X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze mamy 2020
Odpowiedz

Bliźniacze mamy 2020

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 września 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona pisząc babydream mam na mysli markę z rossmanna. Cała jest 'czysta" od chloru. Ja ogólnie uwielbiam rossmanna i cenię ich bardzo za markę alterra, w sumie to nasza marka przewodnia w domu :)
    Co do bugaboo to nie można odmówić mu uroku, aczkowlwiek ja nie kupie kubełka.
    Macey super lokator :P możesz już prowadzić jazdy testowe hahahahahaha
    Przytulanko ja w temacie butelek nie pomoge, bo nie używałam nigdy.... natomiast jeśli chodzi o smoczki uspokajające to do szpitala biorę tylko i wyłącznie lovi 0-2 miesiace :)

    żona_męża lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 15 września 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola dziękuję za wyjaśnienie, myślałam, że chodzi ci o jakiś konkretny rodzaj typu jakiś sensitive czy premium 🤷🏻‍♀️ 😊
    Justynka czekamy na wieści po badaniu i trzymamy kciuki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 09:57

    💙💙 bliźniacza mama
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 15 września 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam badania. Wg usg dzieci ważą po 800 g. Rosną równo, są zdrowe. Sytuacja z szyjka i rozwarciem bez zmian. Lekarz mi powiedział, że wszystko wisi na włosku ale beda mnie podtrzymywać ile się da. Wg nich ciaza jest młodsza. Liczą z daty ostat.mies. Mi wg usg ginekolog wpisal starszy wiek ciazy i na prenatalnych też się potwierdziło więc ja cały czas żyje myślą, że jestem 27+5 A nie 26+3:( dla mnie nawet parę dni robi ogromną różnicę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 12:08

    21.09.2020 - ❤❤
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 15 września 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynko
    Najważniejsze, że dzieciaki są zdrowe i przybierają na masie. Mocno trzymam kciuki za Ciebie, żebyś wytrzymała jak najdłużej. Każda z nas Ci mocno kibicuje. 😘👍

    Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki za Wasze opinie :)

  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 15 września 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna. Mi tez różne rzeczy mówili. Raz ze jedna jest o 5 dni starsza a ostatnio ze są równe i rosną jak jedno jajowe 🤷‍♀️

    Ja dziś miałam wizytę położnej z NFZ , trafiłam na bardzo miła panią. Stwierdziłam ze jak za darmo to skorzystam.

    Virad ile twoje maluchy waza ? Bo ja prawie 4 tyg temu miałam ważone 😔 i nie mogę się doczekać poniedziałku
    Żona, a twoje chłopaki ?

    A jak reszta dziewczyn ?
    Kciuki za wizyty 😻


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 15 września 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola. Gratulacje Parki !!!!!!! Masz imiona wybrane ?

    Moj kot testuje wszystko. Spał w wózku a ja go woziłam, 7kg wiec duże dziecko w bugaboo nie było czuć ciężaru

    martysia. Ja mam 2k2o 2 dziewczynki 😍

    @zona i Virad . Dostaliście skierowanie na cc ?
    W weekend 34 tydzień 🥳🥳🥳🥳. Właśnie Kiedy to zleciało ???? Jak wcześniej byłam wyluzowana myślą cc to teraz trochę spięta ta myślą 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 19:41


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 15 września 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna przez ten tydzień nie pogorszyło się więc tak już zostanie przez kolejne dłuuugie tygodnie 😊
    Przytulanko nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć o tych butelkach bo jeszcze nie używaliśmy, kupiłam żeby mieć w razie wu😊
    Macey dopiero się oswajałyśmy z myślą o twinsach a tu już niedługo nasze spotkanie 😊 moje synki dobrze, fikają sporo i chcę wychodzić przez pępek albo między żebrami 😊 jutro mamy wizytę więc zobaczę co u nich i jak moja szyjka 😊 jeśli będzie w porządku to idziemy na mini sesję jesienno/ciążową 😊 stało się, że dołączyłam do team bugaboo 🤷🏻‍♀️ Do mnie też niedługo ma przyjść położna 😊 muszę też załatwić tą prywatną w szpitalu. Terminu czy skierowania na cc nie mam ale może jutro się czegoś dowiem 😊
    Proszę jutro późnym popołudniem o ciepłe myśli i kciuki bo bardzo się denerwuję wizytą, no i ostatnio wogóle jakiś kiepski nastrój mi dopisuje 😢

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 16 września 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisaj popołudniu 💪🏻
    Witaj w klubie i pochwal się jaki kolor . W sklepie czy online zamawialas ? Ja w sklepie bo tanieji wyszło z fotelikami a wiem ze ty już kupowalas

    Jak tam Justyna. Który to już dzień ? 12 ? P


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 16 września 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey zamawiałam wczoraj on line i jutro pewnie będzie u mnie 😊 dlatego właśnie że już mamy foteliki wyszło taniej. Tylko ty widzę masz donkey 3 a ja donkey 2 bo był w naprawdę fajnej cenie, a kolor cały czarny i rama i tekstylia i budki 😊

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 16 września 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @justyna niech moc będzie z tobą 💪 piękna wagę już mają twoje słoneczka 🥰 za kolejne kroki ✊✊✊

    @rucola za prawidłowy obraz na połówkowych ✊✊✊
    używałaś pieluszek bambiboo? chciałam je kupić, ale koleżanki odstraszyły mnie skutecznie... ze przeciekają 🙈
    A co do wielorazówek... to zaczyna mi to chodzić po głowie 🙈😂
    Możesz napisać nieco więcej o nich... co się sprawdziło, jakie marki... i jak się za to zabrać i od kiedy 🤐

    @żona za dzisiejsza wizytę ✊✊ wiedziałam ze ulegniesz pokusie 😂🤪 mam nadzieje ze Bugaboo będzie maluchom dobrze służył ☺️
    CRP niech dalej leci w dół ✊
    Co do ubranek dla maluchów... u mnie wymagają na jedno dziecko 5 bodziaków, 3 śpioszki lub pajace, 2 czapeczki i skarpetki.
    do szpitala mam spakowane Pampers Premium Care 0... bo są malusie po prostu 🤷‍♀️ i chyba mniejszych nie ma 🙈 ale jeżeli są to dajcie znać.
    Co do wizyt... ja jestem co tydzień wiec wizytuje i w tym tygodniu 😉... lekarz sprawdza przepływy u dzieci, ale wagę już rzadziej...bo co tydzień to podobno nie miarodajne jak tak często się robi 🤷‍♀️

    @macey No furka ładnie wygląda 🥰 oby przypasowala pasażerom ☺️
    strasznie rzadko masz te wizyty 😵 Pewnie wzorowa ciąża jest. Nic tylko się cieszyć 🥰
    skierowane i termin na cc mam 🤷‍♀️ w przyszłym tygodniu spotkanie z anestezjologiem już wyznaczone. ale czy ja będę rodzic w tym szpitalu, to jeszcze się zastanawiam 🤦🏼‍♀️ na razie nie myśle o tym za dużo, bo chciałabym żeby maluchy podrosły jeszcze przez te kilka tygodni.
    Wage będę znać w ciągu tygodnia, bo nie wiem na której teraz wizycie będą mierzone 🤷‍♀️

    @przytulanka smoczki lovi 0-2 oraz bibs, a butelki avent ... nie polecę jeszcze, bo czekają na swoich właścicieli

    Wczoraj mieliśmy kurs pierwszej pomocy maluchom (i dorosłym, ale z naciskiem na maluszki)... i powiem wam, ze to był bardzo dobrze spożytkowany czas. Obyśmy nigdy nie musieli z tej wiedzy skorzystać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2020, 12:43

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 16 września 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad a Ty na jaki wózek i foteliki się zdecydowałaś?
    Ja używałam bambiboo bardzo mało, w zasadzie miałam je tylko awaryjnie kiedy np. wielopielo nie doschły :) i ja mam dobre wrażenia, ale mój synek nigdy nie był mega sikaczem ;)
    Co do wielopielo to my przygode zaczęliśmy od rozmiaru OS(one size) w okolicach 5tego miesiąca życia synka. Kupiłam system kieszonkowy, bo był najbardziej budżetowy a nie wiedziałam czy nam się uda, kilka marek a ostatecznie zostały tylko kokosi i chinki, plus wkłady bambusowe kokosi i inne bambusowe polskich marek. ogólnie jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek suszenie odbywało się na kaloryferze w łazience lub suszarce stojącej. teraz sobie tego nie wyobrażam na 48mkw a niestety nie mamy miejsca na suszarkę bębnową, więc dla noworodziów pewnie będę używać ekologicznych pampersów albo ewentualnie babydream, na pewno będę zwracać uwagę na to, zeby nie były bielone chlorem i najlepiej żeby były bezzapachowe. jak dorosną do rozmiaru OS to się zastanowię czy spróbować wielopielo choćby przez okres kiedy pranie można będzie suszyć na balkonie :)
    Ja wyprawkę ubraniową mam w zasadzie gotową, dostałam masę rzeczy, coś tam dokupiłam i u mnie królują pajace, mam nadzieję, ze się sprawdzą.
    teraz czekam na połówkowe, jak wszystko pójdzie dobrze to najdalej za 2 tygodnie zamawiam wózek z Czech/Słowacji, tam cena wychodzi najkorzystniej :) i też już nie mogę się go doczekać!!!! W ogóle musimy sprzedać wózek po synku ale jakoś nie mogę się zabrać za umycie stelaża przed porobieniem zdjęć...
    Justyna pisz co u Ciebie!!!

    Virad lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 16 września 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro wrócił temat bugaboo to pozwolę sobie jeszcze dopisać co ostatnio zapomniała. Siedziska ustawione przodem do kierunku jazdy nie można obniżyć do pozycji leżącej. Poprostu nie mieszczą się w ramie. ale wystarczy jedno przepiąć i jest ok. No i niestety czarne tekstylia płowieją na czerwono. Widzę po swoim, najgorzej jest z koszem dolnym. Ale podejrzewam, że czarne budki będą plowiec niesymetrycznie bo nie są cały czas rozłożone... Kciuki za wizyty!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2020, 20:32

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 16 września 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie kamień z serca. Lekarz określa ciążę jako wzorową, moje wyniki też dużo lepsze i twierdzi, że na tym etapie nie spodziewał się tak dobrych 😊 (pomijam oczywiście paciorkowca) szyjka zamknięta i wysoko. Mamy wstępny termin cc, skierowania nie mam bo i tak będzie to robił mój prowadzący 😊 dzidziusie ważą niecałe 2000 g a drugi troszkę ponad 2100 g więc już czuję się spokojniejsza
    antna co do czarnego koloru to trudno, biorę to na klatę 🤷🏻‍♀️ Cena była bardzo korzystna, poza tym zawsze wózek można zmienić 😊
    Virad dobrze piszesz, że jednak coś mnie do niego pociągnęło 😂 poza tym moje myślenie nie jest do końca racjonalne w tej ciąży a jakąś decyzję trzeba podjąć 😊 podbijam pytanie: na jaki wy się zdecydowaliście? 😊
    Dziękuję wszystkim za kciuki, teraz na kilka dni zapadnie względny powizytowy spokój 😊
    Co do bambiboo moja koleżanka używa od kilku tygodni przy swoim noworodku i bardzo je sobie chwaliła. Do szpitala te właśnie spakowałam. Dziś w przychodni dostałam próbki z akcji niebieskie pudełko i tam był pampers z dady rozmiar 2-5 kg i otworzyliśmy go żeby sobie chociaż wyobrazić jakie będą te pupki i strasznie to maleńkie (aż się popłakałam przy tym) 🥰 👶🏻👶🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2020, 22:58

    antna, Macey, Virad lubią tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antna wrote:
    Skoro wrócił temat bugaboo to pozwolę sobie jeszcze dopisać co ostatnio zapomniała. Siedziska ustawione przodem do kierunku jazdy nie można obniżyć do pozycji leżącej. Poprostu nie mieszczą się w ramie. ale wystarczy jedno przepiąć i jest ok. No i niestety czarne tekstylia płowieją na czerwono. Widzę po swoim, najgorzej jest z koszem dolnym. Ale podejrzewam, że czarne budki będą plowiec niesymetrycznie bo nie są cały czas rozłożone... Kciuki za wizyty!!


    Ja tez mam mieszane uczucia do bugaboo. Jest piekny to fakt jeszcze mamy budki letnie rozowa i vapor blue i juz w ogole wyglada oblędnie.. ale co z tego jak nie moge polozyć dzieci przodem do kierunku jazdy.. dla mnie to najwiekszy bezsens tego wozka.. no i mamy mega twarda folie przeciwdeszczowa.. :) obecnie uzytkujemy tez thule - i prowadzi sie go sto razy lepiej jak bugaboo tyle ze po trzecim wyjsciu na rolki złapałam flaka nie pytajcie jaka mokra wróciłam do domu! Wiec nie wiem czy istnieje wozek idealny 🤦‍♀️

    antna lubi tę wiadomość

  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 17 września 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey ciekawa jestem jak Twój kot zareaguję na dzieci, pewnie nie będzie chciał wózka oddać 😂 odnośnie położnej, to do kiedy musiałaś załatwić tą z NFZ? Co do Twojego wizytowania to faktycznie masz odległe terminy, dajesz radę tyle czekać w niepewności? Ja przez ciągłe zawirowania wizyty mam +/- 7-14 dni a to dopiero 27 tc. Prawdopodobnie po 30 tc będą już co tydzień, żeby w razie czego jak najszybciej wychwycić nieprawidłowości.

    Żona gratuluję dobrych wieści :) więc teraz spokojnie możesz uwiecznić swój stan błogosławiony na sesji 😉 Ja już wcześniej pisałam, że my zdecydowaliśmy się na baby jogger city select, ale prawdopodobnie nie będziemy go długo użytkować ze względu na kubełkowe siedzenia w spacerówce. Jeśli się do nich nie przekonamy to sprzedamy wózek i kupimy inną rozkładana w pełni spacerówkę 😅😂

    Macey, Virad i Żona jak się czujecie przy końcówce?

    Macey lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 września 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Dziewczyny!!!
    ja w temacie wózka napiszę tylko tyle, że na pewno nie ma idealnego... ale warto wybrać ten, który ma cechy na których nam najbardziej zależy. Ja dla synka miałam espiro next, z perspektywy czasu uważam, ze gondola ma jedna wadę - wagę, natomiast spacerówka to niezła kolumbryna i kupowalismy dodatkowy wózek i tu trafilismy super, aczkolwiek britaxy też swoje ważą, co teraz w ciąży mi doskwiera, choć wózek u nas powoli odchodzi od użycia... Do wózka bliźniaczego pewnie poszukam dostawki tak na wszelki wypadek :P
    Mam jeszcze pytanie co do terminów CC, rozumiem, ze Wy ustalacie konkretne daty? czy po prostu macie skierowania? Bo mi lekarz zasugerował termin, ale ja chyba nie chcę... tzn. jeśli ciąża by przebiegała prawidłowo to raczej nie chcę cięcia na zimno. Zastanawiam się jak to u Was wygląda!
    Zona to Twoi chłopcy mają wymarzoną wagę moich dzieci. Naprawdę, moim marzeniem jest 2kg na dziecko i będe mega szczęśliwa, także ogromnie Ci gratuluję że udało Ci się donosic do takiego pięknego momentu! Ciekawe ile chłopcy jeszcze sobie posiedzą :P No i jak z drugim imieniem? są jakieś typy?
    Ja pisałam wam, że u nas najprawdopodobniej Idalia i Tytus, aczkolwiek emek caly czas kręci nosem na Tytusa i ja też tracę przekonanie bo imię szybuje z roku na rok w górę w rankingach popularności i mocno rozważamy Hektora :) Bardzo mi "siadło" to imię. Wiem, ze jest twarde i totalnie alternatywne, ale czuję do niego miętę :P
    Justyna co u Ciebie??? Codzinnie o Tobie myślę i wysyłam pozytywne fluidy żeby dzieciaczki sobie grzecznie siedziały! Oby dobiły do kilograma to potem już poleci z górki :) Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!
    edit. zaczynam czuć delikatne ruchy... w porę :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2020, 08:05

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 17 września 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola. Hektor mi się podoba ! Imię oryginalne 💪🏻

    Przytulanka. Moj kot musi wsYstko wypróbować, on jest najważniejszy ale potem daje spokój 😆
    Co do wizyt to tak poprostu ma moj prowadzący .( którego zmieniłam miesiąc temu na dyrektora oddziału ) . jak by coś się działo to mam dzwonić.

    I tak mi te 18 dni szybko zleciało ( do poniedziałku ) bo mam pracy sporo i muzę się wyrobić przed porodem 🥵

    Żona. Waga dzieci wow ! Ja właśnie chce żeby moje miały tyle lub więcej przy porodzie. Pochwał się wstępnym terminem !!!!

    Co do bugaboo to się nie przejmuj bo masz gwarancje i podobno zmiany w kolorze materiału tez podlegają gwarancji. Dlatego zależało mi na nowym nie używanym


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 17 września 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękujemy za te wszystkie przemiłe słowa w naszym kierunku 🥰😘😘😘

    Przytulanko do co położnej na NFZ to jak chciałam się zapisać do takiej najlepszej w mieście, która za free przeprowadza z wami taką szkołę rodzenia, poza tym świetnie radzi sobie z tematem laktacji to jak w 20tc zapytałam czy mogę się zapisać to ona prowadziła zapisy na styczeń/luty 🤷🏻‍♀️ Więc jeśli zależy ci na kimś bardzo dobrym to im wcześniej tym lepiej 😊
    Co do samopoczucia to po wizycie stres mi tak odpuścił (jednak zażywam ten antybiotyk i po ludzku się bałam czy u nich ok i jak ta moja szyjka po tych twardnieniach), że spałam do 10 🤦🏻‍♀️😊 poza tym jest mi już powoli ciężko, kość ogonowa czasem doskwiera (ale masaż w wykonaniu męża daje radę) 😊 sesja z brzuszkiem leży pod znakiem zapytania bo zapowiadają się teraz pochmurne dni...
    Rucola co do drugiego imienia to liczymy, że jednak będzie dziewczynka 😂 nie no żartuję. Będzie Paweł albo Bartosz albo sami jeszcze nie wiemy kto... ułatwiło by nam decyzję zdjęcie 3d ale wczoraj się nie dało 🤷🏻‍♀️ Dziewczyny a wy macie jakieś ładne zdjęcia 3d? Jak myślicie umawiać się gdzieś specjalnie do lekarza na taką „sesję”?
    A termin cc to 19.10 bo w poniedziałki mój lekarz wykonuje cc, no i tak jak piszesz Rucola to jest z góry ustalone, choć wiadomo jak coś zacznie się dziać wcześniej to (odpukać!) bęzzie to wcześniej 🤷🏻‍♀️ A ty chcesz czekać do rozpoczęcia porodu? I wtedy cc? Jak rozmawiałam o tym z moim lekarzem to u mnie do takiej sytuacji nie można dopuścić bo ten troszkę większy dzidziuś może napierać na tego niżej 🤷🏻‍♀️ W tej kwestii ufam mu po prostu bo nic innego nie pozostaje.
    Co do wózka to tak jak pisałam już wyżej, że w każdej chwili można go zmienić 😊
    Justyna halo kochana jak tam u was?
    Rucola gratuluję pierwszych podwójnych kopniaków 🥰🥰

    💙💙 bliźniacza mama
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 18 września 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!!!
    Justyna niepokoi mnie cisza z Twojej strony... Napisz coś, cokolwiek...
    Ja melduję półmetek :) Dziś kończę 20tc. Z tej okazji Idalka okłada mnie kopniaczkami i napiszę Wam że to bardzo dziwne uczucie. Z synkiem łożysko miałam z przodu i czułam kopniaki początkowo tylko z boków a teraz tak fajnie, jakby tuż pod skórą :) Brat już też powoli daje znać, ale kopniaki są tłumione łożyskiem, te ruchy już znam :) Co do imienia to Tytusa odpadł już na 100% dziś rozmawiałam z mamą na ten temat i w sumie utwierdziłam się w przekonaniu że to imię nie jest dla nas.
    Wczoraj widziałam się z koleżanką i jej malutką córeczką i przygotowała mi masę ciuszkow dla Maluchów (ma też synka) także ja już chyba nic nie kupię z ciuszkow 😂
    😂😂 Poza tym mam wyjątkowo dobry humor, w sumie nie wiem czemu ale nie narzekam :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 18 września 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no cóż my leżymy. Od środy mam codziennie ktg, serduszka pięknie biją. Tylko te cholerne skurcze się piszą i ja je czuje, brzuch się napina bardzo mnie to stresuje no boje sie, ze to ma wplyw na dalsze rozwarcie. Dostaje luteine, asparaginian, duphaston i mam sygnalizowac gdyby coś mnie mocniej bolało to jakiś czopek. Szpital znoszę ok, mogę tu leżeć, to nie problem. Chce bardzo dotrwać do 29 tygodnia i potem będziemy myśleć dalej. Już przetrwalismy 2 tygodnie. Daje mi to nadzieję, że dam radę jeszcze dłużej. Mam nadzieję, że moje dzieciaczki trochę się zmobilizują i podrosną trochę bo na razie to takie maleństwa. Jak przekroczą 1 kg to już też będę spokojniejsza. Może w przyszłym tyg będę miała jakieś badanie, ogólnie to starają się mi tam jak najmniej grzebać. Wczoraj tu w szpitalu przyszło na swiat 27 dzieci, w tym 2 pary bliźniaków.
    Czuje Wasze wsparcie i bardzo za nie dziękuję. I czekam na Wasze szczęśliwe rozwiązania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2020, 15:26

    Rucola lubi tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ