Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma wodniste i żółte. To ponoć normalne przy cycku. Ale może jeszcze mama jakiegoś starszaka się wypowie.
    Ja na początku też myślałam że to biegunka a lekarką powiedziała że tak ma być

    mycha28, Viki26 lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou mam nadzieję, że wszystko przebiegło ok i cieszysz się już maleństwem :-)

    Anatolka mega ta szkoła i gratuluję studniówki :-)

    Kava dzięki za info o cukrzycy po porodzie, mam nadzieję, że u nas będzie równie dobrze :-)

    Ja tymczasem dzielnie walczę z dietą, regularnością posiłków, ciągłym ważeniem i mierzeniem, ilością badań i wizyt u lekarzy, pracą i wkomponowaniem ruchu, życia ogarniania wyprawki i mieszkania w to wszystko. Ufff :-)

    nick nieaktualny, Anatolka, Viki26 lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou już jest od wczoraj w jednopaku :) także poszło z planem, ale coś więcej ma napisać jak się wyśpi. Wiadomo jak to w tych szpitalach :)

    mycha28, Viki26 lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dzięki za info :-) To świetnie, że wszystko ok :)

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Kawaler przez 2,5 miesiąca robił kilka kup dziennie. Wszystkie były wodniste. Teraz kupką zgęstniała i jest problem bo chyba chce na stałe zostać w pupie mojego synka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 16:10

    mycha28 lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia jesteś jeszcze?

    foto będzie widoczne zanim nie potwierdzisz ze widziałaś ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:07

    szałwia, arlenka lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, Kava dzieki za odp. Czyli tak ma byc ;-)

    Monia piekna ta Twoja ksiezniczka :-)

    Lilou gratulacje <3 odpoczywaj poki mozesz

    Moniaa lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monia, dzięki, boska jest :-) Do tego piękne ubranko i kocyk!

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szałwia nie można Cię tu zaniedbywać ...

    Kava, szałwia lubią tę wiadomość

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava wrote:
    Mój Kawaler przez 2,5 miesiąca robił kilka kup dziennie. Wszystkie były wodniste. Teraz kupką zgęstniała i jest problem bo chyba chce na stałe zostać w pupie mojego synka :P
    Moj tez robi wodniste i zotle, tylko czasem w lekko zielony wpada!
    Nasz tak od 3tyg nie robi za kazdym razem kupki. Podobno to normalne, a wasze?
    Kava a zgestnialy mimo ze tylko KP czy cos juz wprowadzasz?

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 22 marca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasi tez za kazdym razem nie robia. Czasem 3-4 na dobe a czasem i 6

    Viki26 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zólte sa ok, najgorzej jak śluz w kupie.

    Viki26, mycha28 lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :*

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odkryłam, że na tej diecie cukrzycowej i tak tyję, no nie czaję. Może to przez niskie BMI startowe, A brzuch przez ostatni tydzień jakoś mi tak urósł, że bardzo mi przeszkadza, mam nadzieję, że to nie wielowodzie. Jutro dzień D, wizyta u diabetologa z dokładnymi wynikami z dziś, ta wcześniejsza była tylko informacyjna. Zobaczymy czy insulina, czy nie, trzymajcie kciuki!

    Viki26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    A ja odkryłam, że na tej diecie cukrzycowej i tak tyję, no nie czaję. Może to przez niskie BMI startowe, A brzuch przez ostatni tydzień jakoś mi tak urósł, że bardzo mi przeszkadza, mam nadzieję, że to nie wielowodzie. Jutro dzień D, wizyta u diabetologa z dokładnymi wynikami z dziś, ta wcześniejsza była tylko informacyjna. Zobaczymy czy insulina, czy nie, trzymajcie kciuki!

    Trzymamy &&&&&&&&&&&&

    szałwia lubi tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 marca 2016, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki26 wrote:
    Moj tez robi wodniste i zotle, tylko czasem w lekko zielony wpada!
    Nasz tak od 3tyg nie robi za kazdym razem kupki. Podobno to normalne, a wasze?
    Kava a zgestnialy mimo ze tylko KP czy cos juz wprowadzasz?

    Viki, ja od początku kp i dokarmiam mm. Tym samym mlekiem więc nic się nie zmieniło od porodu. No może tylko to że w nocy nie karmie piersią tylko daje butle. Przez to zazwyczaj lepiej śpi (chociaż
    Wczoraj
    Aj budził się w nocy 5 razy). Ale ilość sztucznego Noe wzrosła. Wręcz przeciwnie.
    Nie wiem o co chodzi. Zaczęłam więcej pić, jeść jabłka jak szalona. Dawałam mu wodę do picia. Nic nie pomaga niestety :/

    Viki26 lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 23 marca 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belly pokazało, że zaczynamy 7 miesiąc :-D

    arlenka, Kava, adrenalina, Moniaa, wiecznie, Anuszka, agulas, nick nieaktualny, Takanijaka, _cherryLady, szałwia, pabelka88, mia6, Viki26 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Belly pokazało, że zaczynamy 7 miesiąc :-D

    No to bliżej niż dalej :)

    nick nieaktualny, Anatolka lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    A ja odkryłam, że na tej diecie cukrzycowej i tak tyję, no nie czaję. Może to przez niskie BMI startowe, A brzuch przez ostatni tydzień jakoś mi tak urósł, że bardzo mi przeszkadza, mam nadzieję, że to nie wielowodzie. Jutro dzień D, wizyta u diabetologa z dokładnymi wynikami z dziś, ta wcześniejsza była tylko informacyjna. Zobaczymy czy insulina, czy nie, trzymajcie kciuki!
    To dobrze, że tyjesz ;). Dieta cukrzycowa nie musi oznaczać, że będziesz na pewno chudnąć lub waga będzie stać w miejscu i nie będziesz się przynajmniej zastanawiać czy maluszek przybiera na wadze (bo ja bałam się przed każdym usg i nie raz najadłam się strachu).

    I kciuki oczywiście są :)

    nick nieaktualny, szałwia lubią tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 23 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia trzymam kciuki za wizytę. Oby ominęły Cię te iglaki!!!
    A i nie myśl o żadnym wielowodziu!!! Ja niby tez w miarę ograniczała się z jedzeniem a w okolicach 20-25 tydzień przybrała zdecydowanie za dużo na wadze. To ciąża i ona rządzi się swoimi prawami!

    Anatolka ... to już poważna sprawa!!!

    Kava a te jabłka to surowe wcinasz czy pieczone czy z mikrofali?
    Ja jem asekuracyjne z mikrofali bo właśnie nie wiem czy surowe mogę?

    _cherryLady, szałwia lubią tę wiadomość

‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ