X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mój pierwszy cykl na ovufriend
Odpowiedz

Mój pierwszy cykl na ovufriend

Oceń ten wątek:
  • Io Autorytet
    Postów: 1593 1729

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. To mój pierwszy cykl na Ovu. Właściwie to jego końcówka, ale wypełniam od wczoraj. 9 grudnia powinnam dostać @. Wczesniej nie zwracałam uwagi na temperature itp., ale po 5 miesiącach starań dochodzę do wniosku, że chyba czas zacząć. Może to pomoże. Poza tym i tak nie myślę już o niczym innym niż o ciąży. Czasami czuję, że zwariowałam, ale nic nie mogę na to poradzić. Na razie uczę się poprawnego wypełniania wykresu. Zobaczymy co z tego bedzie.



    dqpr3e5ebayuirbn.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. jestem tu nowa, u nas drugi cykl starań. Zaczynam pomiary temp od jutra. Mamy już dziecko, widzę, że z drugim nie będzie tak prosto jak z pierwszym :/

  • monia0084 Koleżanka
    Postów: 32 26

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba w pełni Cię rozumiem, sama mam już prawie 2 letnią córeczkę z którą zaszłam w ciążę dopiero za 3 cyklem, a teraz staramy się o drugiego brzdąca już 4 cykl i wszystko okaże się w połowie grudnia czy nasze starania nie poszły tym razem na marne
    także życzę sobie i Tobie oraz pozostałym staraczkom zielonej kropeczki pozdrawiam :)

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia0084 ja z pierwszym wpadłam :D po odstawieniu tabletek raz się nie zabezpieczyliśmy :D a teraz jaja z zajściem :O dziękuję za życzenia ;)

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to również mój pierwszy wykres, a trzeci cykl. Teraz zamierzam patrzeć na testy owu.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    to również mój pierwszy wykres, a trzeci cykl. Teraz zamierzam patrzeć na testy owu.
    Powodzonka :)

    Chanela lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haaaaloooo :)
    mam pytanie, bo też dopiero zaczynam przygodę z ovufriend.
    proszę powiedzcie mi, czy po wykresie będę widziała że zbliża się owulacja czy dopiero dowiem się "po fakcie" że była jak pojawią się np te czerwone kreski na wykresie??
    nie wiem jak się zapatrywać na to i czy współżyć np częściej w dniach płodnych(choć to oczywiste jest :) ) czy czekać aż wyznaczy mi kalendarzyk owulację?

    bo ogólnie wydaje mi się z oglądania waszych wykresów że po wykresie jedynie dowiaduję się że owu była np 2 dni temu.
    bardzo prosze o odpowiedź

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • shakira Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    to mój pierwszy cykl tutaj, choć notuję sobie już objawy od dłuższego czasu

    mogę liczyć na Wasze komentarze? Strasznie dziwnie mi się to układa i nie wiem zupełnie jak interpretować te wahania temperatury..



    341bc96a906f9175ad7bfdfaa1d675f1.png

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    haaaaloooo :)
    mam pytanie, bo też dopiero zaczynam przygodę z ovufriend.
    proszę powiedzcie mi, czy po wykresie będę widziała że zbliża się owulacja czy dopiero dowiem się "po fakcie" że była jak pojawią się np te czerwone kreski na wykresie??
    nie wiem jak się zapatrywać na to i czy współżyć np częściej w dniach płodnych(choć to oczywiste jest :) ) czy czekać aż wyznaczy mi kalendarzyk owulację?

    bo ogólnie wydaje mi się z oglądania waszych wykresów że po wykresie jedynie dowiaduję się że owu była np 2 dni temu.
    bardzo prosze o odpowiedź
    Po wykresie możesz tylko się domyślać kiedy będzie owulacja, najlepiej współżyć kiedy są dni płodne, detektor płodności o tym Cię informuje. Powodzenia :)

    Izaczek
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, widzę że masz bardzo długi cykl. Masz PCO? Czy to po prostu teraz taki przypadek?

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • shakira Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam :(
    niedawno się dowiedziałam..
    Na ciążę chyba nie mogę liczyć w tym cyklu, prawda?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shakira nie poddawaj się i nie myśl tak:)
    ja ostatnio jak na monitoringu lekarz powiedział ze juz owu nie bedzie bo pęcherzyk malusi zapytałam czy mozliwe zeby owu była wcześniej, uśmiechnął się i powiedział że tak:)
    mimo ze mu wierzyłam to i tak byłam pozytywnie nastawiona do cyklu-nie udało się no cóż, przynajmniej mnie dobry humor nie opuszczał:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny to też mój pierwszy cykl z ovu. Jestem już po owulacji i troszkę się rozpoznałam w tym mierzeniu temperatury. Miałam cichą nadzieję, że posiadając wiedzę zdobytą na ovu szybciutko zajdę w ciążę, wręcz już w tym cyklu, ale niestety temperatura mi spada i coraz trudniej mi z tym wszystkim. Milion myśli w głowie. Chyba tak już musi być.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MALINKO wiem co czujesz....
    wyobraź sobie że ja mam dziś monitoring, bedę pod opieką lekarza a mimo wszystko jakieś mam negatywne podejście do tego cyklu...może to i dobrze?
    co prawda poznam się troszkę bo to mój też pierwszy cykl na OVU ale jakoś się nie napalam ....tym bardziej że startuję z wysokiego pułapu temperatur.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To mój pierwszy cykl na ovu, a 4 cykl starań. Dopiero teraz zaczęłam mierzyć temperaturę i widzę jakie to ważne! Mam ogromne nadzieje, że obserwacja własnego ciała mi pomoże i szybko zobaczymy z mężem naszą fasolinkę:))) Powodzenia dla Was!!!!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia witaj:) tak ja też to zauważyłam:) można o wiele wcześniej po wykresie wnioskować co się dzieje z naszym ciałem i jakie są szanse na zostanie mamusią w danym cyklu:) powodzenia:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia88 wrote:
    Cześć dziewczyny! To mój pierwszy cykl na ovu, a 4 cykl starań. Dopiero teraz zaczęłam mierzyć temperaturę i widzę jakie to ważne! Mam ogromne nadzieje, że obserwacja własnego ciała mi pomoże i szybko zobaczymy z mężem naszą fasolinkę:))) Powodzenia dla Was!!!!


    Pysia88 spojrzałam na Twój wykres i wydaje mi się ,że za późno mierzysz tempkę. Optymalnie jest dobrze sprawdzac do godz 8 , po minimum 4 h snu i nie wykonując wczesniej zadnych czynności. Po prostu nastawiasz budzik, mierzysz tempkę nie wstając z łóżka, zapisujesz i jak możesz to śpisz smacznie dalej :D Powodzenia :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia88 stanowczo za wcześnie robisz sobie testy i bete :) Powodzonka :)

    Izaczek
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 życzę Ci z całego serca żeby monitoring okazał się owocny i żeby dzięki niemu zazieleniło się u Ciebie! :*

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • pysia88 Koleżanka
    Postów: 37 16

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady!:) Dopiero zaczynam obserwację swojego ciała, także każda rada i wskazówka się przyda!:)

    Młoda lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ