X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    eeeee przecież wątek jest nie tylko o pisaniu o ziołach, ale o nas, zielarach :)
    Czy się mylę??
    Nie mylisz sie kochana!:)

    jeju lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie a bromek? Ja biorę ze względu na pokarm po odstawieniu córy. Najgorsze były właśnie pierwsze dni, karuzela, ból głowy itp.
    Castangus pewnie nie zaszkodzi, ale nie wiem czy jakoś znacznie obniży wynik prl. Nie wczytywałam się nigdy jak działa na wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 20:15

    jeju lubi tę wiadomość

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.just,

    Może i bromek był by dobry, ale chciałabym spróbowac czegos naturalnego. Jezeli chodzi o Dostinex, to moze za szybko sie poddałm i go odstawiłam. Moze po tych 3 tygodnia lek zaczal dzialac, a Ja sie tak szybko poddałam. Moze nie tak szybko, ale bol był nie do wytrzymania.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 tygodniach czy 3 dniach?

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 tygodniach, bo dostinex bierze sie poł tabletki raz w tygodniu.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow i aż tak źle na niego reagowałaś?
    A co lekarze na Twoją prl? Kazali zbijać?

  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki Jeju

    a Wy Kobietki piszcie piszcie, by wątek się kręcił

    Myszka-Minnie, jeju lubią tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak źle, reagowałam. Nigdy nie miałam takich bóli, nawet miesiaczkowych. Lekarze póki co mowią, ze wyniki sa ok, bo mieszcze sie w widelkach. W pon mam wizyte u gin-endo (to 6 wizyta) i zobacze co tym razem usłysze. Jak nic ciekawego i bez zmian, to próbuje cos na wlasna reke w postaci naturalnych składników.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strumyk,

    Piszemy, piszemy. Im wiecej opinie o danym specyfiku tym lepiej. To tez równiez dobra rada dla przyszłych staraczek.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj @ po 26 dniach :/
    po poronieniu cykle były dłuższe, do 32 dni nawet, a to już drugi cykl (odkąd wróciłam do pracy i pije przywrotnika) taki skrócony,
    skok tempki był, śluz płodny był, 2 faza niby te 14 dni,
    mam się niepokoić, że za krótko?

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minni to spokojnie na moje oko możesz brac Castangus.

    Strumyk skoro 2 faza trwała 14 dni, owulka wg tego w 12 dc - cieszyć się :) owulka szybko, fl książkowa :)

    strumyk, Myszka-Minnie, weronika86 lubią tę wiadomość

  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tą owulką to faktycznie szybko, dodam, że za pierwszym razem nam się udało, tylko długo się nie nacieszyłam szczęściem swoim :(

    cóż, jestem płodna! będę działać i się wspomagać jeszcze nie zaszkodzi
    to wtedy co jest dobre na 2 fazę, by się zagnieździło maleństwo i utrzymało? nagietek? mieszanka?

    aga.just lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszanka na II fazę

    Mieszanka ziołowa na drugą fazę cyklu(wzmacniające prod. progesteronu):
    przywrotnik 40g
    pokrzywa 40g
    krwawnik 40g
    Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 szklanki dziennie (można na zapas w termosie) ".

    strumyk lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem...jeśli przeszkadza komuś to, że piszę o swoich obawach dotyczących niespodziewanej ciąży, to sorry. Jestem z dziewczynami tu związana dłużej i gdzie mam to robić jak nie tu? No chyba, że każdej z osobna pisać. Idę skasować zbędne info, będzie przejrzyściej :-) Pozdrawiam Was i teraz wiadomości odnośnie mojej sytuacji będę inaczej przekazywać. Może minnie ma rację.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu robiłam we wtorek rano i w czwartek rano....więc ja to rozumiem, że rośnie to tak, że od wtorku rano do środy rano mija 24 godziny, później kolejne 24 godziny od środy rano do czwartku rano. Razem 48 czy nie, bo ja się już pogubiłam....kochana jesteś....jeszcze raz to przeczytam. No jakby co to na priv juz piszę albo pod wykresem :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Jestem...jeśli przeszkadza komuś to, że piszę o swoich obawach dotyczących niespodziewanej ciąży, to sorry. Jestem z dziewczynami tu związana dłużej i gdzie mam to robić jak nie tu? No chyba, że każdej z osobna pisać. Idę skasować zbędne info, będzie przejrzyściej :-) Pozdrawiam Was i teraz wiadomości odnośnie mojej sytuacji będę inaczej przekazywać. Może minnie ma rację.
    Kochana przestan, jak na to zareagujesz to zaraz bedzie uwaga na inny temat... jak komus sie tu cos nie podoba to niech nie wchodzi, jest tu nas juz jakas grupka i mozemy pisac o wszystkim i o twojej ciazy tez, bo to np. dla mnie bardzo ciekawa sytuacja i czekam na dalsze info na temat małej fasolinki:)

    aga.just, weronika86, kiti lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju przestań! Jesteśmy tu, żeby pisać o swoich problemach, wątpliwościach, o nas. Nikomu nic nie przeszkadza. To nasz wątek ZIELAR, a nie wątek o ziołach. No ludzie... :P
    Zresztą co jak co - ale jak będę mieć problem to będę Was tu zamęczać czy to się komuś podoba czy nie :D ja Was love <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 21:56

    jeju, Ania1986, kiti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Aniu robiłam we wtorek rano i w czwartek rano....więc ja to rozumiem, że rośnie to tak, że od wtorku rano do środy rano mija 24 godziny, później kolejne 24 godziny od środy rano do czwartku rano. Razem 48 czy nie, bo ja się już pogubiłam....kochana jesteś....jeszcze raz to przeczytam. No jakby co to na priv juz piszę albo pod wykresem :-)
    Mi to tak w labie tlumaczyly babki ze robie bete czekam 2 pelne dni i znow robie bete i tym sie kierowałam:) ale zobaczysz bedzie dobrze, widze ze plamienia znow Cie mecza:(

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu spoko....minnie ma troszkę racji, później nic nie można odszukać ale w sumie można, bo przerzucamy na pierwsze strony ważne info o ziółkach, nie? Minnie spoko :-) Poprawię się. Niedługo będę wiedziała co i jak...a ciąża bez clo i innych wspomagaczy poczęta w cylu 100 dniowym właściwie bez śluzu płodnego...z PCOS i do tego wzięłam DONG QUAIA nie wiedząc wcale o ciąży. Może to on uratowal mi tyłek, bo fitoestrogeny mogły pobudzić ciałko żółte do pracy, podniosło estrogen :-) Żadna z moich ciąż nie jest książkowa.

    Ania1986, Myszka-Minnie lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 6 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha!
    Aniu to byłoby super
    w sumie jak liczyłam był 48 godzin bo po 72 godzinach ma byc przyrost 100 %

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ