X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wlasnie myslalam ;)
    Z doświadczenia wiem, ze takie "ja juz nie chce" jest przejściowe, a chęć posiadania potomstwa jest silna.
    Moze powinnas spojrzec na to z innej perspektywy, nie "musze, teraz, jak sie uda to bedzie beznadziejnie" tylko "chce, pracuje nad tym i z kazdym cyklem/badaniem jestem blizej" a przede wszystkim nie jestes z tym sama, bo masz meza, ktory takze tego pragnie.

    annna83 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • marzenie83 Koleżanka
    Postów: 40 9

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika popatrz na nasze historie i głowa do góry

    starania od 2011, niedoczynność tarczycy, przeciwciała plemnikowe, nk, szczepienie limfocytami prof.Malinowski, Salve 4 inseminacje :-( , 1 inv nieudane, 2 inv-crio nieudane, szczepienie limfocytami + intralipid, doc. Pasnik 5.12.2016 3 inv-crio - Kropek był z nami tylko m_c.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie nam sie Calineczka zagubila?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, melduję się na wezwanie :)
    Trochę mnie nie było, bo tak jak zapowiadałam robiłam sobie małą przerwę w staraniach, musiałam skupić się na sprawach zawodowych itp... No i głowa mi też trochę odpoczęła dzięki temu od nieustannych myśli o owulacji, dniach płodnych, ciąży itd. Ale powoli wracam do naszej "normalności".
    W marcu w ogóle zaprzestaliśmy leczenia i starań, a dziś akurat dostałam @ więc pierwszy dzień nowego cyklu. Od tygodnia jestem znów na restrykcyjnej diecie niskowęglowodanowej, w tym tyg. wybieram się też na badania glukozy i insuliny w kierunku io (które oczywiście powinnam już dawno zrobić, ale nie było czasu ani kasy). Potem z wynikami przejdę się do Kokoszko, zobaczymy co mi powie. W tym cyklu jednak jeszcze odpuszczam sobie stymulację, chce iść na monit ok. 14 dc i zobaczyć czy coś urosło samo - jeśli tak to może zdecyduje się na zastrzyk. A jak nie to tak z grubej rury (z aromkiem, ovitrelle itd.) chcemy zacząć od następnego cyklu czyli od maja.

    Jomika rozumiem Cię bardzo dobrze, że masz już dość. Mi naprawdę dużo dała ta przerwa, teraz czuję, że mam więcej energii do starań. Nawet dieta jest mi póki co niestraszna ;) chociaż jestem strasznym łasuchem na słodycze to postanowiłam sobie, że nie będę ich tykać w ogóle!

    Dawajcie znać co u Was, bo jestem totalnie niezorientowana ;)

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć koleżanko ;)
    Czekam na wiesci z obserwacji naturalnego cyklu i trzymam &&.

    Moje wypociny są stronę wcześniej jak coś, nie będę dołować drugi raz tym samym.

    Edit: udalo sie ogarnac moja tarczyce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 18:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, czy to któraś z Was była u jakiejś super pani dietetyk w Łodzi? Bo coś mi się obiło o uszy, a nie mogę tego znaleźć na naszym forum, czy mogę prosić o namiary? Bo muszę się wziąć za siebie porządnie w końcu, bo czuje się gruba :(

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.perfectline-dieta.pl/

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja też byłam u pani Kingi, super kobieta, zresztą cały czas jestem na jej jadłospisach ;)
    Ja od stycznia schudłam 5 kg, chociaż ogólnie to jakoś super chudnąć nie potrzebuję, ale podobno przy tym moim cholernym PCOS nie zaszkodzi zrzucić co nieco.

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźcie sobie że właśnie przed chwilą dzwoniłam do Salve żeby umówić się do dr Kokoszko, babka w rejestracji mówi mi że najbliższy wolny termin to... 5 maja :D Normalnie żart. Oczywiście powiedziałam, że nie mogę tyle czekać bo stracę cały cykl i po długich negocjacjach wpisała mnie OSTATECZNIE na 24 kwietnia (pod rygorem posiadania karteczki od dr pt. "pilna wizyta" - a taką mam jeszcze z poprzedniego cyklu). Ale normalnie masakra z tymi terminami! Wy też macie takie problemy jak się zapisujecie??

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta karteczka "pilna wizyta" to działa bezterminowo? To ja chyba tez dziś zadzwonię i zapisze się na zapas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 18:24

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika nie wiem, ale ja mojej karteczki w poprzednim cyklu nie wykorzystałam bo w ogóle nie chodziłam na monitoringi, więc zamierzam ją wykorzystać teraz ;) zresztą podejrzewam że dr i tak by mnie przyjęła jakbym przyszła i poczekała na koniec kolejki któregoś dnia (albo ewentualnie napisałaby mi karteczkę na następny dzień), ale ogólnie wolę być zapisana oficjalnie niż czekać 2 godziny "a nuż się uda".

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam. Ja jak dzwonie do Gamety i mowie ze potrzebuje pilnie wizyte na dzisiaj do mojego dr to zawsze mnie wepchna :D

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie powinni zawsze mieć widełki na niespodziewane przypadki, chyba ze maja takich mnóstwo i stad brak miejsc...

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach no to nie mam co w przyszlym cyklu celowac do dr kokoszko :( pojde w takim razie do Klosia i zobacze jaki ciekawy plan przede mna nakresli. Chcialabym rowniez z poczatkiem maja ruszyc pelna para ze stymulacja.
    udroznione jajowody daly mi troche nadziei.

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt, które będą początkiem czegoś nowego, bardzo oczekiwanego :*

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie rowniez, czego tylko sobie zyczysz w te Swieta :)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • katrin223 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Jomika, tsh, glukoze i insuline moze dax rodzinny - nie wiem tylko czy da 3pkt a taka powinnas zrobic.
    Z badaniami nie czekaj do wynikow meza, bo jesli cos jest nie tak, to minie troche czasu zanim leki/suplememty zaczna dzialac. Wit D. poszukaj po labach, moze jeszcze beda gdzieś w miec " zimowa" promocje. Rozszerzone badania tarczycy moze zlecic tylko endokrynolog na nfz.

    Hej, podpowiem tylko, że w Łodzi najbardziej konkurencyjne ceny badań laboratoryjnych są na Czechosłowackiej w szpitalu CKD. I np wit D kosztuje 45 zł- to jest bardzo tanio. Korzystają z laboratorium Synevo. Pozdrawiam

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wam również wesołych Świąt, spełnienia marzeń :*

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie. Mianowicie dzisiaj bądź jutro powinnam dostać okres, a ostatni stosunek był 5 dni temu no. No i dzisiaj wyczułam,że wydzielina z pochwy miała ewidentny zapach nasienia. Nie raz już mi się tak zdarzyło i nie wiem o czym to może świadczyć, o ile o czymś może, bo jest to dla mnie trochę dziwne. Czy któraś z Was może coś wiedzieć w tym temacie?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nawet nie wiem jaki zapach ma nasienie. Moze to jakis zbieg okolicznosci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 22:41

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ