X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze mamy 2020
Odpowiedz

Bliźniacze mamy 2020

Oceń ten wątek:
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 12 września 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rucola😀
    Macey, potwierdzam, dla dzieci wszystko jest. A smoczków nie bierzesz? Polecam też zabrać akcesoria do karmienia typu nakładki, muszle laktacyjne, lanoline. Z mojego doświadczenia zabrałabym więcej wkładek laktacyjnych i majtek siateczkowych. Dają tam też takie torebki plastikowe do wyparzania w mikrofali butelek itp. ja karmiąc kpi szybko zużyłam swoją i z laską pielęgniarki dały nastepna...Pamiętam też , że był płyn do mycia butelek ale żadnej szczotki czy gąbki nie dostaniesz. Dobrze, że mąż może Ci coś podrzucic, bo słyszałam , że czasem przedmioty muszą przechodzić kwarantannę🤣

    Macey, Virad lubią tę wiadomość

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 września 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antna a Ty już masz dzieciątko? W jakim wieku?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 12 września 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziewczynki są z stycznia 2020😁

    Rucola, Virad lubią tę wiadomość

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 12 września 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za podpowiedz Antna
    To co wymieniłaś mam, i nie pomyślałam żeby zabrać.

    Pochwał się dzieciątkami. Jak twoje wrażenia ? Co nas czeka 😹🙀


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 12 września 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad super łóżeczka i prosimy o opinię suszenia w suszarce 😊
    Macey czyli ciuszków nie musisz mieć dla dzidziów? Fajnieee bo ja muszę im zabrać 🤷🏻‍♀️
    Antna ile tych majtek siatkowych i wkładek laktacyjnych zabrać? Podpowiesz? 😊 i opowiadaj jak to u was wygląda 😊 pochwal się księżniczkami 😊
    Dla zainteresowanych moim CRP: z ponad 30 wczoraj spadło do 16 jupii, tak samo leukocyty 💪🏻

    Rucola, Virad lubią tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 12 września 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona super wieści, w końcu udało się szkodnika ruszyć :)

    Justyna 👍 za kolejny tydzień. Bardzo Ci wszystkie kibicujemy, jesteś waleczną mamusią 😘

    Co do rozmiaru ubranek to dzięki za Wasze przemyślenia. Bo ja się chyba z tym rozmiarem troszeczkę zapędziłem, u mnie może sytuacja wyglądać podobnie jak u Virad.

    Ja jestem cały czas na trybie księżniczki. Niestety dalej mam jak najwięcej leżeć, ale już tak często nie występują bóle brzucha i skurcze :)

    Rucola, żona_męża lubią tę wiadomość

  • antna Przyjaciółka
    Postów: 90 32

    Wysłany: 12 września 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, nie mam co się chwalić. Dzieci jak każdego, najpiękniejsze i najwspanialsze na świecie 😜🤣 Nie wiem czy spotkałyście się z opinią , że bliźniaki są grzeczniejsze. Powiem Wam, że coś w tym jest. Choć nie zmienia to faktu ,że pracy przy nich jest dwa razy wiecej.
    Już kiedyś pisałam u Was, co mogę podpowiedzieć i dalej utrzymuje, że najważniejsze przez pierwsze 2 miesiące to karmienie. Gorąco Wam życzę, żeby udało się karmić piersią. Pewnie znacie blog Hafija??
    A czeka Was piękny, nowy rozdział w życiu. Pełen niepewnosci, zmęczenia, satysfakcji, miłości i niedowierzania😀
    Nie zapomnijcie w tym okresie o sobie. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.
    Żono_męża, wydaje mi się , że wzięłam 1 majteczki na planowany każdy dzień pobytu. Ale czasem zdarza się niespodziewanie przeciek i dokupywalam. A wkładek to chyba opakowanie ale nie pamiętam ile ich było. Ale pamiętam, że mojej koleżance z sali też zabrakło...

    09.2015- rozpoczęcie starań
    09.2016r - niepłodność idiopatyczna
    02.2018- ICSI = 6 zapłodnionych = blastka 4.1.2 = FET 😔
    04.2019r - ICSI = 6 zapłodnionych = blastki 4aa i 4bb
    05.2019 ET 😍
    01.2020👨‍👩‍👧‍👧
    Zimowisko: ❄️4bb Fet 09.21😔
    11.21r naturals🤰
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 września 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antna wrote:
    Moje dziewczynki są z stycznia 2020😁
    Kochana przepraszam Cię, gapa ze mnie, przeciez pisałaś....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 12 września 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŻOna bardzo się cieszę, ze ubijasz dziada!!! Super!!!
    Co do wkłądek laktacyjnych to ja planuję kupić wielorazowe :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 13 września 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulanka przybij piątkę za tryb księżniczki 😊
    Rucola dziękuję 😊 mam nadzieję, że to wkońcu za mną... ✊🏻 Wkładek wielorazowych mam zamiar używać w domu, a do szpitala spakowałam te jednorazowe 😊

    Rucola lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 13 września 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @justyna brawo dziewczyno 💪 oby tak dalej 💪

    @żona to się nazywa moc. W końcu ten nieszczęsny crp leci w dół 👏

    @macey fajnie ze szpital zapewnia wszystko maluchom. U mnie trzeba mieć swoje rzeczy 🤷‍♀️
    Poza tym co napisałaś, ja zabieram jeszcze butelkę z filtrem, przekąski, pomadkę nawilżająca do ust (może być i maść z lanolina do piersi 😉), klapki pod prysznic i do łażenia, torebka na brudy, lioton 1000 (gdyby mi nogi spuchły), wkładki laktacyjne.. więcej grzechów nie pamietam 🤪
    za mną kilka pierwszych użyć suszarki... i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ☺️
    Zobacz ile syfu po praniu zostało po wysuszeniu białych dzieciowych ubranek w suszarce..

    https://zapodaj.net/ad296cc90bf24.jpg.html

    Zobaczymy jak będzie się sprawować w dłużej perspektywie. Ale na chwile obecną daje duży 👍

    Edit. Biorę jeszcze czepek pod prysznic 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2020, 09:41

    Rucola lubi tę wiadomość

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 września 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad a ubranka się nie pokurczyły?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 13 września 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @rucola nie jestem w stanie powiedzieć czy wszystkie ubranka wyszły z tego cało 🤪... ale sprawdziłam bodziaki z sinsey, i w sumie nie widze dużej różnicy.. białe po suszarce, różowe czeka w kolejce 😉
    https://zapodaj.net/7c4647db44792.jpg.html

    Może @irriska napisze jak to wyglada u niej ☺️... w końcu używa takiego sprzętu już długo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 16:51

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 14 września 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam się z wami w 33 tc, ktoś mi powie kiedy to zleciało?
    Justynka co tam u ciebie trzypaczku?
    Jak samopoczucie pozostałych trzypaczków?
    Macey pokaż swojego bugaboo 😊 jako jedyna z nas masz już wszystko! Moje myśli krążą wkoło niego albo valco... (wiem wiem co kiedyś mówiłam więc nie musicie mi przypominać, ale jak to kobieta zmienna jest) 😂
    Te które muszą zabrać ubranka dla dzieci do szpitala: myślicie, że po 6 zestawów dla każdego wystarczy?
    I jeszcze jedno: mam laktator na dwa cycki i myślicie zabierać ten zestaw na dwa czy tylko na jeden?
    Mój mąż zafiksował się w temacie pampersów i mamy chyba wszystkie rodzaje świata w domu 😂🤦🏻‍♀️ Żartuje oczywiście, ale chyba z 5 rodzajów czeka 😂
    Ja zmagam się z przeziębieniem, ale domowy eko sok malinowy od mamy i bratowej daje moc 💪🏻
    Kto wizytuje ze mną w tym tygodniu? Ja zobaczę moich kochanych synków w środę 😊 ciekawe czy dostanę skierowanie na cc 🤷🏻‍♀️
    Poza tym babcia mojego męża jest w bardzo złym stanie i widzę jak bardzo go to przygnębia, więc dzisiaj namówię go żeby pojechał się z nią zobaczyć...

    💙💙 bliźniacza mama
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 14 września 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my dalej się jakoś trzymamy. Na razie bez zmian, jutro badanie i zobaczymy co się dzieje. Walczymy na leżąco.

    Rucola, antna, żona_męża lubią tę wiadomość

    21.09.2020 - ❤❤
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 września 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona jesli chodzi o pampersy to polecam babydream, z tych łatwo dostępnych tylko te i bambiboo nie sa bielone chlorem. Według mnie to jest bardzo istotne.
    Justyna trzymajcie się tam! pięknie walczysz!!!
    Ja dziś po wizyce na NFZ ogromnie zadowolona, parka potwierdzona, dziewczynka troszkę większa ale dzieci rosną pieknie i w punkt. Za półtora tygodnia mam połówkowe i jak wszystko pójdzie dobrze to zamawiam wózek, Valco ten z przekładanymi siedziskami :)

    antna, żona_męża lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 14 września 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ratujcie bo chyba jednak zachorowałam na bugaboo 🤦🏻‍♀️ Utwierdźcie mnie w moim obłędzie albo wybijcie mi go z głowy 🤦🏻‍♀️😂

    💙💙 bliźniacza mama
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 14 września 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Zona
    Jakoś mnie ten bugaboo przekonał,

    . https://zapodaj.net/feb6c7a337fa6.jpg.html
    Chciałam jasny ale podobno donkey3 tylko robi szare i czarne. Wiec szary wybrałam z srebrna ramą bo się mniej rysuje

    Ja dopiero A tydzień mam wizytę. Prawie 3 tyg.. nie wiem czemu tak długo 😾

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2020, 18:59


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Przytulanka Ekspertka
    Postów: 142 79

    Wysłany: 14 września 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona gratuluję 33tc i oby jak najdłużej :)
    Ja też wizytuję w tym tygodniu, a dokładnie w piątek.

    Rucola gratuluję dzisiejszej wizyty, zleci szybko i połówkowe też Ci wyjdą bez zastrzeżeń 😉

    Justyna czekamy jutro na informację i trzymamy za Was 👍👍👍😘

    Nie pamiętam czy był wcześniej poruszony temat smoczków i butelek. Macie jakieś godne polecenia?? Nie ukrywam, że dużo czerpię z Waszych porad i przemyśleń :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2020, 19:02

    żona_męża lubi tę wiadomość

  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 14 września 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey ale super pasażer! Troszkę długie masz te przerwy u mnie od ostatniej wizyty co dwa tygodnie i czuję się spokojniejsza bo szybciutko mija 😊 pewnie u ciebie nie ma potrzeby?
    Rucola gratuluję pozytywnych wieści, oby tak do samego końca! ❤️ Przepraszam, bo jakoś wcześniej zamroczona tym wózkiem nie skomentowałam 😊 a te babydream to są jakieś rodzaje czy jeden? Wyślę męża po kolejne do naszej „kolekcji”
    Przytulanko oj strasznie szybko mi zleciało, aż troszkę przykro, że tak mało zostało 😢😊 kobiecie nie dogodzi hehe 😂 co do smoczków to mamy lovi, avent i bibs i będziemy próbować który się sprawdzi, a butelki avent natural 😊

    💙💙 bliźniacza mama
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ