Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Blizniaki w 2021
Odpowiedz

Blizniaki w 2021

Oceń ten wątek:
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 15 lutego 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka jestem smutna od rana :( to się tak szybko zadziało...

    010igov3znog0i75.png
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 15 lutego 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dziś od rana cały czas jestem myślami z Jaksą i jej Kruszynkami 😟

  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 15 lutego 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez o was mysle Jaksa..

  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 15 lutego 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My także Jaksa modlimy się za Twoje maluszki 🙏😘

  • martysia28 Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 15 lutego 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka wrote:
    Dziewczyny które się już rozpakowaly mam pytanko jak wasze brzuchy? Bo ja już mega schudłam pewno od utraty wody ale brzuszek ciągle widoczny, zastanawiam się jak u Was to wygląda.
    jak wróciłam po 11 dniach ze szpitala to juz nie miałam brzucha, generalnie w domu jak sie wazylam to moja waga była nizsza niz przed ciaza. Pamietam ze ubrałam spodnie ktore byly na mnie dopasowane wczesniej i szok bo byly luzne w nogawkach ze szok. sama siebie nie poznawalam, tylko to wybrzuszenie na podbrzuszu mnie wkurzalo takie odstajace... teraz juz mniej odstaje nie wiem czy calkiem zejdzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 14:43

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa cały czas myślę o Was. Jeśli będziesz czuła się na siłach to napisz coś do nas... Mam nadzieję że chłopcy mimo wszystko dają radę....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cały dzień o Was myślę, nie mogę się dziś na niczym innym skupić. Jeśli tylko miałabyś ochotę porozmawiać-pisz..Modlę się i nieustannie trzymam kciuki.

    p19udqk3gr1pblu2.png
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, żyje w totalnym zawieszeniu, nawet nie wiem co mam napisać... Dzisiaj był ksiądz i ochrzcił chłopców. Z mniejszym jest krytycznie, lekarze nie dają nadziei. Z większym też źle, ale jest stabilniejszy. Ściągam mleczko, chłopcy dostają po kropelce na śluzówkę. Jak stoję przy inkubatorach ryczę jak bóbr. Pewnie niedługo wyjdę, i raz na parę dni będę mogła ich odwiedzać, i dowozić mleko.

    Boję się o ich życie, boję się o ich późniejszy stan zdrowia😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 18:00

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo :( myślę że ta sytuacja poruszyła nas wszytkie. A te dziewczyny co są mniniej więcej w tym tc co Jaksa to już całkiem. Ja dzisiaj wszytsko robię wolniej i mniej. Jeszcze jutro mam wizytę u lekarza i jakiś taki strach czuję po tej całej sytuacji z naszą Jaksą. :(

    010igov3znog0i75.png
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 15 lutego 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mogę przestać o Was myśleć. Odprawiłam rano męża do pracy i już spać nie mogłam. Jestem poruszona😔. Sprawdzam co chwilę czy są jakieś wiadomosci. Trzymam kciuki i modlę się za Was.

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa trzeba wierzyć że mali dzielni wojownicy dadzą radę. Super że dostają po kropelce mleczka, to najlepsze co mogą teraz otrzymać. Cały czas myślami i modlitwa jesteśmy przy Tobie❤❤

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa ale popatrz drugiemu synkowi nie dawali szans do rana a jednak walczy jejku nie poddawajcie się ♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏✊✊✊✊

    010igov3znog0i75.png
  • maxi Ekspertka
    Postów: 229 101

    Wysłany: 15 lutego 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade przez to przejsc! Jestesmy myslami z wami.
    Cokolwiek sie stanie nie masz na to wplywu,pamietaj!

  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa musisz myśleć pozytywnie, nie dawali szans przeżycia do rana a jednak się udało. To jest dobry znak. Trzymaj się kochana.

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 15 lutego 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa wiem jak to teraz pusto brzmi, ale musisz myśleć pozytywnie. Trzeba wierzyć, że dzieciaczki będą dzielnie walczyć i uda im się szczęśliwie z tego wyjść. Nieustannie o was myślę i trzymam kciuki✊✊

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Różyczka32 Autorytet
    Postów: 386 195

    Wysłany: 16 lutego 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa Twoi synkowie to dzielni wojownicy i walczą. Robisz dla nich najlepsze co możesz i ściągasz mleczko. Medycyna jest już tak rozwinięta ze ratują takie maluchy. Myślę o was.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Różyczka32


    Synkowie ur. 12.02.2021r. Miłosz 1950 45cm❤️, Szymon 1830 43 cm ❤️
  • Jaksa Autorytet
    Postów: 1182 3423

    Wysłany: 16 lutego 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za Wasze wsparcie i nieustannie trzymam za Was kciuki i Wasze Maluszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2021, 20:26

    Start 2014
    8xIUI😔 III IUI cb👼
    2019 👧🏼
    2021 ur. 24+4tc👼👶
    2023 👧🏼
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 16 lutego 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa tak bardzo mi przykro 😔. Wierzę mocno, że Aniołek będzie nad Wami czuwał.
    Trzymam kciuki z całych sił i modlę się za Was ❤️. Żadne słowa nie ukoją Twojego bólu. Wierzę, że teraz będzie już lepiej i drugi Synuś da radę ❤️.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2021, 13:46

  • Rodzina Autorytet
    Postów: 323 166

    Wysłany: 16 lutego 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa bardzo mi przykro. Za Ciebie i drugiego wojownika trzymam kciuki. Przytulam mocno. Badz dzielna ❤jestesmy z Toba.

  • Mamuska Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 16 lutego 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaksa strasznie mi przykro, bądź dzielna dla drugiego maluszka. Całym sercem jestem z Wami❤️

    iv09tv73pq3d9isv.png
    34bws65gfd9hflba.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ