X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37d55df60a4ce614m.jpg



    to mi sie udało, pisałam wczoraj do nich ze mi konto szwankuje i o masz:D



    aaaa testy owu coraz ciemniesze sa, to chyba jest nadzieja


    dobre wiesci tez takie ze moj znalazl w klinice nieplodnosci u Nas promocje na badania komputerowe nasienia(ful opcja) za 50 zł ze 150! a mielismy placic gdzie indziej 120
    7 dyszek do przodu;)

    lithe123, aga.just, weronika86 lubią tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania no to super ! tez chyba im napisze ze konto szwankuje hahaha a co ci nie dzialalo? nie moglas dodawać postow na forum ? bo ja wczoraj nei mogłam

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    ania no to super ! tez chyba im napisze ze konto szwankuje hahaha a co ci nie dzialalo? nie moglas dodawać postow na forum ? bo ja wczoraj nei mogłam
    no tez nie moglam dodawac wiadomosci jaki na forum to i pod wykresami na poczte nie moglam wejsc itp..pisalam do znajomej to jej wszystko działalo to stwierdzilam napisze do nich bo moze to cos na moim koncie cos sie zamieszalo

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja dzis bylam na badaniu krwi na hormony i okarze sie jakie jednostki mam....
    Bylam ma pobraniu u innego lekarza i jak zaczal wymieniac co moze byc powodem braku miesiaczki to az za glowe sie zlapalam.... i powiedzial ze mi to potrzebny specjalista gin endo....
    I nie wie co mi jest.... troszke przykro mi sie zrobilo...
    Teraz mi zostalo czekac na te wyniki....



    :(

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    niestety nie jestem w stanie prześledzić 163 stron tego wątku :( a szukam naturalnych sposobów na poprawę endometrium, dziś w 18dc miało niecałe 5 mm... czytałam o dong quai i macy... (wie, że dzwonią, ale nie wie, w którym kościele :) byłabym bardzo wdzięczna za sugestie...

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja mam jeszcze większą lipę niż miałam - znowu zapalenie pęcherza!! :( :( :(
    Na dodatek łyknęłam złą dawkę antybiotyku zamiast 1.5tabletki przez całą dobę (3 x 0.5) to wzięłam na raz... grrrrrr
    Niby duomox (amoksycylina) bezpieczny i nie przekroczyłam dobowej dawki, ale teraz denerwuję się podwójnie. Tym cholernym zapaleniem i że namieszałam z dawkami... wiadomo, każda infekcja jest niedobra... ato moje drugie zapalenie w ciągu 2 miesięcy :(

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe - widocznie nie wyleczyłaś poprzedniego :( Trzeba brać tabletki troszkę dłużej... kiedyś sama pomyślałam, że skoro już lepiej to można przestać i wróciło szybciej niż myślałam. Poza tym chyba jak się raz miało zapalenie pęcherza to już się bardziej podatnym jest :( Pij dużo wody, wit C jesli mozesz to dużo, dużo żeby zakwasić - mi to pomogło + leki oczywiście, zdrówka ;*

    lithe123 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Dziewczyny,
    niestety nie jestem w stanie prześledzić 163 stron tego wątku :( a szukam naturalnych sposobów na poprawę endometrium, dziś w 18dc miało niecałe 5 mm... czytałam o dong quai i macy... (wie, że dzwonią, ale nie wie, w którym kościele :) byłabym bardzo wdzięczna za sugestie...

    czerwone wytrawne wino, orzechy
    Z ziół te na I fazę
    Dong też pomaga :) tyle że jego zacznij dopiero po @. Masz owulki? Bo tu musielibyśmy pomyśleć nad dawkowaniem :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wino z orzechami stosuję już trzeci cykl, najwyraźniej nie pomaga.

    Jem też ryby, do owulacji wcinam wiesiołka (tak, owulację raczej mam, testy owu + śluz + skok temperatury to pokazują, na monitoringu nigdy nie byłam).

    Spontanicznie zakupiłam dzisiaj donga, zacząć po ustaniu krwawienia? Co do ziół to właśnie obczajam najlepszy skład ;) na stronie adonai znalazłam taki przepis:
    liść maliny - 40g,
    rozmaryn - 40g,
    kwiaty bzu czarnego - 40g
    szałwia - 40g,
    bylica pospolita - 40g

    rozumiem, że mam sobie kupić te zioła osobno i wymieszać? Rozmaryn - mogę wziąć zwykłą przyprawę czy to np. kwiat rozmarynu, bo nie jest napisane?

    Acha, i spontanicznie kupiłam też lukrecję, gdzieś na początku tego wątku jest informacja, że pozytywnie wpływa na estrogeny, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane, że działa na dwunastnicę... Nic to, najwyżej przy okazji moja dwunastnica będzie mi wdzięczna, nigdy jakoś o nią szczególnie nie dbałam ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Ania~ wrote:
    Lithe - widocznie nie wyleczyłaś poprzedniego :( Trzeba brać tabletki troszkę dłużej... kiedyś sama pomyślałam, że skoro już lepiej to można przestać i wróciło szybciej niż myślałam. Poza tym chyba jak się raz miało zapalenie pęcherza to już się bardziej podatnym jest :( Pij dużo wody, wit C jesli mozesz to dużo, dużo żeby zakwasić - mi to pomogło + leki oczywiście, zdrówka ;*
    Dzięki kochana.
    U mnie te zapalenie niestety mają jakiś związek ze starankami. Pierwszy raz zachorowałam 2 cykle temu - brałam furagin tak jak kazali przez 5 dni. Dopadło mnie akurat na dzień po owulce. W następnym cyklu po kazdym <3 leżałam pół godziny, ale później siusiu i prysznic - i było ok. W tym cyklu stwierdziłąm, że spróbuję po <3 jednak leżeć do rana tak jak robiłam przedtem, a prysznic rano - i zaraza mnie znowu dopadła. Więc albo mąż mi sprzedaje jakieś bakterie, albo mam już tak podatny układ moczowy że bakterie się świetnie namnażają jeśli od razu się nie umyję :(
    Poprosiłam lekarza o antybiotyk który będę miec w domu na wszelki wypadek, taki który w razie czego można stosować w ciąży (furagin wg jakiś najnowszych badań jednak nie jest zalecany, przynajmniej nie jako lek pierwszeog wyboru). Dał duomox. Tylko kurcze napisał mi na kartce tak niewyraźnie, że nie wiem jak go brać, a to było już ok 2 m-ce temu i nie pamiętam co mówił. Ne wiem czy 1.5tab x 3 dziennie czy 1.5 w podzielonych dawkach 3 x0.5... brała któraś z Was to kiedys? To jest to samo co Ospamox, Amotaks (amoksycylina). Z ulotki też nie wynika bo i takie i takie dawkowanie pasuje :(
    Lece dziś do internisty ale dopiero na 12.
    Oczywiście jako rasowa zielara łykam też żurawinkę :)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    Wino z orzechami stosuję już trzeci cykl, najwyraźniej nie pomaga.

    Jem też ryby, do owulacji wcinam wiesiołka (tak, owulację raczej mam, testy owu + śluz + skok temperatury to pokazują, na monitoringu nigdy nie byłam).

    Spontanicznie zakupiłam dzisiaj donga, zacząć po ustaniu krwawienia? Co do ziół to właśnie obczajam najlepszy skład ;) na stronie adonai znalazłam taki przepis:
    liść maliny - 40g,
    rozmaryn - 40g,
    kwiaty bzu czarnego - 40g
    szałwia - 40g,
    bylica pospolita - 40g

    rozumiem, że mam sobie kupić te zioła osobno i wymieszać? Rozmaryn - mogę wziąć zwykłą przyprawę czy to np. kwiat rozmarynu, bo nie jest napisane?

    Acha, i spontanicznie kupiłam też lukrecję, gdzieś na początku tego wątku jest informacja, że pozytywnie wpływa na estrogeny, aczkolwiek na opakowaniu jest napisane, że działa na dwunastnicę... Nic to, najwyżej przy okazji moja dwunastnica będzie mi wdzięczna, nigdy jakoś o nią szczególnie nie dbałam ;)

    Polecam ten sklad ziółek. Uwaga - ładnie obniża prolaktynę. Ja piłam te ziółka dodatkowo z koniczyną łąkową. Rozmaryn może być zwykłą przyprawa, byle nie jakiś sproszkowany tylko weź cięty.
    Ziółka kupuję w zielarskim i mieszam. Na allegro można kupić gotową mieszankę, ale to musiałyby się dziewcyzny wypowiedzieć od jakiego sprzedawcy polecają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 07:54

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie polecam kupowania na allegro
    Ziolek nigdy się nie dowiesz co naprawdę pijesz.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luli donga weż po @, 1 x przez 4 dni. Jeśli nie masz dużych problemów z owulką, bo nic nie pisałaś o tym, powinno pomóc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Czarownice! :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak samopoczucie? Temp wyżej to i pewnie humor lepszy :) Trzymam kciuki!

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napieprza mnie podbrzusze! Ale to bardzo! Albo jajniki odczuwam albo pośrodku i tak na zmianę... dobrze, że mam w miarę spokój w pracy to sobie siedzę.

    A co u Was?

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nudy... od 10:30 do 19 w pracy ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe co do zapalenia pcherza po seksie to tzw choroba miesiąca miodowego, skutecznym sposobem jest zrobienie siku po seksie, bo to zakwasza cewkę moczową i zabija bakterie. Nie ty pierwsza i nie ostatnia z tym walczysz. nie trzeba się zrywać od razu ale przed snem należy się wysikać.
    aga.just wrote:
    Luli donga weż po @, 1 x przez 4 dni. Jeśli nie masz dużych problemów z owulką, bo nic nie pisałaś o tym, powinno pomóc.
    Ja nadal nie kumam jak to jest z tym dongiem...zeszły cykl brałam 2 tabl przez 4 dni, przy czym przepis na opakowaniu to 2 tabl 2 razy dziennie czyli dwa razy więcej i nie ma nakazu by brac je tylko przez 4 dni.
    Ciekawe jest to, że zwykle mam mocny skok z dnia na dzień a w cyklu z dongiem tempka rosła stopniowo, co mnie jakoś nie zadawala :/
    W tym cyklu chcę go brać od końca @ do owu po jednej tabletce czyli właściwie dawka 4 razy mniejsza niz zalecana przez producenta.
    Mam cienkie endo, Lulu skarżysz się, że w 18 dc masz 5 mm, ja w dniu miesiączki mam 6.

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka spoko ja biore donga od @ az do owulki 2 razy dziennie po 4 tabletki, ale u mnie jest problem z owulka

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ