Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • asiuchna Przyjaciółka
    Postów: 114 67

    Wysłany: 4 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci Vix, oby juz teraz szybko poszlo;) Dasz rade:) Wierzymy w Ciebie. Jeszcze troszke i bedziesz miala Karolka w ramionach:)

    tyger, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zem3anlife279ij4.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 4 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jaki sliczny jest Staś :) taki do calowania :*. Niech teraz zdrowo rośnie.

    Carola ja bylam mega zmeczona w pierwszym trymestrze, w drugim jest juz super :). Zero zmęczenia.

    tyger lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 4 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeee Cixen dajesz czaduuuu :)
    Przyyyyj!!
    Czekamy kochana, jestes dzielna:)

    Juz niedlugo bedzie i Charlie do kompletu :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 4 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen dasz rade jestes silną kobietą! Trzymam kciuki :-*

    tyger lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 4 września 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen, tak trzymaj i do przodu ....
    czekamy na rozwiazanie i wiesci od ciebie, doczekalas sie w koncu, przyj mocno ... :)

    tyger lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 4 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen huraaa. A teraz jedziesz z tym koksem. Czekamy na wiesci, fotki i lzy :)

    Carola55, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no to juz jej :) no to trzymam kciuki mocno :)) dawaj vixen :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 4 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej nie bylo mnie tylko chwile a tu takie nowiny VIX kochana wkoooncu C sie udalo ;)) Ciocia Migotttka jednak miala przeczula ze tak bedzie (choc stawialam na 5wrzesnia ) ale zobaczymy Trzymam kciuki , wierze ze dasz rade:**
    Jjejku jeszcze troche dzieli Cie i bedziesz tulic Karolka <3 ojej <3

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 4 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my po pierwszej kapieli. Nie podobalo sie mojemu synkowi. Moze to dlatego ze mamie sie tak rece trzesly. Ostatni raz mialam takie malenstwo w rekach prawie 7 lat temu. Stresa mialam.

    Jejku zeby tylko Vixen dobrze poszlo. Tyle sie juz naczekala I nacierpialan ze mam nadzieje ze faza druga I trzecia pojda szybko I gladko.

    Carola55, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 5 września 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyy ciekawe jak tam Vixen... Pewnie juz po i tuli Karolka :)
    Wstaniemy rano i przeczytamy newsa :)

    Tyger nasz synk tez plakal przy pierwszej kapieli :) teraz juz spokojniutki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 5 września 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen jak sobie radzisz? Juz po?

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 5 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wszystkiego zapomnialam wam napisac jak Victorek zareagowal na braciszka. Wrocil ze szkoly,umyl raczki I stanal przede mna I Stanleyem I zaniemowil. Na jego buzi byl ogromny usmiech :) Dopiero po chwili powiedzial ze jest szczesliwy ze maly juz sie urodzil I ze bardzo mu sie podoba. Odkad go zoczyl co chwile staje przy lozeczku, sprawdza czy spi, dotyka, glaska I caluje w glowke. Jest niesamowicie delikatny I spokojny przy barciszku. Jestem taka szczesliwa <3
    Dodam pozniej fotke to zobaczycie same :)

    No ja tam Vixen?

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 685

    Wysłany: 5 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny próbowałam pisać no ale :D
    Wiec wczoraj o 22.48 po 43 godzinach urodził nam się Karol! 3080g, mierzyć polozna bedzie dzisiaj. Niestety pękłam i musieliśmy jechać do szpitala na szycie wiec w domu byliśmy dopiero koło 5 rano i staramy się odespać. Potem wpadnie was poczytać i zdam relacje z porodu. Jestem taka szczęśliwa a Karol wlasnie wisi na cycku i ma czkawkę :D dziękuje za wszystkie kciuki! Przydały się bo było cięęężko!

    Minuta po wyjściu :D

    e9i0qo.jpg

    Malwina89, Paula55, nick nieaktualny, tyger, Limerikowo, Carola55 lubią tę wiadomość

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 5 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen, Najserdeczniejsze gratulacje dla waszej trojki, tradycyjnie juz usciski I buziaki dla Ciebie. Zobacz, w koncu sie doczekalas, maly jest sliczny I I super, ze juz go masz w ramionach. Nameczylas sie troche ale bylas naprawde dzielna, ze tyle wytrzymalas.
    Jak odpoczniesz to pisz wiecej.
    Ja sprawdzam doslownie co chwile a teraz juz nie czekam na przerwe w pracy tylko jeszcze raz ci gratuluje I ciesze sie razem z Toba!!
    Odpoczywajcie sobie teraz!

    na9fxa5.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 5 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen nareszcie ;) po wszystkim. Gratulacje! Życzę pięknego macierzyństwa duzo zdrowka dla was! Oczywiście gratulacje należą sie tez tatusiowi :).

    Charlie jest przesłodki :*.

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen gratulacie mały jest przesliczny :)mam nadzieje ze w Aberdeen gdzieś na ulicy cię napotkam z małym by zobaczyć :))buzki:**

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 5 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyyy kochana najszczersze gratulacje!!!! Bylas bardzo dzielna i w koncu masz swoja nagrode ;)
    Noo to podjum pierwszej trojki zapelnione ;)
    Karolek cudowny!!!!
    Ciocia i Tiago caluja :*

    Teraz odpoczywajcie i cieszcie sie oierwszymi chwilami ;)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 5 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis gorsza nocka bo malego mecza baki :/ plakal wiecej w nocy i prezyl sie :(
    Juz nawet na chwile smoczek dalam ale nie umie go ssac :/
    Z kupa nie ma problemu bo jest po kazdym karmieniu tylko te baki :(

    Za to odespalimsmy noc do 9.20 :)
    Teraz czekamy na polozna. Tomus pojechal ogladac domek.

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 5 września 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen cudownie! Gratuluje z calego serca <3 Charlie jest sliczny i tak pieknie placze na zdjeciu :) Glowke ma jak Victorek po wyciskaniu ;) Az mi lezka poleciala. Tak sie ciesze z Waszego szczescia. Odpoczywaj teraz i wracaj do sil. Ciesz sie malenstwem. Teraz jak juz wiemy ze wszystko jest ok to juz bedziemy cierpliwie czekac na zdjecia i relacje.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 5 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula u nas tez sporo kupek ale baczki tez ida cale szczescie. Myslam ze te poczatkowe sa raczej bezzapachowe ale moj syn daje czadu ;) Podtruwa nas porzadnie :P W dzien spi super zaraz po karmieniu idzie w kime ale za to nocki sa gorsze. do 2godziny to jakies placze i cuda wianki odstawia. No i wtedy wymiekam biore go do lozka i spi do rana. Pierwsza nocka z tym sposobem- 7godzin snu bez karmienia, dzisiejsza 6 godzin.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ