Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Magdzialena Przyjaciółka
    Postów: 85 89

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bloodflower wrote:
    Dziewczyny, wlasnie mnie wypuscili do domu. Pozwole sobie Was podgladac, bo ogromnie Wam kibicuje.
    Trzymam kciuki :*

    n59y3e5e1d7c849d.png
    uwo9s65g39da5pw6.png

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 18 listopada 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Nadrabiajac zaleglosci na forum i ogladajac wasze foteczki z usg jestem teraz nastawiona optymisrycznie. Wierze ze musi byc dobrze. Ze wynik nifty wykluczy chorobe i bedzie wszystko dobrze. Mysi byc.
    A to moja dzidzia
    http://iv.pl/images/31427663580578960628.jpg

    pięknie ułożona do zdjęcia! nasz to nie chciał w ogóle współpracować ;p już się bałam, że nic z tego nie będzie :)
    trzymam kciuki za dobry wynik testu nie martw się :*

    madziak2202 lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 18 listopada 2015, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Nadrabiajac zaleglosci na forum i ogladajac wasze foteczki z usg jestem teraz nastawiona optymisrycznie. Wierze ze musi byc dobrze. Ze wynik nifty wykluczy chorobe i bedzie wszystko dobrze. Mysi byc.
    A to moja dzidzia
    http://iv.pl/images/31427663580578960628.jpg
    Zakochałam sie!!! Chłopiec ci rośnie hihihi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 18 listopada 2015, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Dziś jest chyba taki dzień, że wszystkie maleństwa się lenią, nie ruszają i nie chcą pokazywać ;) Doktor musiał zrobić niezłe trzęsienie ziemi żeby móc naszemu zmierzyć przezierność karkową.. cały czas odwracał się tyłem i tylko rączką machał żeby mu spokoj dać ;) TO pewnie moja wina, bo przez natłok myśli nie spałam do 4 rano :/
    Dostaliśmy od doktora płytę i pewnie będę teraz maltretować filmem każdego kto do nas przyjdzie ;)
    Ogólnie wszytko w normie. NT 1,42 długość 6,46. Oczywiście doktor poinformował nas o teście pappa i innych, ale raczej nie będziemy nic robić.
    No i ponoć chłopak! Mąż przeszczęśliwy, ja płakać nie będę, cieszę się, że dobrze się rozwija :D powiedziałam mu, że ma się nastawiać na drugie, bo chcę córę ;) Także na 99% będziemy mieli małego Kubę :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9ab3dc1e783.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3af6d1fa9657.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/87187cd78b8e.jpg

    Jestem troszkę spokojniejsza, następna wizyta 16 grudnia, dobrze, że mam film, bo chyba bym nie wytrzymała :P

    Jaki śliczny maluszek! Gratuluje i bardzo się ciesze ze wszystko dobrze
    A co do płci to szybko się dowiedzieliscie.u nas najwcześniej mówią w 19 tyg nawet gdy jest 3d

    201703012752.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudowne te Wasze dzieciaczki, i jakie zdjęcia wyraźne pozazdrościć :)
    ja czekam do soboty :)
    miłego dnia! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus mowisz powaznie ze chlopak?
    Ja bylam myslami calkiem gdzie indziej wczoraj i nawwt nie zapytalam o plec z tego wszystkiego. A gin powiedzial ze woli na razie nie mowic zebym sie nie nastawiala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam sie w 13tygodniu

    Pati_89, kamenkaa, Magda34, Mili_Vanilli, Paula222, jakka, madziak2202, Helen, xpaulinax, Madzik84 lubią tę wiadomość

  • HoniKa89 Ekspertka
    Postów: 121 184

    Wysłany: 18 listopada 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 10 tygodniu :) I to dziś padło na mnie i moją wizytę :) Kourtney dzidzia przepiękna!!! <3 Nie wiem jak wy, ale ja się zrobiłam straszna płaczka :/ Nawet teraz jak zobaczyłam zdjęcie Kourtney się popłakałam... A jak oglądam filmiki z małymi dziećmi to już w ogóle.. Wczoraj oglądałam uwagę, było o chłopcu z łamliwością kości, tak zaczęłam ryczeć, że mąż nie pozwolił mi oglądać...Miłego dnia Kochane ;)

    Pati_89, Magda34, xpaulinax, Madzik84 lubią tę wiadomość

  • Magdzialena Przyjaciółka
    Postów: 85 89

    Wysłany: 18 listopada 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HoniKa89 wrote:
    Witam się w 10 tygodniu :) I to dziś padło na mnie i moją wizytę :) Kourtney dzidzia przepiękna!!! <3 Nie wiem jak wy, ale ja się zrobiłam straszna płaczka :/ Nawet teraz jak zobaczyłam zdjęcie Kourtney się popłakałam... A jak oglądam filmiki z małymi dziećmi to już w ogóle.. Wczoraj oglądałam uwagę, było o chłopcu z łamliwością kości, tak zaczęłam ryczeć, że mąż nie pozwolił mi oglądać...Miłego dnia Kochane ;)
    Tez placzę z byle powodu :)

    n59y3e5e1d7c849d.png
    uwo9s65g39da5pw6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne maluszki <3 aż się zakochałam !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my również witamy się w 13 tygodniu :)

    Pati_89, Magda34, Mili_Vanilli, Helen, Madzik84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado też miałam to 3D i też lekarz stwierdził że po tym co widzi to na bank chłopak :D zobaczymy, ale jeśli znów sytuacja sprawdzi się tak jak przy córce to będzie parka ;) rozmawiałam nawet z mężem o imieniu i już na 100% nastawił się na Marcelka :)

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was dziewczynki milego dnia :)

    Magda34, Madzik84 lubią tę wiadomość

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 177

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne maluszki ;) ja sie witam w 11 tygodniu.
    Zlapal mnie potworny bol gardla i w ogole chyba przeziebienie ;( tak wiec bede umierac pol dnia.

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w 11 tygodniu :)

    kamenkaa, Helen, Madzik84 lubią tę wiadomość

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2903 1244

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,zmierzam na wizyte. Trzymajcie prosze kciuki... :c

    mmarzenak, kamenkaa, Paula222, nick nieaktualny, Helen, xpaulinax, mloda1995, Kawokado, Madzik84 lubią tę wiadomość

    2016 🩷

    2020 🩵

    Kwiecień 2025- kim jesteś kropeczko? ♥️
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj mialam mierzona przyziernosc karkowa i mialam 2,90mm a 2tyg wczesniej 0,8mm. Polozna niewiele powiedziala poza tym ze jest tylko 5% ryzyka ze cos bedzie nie tak... i ze ewentualnie bedzie dzwonic jesli cos bedzie nie tak z badania krwi. W sobote umowilam wizyte prywatnie w Pl. Na prenatalne nie trzeba skierowania?? Moge ot tak isc??

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Hej,zmierzam na wizyte. Trzymajcie prosze kciuki... :c
    Będzie dobrze :-* ja dopiero o 16 :)

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda34 wrote:
    Witam w 11 tygodniu :)

    Magda34 zaczęłas właśnie 12 tydzień :)

    Witam się z Wami dziewczyny. Termin mam na 1 lipca i jestem zapisana w lipcowkach ale Was też podczytuje i zastanawiam się czy się nie zapisać również do Was na koniec czerwca. Bo w sumie nie wiem kiedy urodze :). Ale chyba jak skończę 12 tydzień to wpadnę do was na stałe. Do tego czasu będę cichutko siedziała i czytała co u Was żeby być na bieżąco.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 09:11

    mmarzenak, Helen, xpaulinax, Helenucha Klucha, Madzik84, kirys, ansad, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchygox1kst10j9v.png
  • Mili_Vanilli Ekspertka
    Postów: 153 295

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja również witam się w 13 tygodniu :) W piątek usg prenatalne, ale na poniedziałkowej wizycie podejrzałysmy z panią doktor Maleństwo na chwilę, leżało sobie z rączką w górze, słodki widok :)

    Kurcze brzuch cos mnie dzisiaj trochę pobolewa.

    km5s20mm65zq3gk8.png
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ