Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamonds to u Was ukrywa się to słońce!

    Natalia odkrywa telewizor, musze uważać na to gdzie patrzy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 10:07

    Natalka 03.2015 <3
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka waży juz 3675g ;) czyli całe 355g w tydzień!
    Tylko ten kikut nie chce odpaść.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!

    u nas tez niestety brzydko, ponuro i pochmurno :)

    Ogladam sobie taniec z balu z Kopciuszka, tak mi sie podobal :) Idealnie sie nadaje na pierwszy taniec na wesele :D No ale nas to nie dotyczy :D :D :D

    Krokodylku, gratulacje! Najwyzszy czas przejsc na liscie do tej grupy 'wyżej'! <3

    My reszta musimy sie trzymac zwarte! Czytalam o tej majówce, 34tc i pare dni...to tak jakbym ja urodzila zamiast koniec lipca to na poczatku czerwca bym urodzila..yy nie bylabym chyba psychicznie na cos takiego gotowa! Ale widze ze tak jak u mnie powodem byly zaniki tetna podczas niewyczuwalnych skurczy. Tyle ze u mnie to byl 37tcXd wiec na miekko, no i bez cc..

    Patrze na Wasze suwaczki i nie wierze, dopiero co zakladalyscie liste na belly! <3

    nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    U nas mowil, ze spokojnie moze być i 45 stp.
    Tez w ciagu dnia Zoja miewa drzemki na dużej poduszce, jak tata w domu :)


    Krokodylku, obiecalas nie rodzic :P

    Kasika, moze Amelka chciała sie z Tobą zobaczyć, bo tesknila :)
    Czyżby malutka nuda zawitala :D

    Meridko, a wiesz że może i tęskniła :-) to wogole było pierwsze usg na którym widziałam jej nosek i usta, bo zawsze zasłaniała :-) chciała się mamie pokazać.
    o nudzie nie napiszę, strach o niej myśleć :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry ale nie mogłam się powstrzymać :D
    wczoraj mąż dzwonił co kupić itp a mała taką minę walnęła jak go usłyszała :D
    skonczylam rozmowę i zdążyłam jeszcze cyknąć zdjęcie :D
    s3dppy.jpg


    u mnie mała już w poniedziałek kiedy skonczyla 2 tyg wazyla 4200 :D
    kikutek odpadł w 10 dniu chyba, aby krewka taka jest ale nie ruszam, wyschnie, samo odleci.. :) aby psiukam raz na jakis czas octenisept

    Kasika Gratuluje 3 z przodu :D rety ten czas leci..

    malutką też kładę na poduszkę na nasze łóżko.. w ogóle lubie z nią spać razem.
    w nocy obie się wyśpimy... a tak to musialam caly czas wstawac do niej.
    gorzej jak sie przyzwyczai i tatusia z łózka wypędzi :D
    ale może i lepiej :D bo już mi stęka o drugie.. a ja tu jeszcze nie zagojona :D

    nick nieaktualny, kasika8303, nick nieaktualny, Krokodylica, Daisy, słoneczna 85, Rybeńka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy zaciskam nogi jak mogę. No z majówką straszne to, ale dobrze że 34 tc ma. Mój gin ciągle gada, byle do 34 tc.

    3 Z przodu i zaczyna się, pachwiny ciągną, kręgosłup z krzyżem nawala, ehhhhh no ale nic, oby nuda została

    nick nieaktualny, Daisy lubią tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaaa nie moge! Czytam ze w srode jeszcze jedna Majowka urodzila! Ja pitole.. 2 kg 48cm i ponoc caky i zdrowy i 3dni lezal tylko w inkubatorze! Ale czad, a dziewczynie 33tc leci.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówki się rozkręcają. Niech jeszcze czekają spokojnie. :)

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadlam zobaczyc czy Krokodylica urodzila;0

    moj maly ma katar i nie mam czasu bardzo- ciagle na rekach

    zaraz poogladam jakies chusty bo to juz nie da rady dluzej
    rece zajete i nic nie mozna zrobic- nie mowiac o kregoslupie.


    martwie sie strasznie ze sie rozchoruje:(( jesli nie przejdzie to w pon ide do lekarza.
    goraczki nie ma.

    odciagam mu frida.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niemożliwe, że żadna nie karmi ;-)
    My już po zmianie pampersa dojadamy :-)

    Pogoda była piękna przez cały dzień. Dopiero o 18 zaczęło mżyć. A teraz słychać porządny deszcz na parapecie.
    może w nocy się wypada i będzie jutro znów słonecznie.

    A jutrzejszej nocy tj. już dzisiejszej zmienia się czas na letni :-) i znów godzinę snu mniej :-/ Nie lubię tego, bo ciężko przestawić się nie tylko samemu, ale i Aga wstaje niewyspana. Po co to w dzisiejszych czasach? Nie wiem.

    nick nieaktualny, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczna
    ale to katar taki z przeziębienia?
    U nas czasem coś w nosku jest, ale białawe i da się oczyścić chusteczką.
    Lekarz mi wcześniej mówiła, że to pokarm się cofa. Może i u Was to tylko mleczko? :-)
    Niech Maciuś zdrowieje, bo bez spacerów ciężko w domu na rękach na pewno. Trzymamy kciuki &&&&&&&, aby poponiedziałkowa wizyta była zbędna.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana oczywiście, ze karmimy :)
    Co fajniejsze Zojeczka ani myśli spać ;)
    Od dwóch dni robi bąbelki ze sliny, które sa na ustach.
    Podobno slinianki ruszyły do pracy, czytałam, ze niektóre dzieci to już zabkuja (zabek jest duzo pózniej).
    Obstawiam to pierwsze, bo i smoczek został zaakceptowany (wcześniej sporadycznie miała na niego ochotę).

    U nas dziś aktywny dzień. Trzy godz w parku na spacerku, zaczęłam powoli ćwiczyć i czuje sie lżej na duchu, nie na udach ;)
    Z tego wszystkiego, w czasie przygotowywania kąpieli Zojeczka usnela tak mocno, ze nie dała sie obudzić i spała dobre 5h!!! ;)
    Obudziła sie godz temu na cyca, z dobrym humorem i teraz spać to niezbyt!
    Taki psikus nam wywinela :)

    nick nieaktualny, Daisy, Krokodylica, mizzelka lubią tę wiadomość

  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 28 marca 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od wieczora wczoraj był znów zły dzien. Chociaż cały dzień była jakaś marudna, ale wieczorem przybrało to na sile. W nocy mimo zmęczenia to o północy zasypiala godzinę.
    Teraz spi po karmieniu.

    Natalka 03.2015 <3
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katar z przeziebienia. Odciagam frida i dzis kupilismy sol do noska

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry i milego weekendu! ♡

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    wpadlam zobaczyc czy Krokodylica urodzila;0

    A gdzież by tam.
    Merida mi zabroniła. :P

    słoneczna 85, nick nieaktualny, Daisy, mizzelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    A gdzież by tam.
    Merida mi zabroniła. :P

    Oj, Ty Krokodylku jeden :P

    Nie ma co gadać! Nie chcesz nie rodzisz :)
    Proste :) ;) :P

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 marca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja tak na szybko. Pisałam jakiś czas temu że wybieram się na to darmowe usg los tak chciał ze był tam tez mój gin prowadzący i podszedł do nas i coś mu nie pasowało w przeplywach i wadze dziecka bo wg usg wyszło jakby nic nie przybrał. Wysłał nas na ip i okazało się że przez te prawie 5tyg przybrał tylko 100g. Dostałam pierwsza dawkę na plucka jutro druga i jak nic złego po drodze się nie wydarzy to po ndz mamy mieć CC. Będzie wcześniak. Bardzo się boję bo jest malutki synek. Trzymajcie kciuki proszę.

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda o matko i ojco! Ale jak to??? Jejku na pewno wszystko bedzie dobrze trzymaj sie dzielnie kochanie mysle o Tobie caly czas!!!!

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu trzymam kciuki aby waga ruszyła. Tulę Cię z całej mocy!!!! Będzie dobrze, musi!!!

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ