X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia powodzenia :)!

    asia888 lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie mam do WAS pytanko , bo wy juz bardziej doswiadczone- otoz chcialam sie zapytac czy jak odciagacie pokarm to tez was pozniej bola okropnie sutki i sa takie olbrzymie ?ja raz odciagalam pokarm i juz sie nie odwaze bo pozniej pol nocy nie moglam spac bo tak bolal sutek i byl gigantyczny -moze cos zle robie? mam avent reczny .
    Staram sie malego przykladac wiec nie mam problemu z zastojami, ale kiedys wiem ze bede musiala odciagnac zeby wyjsc z domku zeby Moj zostal z malym ;))
    Pozdrawiam !

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej migotka mnie tez troche bolaly sutki przy odciaganiu I byly wyciagniete, wieksze. Ja teraz mam elektryczny i moge regulowac moc odciagania i sutki nie bolą a powiększą sie zawsze troche przy odciaganiu. Moze twoj laktator odciaga z zadużą siłą. Ja mam medela mini kupilam na eBayu używany ale naprawde malo używany i jest super za 15£ kupilam.

    MigoTtTka lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze to musze poszukac bo bardzo tanio -bo szkoda mi 60 funtow z tt dzieki za odpowiedz :) bede teraz szukac:)

    ja dzis mam super dzien dla siebie TATUS W DOMKU I ZAJMUJE SIE MALYM JA TYLKO KARMIE.... wlosy sobie wyprostowalam , paznokcie pomalowalam -1raz od okolo 9miesiecy :d szok ...i jak maluch wstanie idziemy na 1 dlugi spacer -bo musze sie dostac do znajomego bo bedzie mi moj telefon ratowal;p
    tak ze modlcie sie zeby maly po drodze byl grzeczniutki bo 30min w jedna strone i 30w druga i nie ma gdzie po drodze karmic...;p buziaczki

    Mamy w dwupaku -jakies nowe informacje /objawy itp?? trzymam kciukosy !

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki umnie ok jest ale juz mniej energi mam i szybko męcze się ,migotka to bedziemy jezdzic :) moj maly tak bryka ze o matkooo wygina się tylek wypina nozki pod ręką czuje normalnie :) haha czasem mam dosc juz tych wygibasków Az mnie nie dobrze :) ale no trudno niech synus gimnastykuje się:) pierwszyvraz mialam skurcz ostatnio ucisk calego brzucha myslalam ze ma Ip pojade ale przeszlo i synek ruchliwy takze no panik ale i tak na ip zadzwonilam i zapytalam powiedzieli ze to normalne . Migotka moze cię odwiedzic pogadamy sobie jak ci smutno jest ,ja chodzic mogę a do ciebie blisko :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj doskonale Ce rozumiem -pamietam jak juz mialam dosc jak synus szalal bo bolalo a ja nie wiedzialam czy siedziec czy stac czy co robic... zeby on sie upokoil -kiedys wojowal do 3 w nocy - co TERAZ SIE IDEALNIE SPRAWDZA bo od 3 do przewaznie 5 nie spi ... i pamietam zejak tak buszowal w brzuchu to zdenerwowalam sie i krzyknelam zeby sie uspokoil bo to boli -i momentalnie sie uspokoil ;p hihi

    kochana korzystaj poko mozesz chodzic bo w 9miesiacu pod koniec -bedzie Ci ciezko ale bedziesz musiala chodzic zeby przy porodzie nie zlapaly cie skurcze lydek -jak Mnie;/ nie wiedzialam co gorsze skurcze czy miesnie -skurcze ...

    ja dzis jeszcze z Moim w domku bo ma ost dzien wolnego a potem znow tydz pracy ..;/ i wybieramy sie do tk-maxx bo maly Nasz synus dostal w prezencie od kolegow z pracy -Mojego R bon na 120funtow i musimy wykorzystac zeby nie przepadlo-ale szczerze w tym sklepie nic ciekawego -a juz nie wspomne o cenach ....szkoda ze chlopaki nie pomysleli o mamas &papas czy mothercare -bo bysmy cos wybrali dla malego;))


    Kristi jak tam pokoik juz gotowy ?? pochwal sie??

    a co u Carolci ? jakies postepy

    nic nie pisze3cie dziewczyny a ja codziennie specjalnie wlaczam lapto zeby popatrzec czy piszecie:) co sie stalo z tym super forum co kiedys tu dudnialo zyciem ??? :))) buziaczki :)))) milego popoludnia w tak sloneczny ale zimny dzionek!

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka widziałam cię :) z wóziem szlas w stronę union s :) patrz ze cię poznałam :) ja autem jechałam Pochwale się pokoikiem jak skącze wszystko :)

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 25 lutego 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaaa cieee ze Mnie poznalas:)) a szlam sama czy z Moim ?? ja to jeszcze chodze jak pijana , haha dzis sie zlapalam na tym ze Mnie chwieje .. ale od 2dni i waga 2kg poszla w dol , jeszcze 9 eh.... ale moj mi mowi ze nie widzial takiej laski z wozkiem -3tyg po porodzie zeby miala moja figure;p to Mnie zmotywowalo i dzis bylam na dluuugasnym spacerze-40min w jedna strone poszlam do siostry na woodside , najgorsze byly te gorki do pchania wozkiem ..
    kochana Ty juz w tak dalekiej ciazy wiec jak urodzisz to sie spotkamy , bo balabym sie chodzic z ciezarna a wogole wiem co to jest z brzuchhem chodzic.... ;p juz sie nie moge doczekac az sie WSZYSTKIE -Carola Asia i Ty Kristy rozpakujecie <3 buziaczki ....

    aaa laski jak jestescie na fb to sie odezwijcie -Aleksandra Kotłowska - Kristi - na fb nie mam jak Ci odpisac bo dalej ta blokada;/

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama szlas wczoraj przez tel gdalas :) napewno to ty :)albo ja juz zwidy mam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka siadam juz jak kawalek przejde :D nie pochodzila bys zemnà teraz chyba tylko starbucks tu nacrogu union street tu dojde bo blisko :) do sklepu tez czasem jeszcze ide ale forma juz siada :)

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :), super migotka ze tak smiagasz pieknie ze Stasiem :), niech sie chlopak hartuje :). My z Danielkiem tez chodzimy na takie dlugie spacery :) ja tu rodziny nie mam ale do kolezanek ide spacerkiem 30 min w jedna stronę, czy to odwiedze ludzi w pracy i z malym się pokażemy od czasu do czasu. Tylko jak jest taka brzydka pogoda ze wiejej mocno i deszcze pada to wole w domu zostac :/. Moj maly tez sie tak budzi ;) i 2h nie chce spac. Chociaz dzis ladnie zasypial tylko rano o 7 juz sie obudzil i nie dal mi pospac polezal ze mna w lozku pogadal po chichral sie i wstalismy po 8 bo sie obesrał :D.
    Krysti super ze dobrze sie czujesz oby tak do samego konca. Koncowka dla mnie byla najgorsze. Juz jak slonica ogromna sie czułam i tak chodziłam ;).

    U nas dobrze Danielek zdrowy w zeszłym tyg mial pierwsze szczepienie, plakal biedulek bardzo :(. Naszczescie dobrze ja przyjął po za tym ze tego dnia marudzil to nic wiecej sie nie dzialo, nie goraczkowal, z czego bardzo sie ciesze. Wazyli go i wazy juz 5,120 :) moj maly klocuszek. Czasami mam susze w cyckach :/ i musze go dokarmiać. Ale wspomagam sie ziolkami i duzo wody staram sie pic i jest lepiej.

    A Karola urodzila w zeszlym tyg :) slicznego synka Zachary ma na imię :). Pewnie nie ma czasu sie odezwac, jak sie odezwie to pewnie wiecej wam napisze.

    A jak Migotka u ciebie ze sciaganiem mleczka? Lepiej? Mysle ze sutki musza sie tez przyzwyczaić. Dlatego bola.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 12:37

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 26 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Danielek wczoraj skończył 2 miesiące :D szok jak ten czas leci <3

    Krysti lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kristi jezeli widzialas kobiecinke -mloda z zielono -czarnym wozkiem to bylam ja:D

    Ja dzis juz po spacerku godzinnym -maly spi super zdążylam garki umyc , zrobic obiadek a teraz delektuje sie herbatka i pomarancza:D
    U nas noc dzis byla wkoncu super -i powiem WAM laski ze sie WYYYYSPPPAAAŁŁŁAAAMMMM! malego budzilam co 2.5godz czasami co 3 w zaleznosci jak mi sie usnelo;p

    OOOO Carola urodzila super GRATULUJEMY KOCHANA :* Zachary <3 ostatnio to imie chodzi Mi po glowie sliczne jest <3

    To jak Kristi urodzi to moze sie spotkamy wkoncu wszystkie ???

    a apropos mojego karmienia hmm.. jakos boje sie tego laktatora uzywac -i bije sie z myslami czy kupowac ale jak do tej pory nie potrzebowalam to i mysle ze chyba nie bede potrzebowac... -Moj i tak pracuje wiec nie ma jak odciagac bo calymi dniami sama z malym jestem ...

    No widzisz Malwinka Ty przynajmniej jak urodzilas masz kolezanki ja mialam ! -ale jak dowiedzialy sie ze jestem w ciazy stracilam z Nimi kontakt (zawsze tak jest tez bez dzieci rezygnuja ze znajomosci -bo wychodza z zalozenia ze nie beda mialy o czym rozmawiac jak urodzisz - i tak oto zostalam tylko z Moim R , i rodzinka w kontakcie ) ale chcialabym poznac mlode mamusie zeby miec z kim na spacerki chodzic:))

    uciekam na karmienie bo maly juz sie budzi -jego pora:))

    buziaczkii:***

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale rosna Nam dzieci <3 Mój 4kg Synus za 2dni bedzie mial juz miesiac <3 aleee leci :)

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 26 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co doradzicie na ten tradzik niemowlecy ? bo mojego malego wysypalo na buzi i glowce:(

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego tez wysypalo. Mylam go od tamtej pory codziennie i w szarym mydle az nie zeszlo i niużywałam zadnych balsamów czy oliwek. To pewnie potowki, jak wyglądają te krostki? Takie malutki jak glowka od szpilki? I nie przegrzewalam. Po tyg mu zeszly.
    Ja mam właśnie same starsze kolezanki z dziecmi :). Szkoda ze nie mieszkacie w edim to bysmy pospacerowaly razem.
    Jak nie potrzebujesz to oczywiscie nie kupuj laktatora :) ja na poczatku duzo odciagalam teraz sporadycznie.
    Duzy twoj synus :) ach jak szybko te nasze dzieci rosną.

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carola urodziła :) gratulacje wielkie <3
    Migotka nie martw się ja urodzę bedziemy spacerowaly :) tak tomjest były koleżanki teraz ich nie ma choć dziwne to ze nie masz koleżanek tak jak piszesz ze nie miały by oczym gadać !
    Ja w Aberdeen nie znam nikogo i juz rok tu jestem , jakos mnie nie ciągnie specjalnie do znajomosci bo ludzie w dzisiejszych czasach rzadkomsą normalni i po ukladani ja będąc 8 w Irlandi się przekonałam jacy ludzie potrafią byc . Wole z dystansem nie ufam ludziom taka jestem od zawsze . A jak juz chcem się spotkać z kimś to juz duzo z mojej strony to znaczy ze ktos jest dla mnie naprawdę wiarygodny i normalny :)



    Malwinka super ze u ciebie wszystko dobrze maly Danielek rosnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwina bede w Edim teraz w marcu :) :)

    MigoTtTka, Malwina89 lubią tę wiadomość

  • MigoTtTka Autorytet
    Postów: 283 203

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Carola urodziła :) gratulacje wielkie <3
    Migotka nie martw się ja urodzę bedziemy spacerowaly :) tak tomjest były koleżanki teraz ich nie ma choć dziwne to ze nie masz koleżanek tak jak piszesz ze nie miały by oczym gadać !
    Ja w Aberdeen nie znam nikogo i juz rok tu jestem , jakos mnie nie ciągnie specjalnie do znajomosci bo ludzie w dzisiejszych czasach rzadkomsą normalni i po ukladani ja będąc 8 w Irlandi się przekonałam jacy ludzie potrafią byc . Wole z dystansem nie ufam ludziom taka jestem od zawsze . A jak juz chcem się spotkać z kimś to juz duzo z mojej strony to znaczy ze ktos jest dla mnie naprawdę wiarygodny i normalny :)


    Kochana wiem cos o tym ja mieszkajac w Polsce sie o tym przekonalam , a tutaj to juz wogole -na starcie POLAK wynajmujacy Nam mieszkanie nas oszukal zabral 1100 funtow dal falszywa umowe-bo mieszkanie bylo jakiegos szkota u ktorego on tez wynajmowal ...a najlepsze to ze poszlam odebrac klucze -bo chcielismy sie wprowadzic a tam otworzylo mi 5rodzin rowniez oszukanych ...bylismy tu 2miesiace i taki start;/
    tak ze juz mnie nic nie dzwiwi...
    pozniej wlasna kolezanka ktora uwazalam za powazna i traktowalam ja jak siostre -bo ona ma 30lat -prawie jak moja rodzona siostra , oszukala Mnie a potem jeszcze ponizyla -i nie zaplacila mi zxa kelnerowanie na jej slubie ... tak ze ludzie sa rozni ... Polacy tutaj postradali rozumy ;/

    ale to nie spowodowalo ze zamknelam sie na znajomosci -lubie poznawac ludzi -tylko szczerze nie mam ich gdzie poznawac , bo na spacerach nie widuje mamusiek , a na imprezay nie chodze wiec tak jest ..


    fajnie ze chociazx na forum jest z kim popisac :))


    Carola czekamy na wiesci jak bedziesz miec chwilke-wiem wiem na poczatku to ciezko-ja sie ciesze ze mialam mojego R i mame do pomocy bo bym nie dala rady .... :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    ug37p07wh10wkqyc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MigoTtTka wrote:
    Kochana wiem cos o tym ja mieszkajac w Polsce sie o tym przekonalam , a tutaj to juz wogole -na starcie POLAK wynajmujacy Nam mieszkanie nas oszukal zabral 1100 funtow dal falszywa umowe-bo mieszkanie bylo jakiegos szkota u ktorego on tez wynajmowal ...a najlepsze to ze poszlam odebrac klucze -bo chcielismy sie wprowadzic a tam otworzylo mi 5rodzin rowniez oszukanych ...bylismy tu 2miesiace i taki start;/
    tak ze juz mnie nic nie dzwiwi...
    pozniej wlasna kolezanka ktora uwazalam za powazna i traktowalam ja jak siostre -bo ona ma 30lat -prawie jak moja rodzona siostra , oszukala Mnie a potem jeszcze ponizyla -i nie zaplacila mi zxa kelnerowanie na jej slubie ... tak ze ludzie sa rozni ... Polacy tutaj postradali rozumy ;/

    ale to nie spowodowalo ze zamknelam sie na znajomosci -lubie poznawac ludzi -tylko szczerze nie mam ich gdzie poznawac , bo na spacerach nie widuje mamusiek , a na imprezay nie chodze wiec tak jest ..


    fajnie ze chociazx na forum jest z kim popisac :))


    Carola czekamy na wiesci jak bedziesz miec chwilke-wiem wiem na poczatku to ciezko-ja sie ciesze ze mialam mojego R i mame do pomocy bo bym nie dala rady .... :)
    Migotka to zes się przejechała jak ja dawno temu . Ja mam 30 lat w marcu skącze 13 go :D tez nie lubie imprez nigdy nie lubiałam :) to nie dla mnie lubię ludzi pogodnych zadowolonych z życia dobrze ze ty jestes injest z kim pogadać bo bym zwariowała :D

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ