Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża bliźniacz
Odpowiedz

Ciąża bliźniacz

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5203d6be650.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b7f5e604456.jpg

    Madlen222, nick nieaktualny, Likable, zuza_3 lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejq jakie śliczności!!! aż nabrałam jeszcze większą ochotę aby mieć moje szkraby ze mną!!! moją Lenkę i Julka :) och jakbym chciała już!!!!

    Gośśśka dzieci masz prześliczne!!!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie mogę się napatrzeć na te Twoje dzidziule:) przesłodkie!!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka gratuluje.Dzieciaczki masz przesłodkie. Mi też wsadzali tego balona i leżałam z nim okrakiem całą noc aż sam wypadł i nic nie pomógł.Dużo zdrówka wam życze i samej radości z dzieciaczków.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tym balonem, to kurcze pierwsze słyszę!!!! nie wiedziałam, że coś takiego isteniej....

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny za gratulacje :* <3 :) :D za te wszystkie komplementy <3 <3

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen222 wrote:
    a z tym balonem, to kurcze pierwsze słyszę!!!! nie wiedziałam, że coś takiego isteniej....
    no i może dobrze hihihiih :P :) ;)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 10 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a po jakim czasie wypuścili Was ze szpitala? Jejku jak ja CI zazdroszczę, że już jesteś po rozwiązaniu i to szczęśliwym .... ja też już chce być w 38 tygodniu!!!!

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen222 wrote:
    a po jakim czasie wypuścili Was ze szpitala? Jejku jak ja CI zazdroszczę, że już jesteś po rozwiązaniu i to szczęśliwym .... ja też już chce być w 38 tygodniu!!!!
    ja byłam tydzień razem z wywoływanie w pn przyszłam a następny mnie wypuścili ale u mnie dzieciaczki miały niedowagę i musieli spr czy przybierają na wadze plus po cesarce w krwi wyszło mi że mam jakąś infekcje która na zewnątrz się nie objawiała czy to w ranie czy w piersiach i dostałam antybiotyk więc troszkę musiałam posiedziec w szpitalu ale ogólnie miałam bardzo miłe położne i lekarzy więc nie wspominam źle tego pobytu :)

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy która miała lub ma taki okropny ból kości ogonowej, ale tak bardzo nisko?

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 14 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę w środę, myślisz że to może być coś niepokojącego?

    relgh3714vlmssyj.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 16 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Ja już zaliczylam pierwszą wizyte i tym razem będe miała jedno dzieciątko.Mały babelek już mierzy 18mm.Według USG dzisiaj jestem w 8 tyg i 7 dniu a według okresu 8+4. Narazie wszystko jest ok i mam nadzieję,że tak juz zostanie.Pozdrawiam was gorąco i przesyłam buziaki.

    Madlen222, Likable, moremi, Gośśśka lubią tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja gratuluje:)

    Dziewczyny czy pamiętacie może ile ważyły Wasze dzieci w 23tygodniu ciąży? Dzisiaj miałam usg i mnie nastraszyli że synek ma za mało, bo ma około 500g a córcia 600g. Czy to naprawdę tak malutko? W necie czytam że to w normie ale jestem już trochę skołowana. Za tydzień mam mieć powtórzone badanie.

    relgh3714vlmssyj.png
  • Likable Przyjaciółka
    Postów: 86 57

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziewczyny w 23+2 ważyły 530g i 540g


    Maja trzymamy kciuki co by wszystko było dobrze :)

    29.08.2014 - 35t5d
    Iga 2150g 50cm
    Emi 2580g 50cm
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Dlugo nie zagladalam na forum.Do Was tez sie zapisuje

    Madlen222, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź kochane.
    Koral to wychodzi na to, że Twoje były jeszcze mniejsze od moich w tym czasie. I co? lekarz nic CI nie mówił? Ale widzę, że 3 tyg później zadgoniły i to szybko!!!
    Szukałam właśnie starych postó Waszych o wadze ale tego troszkę za dużo jest:(

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif opowiadaj wszystko ze szczegółami od początku!!!! :)

    relgh3714vlmssyj.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanei do dziewczyn które spodziewaja sie/urodziły bliźniaki. Jaki miałyscie wynik B-hcg na poczatku ciąży? czy był on wyzszy niz powinien byc?

    p19uskjohisr6juh.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja nie robiłam b-hcg więc nie potrafię CI pomóc..Mi ciąże od razu potwierdzono na usg.

    relgh3714vlmssyj.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam dzis bete i wyszła wyzsza niz powinna byc w 5tc bo 58114 - co odpowiada 7tc a to raczej niemozliwe dlatego zastanawiam sie czy to nie sa blizniaki :)

    p19uskjohisr6juh.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ