X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już z Mężem też po pierwszym użyciu ;) faktycznie żel jest strasznie rzadki ale daje radę :) mokro jest, a po nie ma takiej suchości i dyskomfortu. Na razie jestem zadowolona.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Ania_XxX Koleżanka
    Postów: 33 41

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelko widzę, że też próbujecie żelu :) My raz zastosowaliśmy i jakimś cudem się udało :) Mam nadzieję, że Wam też się uda!!! :D Ogólnie żel szału sam w sobie nie robi, ale jednak chyba warto mimo to spróbować! Trzymam mocno kciuki <3

    82do20mmeofbbylm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zdecydowaliśmy się w końcu kupić by nie utrudniać sobie nie łatwego zajścia w ciąże zwykłymi żelami.
    Żel jak żel, bardzo rzadko, ma dziwny zapach neutralny jakiś taki ale mokry, śliski więc ok ;) najważniejsze dla Nas, że mamy świadomość, iż nie utrudnia on zajścia w ciąże jak inne. Może to właśnie powodowało brak ciąży mimo wszystkiego innego w normie?! Może przy innych plemniki nie dożywały chwili w której można było zajść.
    Nie liczę na to, że w pierwszym cyklu z żelem się uda, tym bardziej, że teraz na wyjeździe rzadziej <3, ale może wspomoże przeżyć plemnikom czekającym dłużej stanowiąc im odpowiednie środowisko, kto wie ;) może tylko tego brakowało.
    Gratuluję zajścia Ania :*

    Ewelcia, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 1 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    A my mamy problem z tym żelem. Nie tylko nie daje poślizgu, u mnie bardzo szubko się wchłania i wszystko robi się klejące. Do tego mój mąż dostał uczulenia! Wiecie jak wygląda członek z uczuleniem? Jej! Jakaś lipa. Ja stanowczo odradzam, polecam naturalną stymulację wydzielania śluzu.

  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 1 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czytam te wasze wpisy, że w pierwszym cyklu stosowania od razu się udało i mam nadzieję... Żelik już idzie do mnie pocztą :) też dużo zapłaciłam. 76 zł z wysyłką.

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 1 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,gorąco polecam. Pierwszy cykl z żelem i jest moja mała fasolka ! Warto !

    Ania_XxX, Kajtka lubią tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem, że mamy ten żel w tym cyklu, ale że jesteśmy na wyjeździe w dniach płodnych i kiepsko z okazją do <3 to tylko raz go używałam i to tylko na wargi trochę, a później już bez dało radę. Nie liczę na to, że się uda ale jak śmieszne, że jak jest odpowiedni żel to nie zawsze go potrzeba :D Może dlatego, że nie ma na to czasu jak w domu :P

    Ja zapłaciłam ok. 47 zł, ale kupiliśmy małą 30 ml tubkę bo taki chcieliśmy.

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 2 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

    Ania_XxX lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia super :) my podobnie troszkę na mnie, troszkę na M i starczy ;) nic więcej nie wpuszczam, a ostatnio to nawet bez żelu jakoś tak wyszło.

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 3 września 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie aplikowałam do środka. Teraz czekam na efekty. Mam nadzieję że będą zielone!!!

    Ewelcia, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 3 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16570928,Zrezygnuj_z_seksu_oralnego__gdy_chcesz_zajsc_w_ciaze.html#CukGW

    Czytałyście?

    JusWik lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 3 września 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,16570928,Zrezygnuj_z_seksu_oralnego__gdy_chcesz_zajsc_w_ciaze.html#CukGW

    Czytałyście?
    dobry art. już słyszałam o tym że ślina zabija plemniorki

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 3 września 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UUUUU dobry artykuł, ale chyba troszkę do gry wstępnej nic nie zaszkodzi ? :D

    Ps. Wczoraj zakupiłam w aptece 3x aplikatory żelu Conceive - nie zawaham się ich użyć w kolejnym cyklu ! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 10:09

    Ewelcia, Ania_XxX lubią tę wiadomość

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 3 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten zel jest w kazdej aptece?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 3 września 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 3 września 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam w aptece za 39 PLN (3 aplikatory).

    Przepłaciłam ? :>

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 3 września 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anooosiak86, nie przepłaciłaś bo na allegro najtaniej 37 ale to tego jeszcze przesyłka dochodzi

    Anooosiak86 lubi tę wiadomość

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 3 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię to :P

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam 8 aplikatorów za ok 40 zł :P w promocji w supherfarmie czy jak to się pisze :P ale mimo "poślizgu" niczego dobrego nie przyniósł.. powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 3 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lepszy jest żel w tubce czy te aplikatory ? :>

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ