Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki Rocznik'89 :)
Odpowiedz

Ciężarówki Rocznik'89 :)

Oceń ten wątek:
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 24 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 16:45

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 24 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, pokaż wykres :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 24 września 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, niestety takich kretynów jest bardzo dużo. Nawet nie chce mi sie tego komentować. Mam nadzieję, że Justysia szybko się uspokoiła. Biedna malusia <3

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 24 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu (arien) udostępniłam na chwilę :)

    Kasiu (Kasiarzynka) gdzie taki frajer się uchował. Nie rozumiem skąd biorą się tacy kretyni! Fajnie że Justynka złapie jeszcze kilka ciepłych dni na dworze :)

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 24 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, na pierwszej stronie jest chyba moja lista wyprawkowa i tam są orientacyjne ceny. Ja zakładałam zakup nowych rzeczy poza wózkiem.

    Test po alko na pewno wyszedłby dobrze, bo reaguje na bHCG i % nie mają nic do hormonu :)

    Co do brzucha to nospę wzięłam, ale mało pomogła, kilka osób mi dziś powiedziało, że słabo wyglądam :/. Brzuch boli mnie w okolicy macicy (dołem, na środku), nie punktowo, ale lżej niż przy miesiączce - nie promieniuje na kręgosłup. Pociesza mnie to, że od rana męczą mnie gazy, więc może to od jelit. Martwi, że boli od wczoraj. Wezmę jeszcze espumisan i zobaczę czy jest poprawa. Jadę już do domu, na pewno położenie się na kanapie też pomoże.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 24 września 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja koniecznie się kładź i odpoczywaj ile się da. Dobrze że już jutro wizyta.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 24 września 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia widziałam :) nic nie mówię tylko trzymam kciuki :)

    Kasia ale trafiłaś na chama, ludzie nie rozumieją ze mogą wystraszyć czy obudzić dziecko swoim glupim zachowaniem

    Aga wzięłam body z krótkim rękawem w rozmiarze 68, tak obstawiam ze akurat na lato będzie.

    Jeszcze posiedziałam u allegro i zamówilam butelki :) musze się opanować bo w końcu zbankrutuję! A miałam oszczędzać.... No nie da się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 15:43

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 24 września 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada co sobie będziesz żałować :) Przecież i tak będziesz musiała kupić to wszystko. No może z body na lato poszalałaś, bo nie wiadomo jak Klara będzie rosła :)

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 24 września 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada, jak wcześniej nie mogłaś się rozkręcić, tak teraz nie możesz się zatrzymać :)

    Co do rozmiarów, to tydzień temu widziałam się ze znajomą, której córka ma 5,5 m-ca 7kg i 68cm wzrostu i ponoć mieści się jeszcze w większość ubranek na 62. Ja mam na 62 body i z krótkim i z długim rękawem. W domu jest ciepło, maj może być słoneczny, a ja nie chcę przegrzewać dziecka :)

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 24 września 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PAtrycja, mnie uczyli ostatnio, że taki ból to nic dobrego. Ważne, że nie boli mocno i że jutro masz wizytę.
    Mnie też jeszcze pobolewa tak miesiączkowo i mam zamiar dziś na wizycie o tym powiedzieć, zobaczymy co pan doktor na to. W ogóle mam przeczucie, że nie będzie usg. Miałam robione w piątek zeszły więc myśle, że da sobie spokój. Szkoda, bo mąż jedzie ze mną. A kto dzisiaj ze mną wizytuje? Bo chyba któraś z Was miała?

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 24 września 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arien, to daj znać co Ci powie na ten ból.

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 24 września 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, kciuki za wizytę :)

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 24 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, raportuję, że po godzinie leżenia mój stan gwałtownie się poprawił :). Jednak stwierdzam, że to po części macica, a po części jelita, bo jelitka wciąż trochę dokuczają, ale macica odpuściła. Miałam już lekką schizę, ale serduszko młodego bije pięknie :)

    Arien, a jak tam u Ciebie po wizycie?

    43kt9vvjbmmercyy.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 24 września 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie i ja dzis bylam u dentysty sadysty i nieumiala mi usunac mi zeba i musialam jechac prywatnei do jej szefa i tez pow ze mi pieknie kosc zalatwila ze opuchla i za 2 tyg mam przyjsc zeby usunac korzen wrrrrrrrrrr a boli nie milosiernie i na dodatek od niedzile spojenie lonowe tak boli ze w nocy spac nie umie zadna pozycja nie pomaga :(

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 24 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 13:25

    Marzec x 2 <3 <3
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 24 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, na takie bóle w szpitalu mówili, że tylko leżenie, leżenie, leżenie, szczególnie, że w moim przy;adku obstawienie luteiną już jest. I faktycznie, jak więcej leżę to mniej boli :)
    Madziu, nie chciałam Cię straszyć :( po prostu pisałam to, czego dowiedziałam się w szpitalu.
    A wizytę mam dopiero o 20.40

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 24 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 13:25

    Marzec x 2 <3 <3
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 24 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wrócilam z SR. Dziś bylo akurat o szczepieniach. Bardzo fajne zajęcia i miła prowadząca. Przynajmniej ogranęłam trochę temat bo niby coś tam wiedziałam, ale nie do końca.

    Dorotko tak się nie da nie wchodzić i nie myśleć. Tym bardziej, że na październikowym moja znajoma "ze wsi" z tym samym TP. Najważniejsze, że Paulinka rośnie zdrowo w brzuszku :)

    Ada śliczne ubranka :)

    Sylwia kupujac używane rzeczy można sporo zaoszczędzić i wg mnie to dobra opcja. Np wózek zamiast 1tys zamiast 2tys itd. Nie mam pojęcia ile może kosztować wyprawka, my 90% rzeczy dostaniemy od siostry męża. Oni też sporo dostali od rodziny a dzieci wiecej nie planują więc wszystko dla nas :) Nie zalapałam się na wykres, ale pewnie wygląda obiecująco

    Kasia co za buc z tego faceta! Ludzie nie mają wyobraźni :/ W ogóle jak Wam się żyje we 3?

    Patrycja może odpocznij kilka dni, organizm Ci podpowiada żebyś zwolniła tempo

    MAdzia problemy z jelitami mogą wpływać na macicę, jedno z drugim się łączy. Może weź espumisan albo ewentualnie nospę żeby Ci wszystko rozluźniła

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 24 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 13:25

    Marzec x 2 <3 <3
  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 24 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, espumisan bierz zgodnie z ulotką, wchłania się dopiero w jelitach i jest w pełni bezpieczny.

    Monika, co do odpoczynku zobaczę co mi lekarz jutro powie.

    43kt9vvjbmmercyy.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ