takie objawy przed 40 r.ż. są uznawane za zaburzenie.Ja mam 30 +.
    Historia moich starań nie jest długa.We wrześniu 2016 podjęliśmy decyzję,że czas na dziecko.Właściwie bardziej ja dojrzałam do tego,bo mąż już dawno chciał.Jeszcze w październiku jak byłam u ginekologa na kontroli,to tylko powiedział,że jeden jajnik wygląda na USG jakby kiepsko pracował,a drugi ok i było widać owulację.Hormonów jednak nigdy nie badałam.Teraz wiem,że gdybym miała kiedykolwiek wcześniej oznaczone podstawowe hormony,byłoby wiadomo,że jajniki coraz słabiej pracują.Ja żadnych objawów nie widziałam wcześniej,cykle od zawsze regularne,tej samej długości.
    Pierwsze objawy zauważyłam w listopadzie 2016,miesiączki przestały być regularne i ogólnie poczułam,że coś jest nie tak.Ponieważ chciałam sobie zrobić podstawowe badania przed ewentualną ciążą,dodatkowo z własnej inicjatywy oznaczyłam hormony,no i tutaj szok :-/ trochę poczytałam i zaczęłam nabierać podejrzeń,co się może dziać.Trafiłam jeszcze do endokrynologa,powtórzyłam badania i zrobiłam trochę dodatkowych.Endokrynolog jeszcze nie powiedział,że to na pewno POF,ale ze względu na wynik AMH sugerował,by nie tracić czasu i skonsultować się ze specjalistami od niepłodności.Wybierałam między Salve a Gametą.Ostatecznie wybrałam Salve...
    C.D.N. :-)

    A którego specjalistę w Salve wybrałaś?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7266

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika, chodzilo o to ze to faktycznie moga byc objawy ciazy, ale rownie dobrze efekt zastrzyku. Nic nie jest przesadzone dopoki nie zrobisz testu (w odpowiednim czasie) lub @ nie przyjdzie.
    Jak zrobisz bete 11/12dni po IUI to wynik bedzie wiazacy.

    Czesc Maxinka, choc ja tu tak z doskoku jestem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 19:52

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Maxinka Koleżanka
    Postów: 58 55

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszej wizycie byłam u najgłówniejszego ;-),czyli dr S. Uznałam,że potrzebuję konsultacji u lekarza z doświadczeniem,który szybko postawi diagnozę i zaproponuje plan działania.Poznałam wcześniej opinie,że krótkie wizyty itd.Ale generalnie było OK.Wiem,że potem i tak zazwyczaj pacjentki mogą być prowadzone przez innego lekarza.Czas jest moim największym problemem,nie mam go za wiele,niedługo jajniki mogą się zupełnie wyłączyć :-/ Nie miałam jeszcze stymulacji i nie wiem,czy uda się ze mnie wycisnąć jakieś ostatnie komórki.
    W tym tygodniu miałam mieć wizytę i scratching i rozpisaną stymulację od następnego cyklu,ale dr S na urlopie i byłam innego lekarza.Niestety scratching się nie udał :-((( usłyszałam,że potrzebna histeroskopia i się załamałam :-( a czas płynie...stymulacji nie miałam rozpisanej.
    Ale jeszcze będę błagać,by spróbował ktoś inny.Słyszałyście,by nie udało się wykonać scratchingu ?

    POF
    morfologia 1-5% , słaba chromatyna
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ