Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po 30-stce :)
Odpowiedz

Ciąża po 30-stce :)

Oceń ten wątek:
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 13 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marto, piszesz, że ciąża Ci szybko minęła. Mnie to nie dotyczy. Mam wrażenie, że jestem w ciąży od lat :-). Szczególnie pierwszy trymestr mi się dluzyl.

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • Kukuletka Przyjaciółka
    Postów: 72 75

    Wysłany: 13 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie upały wykańczają. Nogi też mi puchną, zwłaszcza stopy-kostek brak;/ Najgorsze jest to, że nie potrafię tak cały dzień leżeć i odpoczywać. Mój M cały czas powtarza zostaw, usiądź, odpocznij a ja i tak w ciągu dnia coś znajdę. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową i pranie. Też mi już ciężko chodzić, wlekę się wręcz. Spanie całą noc to już historia. Nie narzekam jednak bo tak jak Marta całą ciążę przeszłam bezobjawowo.

    A jeżeli chodzi o kolejki w sklepach to ja korzystam z tego przywileju tam gdzie jest np. Rosssman czy Super Pharm. Jak mnie ktoś przepuszcza to grzecznie dziękuję i korzystam. Jak nie to grzecznie czekam. Chociaż przez całą ciążę wszędzie spotykałam się z mega uprzejmością. Na ryneczku nawet w "warzywniaku" Pani już ze 3 miesiące temu powiedziała, że mam podchodzić bez kolejki i jak raz stanęłam normalnie to na mnie nakrzyczała;)

    Tak się dziewczyny zastanawiam, że ostatnie usg miałam robione w 31t6d i mała ważyła 1730 g, lekarz powiedział, że wszytsko jest w normie. Teraz mam tylko ktg w gabinecie na każdej wizycie, a usg powiedziała, ze już w szpitalu przed porodem. Skąd wiadomo, ze mała urosła, że wody są ok, że np. Nie mam wskazań do cesarki? Z kim nie rozmawiam to przynajmniej znają wagę przewidywaną a ja nie.

    3jgxs65g3cr45e1i.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 14 września 2016, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekając na…
    1. Milcia TP 13 lipca Córeczka Ewa - ur. 20 czerwca 2016 (3640 g, 55 cm)
    2. nowatorka TP 12 lipca Córeczka Emma - ur. 6 lipca 2016 (3600 g, 52 cm)
    3. Motylkowa1 TP 12 sierpnia Córeczka - ur. 7 lipca 2016 (2653 g)
    4. Edka TP 14 lipca Synek Patryk - ur. 14 lipca 2016 (3900 g, 56 cm)
    5. JRY1984 TP 15 sierpnia Córeczka Dominisia - ur. 14 sierpnia 2016 (3660 g, 56 cm)
    6. Fairuza TP 8 września Córeczka Paola Maria i Synek Oliver Jan - ur. 15 sierpnia 2016 (synek 2270 g, 46 cm; córka 2230 g, 46 cm)
    7. marta258 TP 19 września Synek Antoś
    8. Kukuletka TP 7 października Córeczka Natalka
    9. Kai TP 19 października Synek Mikołaj
    10. kataloza TP 27 listopada Synek Wojciech Jerzy
    11. kalina123 TP 3 grudnia Córeczka
    12. Izieth TP 9 grudnia Córeczka
    13. Nita TP 15 grudnia
    14. Majanna TP 16 grudnia
    15. żonaAnia TP 22 grudnia Synek
    16. Julia-natalia TP 31 grudnia
    17. mus.zka TP 5 stycznia Córeczka
    18. Allmita TP 9 stycznia Synek
    19. Wiedźma82 TP 19 stycznia
    20. atagata TP 20 stycznia Synek Dawid
    21. Ina.a TP 8 lutego
    22. Noeli TP 20 lutego
    23. Gosiek78
    24. Aneczka1983 TP 9 maja

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 14 września 2016, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kai Ty rodzisz przede mną.....:-) A jakbędziesz bardzozajęta Synkiem to kto listę zaktualizuje??:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 14 września 2016, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że dam radę zaktualizować listę nawet przy synku. A jakbym rady nie dała, to sobie z znajdziecie zastepczynie. Która się zgłasza na ochotnika? :-)

    kataloza lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 380

    Wysłany: 14 września 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile grudniówek! Stasiek też z grudnia. Czyżby to był miesiąc dla 30?

    kataloza lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. witam nowe koleżanki ;)
    u mnie nogi tez zaczęły puchnąć ;/ chyba w odpowiednim czasie wzielam zwolnienie bo nie dałabym rady siedzieć 8 godz w pracy. wczoraj bylam w pracy bo musiałam poustalać kilka spraw z moim zastępcą i wyszło w sumie ż bylam 8 godz, noga spuchła jak bania, dzisiaj już lepiej. niby biore leki na rozszerzenie naczyń, dr mi przepisał ale wraz puchną ;/ pewnie za mało leżę ;) a na dodatek w niedziele wymyslilam że na chrzciny siostrzeńca założę obcasy, więc może stąd ta opuchlizna, zapracowałam sobie na nią przez ostatnie dni ;)
    miłego dnia ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 14 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Ile grudniówek! Stasiek też z grudnia. Czyżby to był miesiąc dla 30?

    Moja starsza też z grudnia :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój synek dzisiaj tancuje w brzuchu ;)
    wlasnie zauwazylam ze zostało mi 99 dni to porodu.. o kurcze.. ;)

    kataloza, aneczka1983 lubią tę wiadomość

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 14 września 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żonaAnia :-) jesteśmy coraz bliżej:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 14 września 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kai wrote:
    Myślę, że dam radę zaktualizować listę nawet przy synku. A jakbym rady nie dała, to sobie z znajdziecie zastepczynie. Która się zgłasza na ochotnika? :-)
    Ja się zgłaszam jak by co;-)

    Kai lubi tę wiadomość

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 380

    Wysłany: 14 września 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żonaAnia wrote:
    mój synek dzisiaj tancuje w brzuchu ;)
    wlasnie zauwazylam ze zostało mi 99 dni to porodu.. o kurcze.. ;)
    no to zorganizuj studniówkę :)
    Masz fajny nick i zdjęcie. Ujęła mnie całość :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 16:37

    kataloza, Kai, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 14 września 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukuletka oni wyczuwaja to palpacyjnie czy dziecko rosnie, wody itd. Nie trzeba koniecznie robic usg. Mi robil bo chodzilam prywatnie ale na kase u nas tez robia 3 usg w czasie calej ciazy ;)

    kataloza lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 14 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymajcie jutro kciuki za mnie i za Antosia, jutro podwójne święto bo przyjście na świat synka i moje urodziny :)

    kataloza, Milcia lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 14 września 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marto, trzymamy kciuki. Wszystkiego najlepszego! Odezwij się tak szybko, jak tylko będziesz mogła.

    marta258 lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 380

    Wysłany: 14 września 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTA!!! Trzymam kciuki za Was bardzo mocno. Ale fajnie :) za kilka godzin się zobaczycie!!!

    marta258 lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 15 września 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*
    Trzymam kciuki za Was :)

    marta258 lubi tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 15 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marto szybkiego i bezbolesnego porodu oraz wszystkiego naj z okazji urodzin!Czekamy na dobre wieści!

    marta258 lubi tę wiadomość

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 15 września 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta258 wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie jutro kciuki za mnie i za Antosia, jutro podwójne święto bo przyjście na świat synka i moje urodziny :)


    3mam kciuki...powodzenia!!!!

    marta258 lubi tę wiadomość

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 15 września 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta wszystkiego Naj z okazji podwojnych urodzin, oczywiscie Twoich i malenstwa !!!

    marta258 lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ