X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima, Wam dopiero koło 18:30 dam znać, jaka beta :( Bo po odebraniu wyników jadę do mamy, potem do endo i dopiero do domu.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    No i.... teraz sobie wkręcam, że beta wyszła niska i jednak nie jestem w ciąży i dlatego mi nie chciała podać... Oszaleję tu do 15:00.

    Trafiłaś na wredną babę i tyle. Nie wkręcaj sobie złych myśli. Poczekamy do 18:30. Głowa do góry, będzie dobrze :*

    Maxima lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova ja bym zadzwoniła raz jeszcze. Wyjaśniła,że nie mam jak wyniku odebrać,a bardzo mi zależy bo w razie ciąży muszę brać coś zlecone przez lekarza. Przeproś za kłopot i może się uda ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, myślę, że mi nie poda, nie chcę się denerwować tą rozmową. Pojadę po pracy i tyle :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy :)

    Liskova lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova, czekamy na wiadomość:)! Ciri- jeszcze nie wszystko stracone póki nie ma miesiączki wszystko możliwe. Nie takie wykresy byly ciążowe i nawet ze spadkiem. Nie przejmuj się objawami. Mi od luteiny zylki się pojawiły na biuście, otoczki sie wydęły i miałam nawet objawy zagnieżdżenia:) ciało nas czasem w konia robi:(. Ja tak bardzo nie chce laparoskopii :( a zostal mi tylko jeden cykl z clo. Podwojna dawka musi sie udać...

    Liskova lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko mam juz brazowy sluz i negatyw na tescie 10 wiec ciazy nie ma

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, myśl pozytywnie, cokolwiek los przyniesie, będzie dobrze <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny bardzo liczyłam na poprzedni cykli nic z tego nie wyszło :/ Zresztą czułam, że dwie ostatnie owulacje (jeśli w ogóle były) były jakieś inne. Ciekawa jestem co przyniesie ten cykl? W ten weekend mam gości,potem dzieci tydzień ferii mają, a w następny weekend urodziny córki, więc jakoś mi czas zleci. Jak progesteron wyjdzie znowu niski w tym cyklu, to od następnego biorę duphaston.

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem na siebie zla.moze miałabym lepszy obraz temperatur. A te które najważniejsze to do niczego. Bo zwykle mierze o 6. A wczoraj po siódmej, dzis okolo 4:40. To sama nie wiem jak to jest. Sutki bola okropnie, piersi wcale. Szyjka bardzo wysoko choc miekka. Wiecie co, chyba zapisze sie na jakiś kurs do poradni....

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja żadna poradnia nie potrzebna ;) Nastawiaj sobie budzik i najwyżej idź dalej spać. Ja tak robię. Nie zrozum mnie źle bo z całego serca życzę CI fasolki,ale zaburzone tempki co najwyżej mogą być wyższe :/ miejmy nadzieję,że jutro będziesz miała mega ciążowy skok! :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja cierpię na bezsenność i budze sie po 2 w nocy. I tak co godzine- dwie. A w sobotę jakos tak pospalam dluzej:) a dzis to po 4 mierzylam choc zawsze staram sie wpisywać tę po minimum 2-3 godzinach snu, czyli okolo 6 rano. Chyba teraz będę mierzyć o 2 w nocy, hahaha bo przed 2 sie nie budzę. Ogólnie mam dzis kiepski dzień...mija 12 miesiac staran a ja nadal mam problem z endometrium. Lekarz niby super ale ostatnio mam wrażenie ze mnie nie diagnozuje. Ostatnie badania w styczniu. Zero pregnylu, zero wzmocnienia endometrium. I ciągle "namawianie" do laparoskopii. W zeszłym roku staraliśmy sie bez leczenia.od stycznia z glucophage, inofolikiem, od 2 miesięcy clo. Sama nie wiem.jak myślicie.zmieniac lekarza? Podobno jest super ale mam wrażenie ze ignoruje wyniki badan.moje i męża.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja zbierz wywiad środowiskowy kto jest taki super dobry z lekarzy w okolicy i idź choć raz. Powiedz jak jest i co by Ci zaproponował. Czasem taki nagły zwrot w inną stronę daje super efekty w postaci fasolki :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem po takiej zmianie:( podobno jest świetny, ale zmartwil mnie ostatnio. W 11 d.c. Monitoring. Brak dominującego. Największy niemal 9 mm. Endometrium niecale 4. A on ze od przyszłego miesiąca podwojna dawka. Zero pomocy co do endometrium. Ja juz nic nie chciałam pisać ale 2 dni temu miałam bladziocha a teraz go nie ma.wyglada na to ze kk am problem z zagniezdzeniem. Mąż wyniki ma super. Morfologia tez. 22% prawidlowa budowa plemnikow.liczebnosc w gornej granicy. Nie chce laparoskopii. Co prawda po roku staran ale po 6 miesiacach jakiegokolwiek leczeni a.dopiero w grudniu okazalo sie ze mam policystyczne jajniki. Boje sie laparoskopii. Nie za szybko po pol roku leczenia? Boje sie konsekwencji. Ze Nic nie pokaże a porobi zrosty. Ale z drugiej strony za 2 tyg będę miała 30 lat. Jak myślicie.powinnam iść na badania na własną rękę? Lh i fsh co myślicie? Rozpisalam sie ale mam dzis paskudny nastrój...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 14:53

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze tych badań nie robiłas? Koniecznie. Lh,fsh,estradiol,Tsh,testosteron,prolaktyna i progesteron 7 dpo. Kuzwa,to podstawa. Przy pco babki zachodzą w ciążę z powodzeniem. Coś do dupy ten lekarz :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i lepiej zrobić histeroskopie w celu oceny endometrium,a nie od razu laparo. Przecież bez badań podstawowych nie ma sensu od razu tak inwazyjnie działać :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 15:23

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest tak, że nie miałam kompletnie nic:0 no miałam robione tak 23 stycznia tego roku:
    -progesteron (ale w 23 dniu cyklu zanim jeszcze brałam cokolwiek innego niz glucophage i inofolic)
    -prolaktyna
    -dhea SO4
    -testosteron
    -tsh 3 generacji
    -androstendion

    popatrzył popatrzył...Pytam, czy może jakas rezerwa jajnikowa czy coś? a on, że póki co nie..I tak myślę- co by sobie porobić na własną rękę i iść gdzieś indziej- winnym mieście juz z kompletem badań..Jak tylko dowiedziałam sie o pco- od razu ruszyliśmy z kopyta- mąż na rozszerzone badanie z morfologią, usg- wszystko...A teraz jakby zwolniło... Tylko robi te usg- bierze 50 zł za monitoring i tyle...W porównaniu z innymi wydawał sie super- wieczne kolejki do niego- świetne wyniki. A poprzedni? Diagnoza: częściej sie kochać i sie zrobi dziecko! Doradźcie mi- zmienić lekarza? Jakie badania zrobić, żeby iść juz z kompletem?

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 429,9

    EDIT: 492,9! pomyłka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 18:49

    Maxima lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    No i lepiej zrobić histeroskopie w celu oceny endometrium,a nie od razu laparo. Przecież bez badań podstawowych nie ma sensu od razu tak inwazyjnie działać :/
    No właśnie tej inwazyjności się boję, że okaże się, że wcale nie trzeba było- a wystarczyła zmiana dawki. Nigdy nie miałam problemu z urazami, upławami, infekcjami. Pózno zaczełam używac tamponów, późno rozpoczełam współżycie. Żadnych nadżerek, zapaleń...Wątpie w niedrożność jajowodów i usg nie wykazuje żadnych zmian np w obrębie pochwy czy szyjki. Od razu laparoskopia? Wyniki nie były syper, ale tez nie jakos przerażająco poza normą- no może testosteron...Prolktyna 17,25, progesteron 0,81 w fazie okołoowulacyjnej, podwyższony androstendion i testosteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Beta 429,9
    WSPANIALE!!!

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ