X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    My byliśmy wysłani do szpitala, ale żadnych badań nie było. Tylko czy przybiera normalnie i lekarka obejrzała skórę. Dość niedawno mieliśmy badania z krwi na kilka alergii i wyszły tylko fistaszki. Nie wiem, co musi się dziać, żeby zrobili badania dziecku poniżej roku. Raczej zbyt słabe przybieranie musi być.
    Majola bylam miesiac temu w klinice to wazyl 6095 a teraz 6385 no to chyba zbyt duzo nie przybral na wadze, dzisiaj znowu nie jadl nic caly dzien tzn nichcial pi puramino wiec dala mu kaszke. Juz nie wiem co robic :(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei... Pomocy.. Jestem w 17 tyg, I najprawdopodobniej dokucza mi rwa kulszowa... Już od 5 tyg.. Ostatnie dni są nue do zniesienia. Byłam 2 dni temu u fisio, pomasowal i kazał robić ćwiczenia w domu.ale mi po tych ćwiczeniach jest jeszcze gorzej... Nie mogę leżeć, siedzieć, chodzić, bo cały czas boli... Co robić??

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kup sobie KINESIOTAPING albo idź do fizjo i niech Ci pierwszy raz przyklei . Te taśmy uratowały mi życie jechałam na porodówkę cała oklejona :P



    Aggga08 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus u tak małych dzieci nie robi się testów niestety - wyniki nie są miarodajne. My powinniśmy mieć badania po roku ale nie wiem jak to będzie .
    Ja karmię piersią .



    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 maja 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1980 wrote:
    Dziewczyny jakie macie następne foteliki do auta dla dzieci. Mój ma dopiero 6 miesięcy a ledwo co się mieści.
    Chcemy w lipcu jechac do Polski( jak się uda i wszystko będzie ok)juz chce z nowym fotelikiem


    Pati my właśnie kupiliśmy britax dualfix m i‑size , łupina była tania , wózek mamy używany to teraz zaszaleliśmy 😜😜😜😜


    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati my właśnie kupiliśmy britax dualfix m i‑size , łupina była tania , wózek mamy używany to teraz zaszaleliśmy 😜😜😜😜

    Dziekuje Alda, cena niezła tego fotelika😳.
    Musze się zacząć rozglądać bo ten mój grubas ledwo się mieści w swoj fotelik.

    A jak tam ogólnie u was wszystko dobrze😀☀️

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 3 maja 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny co u Was ? Zdawać relację :P


    U nas od zawsze problem z usypianiem , rozszerzanie diety mnie dobija 😩😩😩 nie dość że alergia i ma ubogą dietę , to nie chce jeść a jak dostanie coś w kawałku to się krztusi - dobija mnie to powoli .........

    I jeszcze to koronogówno i człowiek żyje w wiecznym strachu .

    Mieliśmy jechać na wakacje do Polski no ale chyba nic z tego ...... jeżeli będzie kwarantanna to nigdzie nie jedziemy ..........
    Także u mnie nastrój kiepski .......



    e5skzzc.png


    [**]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas za to mały póki co je wszystko i dużo.
    Uwielbia ziemniaczki😊, my dopiero początek nowych produktów. I strasznie dużo je w nocy, ja ledwo zyje. Ogólnie duzy i silny, przeciekajacy chłop( slini się okrutnie)

    Ja jutro mialam leciec do polski tylko ja i Leopold ,odpocząć trochę i zostawić malego dziadka i wypić kawę z koleżanką. Wszystko poszło do d..y.

    My juz mamy prom kupiony do polski ale tak samo jak będą kwarantanny to zostajemy tutaj. Najgorsze jest ze ja juz w sierpniu wracam do pracy i miały to być ostatnie chwile tylko dla nas😪😪😪😪
    Tak wiec mam mega doła 😭😭😭😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2020, 15:20

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 3 maja 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati my właśnie kupiliśmy britax dualfix m i‑size , łupina była tania , wózek mamy używany to teraz zaszaleliśmy 😜😜😜😜
    Mamy bodajże ten sam. Jestem mega zadowolona 😊

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kaktus u tak małych dzieci nie robi się testów niestety - wyniki nie są miarodajne. My powinniśmy mieć badania po roku ale nie wiem jak to będzie .
    Ja karmię piersią .


    Alda kolezanki syn mial robione badanie jak mial 4,5 miesiaca pobierali mu krew z piety i wyszedl mu test pozytywny....wiec nie wiem od czego to zalezy

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorączkowały wasze maluchy przy ząbkowaniu.
    Moj dzisiaj pierwszy raz dostał goraczke 38,4.🥵
    Mam nadzieję że to zeby bo nic innego mu nie jest.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 5 maja 2020, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1980 wrote:
    Gorączkowały wasze maluchy przy ząbkowaniu.
    Moj dzisiaj pierwszy raz dostał goraczke 38,4.🥵
    Mam nadzieję że to zeby bo nic innego mu nie jest.
    Raz nam się zdażyło 38,2 przy ząbku

    Alutka
  • Bunia89 Autorytet
    Postów: 453 414

    Wysłany: 5 maja 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym się przyłączyć 😁 jestem aktualnie w 36tygodniu ciąży, to będzie moje pierwsze dziecko. Zapowiada się córeczka, narazie ciągle bezimienna, bo nie możemy dojść do porozumienia 😂 mieszkamy w okolicach Voss. Od paru dni zaczęłam trochę panikować, bo jednak ten wirus, u nas niby spokojnie, ale położna coś wspominała, że jeśli wszystko będzie okej to po 6h mnie wypiszą 🙈 chyba będę się tam zapierać w drzwiach.

    4c3tgywlo997xyly.png
    km5sdf9htez2sipt.png
    22.06.2020 (42+1) Hania 🥰
    21.02.2018 (*) 6tc
    18.08.2018 (*) 7tc
    25.12.2018 (*) 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Raz nam się zdażyło 38,2 przy ząbku

    Dzisiaj w nocy bylo nawet 39° i trochę za wysoka goraczka jak na zęby. Jutro umówiłam wizyte u lekarza bo się martwię tym bardziej teraz.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 5 maja 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia- witamy w grupie :)

    Bunia89 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 9 maja 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia-witamy.
    Pati, co było Małemu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Bunia-witamy.
    Pati, co było Małemu?
    Nie przyjeli mnie u lekarza mialam konsultacje przez telefon.
    Czyli od lekarza nic nie wiem, powiedział że jak będzie bardzo źle to legevakt.
    Goraczka była trzy dni jednej nocy 39,5, po trzech dniach wyskoczyła wysypka na brzuchu, plecach i twarzy. Czyli trzydniówka z tego co wyczytałam.
    Teraz juz jest wszystko dobrze koleszka juz się dobrze czuje.😊

    majola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj maly ma 7 miesięcy. Chcialam mu podawac kaszke na sniadanie ale on nawet jej widziec nie chce. Co moge innego mu dawac zeby chetnie jadł, bo mi juz ręce opadaja😄😄

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 27 maja 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnego rodzaju placuszki, było o tym całkiem niedawno. Cofnij się troszkę po stronach. Polecane są też strony i książki z przepisami

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Różnego rodzaju placuszki, było o tym całkiem niedawno. Cofnij się troszkę po stronach. Polecane są też strony i książki z przepisami

    Zoja tylko on jakos słabo ogarnia gryzienie. Odrazu łyka i sie krztusi. Nie wiem jak go nauczyć normalnie jeść.

‹‹ 661 662 663 664 665 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ