X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze mamy 2020
Odpowiedz

Bliźniacze mamy 2020

Oceń ten wątek:
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad ta kołyska serio maleńka, ale z drugiej strony można nią podróżować po całym domu, a ten bujaczek z kindekraft świetny tylko strasznie niski i jak z niego wycoągać te maluchy co chwile? Ostatnio mam jakąś masakre z kręgosłupem (chyba mnie przewiało i mam lekki stan zapalny) i napewno bym się nie dała rady tak schylić, poza tym jestem wysoka to miałabym wrażenie, że leżą na podłodze 😂 ten wózek jakoś nie jest w moim guście, dodatkowo cholernie drogi jak za taki design, ale wiadomo każda kupuje to co jej się podoba 😊
    Oj tak laktator dwucyckowy koniecznie!
    Od czego zaczniesz zakupy?

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żona_męża wrote:
    Virad ta kołyska serio maleńka, ale z drugiej strony można nią podróżować po całym domu, a ten bujaczek z kindekraft świetny tylko strasznie niski i jak z niego wycoągać te maluchy co chwile? Ostatnio mam jakąś masakre z kręgosłupem (chyba mnie przewiało i mam lekki stan zapalny) i napewno bym się nie dała rady tak schylić, poza tym jestem wysoka to miałabym wrażenie, że leżą na podłodze 😂 ten wózek jakoś nie jest w moim guście, dodatkowo cholernie drogi jak za taki design, ale wiadomo każda kupuje to co jej się podoba 😊
    Oj tak laktator dwucyckowy koniecznie!
    Od czego zaczniesz zakupy?
    Wiem ze maleńka jest ta kołyska o na krótko starczy, ale myśle o swojej wygodzie trochę 🙈
    To rozwiązanie na 3-4 miesiące ... jak się trochę ogarniemy to wtedy kupie normalne łóżeczka, a do tego czasu kołyski mogły by stać w nocy w naszej sypialni a w ciągu dnia w ich pokoiku...
    Tak sobie to wymyśliłam 😉 nie wiem czy dobrze. I czy ostatecznie zdecyduje się ... i to za dostawki by posłużyło.

    Jesli zdecyduje się na ten wózek to na pewno będzie używka... bo cena nowego powala.

    Od czego zaczne... myśle ze od tych największych rzeczy, które trzeba będzie składać 😉
    Ubranka zawsze zdarze kupić 😉

    A ty jakie plany zakupowe masz i kiedy je zaczynasz? A może już coś masz? 😀
    Masz jakaś już listę co chcesz kupić maluchom/sobie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 14:59

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad nie mam jeszcze żadnej listy 🤷🏻‍♀️ Jedynie oglądam rzeczy w sklepach internetowych. Myślę, że zacznę właśnie od niewielkich rzeczy chociaż to jeszcze tyle czasu... na razie się orientuje i zbieram opinie na temat przydasię/bezsensu. Co do dużych rzeczy to planujemy jeszcze odświeżanie ścian i pewnie dopiero wtedy się zabierzemy za meblowanie.
    A jeśli nie ten bugaboo to jaki inny? Mi się podoba bardzo quinny hubb duo ale nie ma możliwości wpięcia dwóch gondol jednocześnie 🤷🏻‍♀️
    Dziewczyny jak my damy radę! 👶🏻👶🏻

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żona_męża wrote:
    Virad nie mam jeszcze żadnej listy 🤷🏻‍♀️ Jedynie oglądam rzeczy w sklepach internetowych. Myślę, że zacznę właśnie od niewielkich rzeczy chociaż to jeszcze tyle czasu... na razie się orientuje i zbieram opinie na temat przydasię/bezsensu. Co do dużych rzeczy to planujemy jeszcze odświeżanie ścian i pewnie dopiero wtedy się zabierzemy za meblowanie.
    A jeśli nie ten bugaboo to jaki inny? Mi się podoba bardzo quinny hubb duo ale nie ma możliwości wpięcia dwóch gondol jednocześnie 🤷🏻‍♀️
    Dziewczyny jak my damy radę! 👶🏻👶🏻
    Na razie rozważam tylko ten 🤷‍♀️
    Ale tak prawdę mówiąc, mi żadne podwójne wózki się nie podobają 🤦🏼‍♀️ 😂 ale jakiś muszę wybrać 😁
    Chciałbym żeby był lekki, sprawnie się składał... i był przy okazji na tyle wąski by można było przechodzić swobodnie przez drzwi.

    No i jeszcze foteliki do samochódu trzeba kupić... a tymu wybóri musi pasować do systemu w aucie. Tu rozważam foteliki avionaut pixel... najlżejsze podobno na rynku i dobrze w testach wychodzą. Tylko jak tu w obecnych warunkach sprawdzić czy dobrze będą się montować w aucie 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje ze sytuacja się uspokoi latem ze będzie można podjechać gdzieś do jakieś sklepu by przymierzyć do auta ...
    Musimy dać radę, nie ma wyjścia. ☺️ Najważniejsze by dzieciaki zdrowe przyszły na świat ✊✊ Resztę jakoś ogarniemy, prawda 😀

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad wrote:
    Na razie rozważam tylko ten 🤷‍♀️
    Ale tak prawdę mówiąc, mi żadne podwójne wózki się nie podobają 🤦🏼‍♀️ 😂 ale jakiś muszę wybrać 😁
    Chciałbym żeby był lekki, sprawnie się składał... i był przy okazji na tyle wąski by można było przechodzić swobodnie przez drzwi.

    No i jeszcze foteliki do samochódu trzeba kupić... a tymu wybóri musi pasować do systemu w aucie. Tu rozważam foteliki avionaut pixel... najlżejsze podobno na rynku i dobrze w testach wychodzą. Tylko jak tu w obecnych warunkach sprawdzić czy dobrze będą się montować w aucie 🤦🏼‍♀️ Mam nadzieje ze sytuacja się uspokoi latem ze będzie można podjechać gdzieś do jakieś sklepu by przymierzyć do auta ...
    Musimy dać radę, nie ma wyjścia. ☺️ Najważniejsze by dzieciaki zdrowe przyszły na świat ✊✊ Resztę jakoś ogarniemy, prawda 😀
    Mam to samo 😂 jak jeszcze nie wiedziałam, że to twins to miałam wszystko upatrzone, wybrane, a podwójne wózki to jakaś ma sa kra 🙈 dokładnie tylko żeby były zdrowe 🙏🏻
    Co do fotelika jeszcze jak można było wychodzić (i myślałam, że będzie to jeden dzidziuś) to wpadliśmy do sklepu z artykułami dziecięcymi i oglądaliśmy takiego super avionauta (nie pamiętam czy to był ten o którym piszesz) niby hiper bezpieczny, lekki i wygodny, ale co z tego jak od spodu miał taki paskudny styropian/piankę pomalowaną na czarno 😂 i jednak z tych wszystkich najbardziej spodobał nam się maxi cosi (oczywiście już nie pamiętam jaki to model) 🤷🏻‍♀️

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żona_męża wrote:
    Mam to samo 😂 jak jeszcze nie wiedziałam, że to twins to miałam wszystko upatrzone, wybrane, a podwójne wózki to jakaś ma sa kra 🙈 dokładnie tylko żeby były zdrowe 🙏🏻
    Co do fotelika jeszcze jak można było wychodzić (i myślałam, że będzie to jeden dzidziuś) to wpadliśmy do sklepu z artykułami dziecięcymi i oglądaliśmy takiego super avionauta (nie pamiętam czy to był ten o którym piszesz) niby hiper bezpieczny, lekki i wygodny, ale co z tego jak od spodu miał taki paskudny styropian/piankę pomalowaną na czarno 😂 i jednak z tych wszystkich najbardziej spodobał nam się maxi cosi (oczywiście już nie pamiętam jaki to model) 🤷🏻‍♀️

    No to widze że mamy wózkowy problem 😂😁
    A co do fotelika, to trzeba będzie obejrzeć... oby pozwoliły na to warunki.... nie chciałabym kupować byle g...


    Macey, a ty jaki wózek chcesz kupić? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 16:24

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Jestem PO prenatalnym. Niby się nie stresowałam a jak tylko weszłam to cała się trzęsłam 😂 i odrazu polecajalam do wc... a ostatnich tygodniach ciężko było z 💩😹

    Wszystkie raczki / nóżki / główki są w normie

    Dziecko A prawie 6 cm i 90% dziewczynka
    Dziecko B nie chciało się obudzić, I musiałam iść na coś słodkiego. Dzieciątko trochę większe bo nie całe 7 cm. Ale w normie.
    Podobno 4 dni różnicy miedzy nimi ... nie mogła określić czy dziewczynka czy chłopczyk
    Teraz tydzień czekania na wyniki krwi
    ale się cieszę 😍

    Idę nadrabiać co mnie tu ominęło 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 14:58

    żona_męża, Virad lubią tę wiadomość


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zadałam w zeszłym tyg pytanie do dziewczyn z zeszłego roku ( bliźniaków ) co się przyda a co nie
    Bo ja jestem tego zdania żeby jedna a lepsza rzecz kupić niż wszystko pod ręka a badziewie

    Laktator na 2 cyce i bez przewodowy ... chyba 600-700 zł trzeba wydać ? 🙀
    Wózek - marzenie bugaboo / czy nowy czy używany ? Nie wiem ? Pierw chciała bym przetestować czy warto tyle kasy wydawać

    Łóżko - chciałam dawniej vintage drewniane rzeźbione i przemalować na turkusowo ( widziałam raz taki baby room ) ale dwa takie znaleść gdzies w internecie to już problem 😹.

    Moj plan ( bo mam sypialnie mała ) dać 1 łóżko w naszej sypialni a drugie w pokoiku na początek.
    A moj największy dylemat to w czym dzieci w dzień trzymać 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Mam schody do sypialni A w dzień chciała bym w salonie / kuchni siedzieć z nimi.
    Kosz Mojżesza bardzo mi się podoba ale podobno są na krótki okres i nie stabilne. Paula tumala reklamuje takie kołyski na nóżkach tylko po tysiaku i nie wiem na jak długo to jej starczy .. wy macie jakieś pomysłu na dzień w salonie ? Dodam ze mam dwa futrzaki ciekawskie w domu imuszs mieć coś stabilnego

    Virad - właśnie ja myślałam ze one są s okolicach pępka a one tak nisko 😂
    Żona męża - jak twoje plecy ? Czytałam przed chwila w drugim wątku ze ci dysk wypadł ? 🙀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 16:29


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwalicie już się znajomym ? U mnie od początku tylko najbliższa rodzina wie.. mąż każe czekać do wyników gen a chce już !!!!!


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej cudownie, że twoje fasolki mają się super 😊 ile trwało badanie? I w którym byłaś tygodniu i dniu? U mnie tylko 7 dni i też już je zobaczę 😍
    Co do wózka to właśnie trzeba zobaczyć go na żywo chociaż pewnie z tymi bliźniaczymi jest ograniczony wybór 🤔
    U nas wszystko na jednym poziomie, a w salonie postawię chyba na jakieś bujaczki może kojec 🤷🏻‍♀️
    Co do płci to pisałam na listopadowym bo z ciekawości już nie mogłam wytrzymać i dodałam zdjęcie na amerykańskiej grupie ramzi i raz że chłopcy, raz że parka, a na końcu, że to dwie dziewczynki także mąż miał kupę śmiechu ze mnie 😂
    A i to na szczęście nie wypadnięty dysk, a jakiś stan zapalny mi się zrobił na lędźwiach przez spanie przy otwartym oknie jak temperatura wynosiła ze 2 stopnie 😂

    💙💙 bliźniacza mama
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do chwalenia to kilka najbliższych znajomych moich i męża wie

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ żona męża
    Ja tez śpię przy otwartym oknie od ponad miesiąca 😯 kurde współczuje. Nie wyobrażam co za ból.

    Wózki mi się tylko podobają obok siebie aż tak się nie wgłębiałam w opcje po za bugaboo .. może są jakieś polskie firmy które polecacie ? Ja mieszkam w centrum miasta i wiadomo jakie chodniki wiec musi być sprawny noni żeby przez drzwi się mieścił bo u mnie główne hobby to łażenie po sklepach

    Badanie - ogólnie miałam wredna babisz i mówiła ze musimy szybko bo wirus ... ok ??? Z pobieraniem krwi między 2 usg ( myślałam mieć przerwę na cistko żeby jellybean B się obudziło. To godzina 10 min. Byłam na NFZ ale klinka na najwyższym pozornie ( tak mi się wydawało ) wszystko nowoczesne jak u mojej gin

    Idealnie dla mnie tez Parka. Ale druga opcja 2 x dziewczynka. Zawsze chciałam córkę żeby mieć kontakt taki jak miałam z mama


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey, 😍 gratuluje. Super że masz już to za sobą 😃
    Do płci chyba bym się jeszcze nie przywiązywała na tym etapie, bo może się zmienić 😉

    No ja tez byłam zaskoczona, że one tak nisko siedzą 🙈 człowiek chciałby szukać ich w brzuszku, a one siedźa prawie w majtkach 😂

    Uffff... czyli nie tylko ja myśle o bugaboo 😉 ja rozważam zakup ale używanego, o ile wogole mi się spodoba. Najpierw obejrzę, zrobię jazdę próbna a potem zdecyduje 😉

    U nas o ciąży nie wie jeszcze nikt w realu 🙈 przez 👑 nie widujemy się z rodzina wiec jakoś tak nie korci. Ale chyba w końcu będziemy musieli się ujawnić 🤷‍♀️ Tylko kiedy? 🤦🏼‍♀️ Jakoś boje się jeszcze mówić 🤦🏼‍♀️

    Żona_meża bidulko, jakoś umknęło mi info o twoich problemach zdrowotnych. Dobrze że już lepiej. Śpij przy zamkniętym oknie może, co 😉
    Koleznaka dzisiaj kupowała fotelik ... i poprosiłam by obejrzała tego avionauta, i potwierdziła to co napisałaś. Wykonanie beznadziejne. Także będę musiała poszukać czegoś innego 🤨

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad a ty kiedy masz prenatalne?
    Ja mam właśnie dylemat czy wózek taki obok siebie czy jeden za drugim 🤷🏻‍♀️ Z jednej strony ten jeden za drugim choć trochę przypomina normalny wózek, a w takim obok siebie masz oboje na oku 🤷🏻‍♀️ Jest szansa, że na łóżeczko nie będziemy musieli wydawać 4 tysięcy jupii i będziemy mieli takie które nam się podoba (jak na razie)
    Co do fotelika to wtedy podobał nam się ten jakiś maxi cosi, a drugi to taki z cybexa, który ma możliwość rozkładania do pozycji praktycznie leżącej (chociaż chyba był dużo cięższy), a wiadomo waga też jest ważna. Wogóle raczej musimy zmienić samochód więc nasze zakupy dla tych fasolek będą naprawdę spore 😂

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żona_męża w piątek 🙈 i już robię w gacie i milon pytań w głowie ...

    My tez musimy zmienić auto 🙈 Ale przez 👑 jakos tego nie widze, i nie wiem czy w tym roku mamy szanse na normalne zakupy 🤦🏼‍♀️
    Co do fotelików, przy dwójce brzdący fajnie gdyby były jednak lekkie... szkoda ze ten avionaut tak rozczarowuje wykonaniem 🤷‍♀️Zadziwiające jak dobre wyniki w testach ma. Może nie trzeba zaglądać od spodu 😉😂
    Wózek w opcji jeden obok drugiej to u mnie oczywista oczywistość 😁 byle tylko znaleźć idealny 🤷‍♀️

    Pochwal się jakie łóżeczko wybrałaś 😃

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno będzie wszystko dobrze ✊🏻 Koniecznie daj znać!
    Wracając do tego avionauta to po nałożeniu na stelaż wózka trzeba chyba zamknąć oczy bo nie da się na to nie zwracać uwagi 🙈
    Co do łóżeczka chodziło nam o narożny układ jak na tym zdjęciu. Szczebelki chcemy inne i kolor raczej szary lub czarny z dodatkami drewna 😊 może to nie jest coś specjalnego ale o żadnym innym nie myślę 😊
    cd62d92cc515.jpg

    💙💙 bliźniacza mama
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytam o laktatorach kurcze myślałam, że wybór jest prostszy, a tu takie rozbieżności w cenie 🤷🏻‍♀️

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żona_męża teraz mam jeszcze większego stracha 😭 ... wyszła mi nadczynność tarczycy 😭 jestem po konsultacji u endokrynologa... ide do apteki po leki.

    Takiego łóżeczka nigdzie nie widziałam 😁 całkiem fajowe ale tez raczej ciężko dostępne chyba.. ja będę mieć dwa idzielne 😉

    Oj tak... ceny laktatorów ... i te modele... 🙈 nie łatwy wybór.

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @virad ! Będzie dobrze. Najgorsze to stress i jesCze w maseczce każą ci leżeć wiec weź sobie wygodna bo ja w mojej się przez godzinę bardziej dusiłam

    @ zona męża. Super opcja z takim narożnym. Dużo miejsca oszczędza
    Ja mam dziwnie sypialnie skonstruowana i mi się max 1 łóżko zmieści wiec planuje drugie w ich pokoju. Tam mam duże łóżko gościnę i będę dzieci przenosić w nocy żeby mąż się wyspał 🤪.... to w teori .. ale zobaczymy jak w praktyce

    Macie wybrane laktatory ? Ja napewno chce ten bez przewodowy ale jak to wybrać ?

    Myłam wczoraj w dziecinnym sklepie ( pretekst do męża ze muszę poduszkę do spania kupić 😂) liczyłam ze będzie bugaboo... pojedynczych wózków z 200 a 4 podwoje i to długie jeden za drugim. To ma chyba z 3 metry długości. 2x wózek sklepowy. 😂

    My doszliśmy do wniosku ze nowy bugaboo kupimy bo ma 3 letnia gwarancje 7 tys a potem jak jest w dobrym stanie za 4500 można sprzedać. Ja lubię dużo chodzić / spacerować .. tylko jaki kolor 🥰


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad wszystko będzie super zobaczysz 😊 ja chyba pomału zaczynam stresować się wtorkiem bo wczoraj mi potwierdzili wizytę 😢 cieszę się, że te plecy mi powoli odpuszczają bo pomimo, że mieszkamy w dużym mieście to do lekarza jedziemy do zupełnie innego i droga z bolącymi plecami by mnie wykończyła...
    Co do laktatorów to czytałam o Lansinoh i Tufi Spectra 9 ale cena mnie powaliła i kompletnie nie wiem czy nie postawić na coś tańszego. Wkońcu cena nie zawsze jest wyznacznikiem „jakości”, z drugiej strony uniknięcie mleka modyfikowanego jest dla mnie mega ważne. A wy jakie macie zdanie?
    Macey fajnie, że macie postanowienie co do wózka 😊 te wagony 3 metrowe właśnie też widziałam, ale jeśli my się zdecydujemy na jeden za drugim to będzie minimalnie dłuższy od takiego normalnego, tylko czy taki wózek jest bardziej praktyczny/mniej praktyczny? Co myślicie?
    I jaką poduszkę kupiłaś? Pokaż! 😊

    💙💙 bliźniacza mama
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ