X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Szkocji
Odpowiedz

Ciaza w Szkocji

Oceń ten wątek:
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez caly czad mysle o tommy'm wlasnie :) butelki zawsze beda potrzebne tak jak pisalam wiec wole miec :)
    A breast pump masz reczny czy elektryczny???

    Pochwal sie co dzis nakupilas??? :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam przez przypadek grupe na facebook. Kobietki z mojego rejonu sperzedaja lub chca oddac za free rzeczy po swoich dzieciach. skontaktowalam sie dzis z jedna i pojechalam obejrzec co ma. Za £30 kupilam wszystko: 2 mieciutkie kurteczki, bluzeczki z dlugim i krotkim, body, spiochy, spodenki, jeansy, swerterki, buciki. Wszystko wyglada jak nowe.
    Wczesniej kupilam kilka ciuszkow, no i takie tam drobiazki wiec jest juz wszystko :)
    Breast pump mam reczna bo czytalam opinie dot. elektrycznych i mnie nie przekonaly :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sie obkupilas :) super :) ja nadostawalam tyle wszystkiego ze czesc musze wyslac do pl i pokazac bratowej mojego... Jak cos wybierze to spoko a jak nie to pojdzie chyba w pojemńiki dla biednych albo oddam do jakiegos domu malego dziecka...

    Wiec z ciuszkow nie mam juz nic do kupienia a pewnie jeszcze dostaniemy :P

    Na dodatek ta znajoma mowila ze ma dla nas wiecej ubranek na dalsze mies :) i wanienke podobno ale zobaczymy jaka.
    Siedze teraz na ebayu i przegladam ceny... Potem porownam w sklepach tu w szkocji i w pl i zobacze czy duze roznice sa :)
    I tak bede miec mnostwo czasu :) a dla mnie to frajda :)

    Co do laktatorow... Ja si zastanawiam bo widzialam filmiki z recznymi i elektrycznymi... Kurde te reczne to nie za ciekawe :/ widac ze rece sie mecza.. I kobiety sie wypowiadaly ze nie raz partner musial pomagac bo rece mdleja po pewnym czasie....

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam sobie research o pieluszkach i wedlug moich spostrzezen wynika ze najlepsze i najtansze sa z Aldi "mamia".
    Odebralam tez changing bag z Boots i powiem szczerze ze jest g... warta.
    Przez okres wakacji planuje sobie powolutku kupowac pieluszki ktore beda na promocji, moze nawet pampersa (bo w zwyklej cenie sa stanowczo za drogie).
    Ostatnia rzecza do kupienia jest bedding do lozeczka. Bardzo mi sie podobaja komplety ale sa cholernie drogie. Jakies sugestie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od wczoraj siedze na necie i porownuje cany na allego i ebayu i.....
    Zdecydowanie wiekszosc rzeczy kupie na allegro. Nawet placac za przesylke wychodzi taniej a w najgorszym wypadku tyle samo a jest o kosmos lepszy wybor...
    Co do pieluch to to na sam kobiec chyba zostawie...

    Poki co mam upatrzony laktator, pogrzewacz do butelek z funkcja sterylizacji i gotowania wody ( mialam kupowac wszystko "firmowe" ale przemyslalam i sie nie oplaca) , butelki z tommy tippy antykolkowe...
    Rzeczy chigieniczne tez kupie w pl typu podklady i majty poporodowe itd...
    Na koniec mama wysle paczke i po sprawie :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki :)
    Jestesmy po scanie :) ahh jaka jestem happy :)
    Wszystko jest super. Maluch pieknie rosnie. Wszystkie wymiary idealne :) pieknie dal sie pomierzyc i pokazal siusiaka :) bedzie chlopak tak jak czulam :)
    Jestesmy mega zadowoleni :)
    Reszte dowiem sie na wizycie u poloznej a to dopiero po powrocie z pl.
    W Pl mamy powtorke w 4 d ;) wiec sie tylko upewnimy :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula gratuluje synka!
    wychodzi na to ze nasz trojka przybrala niebieskie barwy bojowe ;) Ciekawe co bedzie u Malwiny, chlopczyk czy dziewczynka. Zakladamy sie? :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :) nooo same chopy sie szykuja :) ale ja to czulam od poczatku i to tak silnie ze jak mi babka powiedziala to az krzyknelam: WIEDZIALAM!!!' A ta w smiech :)
    Fajnie by bylo jak by malwina miala core :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) na początek serdecznie wam gratuluje udanych skanów Vixen i Paula :D cieszę sie razem z wami. Ja też bym chciala synka :) ale zobaczymy co bedzie to bedzie byle by zdrowe było :). U mnie w pracy tez juz zgadują co bedzie nawet bliźniaki ktoś obstawiał :). Zazrdoszcze wam troszke tych zakupów dla maluszka super sprawa tyle radosci z takich malutkich rzeczy :). Ja puki co kupiłam sobie ksiażke "Ciężarówką przez 9 miesiecy" taki humorystyczny poradnik po ciązy i kremy na rozstępy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 00:08

    Paula55, tyger lubią tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana u mnie tez obstawiali blizniaki bo brzuch mi szybko wyskoczyl :)
    Ale jest jeden porzadny chlop :)
    No ja chce juz zaczac kupowac bo potem oszaleje od nadmiaru info, cen itp.... A chce to w miare mozliwosci przemyslec :)
    Poza tym duzo rzeczy kupie w pl wiec musze miesc troche czasu :)

    tyger, Malwina89 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyger - ja otworzyłam sobie jedna paczkę tych pieluszek z Aldi i wydają mi sie bardzo dobrej jakości. 'Wydaja sie' bo sie nie znam na pieluchach :D ale bardzo przyjemny materiał w środku, rzepy wyglądają ok, zobaczymy jak sie sprawdzą na malutkiej pupce :)

    Paula - gratulacje! Super, że maluszek zdrowy i pięknie rośnie. I kolejny chłopak do naszej paczki, jak fajnie :D
    Ja jestem teraz w Polsce i mnie kusi żeby gdzieś prywatnie pójść obejrzeć synka jeszcze raz :)

    Malwina - ja jakoś myśle, że u Ciebie będzie dziewczynka, nie wiem czemu :D mi 90% ludzi mówiłam ze będzie chłopak i mieli racje. A ja to liczyłam na bliźniaki... :D następnym razem!

    Kobitki dwie sprawy - nosidełko, które zamówiliśmy z TULA przyszło i kurde wyglada super :D materiał ekstra i wszystko. Mam nadzieje ze mój synuś je doceni!
    Druga rzecz, kremy na brzusie - przeszłam przez kilka juz, bo próbuje rożnych i znalazłam ulubiony. Cussons Mum & Me - dostałam próbkę i teraz kupie sobie na brzuch i tak myśle, ze chyba dla bobaska od nich tez spróbuje rzeczy, typu kremy, oliwki itp. Tak jakoś mi przypasowal zapachem i konsystencja. Mam próbki dla synka tez to zobaczę jak jego skóra zareaguje i wtedy zdecyduje, ale ja jestem bardzo zadowolona :D a wy czego używajcie? ;)

    tyger lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Vixen my w sob wylatujemy do pl :)
    Co do kosmetykow na brzuszek to ja uzywam bio oila i resztke mialam z pl z rossmana babydream.
    Teraz znow go kupie.
    A dla malucha zaopatrze sie w polsce w serie babydream i hipp :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 1 maja 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiajcie dziewczyny obstawiajcie :) zobaczymy co będzie za jakieś 12 tygodni :)

    tyger lubi tę wiadomość

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 1 maja 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vixen ale ci zazdroszcze. Tez bym chciala byc teraz w PL. Ciesze sie ze jestes zadowolona z fotelika. Synkowi na pewno bedzie dobrze ale to ty itatus bedziecie go nosic i przekladac i zapinac pasy itd. Wiec jesli wy jestescie zadowoleni to gitara.

    Ja tez uzywam Bio oil. Wogole mnie skora nie swedzi. Tez mam te probki ale jeszcze nie wyprobowalam.
    Co do synka to bede uzywac polska oliwke Bambino. Uzywalam ja przy Victorku i bylam zadowolona. Do pupy Sudocream na zmiane z pudrem.
    Musze cos kupic do sutkow bo na bank beda bolaly na poczatku, ale jeszcze nie wiem ktory krem wybrac.

    Malwinko bedziemy cierpliwiec czekac.

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo sudocream tez zakupuje :)
    A na cycochy mam zapisane (tez z polski hahaha) pure lan 100 medela lub lansinoch ew maltan :)
    Z tego co dziewczyny radzily :)

    Aaa ja jutro sie juz pakuje do Polseczki :) je je je :)
    A tymczasem czekam na kuriera zeby pake odebral :)

    Noo ciekawe kto tam sie u Malwiny kryje hehe :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 1 maja 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polece dopiero pewnie na swieta wielkanocne :(
    ale za to z moimi wszystkimi chlopakami :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 maja 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na Boze Narodzenie sie wybieramy z synusiem :) i to samochodem :P
    Juz mam stresa haha :) bedzie mial niecale 3 mies :)
    Wogole w przyszlym roku ze wzgledu na nasz wesele i slub bedziemy czesto w pl :)

    tyger lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Malwina89 Autorytet
    Postów: 264 266

    Wysłany: 2 maja 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuski :) Paula udanego urlopu :) my lecimy do polski sierpien-wrzesien :).

    3jvzj44jyq9rqa58.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 2 maja 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dobrze ci :) ja w tym czasie to bede sie juz kulaco tyle o ile ;)
    Dziekujemy ale bedziemy sie odzywac :)

    tyger, Malwina89 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 4 maja 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, nie moge uwierzyc w swoj cudowny nastroj. Nie wiem czy to tez zakupy tak na mnie dzialaja ale jedno jest pewne- moje hormony juz tak nie szaleja :)
    Imie dla tego malego lobuza zostalo wybrane. Bedzie Stanley :)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ