X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 15 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na ten moment żel nie pomógł, ale to dopiero pierwszy cykl ze wspomaganiem. Będziemy testować ponownie za kilka dni ;)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeden cykl z zelem, jest spoko, ale niestety na razie nam nie pomógł, dam mu druga szanse i zobaczymy;)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Jestem tutaj nowa , ale te forum czytałam wcześniej i dlatego postanowiliśmy kupić żel Conceive Plus w aplikatorach 8sztuk.

    Staramy się już 3 cykle ale ten cykl był pierwszy ze wspomaganiem , 5.03 powinnam dostać @ ale jak nigdy na kilka dni przed odczuwam "wilgotno" gdzie zawsze miałam "sucho" no ale zobaczymy.

    Śluz mam taki kremowy biały i gęsty poza tym wszystko w porządku i czuję ,że się znów nie udało no chyba,że będzie to dla mnie ogromne zaskoczenie a co do żelu to jest przyjemny bezzapachowy , fajny w tych aplikatorach ponieważ nie upaćkałam się cała , no ale zobaczymy czy jest taki cudowny w czwartek :P

    201601307246.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy go od ponad pół roku, właśnie się kończy. Jak na razie nie pomógł zajść w ciążę.. planuję kupić kolejne opakowanie by nie utrudniać zajścia innym lubrykantem..może skuszę się na większe opakowanie :/

    123nat lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam udało się w pierwszym cyklu używania ale nie byla to tylko i wyłącznie zasługa tego żelu. Leczę sie na niedoczynność tarczycy oraz w szczęśliwym cyklu leczyłam hiperprolaktymie. Takżr kochane życze Was owocnych starań, ale przebadajcie sie bo często wina za brak ciąży jest mocno złożona. Ale.zaciskamy z córeczką kciuki, aby było więcej fasoleczek :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic gratulacje, że tak szybko się udało. Zazwyczaj nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak się wydaje ;) Ja jestem akurat przebadana i mimo, że jest dobrze wszystko to, że nie pomógł ani nie ułatwił :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja też :) stosuję ten żel już kilka mcy i nic :(
    my używamy go od września 2014 :P

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my ten zel pierwszy raz dopiero uzywalismy w lutym i teraz czekamy na efekty tzn jutro testuje :)

    201601307246.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że ten żel taki drogi :-/

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Szkoda, że ten żel taki drogi :-/
    a no drogi i cudów bym się po nim nie spodziewała.. jedynie psychicznie jesteśmy pewni, że nie utrudnia jak inne typu: durex czy unimil..
    Ja chyba kupię kolejne opakowanie, jeśli nadal @ przyjdzie.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 marca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to nie złoty środek, tylko wspomagacz. A badałyście np. hormony? Bo jeśli z tym coś nie gra, to żel rzeczywiście nic nie pomoże. A co do żelu typu durex jego rolą jest przytrzymać plemniki, a nie jak tamte tylko nawilżyć.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badałam i nawet brałam leki, jak się później okazało niepotrzebnie :/
    Wszystko w normie.. na cuda z żelem nie wierzę, choć jak początkowo się naczytałam, że się z żelem dziewczynom poudawało w 1-2-3 cyklu to miała nadzieję.. ale już jej nie mam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 07:17

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też po badaniach i wszystko w normie. U męża też wszystko okej.

    Ja jestem teraz na etapie, że podczas przytulanek nie spinać się i nie myśleć o tym, że TERAZ to muszę zafasolkować. Bo wcześniej kilka cykli miałam właśnie takich. Już 15cykl nie wychodzi :(

    Także teraz pijemy alkohol i kiedy nadejdzie ochota to bierzemy się do dzieła, a kiedy nie ma ochoty to nie ma i nic na siłę :-)


    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do grona mocno wierzącego w zbawienne działanie żelu:) oczywiście ze zdrową dozą sceptycyzmu - żeby nie robić sobie nadziei na marne:) chociaż nie ukrywam, że cieplej się robi na serduchu czytając happyendy z lubrykantem w tle:)

    idę dziś po strzykawę i będziemy testować - mam nadzieje ze nie będzie za późno i owulka jeszcze przede mną:)

    Magda lena, momo1009 lubią tę wiadomość

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, on jest na bazie wody, ktora rzekomo jest niszczaca dla plemnikow, wiec co myslec?

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby był do kitu nie sprzedawaliby go w aptekach i nazwano by go wspomagaczem. Jest to co innego niż np. dziurex.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale w aptekach sprzedają też masę innych specyfików które nie działają, więc chciałam się dowiedzieć, czy komuś pomógł? Nie chodzi mi o dziewczyny, którym "pomógł" w 2 cs bo równie dobrze to nie on mógł pomóc, a o takie starające się dłużej. Wiadomo i takim mogło pomóc coś innego niż conceive ale prawdopodobienstwo jest mniejsze.

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja od dawna mialammproblem ze śluzem plodnym. Za pierwszym razem postawiła na oeparol i napar z siemienia lnianego. Udało się w 2c, podobnie było za drugim razem. Jednak picie tych glutow z siemienia przyprawialo mnie o odruch wymiotn . Za trzecim i czwartym razem postawiła na conceive w aplikatorac . Jak dla mnie jest ok:) Teraz straram siue o drugie dziecko i żel jest w drodze do mnie :) powodzenia!!

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo sie staralas wczesniej zanim zaczelas stosowac conceive?:)) kazda opinia sie przyda:))

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanim zaszłam w pierwszą ciążę starałam się 8 miesięcy, ale wtedy pomógł mi oeparol i siemię lniane. druga ciaza była 3 miesiące po poronieniu, ale to tez na siemieniu lnianym.Potem leczyłam się i kolejne starania były juz conceive, ale nie czekałam długo bo tylko dwa cykle z conceive i była kolejna ciąża, niestety również nie zakończyła się szczęśliwie.Ostatnim razem również dwa cykle i była ciąża, na szczęście zakończona piękną córcią;)
    Dodam, ze jesli ktos nie jest przekonany do zelu, to naturalne metody też jak się okazuje działają, czyli u mnie napar z siemienia lnianego, oeparol w dużych dawkach, ale tylko do owulacji i duże ilości wody.

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ