X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy kto jak lubi dla mnie lepiej w aplikatorach bo bezpośrednio aplikuje się do pochwy i trzeba odczekać ok 15min żeby środowisko się wyrównało i nic mi nie wypływało jak tutaj dziewczyny piszą..pewnie zależy jak głęboko się aplikuje :) w końcu jest to żel który ponoć ma zmienić ph pochwy na przyjazne plemnikom oraz przyspieszyć ich ruch i zwiększyć ich żywotność no to sama logika podpowiada, że raczej się aplikuje do wewnątrz :) ale można kupić w tubie bo się ponoć bardzie opłaca i do tego strzykawkę 2-3ml i aplikować strzykawką :) Chociaż jak dla mnie ten cały żel to produkt, który wywołuje efekt placebo :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 3 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech i będzie placebo jeśli dzieciaki przynosi ;)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 4 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tubka czy aplikatory to zależy od tego co preferujecie. Ja kupiłam w tubce bo nie zamierzam nic aplikować do środka, potrzebuję tylko żelu do poślizgu i by mieć pewność, że nie blokuje ruchliwości plemników jak durexy, których używałam nieskutecznie do tej pory. Cudów nie ma wiadomo, ale to że on nie utrudnia już wiele daje :)
    Ja nie znalazłam w żadnej aptece, aż z czasem głupio było mi się pytać. Zamówiłam w necie tam gdzie tubka była mała 30 ml i najtaniej gdzie znalazłam :)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 5 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mi się udało, ale nie wiem czy dzięki żelowi czy lekom na zbicie prolaktyny, jestem w ciąży i mam nadzieję, że każdej z Was się uda! Odpuście sobie a się uda! Powodzenia! :)

    marsylianka, Ewelcia, Ania_XxX, Kajtka, majeczka651 lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic gratuluję !

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 6 września 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic Gratulacje:)
    Ja dziewczyny od niedawna stosuje żel feminum i jest spoko jestem zadowolona po nim infekcja nie łapie:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 7 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, ja kupiłam w tubce. Przyszedł 2 dni przed okresem, okres się spóźnił, co mi się nie zdarza,dwa testy pokazały bladą drugą kreskę... aż zadrżałam, że mąż się zezłości, że taki drogi zelik kupiłam, a potrzebny nie będzie ;) Oczywisćie zart. Okres przyszedł, wszystko mnie oszukal ow tym miesiącu więc w tym ruszamy do ataku z zelikiem :)

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też najpierw czekałam na @, a później zamówiłam żeli ;P

    paprotka lubi tę wiadomość

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 10 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Również zastanawiam się na tym żelem. Używamy durexów, a gdzieś przeczytałam, że utrudniają zajście w ciążę więc z marszu wyrzuciłam je do kosza :). Mąż na początku powiedział, że chyba przesadzam, bo jak żel miałby utrudniać albo uniemożliwiać zajście w ciążę?! No i śmiał się, że skoro to prawda, to powinno na nim być napisane "biała antykoncepcja" w sensie dopuszczalna przez religię... :)
    No, ale generalnie chyba zmienimy na Conceive Plus :) Na razie jeszcze nie zakupiłam. Mam pytanie czy ten w tubce to też trzeba aplikować na 15 min. przed?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 ja podobnie jak Twój Mąż kiedyś podchodziłam, ale tyle czasu nic mimo dobrych wyników więc zmieniliśmy, może właśnie w tym tkwi problem? :) Zobaczymy.

    Ja kupiłam w tubce bo nie chciałam aplikować go przed stosunkiem, potrzebuję jedynie odrobinę do poślizgu i to wszystko ;D Dla mnie ma on jedynie nie utrudniać, a nie chcę cudować z aplikowaniem go do środka :P

  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 10 września 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na opakowaniu jest napisane, żeby aplikować "do 15 minut przed stosunkiem". Ja przez to rozumiem, że nie trzeba czekać z rozpoczęciem stosunku, a wręcz nie aplikować go zbyt wcześnie...

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 10 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Również zastanawiam się na tym żelem. Używamy durexów, a gdzieś przeczytałam, że utrudniają zajście w ciążę więc z marszu wyrzuciłam je do kosza :). Mąż na początku powiedział, że chyba przesadzam, bo jak żel miałby utrudniać albo uniemożliwiać zajście w ciążę?! No i śmiał się, że skoro to prawda, to powinno na nim być napisane "biała antykoncepcja" w sensie dopuszczalna przez religię... :)
    No, ale generalnie chyba zmienimy na Conceive Plus :) Na razie jeszcze nie zakupiłam. Mam pytanie czy ten w tubce to też trzeba aplikować na 15 min. przed?
    Jola na żelach durexa jest napisane że utrudniają ruch plemników i nie są wskazane w czasie starań.

    Ja dziś kupiłam Conceive Plus w tubce. Zobaczymy cze coś pomoże.

    **********************Gang 18+***********************
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady86 wrote:
    Niech i będzie placebo jeśli dzieciaki przynosi ;)
    dokładnie oby i mnie sie z nim w tym cyklu udało :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 września 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam w aplikatorach :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 11 września 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam żel w aplikatorach. Faktycznie daje super poślizg, a co najważniejsze - przedłuża żywotność plemników. 1 cykl stosowania i ... JESTEM W CIĄŻY :D !!! :) Możliwe, że to on mi pomógł, bo wychodzi mi z obliczeń, że owu miałam parę dni po ostatnim fiku-miku :) to był mój 6 -ty cyk starań. Próbowałam już wszystkiego, żel miał być ostatnią deską ratunku. okazał się strzałem w 10! :)

    pirelka, Ania_XxX, Kajtka lubią tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada gratuluję :) teraz mam nadzieję, że może i u mnie w tym cyklu nie wszystko stracone :D A ile dni przed owu było <3 bo z moich wyliczeń wynika, że owulację miałam w 12 dc, a <3 było w 9 dc i w 13 dc rano więc... kurcze sama nie wiem ;) nie chcę się nakręcać. W którym dc wyszedł Ci test? :D
    GRATULUJĘ RAZ JESZCZE ! Jakieś objawy? :D

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żel spisał sie super oby pomógł plemniorom dotrwac do owu :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Kupiłam żel w aplikatorach. Faktycznie daje super poślizg, a co najważniejsze - przedłuża żywotność plemników. 1 cykl stosowania i ... JESTEM W CIĄŻY :D !!! :) Możliwe, że to on mi pomógł, bo wychodzi mi z obliczeń, że owu miałam parę dni po ostatnim fiku-miku :) to był mój 6 -ty cyk starań. Próbowałam już wszystkiego, żel miał być ostatnią deską ratunku. okazał się strzałem w 10! :)

    Gratuluje ...ja tez polecam bo zaszlam z nim w ciaze ..;) w pierwszym cyklu stosowania i miał byc głównie na poślizg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 13:10

    majeczka651, Ania_XxX lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 12 września 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajecie nadzieje dziewczyny :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ