X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Załamane -

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 21 lutego 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Nadzieja bardzo mi przykro.... jaki masz dalszy plan???
    No podejscie nr dwa, ew.trzy. na razie jestem rozgoryczona bardzo ze zaś mi się nie udalo.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki!
    Dostałam telefon z kliniki. Z pobranych 17 komórek, 11 było dojrzałych, a z tego mamy 8 zarodków :) Ciekawe ile z nich przetrwa do stadium blastocysty?
    Transfer w środę rano w piątej dobie.
    Plissss 0recourse.gif trzymajcie kciuki, żeby wreszcie się udało

    Ania - jeszcze raz sto lat!!!!! <3 <3






    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia - dziekuje slicznie za zyczenia :) Luty to magiczny miesiac dla mnie - bo urodzinowy, dlatego wiec przesylam ci mnostwo tej magii, by w koncu spelnily sie Twoje marzenia !!! <3 Kciukam !!! <3 <3 <3 :D

    Amelcia lubi tę wiadomość

  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 23 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 ja tez czekam na in vitro, tylko dopiero bedziemy sie kwalifikowac albo zbierac kase na komercyjne podejscie. Poki co jestem w takim zawieszeniu, niebycie, nie wiem, jak to okreslic. Zalamania mam coraz czesciej, czesciej niz co miesiaczka, bo coraz czesciej jakas kolezanka jest w ciazy tak po prostu. A my nic :-( A 30stka na karku :-(

    Nadzieja87 przykro mi, wspieram. Nie daj sie. Tez przez to przechodzilam :-(

    Amelcia trzymam kciuki! mam nadzieje, ze zapoczatkujesz pozytywna passe tutaj, ktora i nam sie udzieli i zaczna nam sie sypac ciąze, eehhh marzenia ścietej glowy...

    Amelcia, Anna255 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala35 wrote:
    ...
    Amelcia trzymam kciuki! mam nadzieje, ze zapoczatkujesz pozytywna passe tutaj, ktora i nam sie udzieli i zaczna nam sie sypac ciąze, eehhh marzenia ścietej glowy...

    Kurde, no! Jak ja bym chciała, żeby się tak stało. Ktoś wreszcie musi rozwiązać ten zasupłany worek w tym wątku ;)

    Ja Cię doskonale rozumiem, załamanie to był permanentny stan mojego samopoczucia. Na szczęście ten etap jest już za mną. Życzę Ci, żebyś odnalazła sens i wiarę w siebie w tym wszystkim a stany depresyjne pozostały już tylko nieciekawym wspomnieniem. Siły do dalszej walki i do stawiania czoła nieprzyjaznemu światu wokoło.

    Życzę tego Wam wszystkim kobitki, niech wreszcie porazi nas widok dwóch kresek, a wynik bety zwali z nóg :) Żeby kolejnymi naszymi rozterkami był wybór kremu na rozstępy, rodzaju wózka i koloru ścian w pokoju dla groszka :)

    Ach, ale mam patetyczne myśli dziś....


    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala35 - dokladnie tak jak mowisz - teraz zyjemy w zawieszeniu, oczekiwaniu na wielki krok... <3 meczace to, ale ta droge trzeba przejsc... by moc spobie potem spojrzec w lustro i powiedziec, zrobilam wszystko co moglam... niczego nie zaluje... nawet jak sie nie uda, bedziemy mialy chociaz to poczucie, ze sie staralysmy z calych sil, to jest najwazniejsze... :) Tez mam doly, a teraz kiedy @ po odstawieniu dupka nawet tydzien nie przychodzil (dopiero dzis plamienie) to chodzilam jak bomba zegarowa, masakra... nabuzowana zlymi myslami itd, nerwowa, ale coz, hormony swoje robia... mam nadzieje, ze jutro juz zaczne nowy cykl :) Damy rade :)

    Amelcia - Ty nasza poetko, bierz ten wór i rozsupluj szybko ten wezel, bo nie ma na co czekac :) Teraz musi Ci sie udac!!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobre wiesci - wypisal mi zaswiadczenie na rok leczenia + 6 cykli stymulowanych, wiec na 99% bedzie rządówka, no chyba, że w marcu sie okaże, że juz wszystkie miejsca zajęte... wszystko jedno - byle by już zacząć stymulację... teraz mam jeszcze jeden problem jeśli chodzi o rządówke - chodzi mi o to ubezpieczenie potrzebne do programu, bo jak my w uk, to w pl nie mamy żadnego ubezpieczenia - gdy wykupie takie prywatne w jakiejs placówce (niekoniecznie ZUS) - to będzie ono ważne, czy potrzebne jest takie z Urzędu Pracy?

    Amelcia lubi tę wiadomość

  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia, jeśli dobrze widzę, udało Ci się!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala35 wrote:
    Amelcia, jeśli dobrze widzę, udało Ci się!!!

    No tak jakby :D Zobaczymy jutro jak beta przyrasta.
    Już się otrząsnęłam z pierwszego szoku i zaczęłam prowadzić normalne życie, a nie takie bliskie omdlenia :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelciaaaaaaa - jupi :) tak sie cieszymy wszystkie - pomimo nieudanych prob - niemozliwe stalo sie mozliwe :) superrrrr <3 juz nie bedziesz "zalamana" jak my z tego watku, ale my cie dogonimy jeszcze w tym roku hehe :) buziaki i niech maluszek rosnie zdrowo :)

    Amelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Amelciaaaaaaa - jupi :) tak sie cieszymy wszystkie - pomimo nieudanych prob - niemozliwe stalo sie mozliwe :) superrrrr <3 juz nie bedziesz "zalamana" jak my z tego watku, ale my cie dogonimy jeszcze w tym roku hehe :) buziaki i niech maluszek rosnie zdrowo :)

    No ja myślę, że dogonicie, czekam na wieści - worek rozwiązany.... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no wlasnie - rozsuplalas go w koncu :D chce byc nastepnaaaaaa haha :P

    Amelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    a no wlasnie - rozsuplalas go w koncu :D chce byc nastepnaaaaaa haha :P

    Będziesz kochana, będziesz :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja jestem znowu zalamana :-( Odebralam dzis wyniki nasienia męża i okazalo sie, ze 98% plemnikow ma nieprawidlowa budowe glowki i z takim wynikiem to na zaden program in vitro sie nie lapiemy. jak robil pierwsze badanie jeszcze w 2013 roku to bylo 78% nieprawidlowych glowek ale w sumie wynik łapał sie w normie. A teraz to masakra. jestem strasznie zla ze wczesniej lekarze na to nie zwrocili uwagi, mimo ze to podkreslalam, a teraz sie posypalo. I to nie jest juz nieplodnosc idiopatyczna tylko przyczyna tkwi w nasieniu. Moze przez caly 2014 rok tez tak bylo dlatego sie nic nie udawalo. Nie wiem co teraz :-( :-( :-(

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ma lat Twój partner jeśli mogę zapytać ?
    My tez musimy powtórzyć badania :( bo ostatnie robiliśmy około 1,5 roku temu. Rewelacji nie było a jak wiadomo sie starzejemy i juz tez mogło sie pogorszyć :(
    Brał twój M przez ten czas jakies leki ?

  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29 urodziny ma za tydzien. Nie bral nic przez ten czas...

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala35 wrote:
    dziewczyny a ja jestem znowu zalamana :-( Odebralam dzis wyniki nasienia męża i okazalo sie, ze 98% plemnikow ma nieprawidlowa budowe glowki i z takim wynikiem to na zaden program in vitro sie nie lapiemy. jak robil pierwsze badanie jeszcze w 2013 roku to bylo 78% nieprawidlowych glowek ale w sumie wynik łapał sie w normie. A teraz to masakra. jestem strasznie zla ze wczesniej lekarze na to nie zwrocili uwagi, mimo ze to podkreslalam, a teraz sie posypalo. I to nie jest juz nieplodnosc idiopatyczna tylko przyczyna tkwi w nasieniu. Moze przez caly 2014 rok tez tak bylo dlatego sie nic nie udawalo. Nie wiem co teraz :-( :-( :-(

    a jakie masz pozostałe parametry?

  • olala35 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli chodzi o morfologie to jeszcze 30,56% ma wady wstawki. Wiecej wad w budowie nie ma czyli plemnikow prawidlowych jest 1,39%
    objetosc w ml =9 (norma powyzej 1,5)
    pH=7,80
    wyglad prawidlowy
    Lepkosc +
    wynik HOS testu 71,1% (norma powyzej 60%)
    zywych plemnikow jest 72%
    koncentracja 25,72 mln/ml (norma powyzej 15)
    koncentracja 231,45 mln/ejakulat (norma powyzej 39)
    plemnikow ruchliwych jest 70,96%
    czyli jest teratozoospermia ze wzgledu na nieprawidlowa budowe glowki, ale reszra parametrow w normie

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala35 wrote:
    29 urodziny ma za tydzien. Nie bral nic przez ten czas...
    Źle sie wyraziłam nie chodziło mi o leki tylko witaminy ?
    Bo słyszałam ze niektórym jak zbyt długo przyjmują witaminy to skutek moze być odwrotny. Moj bierze witaminy androvit przez prawie rok juz bedzie z jedna przerwa. I tak sie zastanawiam czy sie pogorszą czy polepsza. U nas było tylko 4% dobrych plemników:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 14:57

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, wklej te wyniki w dziale z problemami męskimi, dziewczyny na pewno Ci pomogą i zinterpretują te wyniki. Morfologia jest na pewno poniżej normy, ale nie rozumiem dlaczego twierdzisz ze do invitro się nie nadaje? Macie bardzo dużą objętość i bardzo dobrą ruchliwośc ! przy ICSI/IMSI wybierają plemniki o najlpszej budowie morfologicznej, więc z takiej ilości wybiora na pewno te najlepsze. A zastanawiałas się nad inseminacją? byliście u androloga? niektórzy twierdzą ze morfologia nie jest az tak istotna gdy inne parametry sa dobre

‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ