X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka! wrote:
    Dziękuję Kochana <3
    Widzę, ze u Ciebie tempka też skacze, zupełnie jak u mnie po owu :) 3mam za Ciebie kciuki :)
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć <3 Jeszcze raz gratki! :) <3

    Optymistka! lubi tę wiadomość

  • Optymistka! Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    łoooj 6 cykli to nie starania kochana :) mnie się już 16 raz nie udało ;)

    Tylko powiedz to mojej głowie :P :D Teraz to wiem, że moja starania to "małe miki" :D
    Dlatego chylę przed Wami czoła <3

    Urwis 6lat <3
    Aniołek 28tc [*] 07/2014 <3
    uwo99jcgadiuqcpx.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam, ten żel, jeszcze zdążę go w tym cyklu przetestować....zobaczymy :)

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • ila1987 Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja polecam go wszystkim! Może to i zbieg okoliczności, ale staraliśmy się mając przeszkody - słabą morfologię nasienia i niedrożny jajowód, a udało się w pierwszym cyklu stosowania żelu. Był to nasz 18 cykl starań. Dzisiaj jestem w trakcie 14 tygodnia :D

    Gabi. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nie pomógł nawet po roku stosowania więc nie kupiłam na razie ponownie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    przeczytałam cały wątek i poważnie zastanawiam się nad kupnem tego żelu.
    Mam nadzieję że pomoże, staramy się 5 cykl, a ja jestem bardzo niecierpliwa. ;)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam w drugim cyklu z żelem, przedtem było 5 nieudanych. I myślę, że mi pomógł, bo nie miałam wcale śluzu, żadnego ani na zewnątrz ani w środku. Cała reszta typu siemię, wiesiołek, woda nic nie dawały. Akurat kupiłam tubkę 35 ml i mi się kończyła i miałam już zamawiać następną, ale nie zdążyłam :D Także ja polecam.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę że zależy W CZYM tkwi problem. U mnie najprawdopodobniej wszystko inne zdołałam wyleczyć (wysokie tsh i prolaktyna) ale na śluz nic mi nie pomagało a ten żel go po prostu zastąpił. Nie twierdzę że jest to złoty środek na wszystkie problemy ale jeśli ktoś jest ,,suchy" to warto spróbować ;)

    Landryneczka, Ania1986 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys - gratuluję ciąży. :)
    Landryneczka - też uważam, że jest to wspomagacz przy małej lub znikomej ilości śluzu. Wtedy może pomóc. Jak u niektórych np. występują cykle bezowulacyjne, to to nic nie zdziała.
    Ale u mnie właśnie problem tkwi w tej suszy. (Bo TSH mam już normowane). Wiesiołek, siemię i woda razem nawet nic nie pomogły. Dlatego zdecydowałam kupić ten żel i tutaj szukałam opinii. Jestem tak niecieprliwa że skusiłam się na niego już tym cyklu ;)
    A co... Może faktycznie pomoże.
    Miłego dnia wszystkim życzę :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi czyli masz tak samo jak ja. Polecam ci ten zel ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od gina zalecenie aby go kupić, wczesniej stosowaliśmy durexa tego fioletowego z aloesem i podobno on może zabijać plemniki

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam napisać czy u mnie zadziałał, otóż niestety nie. Nie zaszłam w ciążę ale muszę przyznać, że "zastąpił" śluz.
    Mi wcześniej też nie pomagały siemię ani wiesiołek ale już wiem w czym problem, siemię mieliłam i zalewałam wrzątkiem i to był błąd, od dwóch tygodni non stop piłam sam kisiel (2 łyżki zalewałam letnia wodą, doprowadzałam do wrzenia i gotowała 15 min, sitkiem odcedzałam i po osiągnięciu piłam, raz lub 2 razy dziennie) i powiem Wam rewelka! Śluz pojawił się już 7dc i jest go pełno (dziś 11 dc i jest cały czas).
    Polecam, taki sposób jest genialny i dużo tańszy niż ten żel :)

    Na koniec życzę Wam dziewczyny owocnych cykli. Powodzenia w staraniach :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam tak samo i mnie nic nie pomogło. Więc może i sposób tańszy ale nie na wszystkich działa..jakoś nie żałuję tych 35zl skoro mam fasolkę.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie :)
    na mnie też nic kompletnie nie pomaga. Właśnie zbliża mi się owulka, i na pewno będziemy korzystać z tego żelu. A nóż coś zdziała ;)
    A w którym cyklu z tym żelem Ci się udało, Tygrys? :)

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, my jesteśmy w pierwszym cyklu z tym żelem. Wiemy jakie mamy problemy, ale lekarz polecił nam zakup. Wiecie, że jesteśmy w stanie chyba wszystko zrobić, żeby być w ciąży. Możemy pić len, nawet jak ktoś się zarzekał, że "gila" nie przełknie :) To z myślą o tym, że coś może pomóc - próbujemy. Także pierwszy cykl w towarzystwie żelu, mimo, że nie mam problemu ze śluzem. Może pomoże :)

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi już w drugim cyklu z żelem zaszłam :) przedtem pół roku starań bez efektu

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie niby wszystko ok, a żel i tak nie pomógł więc zależy indywidualnie, nie jest to żadna recepta ani złoty środek. Dużo działa też psychika.
    A osobom, którym pomógł pozazdrościć, być może i bez niego by się udało ale późniejszym terminie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 21:56

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka ja w szczęśliwym cyklu odstawiłam po raz pierwszy termometr i testy owu.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Psota Koleżanka
    Postów: 50 5

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest jakiś odpowiednik tego żelu? bo coś chyba zbyt dużo osób go kupiło i nie ma już w doz :(

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz od dawna nie ma ale możesz go zamówić w doz :) no i jest na allegro

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ