X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiti wrote:
    Zioła górą ! :) teraz serduszkować pozostało:D
    normalnie jestem w szoku dzis 9dc a juz zaraz z tego wynika ze owulka bedzie(w takim razie ziolka przyspieszaja owu-potwierdzam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 16:49

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jesteś super chruper, teraz swojego wspaniałego małża w obroty weź i działajcie :-)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba jak przybywa fotek z kreskami na testach...nawet owulacyjnych...sama nigdy takich kresek nie miałam...aż jestem w szoku, że tak ładnie Ci ciemnieją z godziny na godzinę :-)

    weronika86, Ania1986, sara_nar lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedlugo skoncza sie testy ovu jak tak bedziesz z nimi jechac :) bylam u gp, dostslam sie na emergency, nasciemnialam troche, przynioslam wyniki i przepisal metformine :) moze pomoze bardziej raem z dieta ?

    jeju lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    niedlugo skoncza sie testy ovu jak tak bedziesz z nimi jechac :) bylam u gp, dostslam sie na emergency, nasciemnialam troche, przynioslam wyniki i przepisal metformine :) moze pomoze bardziej raem z dieta ?
    spoko, spoko starczy mi ;P
    ja tez mam metformine 500 i tez licze ze jak zaczne brac to troche mi zleci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 18:11

    jeju lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Mi się podoba jak przybywa fotek z kreskami na testach...nawet owulacyjnych...sama nigdy takich kresek nie miałam...aż jestem w szoku, że tak ładnie Ci ciemnieją z godziny na godzinę :-)
    a jaka jest przyczyna kochana ze testy owu Ci nie wychodziły?

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nigdy nie robiłam testów owu, wydaje mi sie to niepotrzebne, od lat prowadzę obserwacje, wiem kiedy będzie owulacja, po co mi kasę wydawać.

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Też nigdy nie robiłam testów owu, wydaje mi sie to niepotrzebne, od lat prowadzę obserwacje, wiem kiedy będzie owulacja, po co mi kasę wydawać.
    ja tez w sumie nie musiała bym robic bo jestem ta "szczesciara" ze mam bol owulacyjny i jak jest owulka to umieram z bolu jajnika z ktorego jest owu, ale jakos tak polubilam robic te testy(chociaz na nich widze dwie wypasione krechy hehhe)

    weronika86, jeju, sara_nar lubią tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku takie ciągłe testowanie nakręcałoby stres i jakieś chore wyczekiwanie i skupianie sie na efektywności, a nie radości z bliskości z mężem czego efektem jest dziecina.

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestme ciekawa czy u mnie sie cos ruszy w tym cyklu w ogole. bo w zeszlym kicha byla.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    spoko, spoko starczy mi ;P
    ja tez mam metformine 500 i tez licze ze jak zaczne brac to troche mi zleci
    a dlaczego jeszcze nie bierzesz? niezbyt dobrze sie po niej czuje :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez testy ovu nie wychodza, mysle ze to sprawka zaawansowanego juz pcos. Mam je caly czas PRAWIE pozytywne i wtedy owulki nie ma w tym cyklu, jak mam caly czas negatywne to bach i owulka jest :) moze powinnam je odczytywac na odwrot? :) hahaha
    mnie tez testy ovu nakrecaly za bardzo, wiec wyobrazcie sobie przy cyklu 100dniowym codziennie od 12dc widziec pozytywy i meza przez tyle dni codziennie zapedzac do lozka ;) hahaha biedny ten moj chlopina :) pewno dlatego wazy 60kg :) zaruchany na maxa :) hahaha

    staraczka24, Ania1986, jeju, zielarka, sara_nar, kiti lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera hahaha uwielbiam twoje teksty :D zaruchany na maxa haha

    weronika86, jeju lubią tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    a dlaczego jeszcze nie bierzesz? niezbyt dobrze sie po niej czuje :(
    bo czrkam na dluzsze wolne w pracy aby zobaczyc jakie skutki uboczne bede miec i przezyc je w domu, bo w pracy przy dziecku nie wskazane nudnosci itp ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Mi tez testy ovu nie wychodza, mysle ze to sprawka zaawansowanego juz pcos. Mam je caly czas PRAWIE pozytywne i wtedy owulki nie ma w tym cyklu, jak mam caly czas negatywne to bach i owulka jest :) moze powinnam je odczytywac na odwrot? :) hahaha
    mnie tez testy ovu nakrecaly za bardzo, wiec wyobrazcie sobie przy cyklu 100dniowym codziennie od 12dc widziec pozytywy i meza przez tyle dni codziennie zapedzac do lozka ;) hahaha biedny ten moj chlopina :) pewno dlatego wazy 60kg :) zaruchany na maxa :) hahaha
    ciesz sie ze sie daje tak "zruchac " bo moj to 3-4 dni pod rzad jak jest <3 to juz jeczy :D

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ciesz sie ze sie daje tak "zruchac " bo moj to 3-4 dni pod rzad jak jest <3 to juz jeczy :D
    moj tez..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    bo czrkam na dluzsze wolne w pracy aby zobaczyc jakie skutki uboczne bede miec i przezyc je w domu, bo w pracy przy dziecku nie wskazane nudnosci itp ;P
    masz racje, tez dlatego zaczelam w weekend, cos czuje ze zaraz bedzie pierwsza metfominowa sraczka ;) jak mnie przez chwile nie bedzie to bedziecie wiedzialy gdzie jestem :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e moj to by tylko w lozku lezal :) a ostatnio nawet powiedzial, ze jak pojde za niego do pracy to bedzie 3 razy dziennie :) haha

    jeju, sara_nar lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka no to sie ciesz :P tez bym czasme chciala zeby mojemu sie tak chcialo :) ale niestety czasem trzeba sie prosic :)
    no to werka jak cie nie bedzie dluzej jak 3 minuty to wiemy ze siedzisz na sraczu :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elo jesteście?
    Metformine weźcie sobiew najlepiej na początek na noc. I koniecznie po posiłku albo w trakcie. Później można po tygodniu powoli zacząć zwięszać dawkę. Delikatnie. Właśnie w cyklu z metformina zaszłam w ciążę.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ