X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam bede moze pozniej papapa :*

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    mierzylam ale zamiast o 5 rano to o 8 i bylo 36,97.. wczoraj wypilam jednego drinka tylko i biore lutke..

    dzisiaj wzielas dopiero czy juz wczoraj? a jak masz normalnie tempke po owulacji?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    hihihihi to powiedz patrykowi zeby sie strescil bo masz pilna sprawe niecierpiaca zwloki :D hihihihi a co patryk po angielsku nie mowi ze mowisz ze jak polak to nie musisz zabawiac ? :D

    Moiw ale gorzej ode mnie. Jest bardzo spokojny poza domem, przy mowieniu po polsku nie musi sie skupiac nad tym o czym rozmawia a przy angielskim juz tak...musi sie bardziej skupic na tatuowaniu a nie na gadaniu wiec gadam ja :) ang klienci uwielbiaja moje fucki i poczucie humoru :D

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    uciekam bede moze pozniej papapa :*
    no zesz kurwasz :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Ania cholera ja jestem pewna ze mi zaszkodzilo. Jestem na diecie od 1 stycznia, schudlam duzo choc teraz waga sie trzyma ani nie spada ani nie idzie w gore, choc troszke zaczelam oszukiwac z woda i z octem ale od dzisiaj zabieram sie za wode i ocet bez szemrania. Jak tylko wezme jedna tabl metf od razu szyjka schodzi w dol i sluz jest bialy...momentalnie, kwestia cholera 3-4 godzin! jak odrzucilam ( juz drugi raz sprawdzilam dla pewnosci!) od razu jest sluz plodny, jajniki pikaja, tempka sie reguluje i szyjka wysoko i miekka...cos jest na rzeczy...widocznie jej nie potrzebuje, choc wielu kobietom pomoglo. Ja juz wyrzucilam metf zeby mnie nie kusilo i zeby mnie nikt nie namawial KONIEC! robie tak jak dotychczas bo byly efekty i do 6 dni jestem pewna ze bedzie u mnie owulancja :D zobaczysz. Znam swoj organizm bardzo dobrze, bardzooo dooobrze i wiem, ze cos nie tak bylo na metf.
    A metforminę mozna kupic bez recepty czy to lek na recepte????

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sądzicie o moim wykresie???? był skok a teraz spadek co to... wy wiecie lepiej czy cos to znaczy

    580a42924839d1e4fb77a6bafb1c2048.png

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    A metforminę mozna kupic bez recepty czy to lek na recepte????

    na recepte kochana, ale nie radze bez badan, to bardzo silny lek.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    co sądzicie o moim wykresie???? był skok a teraz spadek co to... wy wiecie lepiej czy cos to znaczy

    580a42924839d1e4fb77a6bafb1c2048.png

    masz juz donga?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za maly skok, popatrz na swoj wykres..dopiero skok powyzej 36.1 u ciebie wskazywalby na molziwa owulacje.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora przy pcos bardzo czesto sa takie mini-skoki swiadczy to o tym ze organizm probuje sie wysilic na owulacje ale jedak sie nie udaje. Ja jestem pewna i moge poreczyc moja ovu-reputacja ze donga na ciebie podziala na sto procent!

    aga.just lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stwierdzilam ze bede od dzis mierzyc temp. wiec z zamknietymi oczami jesze siegnelam po termometr ktory wieczorem przygotowalam. 36,4.ale jest sens ? jak nie badam od 1dc?

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    masz juz donga?
    Hej Weronika nie mam ,musze czekac miesiąc bo przyszedl jest u tesciów w domu ale nie ma komu go przywiesc do belgi :(

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 23 marca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    za maly skok, popatrz na swoj wykres..dopiero skok powyzej 36.1 u ciebie wskazywalby na molziwa owulacje.
    Weronika a dong nie miesza w układie hormonalnym????

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    stwierdzilam ze bede od dzis mierzyc temp. wiec z zamknietymi oczami jesze siegnelam po termometr ktory wieczorem przygotowalam. 36,4.ale jest sens ? jak nie badam od 1dc?
    Zawsze jest sens. Zaczynaj!

    lenka123321, weronika86 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    dzisiaj wzielas dopiero czy juz wczoraj? a jak masz normalnie tempke po owulacji?
    nie wiem :D wez przejrzyj moje wykresy i postaw jakas diagnoze hahahahahaha

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka :D "Owu-reputacja" :D hahah
    patyczek poszedł w ruch? :D


    weronika86 lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 24 marca 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny! Wpadam się zameldować ale, że u mnie nic nowego, to mam mały odwyk :-/ Mam ciągle plamienia ale podobno tak bywa i dupa, bo dziś 15 dc a ja nie wiem co robić. Czy brac tę cholerna luteinę czy nie. Zadzwonię później do lekarza, to się dowiem. Mam nadzieję, że mi wybaczycie milczenie ale ja już nie chcę marudzic i nawijac makaronu na uszy ciągle o tym samym...juz mam dosc widoku krwi codziennie...wczoraj po południu mocno, cyklicznie kilka razy zakłul mnie jajnik...ale to takie jak to piszą dziewczyny, pikanie od czasu do czasu...znów prawy.

    Nie będzie ciąży z tego choćby się owulka jednak pojawiła, bo wiecie susza w <3 ale to nie jest aż tak istotne.

    Śluz momentami miewam mocno rozciągliwy...jak już pisałam ale przez te plamienia nic nie wiem. Uciekam do swoich zajęć dziewczyny za chwilę. Na zakończenie dodam Wam, że wchodzę na wykresy jak mam chwilę i kibicuje mocno....jestem i wspieram.

    Od wczoraj faszeruję się rutinoscorbinem ale dzis dzwonię do gina. Jak cos się zmieni to dam znać :-)
    Buziaki i ściskam Was mocno i serdecznie. Nie dajcie się!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Hej Weronika nie mam ,musze czekac miesiąc bo przyszedl jest u tesciów w domu ale nie ma komu go przywiesc do belgi :(

    oj cholewaka, a nie moga wyslac poczta?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Hejo dziewczyny! Wpadam się zameldować ale, że u mnie nic nowego, to mam mały odwyk :-/ Mam ciągle plamienia ale podobno tak bywa i dupa, bo dziś 15 dc a ja nie wiem co robić. Czy brac tę cholerna luteinę czy nie. Zadzwonię później do lekarza, to się dowiem. Mam nadzieję, że mi wybaczycie milczenie ale ja już nie chcę marudzic i nawijac makaronu na uszy ciągle o tym samym...juz mam dosc widoku krwi codziennie...wczoraj po południu mocno, cyklicznie kilka razy zakłul mnie jajnik...ale to takie jak to piszą dziewczyny, pikanie od czasu do czasu...znów prawy.

    Nie będzie ciąży z tego choćby się owulka jednak pojawiła, bo wiecie susza w <3 ale to nie jest aż tak istotne.

    Śluz momentami miewam mocno rozciągliwy...jak już pisałam ale przez te plamienia nic nie wiem. Uciekam do swoich zajęć dziewczyny za chwilę. Na zakończenie dodam Wam, że wchodzę na wykresy jak mam chwilę i kibicuje mocno....jestem i wspieram.

    Od wczoraj faszeruję się rutinoscorbinem ale dzis dzwonię do gina. Jak cos się zmieni to dam znać :-)
    Buziaki i ściskam Was mocno i serdecznie. Nie dajcie się!


    Hej jeju :) mozesz nawijac makaron ile chccesz, o to tu jestesmy pamietasz? Wiele dziewczyn zachodzi w ciaze w nastepnym cyklu po poronieniu...to bardzo czerwone plamienie? Wiesz ze witamina c pomnaza krwawienie? duze dawki wit c sa w stanie wywolac miesiaczke, wiec uwazaj z ta witaminka.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Weronika a dong nie miesza w układie hormonalnym????
    Dorus :D wejdz na swoj wykresik, popatrz dokladnie, wkurw sie na maxa i zadaj mi to samo pytanie....myslisz, ze moze cos bardziej namieszac niz to co juz masz? mialam identyczne cykle, wiec jestem pewna ze w twoim przypadku jedynie pomoze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ