Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po 30-stce :)
Odpowiedz

Ciąża po 30-stce :)

Oceń ten wątek:
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jry,to moja 2 ciąża.Mam już córkę 15-letnią,a teraz czekam na bliźniaki.

    kataloza, JRY1984 lubią tę wiadomość

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WoW!!! Taka duża córka:-) super!! Będziesz mieć pomoc:-)


    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No,nie mogła się już doczekać rodzeństwa,w międzyczasie chętnie bawiła się z maluszkami od sąsiadki.

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fairuza, ale super ! Bliźniaki - gratuluję

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukuletka wrote:
    Fairuza, ale super ! Bliźniaki - gratuluję

    Dziękuję !

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio sie dowiedzialam ze dysplazja biodra ( ja mialam stwierdzona po urodzeniu) moze byc wskazaniem do cc. Slyszalyscie cos o tym? Nawet nie spytalam o to gina bo mi do glowy nie przyszlo zwlaszcza ze potem w zyciu mi to nie dalo jakichs problemow... Ale chyba sie wybiore do ortopedy skonsultowac

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka,była na forum dziewczyna ,która też miała w przeszłości jakies problemy z biodrami(a potem operację), i z tego względu odgórnie wyznaczone cc.Jednak jak się okazało,urodziła sn i wszystko było ok.

    nowatorka lubi tę wiadomość

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam operacji, wiem tylko ze urodzilam sie z dysplazja i moja mama musiala mi zakladac rozworke

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, Ty już w sumie niedługo będziesz rodzić... ☺ Właśnie się zastanawiam, która ma najblizej termin z tego wątku. To Ty, czy któraś jeszcze bardziej zaawansowana?

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja jestem najblizej? :O

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, już niedługo, ale fajnie :) Ja chciałabym trochę przyspieszyć czas, bo trochę mi się duży. Niby pierwszy trymestr zleciał, ale gdzie tam końcówka ;)

    Fairuza, fajnie że taką córę masz, to będzie duża pomoc, szczególnie przy bliźniakach się przyda :)
    W ogóle super mieć bliźniaki :D

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzień po Nowatorce :) Ale czuję, że u mnie będzie szybciej. Szyjka jest już miękka i dwa tygodnie temu miała 2.5 cm. Pierwszy poród miałam dokładnie w termin. Mała urodziła się w pełnię księżyca, więc teraz też mam takie przeczucie. Pełnia jest 20 czerwca, a 22 mam. ciążę donoszoną.

    nowatorka lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja rosnie i rosnie i nie wydaje mi sie zeby chciala szybko wyjsc :/

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.Czyli na 1-szy ogień Nowatorka i Milcia :) a kto potem?

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, która pierwsza. Czyli u Milci może to być jeszcze w czerwcu? Czy któraś ma jeszcze termin na lipiec lub sierpień? Zgłaszajcie się, to sobie listę zrobimy, których maluszków kiedy wyczekiwać :).

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na początek września ale przy bliźniakach to pewnie będzie wcześniej.
    Kai,zrobisz listę? :)

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię, tylko muszę mieć dane. Zgłaszać się proszę z terminami porodów! :)

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj 12 lipca

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prosze wpiszcie na 7.10, bedzie Natalka

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 9.12 :) Jeszcze tyle muszę czekać ;)

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ