Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiorka, jakbym ja Ci powiedziała co zrobiłam to byś padła chyba...
    w zyciu takiej durnoty nie odwaliłam jak robię w ciąży...
    dziwię się że jeszcze żyje bo niebezpieczeństwo czyha wszędzie xD

    złamałam klucz wejściowy do domu... bo próbowałam nim coś podważyć i się wygiął.. więc ja go w druga stronę i PYK... złamał się... no to dzwonie do męża i się tłumaczę że klucz mi się złamał w torebce :D on oczywiscie srednio uwierzył no ale powiedział że zaraz przyjedzie i mi przywiezie swój zapasowy...
    No ale ja wpadłam na jakże genialny pomysł że mąż będzie dumny jak go sama naprawie! :D no to wzięłam super glue... skleiłam elegancko,,, buch! klucz do drzwi.. przekręcam w jedną, w drugą, zadowolona i dumna z siebie jaka jestem pomysłowa :D tylko że jak wyjęłam... to było pół...
    wtedy mąż wkurzył się nie na żarty... ^^

    do dziś nie pojmuję jak można być takim debilem O.o

    jestem normalnie otępiona jakaś.. nic do mnie nie dociera, zapominam, nie myśle :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do listy to może łatwiej będzie zrobić tabelkę... ALBO!

    Kafabi ty masz dodanego posta na pierwszej stronie :) możesz go zedytować aby lista była na 1 stronie :)
    albo możemy zrobic tabelkę w google i wkleić na pierwszej stronie link, to się nie zgubi

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 16 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja ja pspiery o macierzynskue wystlslam przez kompa, szybko sprawnie i bez stresu :) trzymsm kciuki aby sprawnie poszlo ;)

    Kitaja lubi tę wiadomość

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 16 września 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie na problemu moge zaedytowac na pierwsza strone :)

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 16 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam babybox w apotek1 :) I dotarła do mnie paczka ciuszków 56-62 w super stanie wszystkie za 200kr, te ciuszki co dostałam od szwagierki to lekka masakra połowa to chyba do wyrzucenia ... no ale liczy się gest :P Także małych rozm mam już dość :)

    Też mam zaćmienia ciążowe i zaczęłam wszystko liczyć na kalkulatorze :P

    3i49krhmik48bp05.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babybox w apotek1 ? :) o! a co w nim jest? :)
    po którym tygodniu można zamówic? :)

    Marti, ile masz jakich ciuszków? chce porównac z moimi zapasami bo tak na logike mam ich wystarczająco ale nie jestem pewna :D
    pisałam gdzies dzisiaj ile czego mam to rzuć okiem jak możesz czy to wystarczy :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 16 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz niech każda z nas pisze terminy co by kafabi mogła wkleić

    Ja mam 05.01

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kafabi wrote:
    Nie na problemu moge zaedytowac na pierwsza strone :)

    To może wpiszmy tutaj co ma się w niej zawierać i będziemy Cię prosić o dopisanie :)
    na pewno NICK - Termin porodu - płeć i imię maluszka i potem będziemy dopisywać informacje poporodowe typu cm czy g :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 16 września 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A siebie tez moge dopisac ?! :P

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kafabi :D no jasne :D w końcu jesteś tu aktywna :) ale może wpisujmy chronologicznie do terminu porodu :)

    U mnie nick widzisz, TP to 6.02.2016 córka Emma :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 16 września 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie synuś, ale jeszcze bezimienny :)

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Emma była wybrana zanim jeszcze się pojawiła :) w sumie od pierwszej ciąży gdzieś to imię się pojawiało :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 16 września 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu są wszystkie paczki http://www.babypakker.no :)

    A w paczce z apotek1 dwie buteleczki, smoczek, próbki pampersów, wkładek laktacyjnych, maść, eucerin do kąpieli, jakieś próbki z larocha, proszek do prania i duża paczka chusteczek nawilżanych :)

    Pianistka jakoś policzę na dniach, bo już o tym myślałam, jeszcze trochę chodzę do pracy, w domu mega remont i na razie zbieram wszystko i odkładam :) No i gdzieś w tym całym zamieszaniu zaginęła mi jedna paczka :>

    Ja mam termin na 1.grudnia, dziewczynka a imię jeszcze się wahamy - może Rita albo Klara :) Najpierw musimy małą zobaczyć :)

    3i49krhmik48bp05.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajna ta paczka :) pozamawiam sobie jak już będę mogła :)

    A jak policzysz ciuszki to napisz... wg forów mam ok ale czasem jak znajdę artykuł i laski piszą żeby w rozmiarze 56 mieć 20 bodziaków + 10 kaftaników no to się zastanawiam czy nie przeginają? O.o

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 16 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna, że z tych wszystkich ciuszków wyłonią się jakieś nasze ulubione i pewnie będziemy tylko ich używać:)

    3i49krhmik48bp05.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno :)
    A my ile mamy? :P i w ilu chodzimy? :)
    przynajmniej ja :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • asiorka1987 Koleżanka
    Postów: 64 10

    Wysłany: 16 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie malenstwa szybko rosna.Wiele osob mi mowilo, ze wiele ubranek nigdy nie zostaly zalozone, bo albo za duzo, albo za szybko wyrosly maluszki, albo cos niepraktyczne...a to guzik przeszkadzal maluszkowi itd... A z czapeczkami to tez niby cyrki...bo nie kazda czapeczka przypadnie do gustu malenstwu.

    d0bafd4ba0.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 16 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo właśnie :P Ale pewnie niektóre się sprawdzą a inne mniej. Mi mamuśki polecały bodziaki zapinane całkiem z boku :)

    A gdzie kupujecie materace do łóżeczka ?

    3i49krhmik48bp05.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 16 września 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, ja jeszcze nie jestem na etapie materaca do łóżeczka :D

    a bodziaki starałam się kupować te zapinane kopertowo :)
    a i kilka z zakładkami też mam :)

    Ale nic z guzikami na pleckach :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 16 września 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Body z boku zapinane? Nie czaje. Oświećcie mnie, moze jakieś zdjecie poglądowe ;)

    Ja mam wszystkie w kroku. Na poczatku bedzie pewnie troche problem z przekładaniem przez główkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2015, 15:22

    zem3sg18fbglipi0.png
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ