Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 14 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Rozumiem.
    Troszkę poczytałam, bo nie wiedziałam w ogóle co to podwójna macica.
    Szkoda, że tak długo do kolejnej wizyty, ale będziemy z Tobą - pamiętaj ;)

    Dziękuję kochana :*

    Abra lubi tę wiadomość

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz sama nie wiem...jakos watpie zeby byly blizniaki. Ale jesli beda to bede sie tak samo cieszyc :) chociaz chyba wolalabym najpierw uporac sie z mysla o jednym

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerlinMo wrote:
    Za dwa tygodnie.
    Ja nie chciałbym bliźniąt. Mając te podwójną macice boję się o jedno dzieciątko... modlę się żeby się wchlonelo i zostało jedno...
    Merlin, musi byc dobrze, mam nadzieje, ze natura poradzi sobie z tym sama. Ale bidulko bedziesz sie teraz te kolejne dni zamartwiac...

  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 14 października 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Merlin, musi byc dobrze, mam nadzieje, ze natura poradzi sobie z tym sama. Ale bidulko bedziesz sie teraz te kolejne dni zamartwiac...

    Staram się nie stresować ale w tej sytuacji nie idzie mi to...
    Nie spodziewałam się że tak szybko zajęć w ciążę a bliźniaki to już w ogóle nie wchodziły w rachubę

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • sedinum82 Przyjaciółka
    Postów: 82 93

    Wysłany: 14 października 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    Dziewczyny, ku..a - nie wiem co jest.

    ciaza moja droga, ciaza :-D

    chyba zostane fanka systemu "bez bety" - przynajmniej stresu jest mniej a co ma byc to i tak bedzie.

    Abra, nick nieaktualny, mmarzenak, MerlinMo, Paula222, nick nieaktualny, DeLaCruz, Kawokado lubią tę wiadomość

    20.10.2015 - 7tc. [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ciagle odawiezam stronie czy ktoras juz nie napisala jak po wizycie

  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 14 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fairy_tale wrote:
    Piękna data :)
    My mieliśmy 6.06.16 iść na wesele ale w zaistniałej sytuacji raczej nie pójdziemy :D

    Kawokado lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • Pati_89 Autorytet
    Postów: 1149 1451

    Wysłany: 14 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Aaa ciagle odawiezam stronie czy ktoras juz nie napisala jak po wizycie
    Ja też jakby to były moje wizyty :)

    f2w3dqk3ob7fxh99.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie. Widoczny na ten czas pęcherzyk ciążowy w macicy - tyle. Za wcześnie na badanie więc dr nie była w stanie więcej powiedzieć.
    Dostałam Clexane do brzucha, bez refundacji.
    Mam macicę dwurożną także ciąża w rogu macicy.

    Kolejna wizyta za 2-3 tygodnie. Aha, ginka powiedziała ze beta ładnie rośnie i mam juz nie powtarzać.

    Co ja mam Wam napisać: po wynikach bety przekresliłam tą ciążę. Zauważcie, Wam wszystkim beta rośnie o min. 120-130%. A mi, jedynie o 100, tak akuratnie.

    Wracam do świata żywych. Dziękuję Wam za wsparcie:):)

    eidth, nick nieaktualny, ansad, mmarzenak, nick nieaktualny, Quatriona, Dorjana, Pati_89, nick nieaktualny, Helenucha Klucha, Abra lubią tę wiadomość

  • eidth Ekspertka
    Postów: 174 251

    Wysłany: 14 października 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara a widzisz wszystko się unormowało :-) ale się cieszę że wszystko dobrze :-) a każda ciąża jest inną i lepiej nie porównywać :-)

    f2w343r8930pqaay.png
  • ansad Ekspertka
    Postów: 199 231

    Wysłany: 14 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara bardzo się cieszę, że na wizycie w porządku, wiadomo, że na serduszko jeszcze za wcześnie, ale wygląda na to ze wszysko na najlepszej drodze.

    Adaś ur. 07.05.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati_89 wrote:
    My mieliśmy 6.06.16 iść na wesele ale w zaistniałej sytuacji raczej nie pójdziemy :D
    My mamy weseé w rodzinie 14 maja, ja mam termin 30 maja, a poza tym kawal drogi bo az 1200km wiec i nas ta impreza ominie.

  • ansad Ekspertka
    Postów: 199 231

    Wysłany: 14 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fairy_tale wrote:
    Piękna data :)
    Też mi się podoba, dopiero wczoraj się zorientowalam, że trzy szóstki :-)

    Adaś ur. 07.05.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, bardzo sie ciesze, ze takie piekne wiesci przynioslas. Teraz odpoczywaj bo ten stres chyba sporo energii Cie kosztowal :-)

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 14 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o właśnie pierwszy raz rzygałam.. w dodatku w pracy :/

    nick nieaktualny, sedinum82, eidth, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff clara ulzylo mi bo stresowalam sie razem z toba :) ciesze sie bardzo ze wszystko dobrze.

    Marzenak ja wczoraj tez mialam niestety taka przygode w pracy

    mmarzenak lubi tę wiadomość

  • Effa Debiutantka
    Postów: 8 16

    Wysłany: 14 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane!
    jeszcze niesmialo,ale melduje,ze termin porodu na 22 czerwca 2016 :)
    Dzis mija termin @..poki co ani widu ani sluchu:) Beta w 13dpo-75.a Wiec malo,ale w normach sie miesci. Nie wiem czy powtarzac Bete?..wizyta u Ginekologa za poltora tyg aby mozna bylo juz cos zobaczyc...

    Tak sie ciesze!!!!:)))))))))))))

    mmarzenak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sedinum82, aneczka2015, nick nieaktualny, Paula222, Helenucha Klucha lubią tę wiadomość

    gannlhb8ecs31cqp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effa wrote:
    hej kochane!
    jeszcze niesmialo,ale melduje,ze termin porodu na 22 czerwca 2016 :)
    Dzis mija termin @..poki co ani widu ani sluchu:) Beta w 13dpo-75.a Wiec malo,ale w normach sie miesci. Nie wiem czy powtarzac Bete?..wizyta u Ginekologa za poltora tyg aby mozna bylo juz cos zobaczyc...

    Tak sie ciesze!!!!:)))))))))))))

    Gratulacje!! :) z ta beta to sama nie wiem. Z jednej strony bedziesz sie pewnie stresowac czekajac na wynik a z drugiej chyba warto wiedziec czy jest przyrost i sie uspokoic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zapomniałam napisać: w mojej macicy widoczne dwa pęcherzyki ciążowe:):):) w jednym rogu jeden i w drugim drugi. No myślałam ze zjazde w gabinecie:):):) a reakcja mojego męża- do tej pory płacze ze śmiechu:):):)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dorjana, Dorjana, sedinum82, madziak2202, Kawokado, Morwa, Nelus, Paula222, Helenucha Klucha, Effa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara ale super :) co jak beda blizniaki?;) a jakie masz wielkosci pecherzykow? Mowil ci lekarz?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ