Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 3 października 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana, czyli nie jest tak zle u mnie. Kamien z serca. Jeszcze raz dziekuje :)

    Moniaa, Kava lubią tę wiadomość

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 3 października 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava wrote:
    A pęcherzyk jaką ma wielkość?

    No widzisz nawet tego mi nie powiedział... Ale widziałam, że nawet go nie mierzył. Super podejście lekarza! 220zł za wizytę a wiem tylko tyle, że pęcherzy jest w dobrym miejscu i tyle :(

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    No widzisz nawet tego mi nie powiedział... Ale widziałam, że nawet go nie mierzył. Super podejście lekarza! 220zł za wizytę a wiem tylko tyle, że pęcherzy jest w dobrym miejscu i tyle :(
    o.O.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    No widzisz nawet tego mi nie powiedział... Ale widziałam, że nawet go nie mierzył. Super podejście lekarza! 220zł za wizytę a wiem tylko tyle, że pęcherzy jest w dobrym miejscu i tyle :(
    o.O.

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 3 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack wrote:
    No widzisz nawet tego mi nie powiedział... Ale widziałam, że nawet go nie mierzył. Super podejście lekarza! 220zł za wizytę a wiem tylko tyle, że pęcherzy jest w dobrym miejscu i tyle :(

    Wiesz co... ja w drugiej ciąży miałam tak, że miałam jeden pęcherzyk o ładnym kształcie a drugi trochę płaski i sflaczały.
    2 lekarzy powiedziało mi wtedy, ze ten brzydki się pewnie wchłania już a ten ładny jest ładny, ale... za mały jak na ten wiek ciąży.
    Myślę więc, że gdyby było coś z nim nie tak to lekarz by to zasygnalizował.
    A z drugiej strony... jeśli go nie mierzył to widział tylko "na oko" co i jak.
    Idź w przyszłym tygodniu do innego lekarza. Szkoda Twoich nerwów
    A pamiętając moje przeboje wiem jak się teraz czujesz :(

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 3 października 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 21:50

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych, ktore robily test Pappa - ile czeka sie na wyniki z krwi? <3

    Pozdrawiam i milego dnia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    Mam pytanie do tych, ktore robily test Pappa - ile czeka sie na wyniki z krwi? <3

    Pozdrawiam i milego dnia ;)
    u mnie w klinice 5 dni.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniesiack nastepnym razem jezeli do tego pojdziesz lekarza co bylas to zażadaj wprost dobrej obsługi, łaski nie robi tym bardziej ze płacisz, a jak mu sie spieszy to niech zrobi za darmo.

    aniesiack lubi tę wiadomość

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 3 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaa witam się w II trymestrze :D. Ucieszona od rana chodzę :D

    Dziewczyny w którym tygodniu najlepiej robić usg połówkowe? Bo tak staram sobie jakoś zaplanować wizyty ;)

    Anna255 wrote:
    Mam pytanie do tych, ktore robily test Pappa - ile czeka sie na wyniki z krwi? <3

    Pozdrawiam i milego dnia ;)
    u mnie niestety około 2 tygodni




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 10:34

    justa1234, nick nieaktualny, agulas lubią tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 3 października 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecznie wrote:
    Aaaaaaaaaaa witam się w II trymestrze :D. Ucieszona od rana chodzę :D


    u mnie niestety około 2 tygodni


    Dziewczyny w którym tygodniu najlepiej robić usg połówkowe? Bo tak staram sobie jakoś zaplanować wizyty ;)


    Między 18 a 22 tygodniem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 października 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecznie wrote:
    Aaaaaaaaaaa witam się w II trymestrze :D. Ucieszona od rana chodzę :D

    Dziewczyny w którym tygodniu najlepiej robić usg połówkowe? Bo tak staram sobie jakoś zaplanować wizyty ;)



    u mnie niestety około 2 tygodni
    Ja robiłam w 21/22 tyd ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecznie wrote:
    Aaaaaaaaaaa witam się w II trymestrze :D. Ucieszona od rana chodzę :D

    Dziewczyny w którym tygodniu najlepiej robić usg połówkowe? Bo tak staram sobie jakoś zaplanować wizyty ;)


    18-22, ale lekarze zazwyczaj wola jak pacjetka jest w 20 tyg, bo narzady sa lepiej wykształcone. Ja robiłam dokładnie 20 tyd. + 5 d.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie plany macie na dzis, bo u mnie za to na kuchence obiad, dziś na bogato bo zupa + 2 danie ulubione mojego meza ( w pracy jest) + deser :) dlatego ze mój młodszy mezus bardzo sie sprawdza w roli sprzataczki, praczki, gotowaczki (w tygodniu), kuweciaczki (wyprzata po kocie), zmywaczki itd. Dlatego dzis bedzie nagroda :) dobra wyżerka, wszystko to co lubi :)



    A w ogóle kupowała z Was któras dziewczyny kołderke do wozka. Widziałam ze sa rozne zestawy ale moze macie jakies polecane... :) Widziałam na allegro gurbasne kołderki i ciensze ale tak mysle,ze jak dziecko jest w kombinezonie/spiworku to wystarczy cienka kolderka bo jak jeszcze sie nakryje grubsza to bedzie za goraco -chodzi mi o zime.


    Justa ale masz fajny kącik dla małej, łozeczko piekne. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 11:26

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 3 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Jakie plany macie na dzis, bo u mnie za to na kuchence obiad, dziś na bogato bo zupa + 2 danie ulubione mojego meza ( w pracy jest) + deser :) dlatego ze mój młodszy mezus bardzo sie sprawdza w roli sprzataczki, praczki, gotowaczki (w tygodniu), kuweciaczki (wyprzata po kocie), zmywaczki itd. Dlatego dzis bedzie nagroda :) dobra wyżerka, wszystko to co lubi :)



    A w ogóle kupowała z Was któras dziewczyny kołderke do wozka. Widziałam ze sa rozne zestawy ale moze macie jakies polecane... :) Widziałam na allegro gurbasne kołderki i ciensze ale tak mysle,ze jak dziecko jest w kombinezonie/spiworku to wystarczy cienka kolderka bo jak jeszcze sie nakryje grubsza to bedzie za goraco -chodzi mi o zime.


    Justa ale masz fajny kącik dla małej, łozeczko piekne. :)
    ja od jakiś 5 dni leżę prawie non stop (kłuje mnie ciągle w spojeniu i mam wtedy nakaz leżenia + no-spa), więc nic szczególnego nie planuję, ale nudzę się już niemiłosiernie

    Co do kołderki, to mysliś że jest potrzebna? Jakoś tak mi się wydaje, że śpiworek + kocyk wystarczy, zwłaszcza że jeszcze na wierzch wózka pójdzie ta osłonka..

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za info :)

    wiecznie - zazdroszcze, tez juz bym chciala byc w II trymestrze, ale to dopiero za miesiac <3

    a na badaniu polowkowych tez sa jakies testy z krwi, czy wtedy juz samo USG?

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 3 października 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dzieki dziewczyny za info :)

    wiecznie - zazdroszcze, tez juz bym chciala byc w II trymestrze, ale to dopiero za miesiac <3

    a na badaniu polowkowych tez sa jakies testy z krwi, czy wtedy juz samo USG?
    Szybko zleci ten czas, zobaczysz :)

    Połówkowe to samo badanie usg, ale takie bardzo szczegółowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 12:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 3 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, cos bez szalu ta Twoja szyjka...Moze lepiej, zeby zalozyli tezn szew niz tak sobie czekali, ja teraz tez walcze z bakteria, poki co dopochwowo.
    Wyniki testu Pappa mialam po 2 dniach
    Badnaie polowkowe 21t1d, ale moglo byc juz tydzien wczesniej, tylko w szpitalu bylam

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 3 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    aniesiack nastepnym razem jezeli do tego pojdziesz lekarza co bylas to zażadaj wprost dobrej obsługi, łaski nie robi tym bardziej ze płacisz, a jak mu sie spieszy to niech zrobi za darmo.

    Teraz byłam w klinice ta gdzie robiliśmy in vitro. Kazali przyjechać w 25dpt to przyjechałam. Myślalam, że lepiej pojechać tam, bo pewnie dokładniej wszystko sprawdzą i mają lepszy sprzęt, ale to był błąd...

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 3 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, ze irytuje mnie czasem podejscie lekarzy w klinikach. 22 zl to baaardzo duzo pieniedzy. A oni nawet 10 minut nie poswiecaja na wizyte. W mojej klinice tez jest tak, ze jedna pani dr przyjmuje pacjentki z zegarkiem w reku 2 minuty. Za 200 zl. To na godzine jest tyyylllleee kasy ;-)

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ