Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La-mia ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. Powodzenia!

    La-mia lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La-mia gratulacje!!!

    Vioris trzymamy kciuki, żeby szybko było lepiej!

    Sylwiaśta, jak tam usg?:) Każda z nas się chyba czasem czuje jak wieloryb :) Ja się staram wierzyć tym, którzy mówią, że świetnie wyglądam i mam piękny brzuszek ;-) Pojedyncze jednostki mi trują, że jest za duży, ale to akurat osoby, które mi nigdy dobrze nie życzyły ;-) Ja jestem mocno przerażona rozmienionymi 50 dniami. AAAAAAAAAAA! :-)

    La-mia, Iva79, _cherryLady lubią tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La-mia, jak się czujesz Mamuśko? Jak Ci odeszły wody, jak poród, co Cię najbardziej zaskoczyło? :-)

    La-mia lubi tę wiadomość

  • Iva79 Autorytet
    Postów: 425 561

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    La-mia gratuluje :)

    U mnie babki cos pomieszaly w lab i okazuje sie , ze zelazo mam ok , za to musze zwiekszyc dawke L-Thyroxin na 100.

    Wczoraj mialam USG i wszystko wyglada dobrze, male ma 2,37 cm :) , za 3 tyg pranetalne. Myslalam w sumie , ze w 9 tyg bedzie miec jakies 3 cm , bo tak widzialam na necie. Eh ten internet jest w nim duzo dobrych informacji , ale czasami ciazko odsiac pierdoly.

    zem3o7es4lhz362l.png
    zem3x1hpn1yi29v5.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 13 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia, a jak tam przygotowania? My już w miarę. Jutro zamawiamy furę :-) pokoik ogarnięty, choć na razie bez dodatków jeszcze. Dziś zakupiona szumikurka (whisbird) :-D

    szałwia, Iva79, monia2015 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka dla dziecka wszystko praktycznie jest, ubranka jeszcze niewyprasowane, torba na porodówkę bardzo wstępnie, ale spakowana. Gorzej z mieszkaniem, remontu nie skończymy przed porodem, ale powoli się z tym wewnętrznie godzę ;-) Pokoiku jeszcze nie robimy, mebelki ma dziudziuch w naszej sypialni, pokoik zaczniemy ogarniać może po pół roku jakoś. My też mamy misia szumisia :-)

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny twardnienie brzucha, lekki ból, mdłości, biegunka i zatwardzenie na zmianę to w 3 trymestrze normalne, czy mam się zacząć denerwować? Wczoraj wieczorem miałam jeszcze lekkie kłujące bóle podbrzusza, nieregularne. Ciśnienie niskie, cukier w normie. Nie jadłam nic, co mogłoby mi zaszkodzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dni temu po raz pierwszy w życiu zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym! Wrażenia niezapomniane, ale dopiero teraz zaczynają się nerwy.

    8 dpt beta 135, 9 dpt beta 289. Dzisiaj (10 dpt) też byłam, ale jeszcze czekam na wynik ;)

    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Anatolka, Iva79, monia2015, La-mia lubią tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 13 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szałwia, ja nie mam takich atrakcji jak do tej pory. Zdarza mi się niskie ciśnienie, ale mija jak uzupełnię płyny.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 13 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    La-mia gratulacje!!!

    Vioris trzymamy kciuki, żeby szybko było lepiej!

    Sylwiaśta, jak tam usg?:) Każda z nas się chyba czasem czuje jak wieloryb :) Ja się staram wierzyć tym, którzy mówią, że świetnie wyglądam i mam piękny brzuszek ;-) Pojedyncze jednostki mi trują, że jest za duży, ale to akurat osoby, które mi nigdy dobrze nie życzyły ;-) Ja jestem mocno przerażona rozmienionymi 50 dniami. AAAAAAAAAAA! :-)
    Mala wazy juz 1,5 kg!!! W 2 tyg przybrala pol kg! Zrobila mi psikusa i ulozyla sie glowa do gory ;/ a caly czas byla glowa w dol! Nic się nie zmieniła od ostatniego USG, tylko nabrała ciałka :) no i ... cały ojciec- skóra zdjęta. Patrzę na mojego P i po prostu widzę w nim Marcelinę ;P śmieję się, że dorze, że chociąz urodzę, to będę wiedziała, że to moje dziecko :D

    tylko co mnie zastanawiam o.O ...

    w 20 tc miałam na tej kartce z usg napisane, że łożysko ma 1st dojrzałości a wczoraj 0. No przecież chyba się nie zregenerowało ;/? No i widzę, że współczynnuk mózgowo pępowinowy jest troche tylko ponad dolną granicą... ale dr mowila, ze wszystko ok, mała ładnie przybiera więc nie będę się tym martwiła.

    Szałwia, ja na poczatku 3 trym ale twardnienia towarzyszą mi od dawna... moja dr powtarza, ze dopoki nie bolą to norma i wraz z coraz blizszym terminem porodu będą zyskiwały na sile :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 16:08

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 13 maja 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namieszałam z kontami, ale już jestem :)

    To ja :)

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF.

    3 dni temu po raz pierwszy w życiu zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym! Wrażenia niezapomniane, ale dopiero teraz zaczynają się nerwy.

    8 dpt beta 135, 9 dpt beta 289. Dzisiaj 10dpt 397.
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 19:22

    Anatolka, justa183, arlenka, Iva79, _cherryLady, Konwalia, Anuszka, monia2015, nick nieaktualny, La-mia, godaweri, ComeToMeBaby, pabelka88, Viki26, mia6 lubią tę wiadomość

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 13 maja 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junioer wrote:
    Namieszałam z kontami, ale już jestem :)

    To ja :)

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF.

    3 dni temu po raz pierwszy w życiu zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym! Wrażenia niezapomniane, ale dopiero teraz zaczynają się nerwy.

    8 dpt beta 135, 9 dpt beta 289. Dzisiaj 10dpt 397.
    Dzień dobry Dziewczyny :)
    <3

    Junioer lubi tę wiadomość

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 14 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam się Z Wami nieśmiało. Czy któraś z Was brała p/zakrzepowe zastrzyki po udanym transferze? Ja mam Fragmin 7500 i zastanawiam się, kiedy będę mogła to odstawić. I jeszcze, czy któraś odstawiała Encorton, jeśli tak, to jak szybko. I z jakiej dawki?

    Będę wdzięczna za pomoc :)

    arlenka, adrenalina, _cherryLady, pabelka88, Anuszka lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godaweri wrote:
    Cześć dziewczyny witam się Z Wami nieśmiało. Czy któraś z Was brała p/zakrzepowe zastrzyki po udanym transferze? Ja mam Fragmin 7500 i zastanawiam się, kiedy będę mogła to odstawić. I jeszcze, czy któraś odstawiała Encorton, jeśli tak, to jak szybko. I z jakiej dawki?

    Będę wdzięczna za pomoc :)

    hejka jak fraxiparine wstrzykuje nadal, dodatkowo acard x 2 a jestem 12 +1 tc z tego co mi ginka mówiła to najprawdopodobniej od czwartku koniec. co do encortonu miałam w dawce 10 mg i od 3 dni schodzę z dawki na 5 mg i tak jeszcze przez 4 dni.

    godaweri lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    hejka jak fraxiparine wstrzykuje nadal, dodatkowo acard x 2 a jestem 12 +1 tc z tego co mi ginka mówiła to najprawdopodobniej od czwartku koniec. co do encortonu miałam w dawce 10 mg i od 3 dni schodzę z dawki na 5 mg i tak jeszcze przez 4 dni.

    Dzięki za odpowiedź :)
    A jaką masz tą Fraxiparinę 5000?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fraxiparina 2850 jm mega tępe ampółkostrzywaki :( brzucho fioletowe

    godaweri lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godaweri wrote:
    Cześć dziewczyny witam się Z Wami nieśmiało. Czy któraś z Was brała p/zakrzepowe zastrzyki po udanym transferze? Ja mam Fragmin 7500 i zastanawiam się, kiedy będę mogła to odstawić. I jeszcze, czy któraś odstawiała Encorton, jeśli tak, to jak szybko. I z jakiej dawki?

    Będę wdzięczna za pomoc :)

    Witaj, miło Cię tu widzieć, gratuluję! :)
    Zastrzyków nie brałam, encorton 1 tabletka do usg gdzie byl pęcherzyk, później pól do serduszka i koniec.

    godaweri lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 14 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godaweri, ja brałam encorton 5mg. Zaczęłam 4 czy 5 dni przed transferem. Brałam 1-0,5- 0 i skończyłam z końcem opakowania, bez schodzenia z dawek.


    Dziś byłam na usg, potomek z nami nie współpracował. A to tyłkiem, a to bokiem, a jak w końcu wywalił się do nas przodem to usiadł po turecku i wszystko zasłonił :-) taki as. No ale poza tym dziecko zdrowe i wszystko ok, maluch już ma 8,5 cm. Ma tam jeszcze trochę miejsca na fikołki i podskoki :-)

    józefka, Anatolka, Kava, Konwalia, pabelka88, Anuszka, Viki26, Iva79, godaweri, mia6 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 maja 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby masz małego wstydzioszka lub skromnisie nie ma co, ale te pozy hmmmm fakt Asior :) ciekawa jestem co mój Kropek nam na wywija w czwartek :)

    ComeToMeBaby, pabelka88, Iva79 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 15 maja 2016, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, taka 8cm Rybka to tego miejsca ma sporo, nie tylko trochę. Niebawem pewnie poczujesz jak się pluska i robi bąbelki w brzuchu ;-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ