X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Migotka ale sie biedna namęczyłaś :O współczuje ci. Ale byłaś mega dzielna i dałaś rade! Najważniejsze ze jesteście z synkiem cali i zdrowi. Czytając twój opis porodu aż ciarki na plecach miałam, wymęczyli cie.
    A co u was? Jak synuś?

    U nas czas leci jak szalony, dzień mija za dniem a ja już czasami nie wiem co mamy za dzien :). Mały nam rośnie w oczach zaraz wyrośnie z gondoli taki dlugi jest :). Za tydz mamy pierwsze szczepienie,juz sie go boje :(. Danielek śpi tez coraz lepiej budzi sie ostatnio 2 razy :)

    Krysti u ciebie przygotowania pełną parą :) sie nie obejrzysz a syneczek bedzie z wami już nie moge doczekać sie fotki Ignasia :). Jak sie czujesz? Wszystko u ciebie dorze?

    Krysti lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina89 wrote:
    Kurcze Migotka ale sie biedna namęczyłaś :O współczuje ci. Ale byłaś mega dzielna i dałaś rade! Najważniejsze ze jesteście z synkiem cali i zdrowi. Czytając twój opis porodu aż ciarki na plecach miałam, wymęczyli cie.
    A co u was? Jak synuś?

    U nas czas leci jak szalony, dzień mija za dniem a ja już czasami nie wiem co mamy za dzien :). Mały nam rośnie w oczach zaraz wyrośnie z gondoli taki dlugi jest :). Za tydz mamy pierwsze szczepienie,juz sie go boje :(. Danielek śpi tez coraz lepiej budzi sie ostatnio 2 razy :)

    Krysti u ciebie przygotowania pełną parą :) sie nie obejrzysz a syneczek bedzie z wami już nie moge doczekać sie fotki Ignasia :). Jak sie czujesz? Wszystko u ciebie dorze?
    Malwinka dziękuje za przepis :) u mnie dobrze wszystko szykuje się na porodówke ,szykuje wszystko dla Ignaśia piore prasuje jeszcze . Wozek z Pl przepiękny x lander przyjechał do mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka dobrze ze maly rosnie super :) piersią karnisz Danielka :

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj x Lander xa :) Ignaśia bryka
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0408727bf140.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7c589789a764.jpg

    Carola55 lubi tę wiadomość

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 14 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti, ale masz fajny wozek dla maluszka, widze, ze u ciebie tez przygotowania pelna para i lozeczko juz stoi :)

    Malwinko, fajnie ta twoja roladka sie zapowiada. A to ciasto faktycznie robi sie bez maki? to chyba wychodzi dosc zadkie zanim sie upiecze??

    Krysti lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje carolcia:) a ty jak się czujesz unciebie juz tez po terminie widze :)

    Carola55 lubi tę wiadomość

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 14 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Krysti karmie malego piersia caly czas :) czasami zdarzy się ze dokarmiam mm ale rzadko. Piękny jest twój wózek bardzo mi sie podoba :) widze ze jestes szczesliwa z przygotowan do przyjscia na swiat syneczka ja tez cieszylam sie kazda mala rzecza :) a teraz mam moje szczescie przy sobie.

    Rolada jest pyszna musicie sobie Zrobić, ciasto wychodzi cienkie i rzadkie ale nie az tak rzadkie bo jest w nim duzo sera i ten ser zetnie ladnie wszystko i dobrze sie zwija. Smaczego! :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 15 lutego 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Malwinko za potwierdzenie o roladzie :)

    Krysti, u mnie na razie spokoj, dolny brzuch wciaz pobolewa, mam nieregularne skurcza Braxtona-Hicksa, ale to wszystko na razie. Sadze, ze organizm juz sie przygotowuje, ale tak jest od paru dni.

    Krysti lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to carolcia czekamy teraz na ciebie :) kochana
    Ja juz tez wnet hospital :) cuesze się juz nie mogę doczekac az bede rodzic to jest piękne <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka dziekuje :) oh kochanna mnie juz ciezej jest nawet jazda autem męczy :) moj prawko zdal z jazdy tez i kupilismy samochod lzej jest :)

    Carola55 lubi tę wiadomość

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti, ciesze sie ze udalo sie Twojemu (mezowi) prawko tu zrobic i ze macie teraz auto, na pewno sie przyda gdy maluszek przyjdzie na swiat :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    na9fxa5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolcia przyda się przyda :) do szpitala jechac jest czym ;)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane nie pisalam do Was bo nie bylo czasu jakos... rodzice dzis wlasnie pojechali -poplakalam sie jak dziecko ...woogole ostatio chyba mam baby blues --bo placze- bo cala ciaze bylam sama w domu nie bylo do kogo sie odezwac i teraz jak byli wszyscy moj 2tyg potem rodzice 2tyg a teraz znow nie ma do kogo sie odezwac..i dopadl Mnie dol ... nie wiem czy wy tez mialyscie tak ?? masakra -jeszcze te noce karmiace - czasami juz budze mojeg-choc powiedzialam sobie ze nie bede go budzic zeby sie wysypial ale czasami nie daje rady i prosze go zeby uspil malego i zabral do odbicia- zawsze to tyle moze mi pomoc ... tylko rozwala Mnie jak mowi ze jest zmeczony -a TO PRZECIEZ JA NIE SPIE POL NOCY ...

    Kristi mam taki sam wozek tylko zielony :)

    Buzka :*

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajny wozek :)
    Migotka to pewnie baby blues, nie daj sie ;)

    a ja dalej czekam :p

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia DZIEWCZYNY bede trzymac kciuki , teraz to ja codziennie tu zagladam czy jakies wiesci sa..

    JUz mi te chore dni minely i ten "gnojek"-baby blues! minal:D widocznie potrzebowalam poplakac;)

    Malwina89, asia888, amarranta, Krysti lubią tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kochana ja to na początku płakałam ciągle jak popatrzyłam na Danielka, ze szczescia ze go mam ;). Baby blues naszczescie nie miałam a jacka ja budzilam do malego jak za czesto wstawac musiałam wiadomo wstawanie czasem co 10 min męczy wstawal bez problemu nigdy nie narzekał, a ja przestalam go budzic do małego bo raz do pracy zaspal :). Teraz maly budzi sie w nocy dwa razy i nie potrzebuje Jacka budzic. Dasz rade kochana jak masz dolka yo przypomni sobie jak cieszylas sie na synka, jak dlugo sie staraliscie nnie zawsze rozczulaja wspomnienia wstecz :).

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ok Danielek jest kochany. I rosnie w oczach wazy juz 5,100 :) kluseczka moja. Wczoraj mial pierwsze szczepienie :( plakal mocno, w domku byl marudny balam sie ze bedzoe goraczkowal dostal paracetamol od lekarza na w razie czego. Naszczescie nie byl potrzebny spal ladnie tem. nie miał :) a rono obudził sie w uśmiechach moje złoto <3

    Krysti lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jak sie ciesze ze ci kryzyz minął a jak sie czujecie kochana? Jak Stas?

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super ze baby blues minal :)

    my dzis po ostatniej juz wizycie :) maly wazy 3,5 glowka nisko i gotowy do wylotu
    takze czekamy dalej ;)

    MigoTtTka, Malwina89, Krysti lubią tę wiadomość

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to teraz tylko juz czekac bo godzina 0 moze wybic juz ..... ;)) piekne chwile WAS czekaja dziewczyny -Moj synus juz za tydzien ma 1moesiac ALEEEE to mija:D

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ