X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

plamienia

Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    nie wiem wlasnie po ile bo najpierw lekarka zapisala mi 1 dziennie ale mialam plamienia wiec teraz lykam 2 dziennie i nadal sa plamienia... nie wiem czy moge sobie tak zwiekszac dawke bez konca :( bardzo mnie ten progesteron martwii

    Nie wiem... ja brałam 3 tabletki na początku, ale dla mnie ta dawka była za duża, bo wypadały mi włosy. W każdym razie nie brałam go na plamienia tylko na wywołanie @. I po nim miałam plamienia, a bez niego nie. To dopiero paranoja!

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Nie wiem... ja brałam 3 tabletki na początku, ale dla mnie ta dawka była za duża, bo wypadały mi włosy. W każdym razie nie brałam go na plamienia tylko na wywołanie @. I po nim miałam plamienia, a bez niego nie. To dopiero paranoja!

    no mi lekarka zleciła tylko 1 tabletke dziennie widząc mój niski poziom progesteronu :/ a ja sama uważam ze 1 tabletka dziennie to dla mnie zdecydowanie za mało i zwiększyłam do dwóch.. i nadal nie wiem czy to nie za mało :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    no mi lekarka zleciła tylko 1 tabletke dziennie widząc mój niski poziom progesteronu :/ a ja sama uważam ze 1 tabletka dziennie to dla mnie zdecydowanie za mało i zwiększyłam do dwóch.. i nadal nie wiem czy to nie za mało :(


    Nie wiem... musisz zapytać ginka jak będziesz na następnej wizycie. Ale obyś nie musiała pytać ;) czekam na Twoje testowanie <3

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Nie wiem... musisz zapytać ginka jak będziesz na następnej wizycie. Ale obyś nie musiała pytać ;) czekam na Twoje testowanie <3

    dzięki ale nie wiem czy to ma jakis sens... zatestuję ale na nic sie nie nastawiam bo dostałam teraz wiekszego plamienia. :( nadal jest brązowe ale jest troszkę większe więc wydaje mi się ze rano przyjdzie @

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    dzięki ale nie wiem czy to ma jakis sens... zatestuję ale na nic sie nie nastawiam bo dostałam teraz wiekszego plamienia. :( nadal jest brązowe ale jest troszkę większe więc wydaje mi się ze rano przyjdzie @

    No to jak ma przyleźć @, to niech przyłazi i nowy cykl to nowe szanse i nadzieje :) :) :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    No to jak ma przyleźć @, to niech przyłazi i nowy cykl to nowe szanse i nadzieje :) :) :)

    dokładnie :) jeśli ma przyjsc to niech sie juz rozkręci a nie tylko plamię plamię i nadzieje sobie robię :(

    missy83 lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    U mnie najwyraznie nie dziala :( ale ja mam w fazie lutealnej progestron na poziomie 0,44 wiec mi pewnie zadna dawka nie pomoze :(
    Aleksia moze naprawde trzeba zwiekszyc dawke jak mi to pomogło to moze tobie tez taki sam poziom progesteronu miałam jak ty mocno trzymam kciuki <3

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Aleksia moze naprawde trzeba zwiekszyc dawke jak mi to pomogło to moze tobie tez taki sam poziom progesteronu miałam jak ty mocno trzymam kciuki <3

    myślę że u mnie nakładają się też inne przeszkody: jeden jajowód bardzo zmniejsza moje szanse, do tego nie wiem czy w 100% drożny.. ale sprobuje zwiększyć dawkę w następnym cyklu, porozmawiam z lekarzem.

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia masz juz bete ? <3

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, niestety mimo obiecującego wykresu 0,1 :( ale byłam na to przygotowana po tylu rozczarowaniach... cóż.. trzeba iść dalej, odstawiam jutro dupka i zaczynam nowy cykl, wierzę że kiedyś mi się uda <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    tak, niestety mimo obiecującego wykresu 0,1 :( ale byłam na to przygotowana po tylu rozczarowaniach... cóż.. trzeba iść dalej, odstawiam jutro dupka i zaczynam nowy cykl, wierzę że kiedyś mi się uda <3
    Aleksia bardzo mi przykro mocno ci kibicuje <3 <3 przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidków kochana i mocno mocno tulę <3

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Aleksia bardzo mi przykro mocno ci kibicuje <3 <3 przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidków kochana i mocno mocno tulę <3

    dziękuję <3 wiesz jak to jest, pierwsza reakcja po odebraniu wyniku to takie podłamanie i utrata wiary ale potem z kazdym dniem ta wiara wraca i nadzieje znowu rosną, wierzę że w końcu maleństwo zamieszka pod moim sercem <3

    teraz trzymam kciuki za Ciebie kochana i za pozostałe dziewczyny! Samej zieloności! <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 - głowa do góry :) Pozytywne myślenie dużo potrafi zdziałać. Organizm kobiety i procesy w nim zachodzące są strasznie skomplikowane i do końca nie zbadane, więc trzeba walczyć i NIGDY się nie poddawać :)

    Ja na razie skupiam się na poznaniu przyczyn tych cholernych plamień i ich wyeliminowaniu. Czekam aż będę zdrowa, odstawię antybiotyk i od nowa będę obserwować swój organizm w cyklu. Zrobię badania i później jadę do lekarza.

    Zaciskam już kciuki za brak brązowych kropek i samej zieloności na Waszych wykresach :D

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) staram sie myslec pozytywnie bo wiem ze zamartwianie sie tylko szkodzi :)

    Ja tez mam 4ty dzien plamienia :( jakie masz te plamienia? Brazowe? Duzo czy takie brudzenie bardziej?

    Badalas progesteron? Ja biore duphaston na podwyzszenie progesteronu a plamien mam wiecej niz jak nie bralam

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia bardzo mi przykro i domyślam się co to za uczucie odbierać takie wyniki.. To wszystko musi mieć jakiś powód i denerwuje mnie, że tak ciężko lekarzom jest je ogarnąć i pokonać! Wierzę, że uda Ci się szybciej niż myślisz. Czekałaś już wystarczająco długo.

    U mnie chyba też nadchodzi dzień @ ... normalnie brak mi słów. Temperatura dzisiaj spadła do 36,6 i widzę początki plamienia/krwawienia i po prostu wierzyc mi się nie chce... Tak się dać wkręcić tym objawom, temparaturom, nawet rzeczom, które się nie pojawiały wczesniej i nie powinny sie pojawiać jeśli ciąży nie ma...i co..mija sobie kilka dni i wychodzi na to, że @ jeszcze przed terminem sobie idzie. Tragedia :(

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana musimy sie uzbroic w cierpluwosc :) i na nas przyjdzie kolej ze bedziemy nosić pod sercem nowe życie.. nie traćmy ducha! :)

    Co do mnie to mialam dzis zaczac nowy cykl bo wczoraj juz naprawde zapowiadala sie duuuuuza miesiaczka a tu dzisiaj plamienie mniejsze noz wczoraj .. oszalec mozna, chyba mi sie calkiem rozregulowalo wszystko przez ten duphaston.. silne plamienia w trakcie brania a po odstawieniu cisza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 10:44

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Cie rozumiem z tymi objawami i plamieniem... mam to samo, do konca sie łudzilam nawet mimo silnych plamien ze beta wyjdzie choc troszke ponad 5 :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam się gubic w tym wszystkim. Do tej pory nic nie brałam wspomagającego. Myślisz, że mogłam mieć implantacje która po prostu się nie udała i dlatego idzie @? Pytam czysto teoretycznie, bo jeśli tak mogło być to może czegoś mój organizm potrzebuje, żeby utrzymać ciążę, luteina, duphaston? Lekarz mc temu mi powiedział,że przed upływem roku starań nic mnie nie będzie badał ani wspomagał, bo to za wcześnie;/

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zle powiedzial.... owszem teoretycznie zdrowa para czeka na ciąże do roku czasu ale jesli widzisz u siebie jakies nieprawidlowosci to powinnas zrobic badania, dla twojego spokoju :) lepiej wczesniej sie tym zająć uwierz mi... ja czekalam 2 lata zanim sie zajelam swoim zdrowiem, tez myslalam ze to po prostu tyle musi trwać i jak widzisz mam problemy jednak :( zrob badania to bedziesz spokojniejsza :) trzymam kciuki!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi bo juz sama zgupialam. Wczoraj myslalam ze dostalam miesiaczke i juz zaznaczylam na ovu zazwyczaj w pierszy dzien to mam takie lekkie krwawienie a na drugi dzien no powiedzmy ze widac ze to miesiaczka ale zawsze one należą do sąpych. Ale dzisiaj patrze a tu nic tzn. Mam rozciagliwy sluz zabarwiony lekko krwią. Pierwszy raz cos takiego mam! Jajniki mnie kuja brzuch pobolewa piersi wrazliwe bolesne i powiększone a tu takie coś. Nie mam pojęcia co to może być :-/

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ