Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża bliźniacz
Odpowiedz

Ciąża bliźniacz

Oceń ten wątek:
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście że trzymamy kciuki!!!! i modlę się za Ciebie:*
    Głowa do góry! będzie dobrze!

    relgh3714vlmssyj.png
  • Likable Przyjaciółka
    Postów: 86 57

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te skurcze, po których wylądowałam w szpitalu były nie do porównania z miesiączkowymi. Jak mnie łapało to aż mnie skręcało (w samochodzie jeszcze sprawę pogarszały nieróności drogi) i były zlokalizowane nie w dolnym podbrzuszu tylko lekko wyżej po lewej stronie z kłójącym epicentrum.
    Trwały trochę ponad 3 godziny z jedną dłuższą 20 minutową przerwą i nospa (1x zwykła) nie pomogła.
    Ale jak w szpitalu w nocy znowu mnie złapały to dostałam od razu 2x nospę (zwykłą) i przeszły po godzinie i 20 min.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 09:32

    29.08.2014 - 35t5d
    Iga 2150g 50cm
    Emi 2580g 50cm
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po ktg:) moje serduszka biją prawidłowo:) następne ktg w poniedziałek, a we wtorek znowu pomiary:) mam nadzieję, że łądnie rosną moje skarby.

    Misty jak tam? zakwaterowałaś się już? :*

    MistrzyniWKochamCieMisiu lubi tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to zaczęliśmy dziś III trymestr:) super. Wklejam Wam z tej okazji mój dzisiejszy brzuszek:) cały czas mam wrażenie że jest za mały i wbijam sobie jakieś chore fazy...że może faktycznie waga dzieci za niska.
    Co myślicie??

    352kpyh.jpg

    1z20k9g.jpg

    Dziewczyny co u Was tak poza tym?

    Zuza gdzie jesteś? dawno Cię tu nie było, zastanawiam się czy wszystko u Was ok:)

    MistrzyniWKochamCieMisiu, Simba lubią tę wiadomość

    relgh3714vlmssyj.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...jestem w szpitalu. Juz sie ucieszylam, bo mam to samo lozko pod oknem z widokiem na Giewont. Dzis na USG wyszla waga dzieci 1350g i 1450g wiec duzo wiecej niz u mojego gin 2 dni temu!

    Niestety...jutro biora mnie do Krakowa do kliniki... :(

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jak tu wierzyć w te pomiary usg...widzę że wielka różnica u Ciebie w tych pomiarach...mam nadzieję że i u mnie okaże się iż ten ostatni pomiar nie był dokładny.

    A jak się czujesz Misty? lekarze mówią coś konkretnego? masz jeszcze ten brązowy śluz?

    relgh3714vlmssyj.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sluz to tylko wczoraj rano, faktycznie wyraznie po badaniu.

    Koral zapraszam :)

    A wie ktoras z Was cos odnosnie opieki w tej klinice??
    O ile mnie pamiec nie myli, jest to do bolu nie przypominajaca klinike rudera...

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny można się dołączyć??

    Madlen222, MistrzyniWKochamCieMisiu lubią tę wiadomość

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj aneczka24:) jak najbardziej, rozgość się:) zawsze miło jak dołącza ktoś nowy:) powiedz coś o sobie:) któy tydzień? ile dzieci? znasz już płcie?

    relgh3714vlmssyj.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się we wtorek że będę miała bliźniaki tydzień 6 dopiero :) ale mam jeszcze jedną niewiadomą bo u jednego serduszko już jest ale drugiego pani doktor jeszcze nic nie widziała i dostałam tabletki na utrzymanie ciąży;/

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się nie martw aneczka:) u mnie było tak że w 6 tygodniu to tylko jedno dziecko widziala lekarka, i ja byłam przekonana że mam pojedynczą ciążę. 2 tygodnie później ukazał się drugi zarodek:) to jeszcze bardzo wcześnie i zobaczysz że na następnej wizycie już ujrzycie dwrugie serduszko:) a kiedy masz nastepna wizyte?
    Jak się czujesz ogólnie? jakies dolegliwości?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 16:35

    relgh3714vlmssyj.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następną wizytę mam 19 sierpnia, a jedyna dolegliwość moja to ciągle spać mi się chce :) na razie żadnych wymiotów itp:)

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naturalnie zaszłaś czy po jakiś tabletkach bliźniaki? a może macie w rodzinie już jakieś?

    relgh3714vlmssyj.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naturalnie, w rodzinie u mnie i u męża były się bliźniaki

    Madlen222 lubi tę wiadomość

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha:) super;) ile masz lat i skąd jesteś? jak można spytać:)

    relgh3714vlmssyj.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 24 lata i jestem z Konstancina okolice Warszawy

    Madlen222 lubi tę wiadomość

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieszysz się że to bliźniaki? a mąż? jak zareagował?

    relgh3714vlmssyj.png
  • aneczka24 Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieszymy się obydwoje. Jak się dowiedzieliśmy to szok teraz już minął i jest radość. Śmiejemy się że moja mama wykrakała nam bo gadała że na pewno będą bliźniaki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 17:28

    Madlen222 lubi tę wiadomość

  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam Misty się czujesz? możesz wstawac z lozka czy kaza Ci lezec caly czas?

    relgh3714vlmssyj.png
  • MistrzyniWKochamCieMisiu Autorytet
    Postów: 558 1121

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty- kciuki caly czas zacisniete.

    Madlen-piekny brzuszek! wielkosc zalezy chyba od ulozenia dzieci.
    Moja kolezanka jest w 9mcu a wyglada gora na 5ty, ja jestem w 4tym a tez wygladam na 5ty. Wolalabym miec troche mniejszy, bo juz widze swoje rozstepy (po pierwszej ciazy byla juz masakra, co bedzie teraz tego chyba wole nie wiedziec).

    Aneczka- gratuluje i oczywiscie witamy na watku. :-)

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    Maja (2900g i 48cm) oraz Ola (1900g i 44cm) - ur. 5.01.2015
    relgo7esxnwbr62i.png
    2813c71e57.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ