Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa super ze tak szybko doszlas do siebie :-)
    To na weekend na Mikolajki bedziecie w domku z malutka :-)


    justa1234, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje szkraby tak mnie od paru dni kopia po szyjce ze chwilami to az sie zwijam z bolu :-/ tez tak macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 09:16

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I udupili in vitro w Pl...0belay.gif teraz tylko wydawanie grubej kasy i płatnosci.


    Mycha u mnie nie boli ale moze dlatego ze masz blizniaki, wiec mniej miejsca.

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    super, ale masz fajnie :) a wypis kiedy? :)
    Narazie konkretnie niewiem kiedy :-o coś tam pogaduja że jak nie będzie klocuś spdal z wagi to może w piątek ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mikołajek i mikołajów ... to tak sobie pomyślałam że w tym roku z tym brzucholem mogę w Wigilię dorabiać jako św.Mikołaj :D :D

    justa1234, mycha28, Inska, wiecznie, Biała, Kava, agulas, mia6 lubią tę wiadomość

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    I udupili in vitro w Pl...0belay.gif teraz tylko wydawanie grubej kasy i płatnosci.
    Gdzie o tym pisza? Dopiero wstalam:)

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasi panowie inicjuja seks? Moj to zawsze pierwszy byl do zabaw, a teraz...jest fajnie ale to ja od polowy II tr musze zaczynać :( .az sie boje myslec co bedzie jak calkiem spadnie mi libido?!:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 09:49

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    A co do mikołajek i mikołajów ... to tak sobie pomyślałam że w tym roku z tym brzucholem mogę w Wigilię dorabiać jako św.Mikołaj :D :D

    Noo niezly pomysl :-D tylko ja do swiat to bede miala taki brzucholek ze nie wiem czy dam rade sie schylic do worka z prezentami :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 10:20

    Inska lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna fajnie poczytać matkę która nie marudzi i nie uzala się ze jest dramatttt.
    Oby tak dalej:-*

    justa1234, Viki26, Kava lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki26 wrote:
    Gdzie o tym pisza? Dopiero wstalam:)
    od wczoraj o tym trąbią niestety
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/minister-zdrowia-program-leczenia-nieplodnosci-metoda-in-vitro-bedzie-wygaszany/f6hrb8

  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1234 wrote:
    Witam się z rana mega zakochana w swojej Zosieńce <3 <3 jest cudowna :-D Astra wczoraj już wstałam się kąpac pomagał mi mój najdroższy :-D a dziś to latam już sama od rana :-D Zosia całą noc spała że mną :-D jest cudowna i ładnie ssie cycusia :-D
    Strrrrrasznie ci zazdroszczę że masz córcia przy sobie. W ramionach :) jesteś super dzielna że już śmigasz. A grudniowe dziewczyny są naprawdę fajne, wiem coś o tym - sama się w grudniu urodziłam

    justa1234, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Justyna fajnie poczytać matkę która nie marudzi i nie uzala się ze jest dramatttt.
    Oby tak dalej:-*
    Dziękuję za te piękne słowa :-* <3

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takanijaka wrote:
    Strrrrrasznie ci zazdroszczę że masz córcia przy sobie. W ramionach :) jesteś super dzielna że już śmigasz. A grudniowe dziewczyny są naprawdę fajne, wiem coś o tym - sama się w grudniu urodziłam
    Kochana ten czas ciążowy poleci ci momentalnie ;-) ;-) i też będziesz tuliła swoje maleństwo <3

    Takanijaka lubi tę wiadomość

  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :). Dziś mamy wizytę połówkową. Aaaaaa stresuje się lekko, a przed samą wizytą pewnie oszaleję..
    aszka wrote:
    I udupili in vitro w Pl...0belay.gif teraz tylko wydawanie grubej kasy i płatnosci.


    Mycha u mnie nie boli ale moze dlatego ze masz blizniaki, wiec mniej miejsca.
    Wczoraj wieczorem właśnie to widziałam.. Na usta cisnęły się i cisną dalej same brzydkie słowa!!

    Inska, agulas lubią tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecznie za połówkoweInvision-Board-France-464.gif

    Inska, wiecznie lubią tę wiadomość

  • Inska Autorytet
    Postów: 808 1944

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa jaka ona jest słodka

    flircik.gif


    Wiecznie, za Twoje połówkowe zatem!

    Alcooliques11.gif

    wiecznie, justa1234 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Matyldę <3
    preg.png
  • Fistaszek Autorytet
    Postów: 596 794

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa, ale ładnie :-) Jaka duza ta Twoja Zosieńka! Zazdroszcze pozytywnie tego, ze masz ja juz przy sobie i tego, jak szybko doszlas do siebie:-)

    Inska, justa1234 lubią tę wiadomość

    34bws65ga0j0xbs5.png
    relgio4pb80c7l0k.png
  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa czy ona ma tak słodko zadarty nosek, czy to efekt zdjęcia ?
    Jest niesamowita, aż się nie mogę na nią napatrzeć. Słodka ta nasza Zosieńka, ucałuj ją od nas, od tych wszystkich ciotek które tak na nią ostatnio wyczekiwały :)


    Wiecznie, kciuki zaciśnięte będzie dobrze :) <3

    wiecznie, justa1234 lubią tę wiadomość

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa no mój skacze w Brzuchu jak Zosie oglądam :-P <3



    Wiecznie za wizytę kciukam.


    A mi odbija. Zrobiłam się niezdara wszystko mi z rąk leci siedziałam na płytkach w kuchni z moim psem ( który już dziwnie na mnie patrzy) i wylam bo mi banan upadł. Zwariuje jak tak dalej będzie. I tak dziwnie się czuję mówiąc do siebie ( Jaśka w brzuchu) .

    wiecznie, justa1234 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecznie za badanka &&.



    Justa fajna mała, ale cos długo Was trzymaja w Wawie to max 3 dni i spadac do domu :D



    Viki moj jakbym tylko mogla to juz by było kilka razy dziennie, ale ja mam zakaz niestety :/

    wiecznie, justa1234 lubią tę wiadomość

‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ