X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 4 lipca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmarita przykro mi :-( a na betę nie pójdziesz jak @ nie ma?

    Efta sikańce sikańcami, wiesz że nieraz nie wychodzą, a Bąbel rośnie. Trzymam kciuki za Ciebie.

    A ja od dziś luteina 2xdziennie za ponad tydzień beta, jak ujemna odstawiam i @, albo dodatnia ;-))))

  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam bete tydzien temu i byla ujemna a okresu nie ma dalej. Robilam test z czułością 10. No nic początkukam jeszcze pare dni i najwyzej udam sie do lekarza

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krew oddana, po 11:00 wynik

    mam zaległosci ide zrobić sobie kawkę i poczytam co u was

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    krew oddana, po 11:00 wynik

    mam zaległosci ide zrobić sobie kawkę i poczytam co u was
    Oj trzymam mocno kciuki !!!

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj u gina. Wiecie co sie okazało ? Ze on to partner mojej ginki. Myslalam ze ona samotna choć fajna dupa ale kiedyś mi mówiła ze Maz ja zostawił dla byłej miss czy cos a ten prof ze oni juz 11 lat razem żyją haah
    No ale nic. Zbadał mnie. Szyjka idealna i mowi ze w macicy super ze mięśniaków nie ma. Mowi ze moze dawka 100 mg progesteronu jest za mała i trzeba będzie oznaczyć znowu mimo brania 21 dc około i wtedy zwiększa mi dawkę ewentualnie.

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 4 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady telenowela jak nic ;-)

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 4 lipca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta i jak wynik?

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wynik bety 0
    spodziewałam się tego.
    nawet 3 pęknięte pęcherzyki nie pomogły....
    no nic trudno.
    odstawiam leki, w czwartek powinien przyjsc okres a w piątek apiać do kliniki :(
    dziś utopie smutki w wódce, a co!

    Jutro, no ewentualnie pojutrze (bo przecież na kacu nie bede szła do lekarza) musze się zarejestrować do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowania do hematologa, immunologa, genatyka... w sumie to nie wiem do kogo???... w sprawie tej mojej mutacji w genie.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta :-( :-( nie na taki wynik czekałam
    Jakie te "starania" popieprzone!
    Jak masz rodzinnego kumatego, a nie zwykłą pigułe ;-) to pewnie podpowie gdzie się udać

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfa wspolczuje.Trzymaj sie jakos. Ja nie wiem wiem czemu tak jest skoro było Az 3. Szansa ogromna ..
    Nigdy nie pojmę tego :(

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę idę na monitoring ale jak czytam Wasze historię to czarno widzę szansę powodzenia u mnie.... dobrze chociaż , że jest do kogo ponarzekać ;P

    c5c9c0e3f3.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 5 lipca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    dzieki dziewczyny za dobre słowo.
    juz się z sobą uporałam.
    stwierdziłam, że do rodzinnego po skierowanie pojdę dopiero po wizycie w klinice. Zobaczę co poradzi mi moja gin.

    Onia - każda z nas jest inna , może tobie pójdzie błyskawicznie i długo u nas nie posiedzisz ;)
    życzę powodzenia na jutrzejszym usg!

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do sprzedania cale opakowanie letrozolu firmy apotex, 30 tabletek i do tego mogę dorzucic kilka saszetek inofoliku, ja wykupilam receptę ale okazało się ze się udało:) może dla kogoś tez okażą się szczęśliwe:) cena do uzgodnienia

  • Onia Autorytet
    Postów: 1510 601

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta-dzięki za dobre słowo. Dam znać jutro wieczorem jak poszło na wizycie.
    Najgorsze jest to, że zawsze mam dużo pytań do gin. a teraz pustka w głowie. Na wizycie zamiast rozwiać wątpliwości, to łykam wszystko jak leci, a później się zastanawiać, czy aby na pewno nie naciągają mnie na zbędne wydatki i czy to dobrze, że tak w to wszystko wierze... ehhh
    Czuje w powietrzu, że nic z tego nie będzie w tym cyklu i czeka mnie inseminacja...

    c5c9c0e3f3.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 5 lipca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika55 wysłałam zaproszenie

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 6 lipca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co u Was?

    Mmmarita chodzisz mi po głowie, jak @? Byłaś u lekarza?

    Onia trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, w tym cyklu poszłam do lekarza z nietęgą miną bo nic nie czułam jajec, a one sobie dwa cicho siedziały, także bądź dobrej myśli

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej

    Ja czekam na @ i czytam o tych moich mutacjach. W skrócie to chodzi o przyswajanie kwasu foliowego. Organizm z tą mutacją nie przyswaja go w odpowiedniej dawce mogą wtedy powstawać wady rozwojowe płodu itd. Należy wtedy suplementować go w dużo wiekszej dawce, a do tego przyjmować wit. B. przy odpowiedniej diecie (bezglutenowej) wszystko jest do opanowania. Najważniejsze, żeby spadł mi poziom homocysteiny.
    Swoją drogą ja zjadacz chleba i wszelkich makaronów i innych mącznych rzeczy nie wyobrażam sobie diety bezglutenowej.
    Zobaczymy co powie lekarz....

    Rocheera - to już za klika dni testowanie :)
    Co pwiedział lekarz , masz zrobić bete 3 tygodnie od zastrzyku czy wcześniej - tak jak pisałam. Ile dni masz brac luteine?

    Onia - tak to jest człowiek chce się przygotować na wizytę, a tu pustka w głowie. U ciebie inseminacja chyba wskazana skoro u męza trochę słabe chłopaki., Ja bym nawet wolała ją zrobić jak najwcześniej i nie marnowała czasu na naturalne starania.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam 3 razy, aż patrzył na mnie jak na świra ;-) na monicie byłam w 16dc i znów powiedział że za 2 tyg beta... Ja pytam jak to tak długo? A on że podczas brania luteiny jak nie będę w ciąży to mogę normalnie dostać @, a jak nie dostanę to robię betę, jak ujemna odstawiam i czekam na @, jak dodatnia biorę dalej

    Aleeeee tak sobie myślę że w poniedziałek będę 13 dni po ovitrelle i jakieś 11 dni po owulacji i to będzie 7 dzień brania luteiny.
    Mogę wtedy już zrobić betę? To będzie 24dc (a cykle mam 24-26d)

  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Hej dziewczyny, co u Was?

    Mmmarita chodzisz mi po głowie, jak @? Byłaś u lekarza?

    Onia trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, w tym cyklu poszłam do lekarza z nietęgą miną bo nic nie czułam jajec, a one sobie dwa cicho siedziały, także bądź dobrej myśli

    Jeszcze nie bylam.. okresu nadal brak. Dzis 34 dc. Owu była 10-11. Testy negatywne..

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Pytałam 3 razy, aż patrzył na mnie jak na świra ;-) na monicie byłam w 16dc i znów powiedział że za 2 tyg beta... Ja pytam jak to tak długo? A on że podczas brania luteiny jak nie będę w ciąży to mogę normalnie dostać @, a jak nie dostanę to robię betę, jak ujemna odstawiam i czekam na @, jak dodatnia biorę dalej

    Aleeeee tak sobie myślę że w poniedziałek będę 13 dni po ovitrelle i jakieś 11 dni po owulacji i to będzie 7 dzień brania luteiny.
    Mogę wtedy już zrobić betę? To będzie 24dc (a cykle mam 24-26d)

    czyli tym razem lekarz powiedział że za 2 tygodnie beta a nie za 3. I to jak dla mnie jest ok.
    10 dni po owu możesz robić bete ale dla pewności ja poczekałabym do wtorku.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ