Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti śliczne te ciuszki :)

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 28 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaciskam nogi niech maly posiedzi wtedy :) byle nie 29 ale w sumie to on decyduje bo naczej to bym dawno go tulila ?
    Caroline jak sie czujesz ?

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 28 września 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, piękne te ciuszki! :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annggela a dlaczego nie moze byc 29?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 28 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne te ciuszki z Zary, bede niedługo w Pl do wejdę do Zary moze cos upoluję :) w Stavanger mieli otworzyć ale nie wiem czy juz jest

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 28 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynnia, no właśnie słyszałam że w wakacje mieli otwierać :D

    Mąż dzisiaj zaspał do pracy :D Obudziłam się ok 8:30 na siku patrzę, a ten dalej śpi! Obudziłam go i pytam czy idzie dzisiaj do pracy a Dawid mówi że tak, ale że jeszcze budzik nie dzwonił.... ahaaaa :d

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na stronie H&M jest wyprzedaz do 50%. Spiworki np sa po 209NOK

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 28 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie wrote:
    Dziewczyny na stronie H&M jest wyprzedaz do 50%. Spiworki np sa po 209NOK

    O! ciekawe czy w sklepie stacjonarnym też :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy w stacjonarnym tez ale do 30.09 jest darmowa dostawa :)

    Czekam na wiesci od meza i siedze jak na szpilkach... Nawet jeszcze sniadania nie jadlam.

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 28 września 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze Froggie, zaciskam kciuki!

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 28 września 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, kolezanka poleciła mi taki śpiworek http://www.nakina.pl/spiworki-dla-dzieci-z-owczej-welny-c-6_7.html

    O wiele tańszy niż te norweskie z wełną, co myślicie ?

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 28 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynnia, śpiworki z owczej wełny podobno są najlepsze :)
    Ja planuję kupić skórę owczą do wózka a śpiworek zwykły pikowany bo raczej krótko będziemy go używać. więc potem lekki kombinezon miś lub dresik, kocyk :)
    Ale owcza wełna jest jak najbardziej +

    Froggie, kciukamy za męża od samego rana! :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 28 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wierzch sie odpina i mozna tez używać do fotelika. No i tani jak barszcz. 1 tys nok w kieszeni

    http://www.nakina.pl/spiwory-do-wozkow-no24-owcza-welna-p-81.html

    Napaliłam sie, chyba kupie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 11:20

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzieki za kciuki :)

    Cynnia fajne spiworki i cenowo bardzo atrakcyjne. Nie rozumiem tylko skladuØ
    Tkanina zewnętrzna:100% poliester, 100% WEŁNA
    Tkanina wewnętrzna:100% poliester
    Maslalam, ze dziecko bezposrednio ma kontakt z welna a nie przez poliester a tu chyba tylko wypelnienie jest welniane... Dobrze mysle?

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 28 września 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annggela czemu nie 29? Ja sie urodzilam 29.09 ;-)

    Froggie lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitaja wrote:
    Annggela czemu nie 29? Ja sie urodzilam 29.09 ;-)

    O to jutro impreze mamy na forum :) Ale jak wkleisz zdjecie jakiegos ciasta to nie recze za siebie :D

    Kitaja lubi tę wiadomość

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 28 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie tez trzymam kciuki ! Nawet u stop zaciskam :)
    Nie 29 bo jutro moj ojciec ma urodziny, ojciec który ma mnie w dupie, zawsze miał ale to ciężka i długa historia. Nawet nie chce miec kontaktu gdy wnuk pierwszy przyjdzie na swiat a sam zrobił 5 córek.Jest dla mnie zerem i tyle w tym temacie.

    Froggie lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • Froggie Autorytet
    Postów: 388 131

    Wysłany: 28 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annggela lubie Twoja wypowiedz za kciuki.
    Przykro mi z powodu Twoich relacji z ojcem.

    1gtgZZu.jpg1gtgp1.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 28 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Froggie wrote:
    Dziewczyny dzieki za kciuki :)

    Cynnia fajne spiworki i cenowo bardzo atrakcyjne. Nie rozumiem tylko skladuØ
    Tkanina zewnętrzna:100% poliester, 100% WEŁNA
    Tkanina wewnętrzna:100% poliester
    Maslalam, ze dziecko bezposrednio ma kontakt z welna a nie przez poliester a tu chyba tylko wypelnienie jest welniane... Dobrze mysle?

    Nie wiem, zadzwonię to dopytam, ale wydaje mi sie ze to granatowe to poliester czyli zewn, to białe to wełna tez zewn jakby nie patrzec, a wypełnienie czyli warstwa miedzy materiałami poliester. Jak tak to rozumiem, ale jak mowię zadzwonię i dopytam

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 28 września 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej jak ja bym już chciała kupować ciuszki... Ale wam zazdroszczę. :D.

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ