Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2015 =)
Odpowiedz

Czerwiec 2015 =)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena wrote:
    U mnie plamienia ustały na jeden dzień, a wczoraj wieczorem znowu :( w szpitalu zostanę jeszcze co najmniej do jutra. Kasia i evell, jaki macie kolor i intensywność plamień, jeśli mogę zapytać? Jakie duże są wasze fasolki? Ja wczoraj miałam usg i miała 6,1mm. A moje plamienia są koloru brązowego (czasem takiej kawy z mlekiem), i intensywność raczej mała - trochę na wkładce.
    Kasia, zazdroszczę szpitala. W moim nie jest tak różowo. Już się nasłuchałam, że taka mała ciąża to jeszcze nie ciąża i tego typu teksty :/
    No i kazali mi cały czas leżeć i wstawać raczej tylko do toalety... Zaraz mnie szlag trafi od tego leżenia...
    Ja miałam taki brudny na poczatku ciemnobrązowy coś takiego do niedzieli ustało calkowicie dziś znów zauwazyłam takie grudki jakby ciemniejsze ale wzielam luteine 100 mg i przechodzi. od kiedy jestes w szpitalu ?

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 20 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od piątku trzymają. W piątek wieczorem i całą sobotę było ok, w niedzielę wieczorem znowu się zaczęło i dlatego mnie jeszcze zatrzymali. A macie do tego bóle menstruacyjne? Ja mam dość lekkie, ale są...

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena bierzesz luteine i jaką ? ja nie miałam wg bóli i nie mam czuje tylko takie szczypanie w jajnikach i ciągniecie.

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 20 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczypanie i ciągniecie jest dobre, znaczy że rośnie :)
    Luteinę biorę teraz 2x100mg + 3xnospę. Ponoć mam jeszcze przepisany zastrzyk rozkurczowy (nie znam niestety nazwy) ale mi dadzą dopiero jakby objawy się nasiliły...

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell jak tylko się pokazaly prawie od razu pojechałam na izbę przyjęć.

    W środe na nowym sprzęcie dzidzia miała 0.45cm, bicie serca.
    Wczoraj miała 0.48cm, bicie serca, ale sprzęt szpitalny, dość stary.

    Ja mam lutinę 50mg, mam brać 3 razy dziennie, podjęzykowo.
    Mnie też ciągnie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 20 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, wiem że to słabe pocieszenie, ale jeżeli IgM toxo masz poniżej 1, a IgG duże, to jest to najlepsza możliwa opcja! To znaczy że jesteś odporna bo masz przeciwciała, ale że nie masz świeżego zakażenia! Masz taki wynik jak mówię?

    Kurcze dziewczyny trzymam kciuki za Was wszystkie, przecież są serduszka, nie łamcie się, wasze maluchy żyja i rosną! Moja koleżanka plamiła przez pół ciąży a urodziła zdrowego 4kg bobasa! Uszy do góry!

    Ja nie plamię, ale nawet nie wiem czy ktoś tam w środku w ogóle rośnie i czekam do piątku ;(
    Byle do końca trymestru dziewczyny, później już będzie z górki!

    Z. lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena jak pisałam wczesniej, plamienia sa brudnobrązowe, wczoraj ciemniejsze i intesywniejsze. Dzisiaj jasne i delikatne (tylko jak się podcierałam). Wkładka czysta. Martwi mnie ten ciągnący bol, bo wczesniej nei był az tak mocny, a już brałam nospę ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja musze brac ta lutke 100 mg 2 x1 rano brałam 50 mg a dzis popludniu juz jedna 100mg a wieczorem mam wziasc czy nie ?

  • Werbenka Przyjaciółka
    Postów: 86 70

    Wysłany: 20 października 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co przeżywacie z tymi plamieniami, bo ja miałam tak w pierwszej ciąży. Plamienia były spowodowane krwiakiem. Najważniejszy jest wypoczynek.

    trzymam za was kciuki i coraz bardziej się stresuję, zaraz się zbieram do wyjazdu...

    f2w3rjjgw78wzbcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Evell, wiem że to słabe pocieszenie, ale jeżeli IgM toxo masz poniżej 1, a IgG duże, to jest to najlepsza możliwa opcja! To znaczy że jesteś odporna bo masz przeciwciała, ale że nie masz świeżego zakażenia! Masz taki wynik jak mówię?

    Kurcze dziewczyny trzymam kciuki za Was wszystkie, przecież są serduszka, nie łamcie się, wasze maluchy żyja i rosną! Moja koleżanka plamiła przez pół ciąży a urodziła zdrowego 4kg bobasa! Uszy do góry!

    Ja nie plamię, ale nawet nie wiem czy ktoś tam w środku w ogóle rośnie i czekam do piątku ;(
    Byle do końca trymestru dziewczyny, później już będzie z górki!

    Tokso Igm wynik w surowicy 0,06
    tokso IgG wynik w surowicy 74 i jak myslisz ?

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 20 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, ja mam podobny wynik toksoplazmozy. Znaczy, że już miałyśmy i jesteśmy uodpornione :)

    A mnie pociesza to, że wszędzie piszą, że na brązowo to stara krew, gorsze są plamienia różowe czy po prostu czerwone.

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena też mnie pociesza to, że nie jest to żywo czerwona czy nawet rożowa krew, tylko brązowa.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • RobaG Przyjaciółka
    Postów: 68 32

    Wysłany: 20 października 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu prawidłowa ocena sytuacji :-)

    genetycznie to można % wyliczać kolor oczu albo kolor włosów, a nie płeć dziecka.
    Katarzyna87 wrote:
    Płeć dziecka zależy od mężczyzny, więc fakt, że masz siostry, a Twoja siostra ma córki nie ma żadnego znaczenia.

    Kobieta jest zawsze X (czyli gdybyśmy się miały rozmnażać same, to rodziłybyśmy zawsze dziewczynki). Mężczyzna ma plemniki X i Y.

    Jak X polączy się z X będzie corka, jak z Y będzie chłopak.

    Znaczenie ma dzien owulacji. Plemniki Y są szybsze, więc jeśli jajeczko już czeka to prawie na pewno będzie chlopak. Plemniki X są wolniejsze, ale bardziej żywotne, więc dotrą do jajeczka później, ale jeśli owulacji jeszcze nie było, to one na nią poczekają dłużej.

    Mój kuzyn ma 3 braci, a sam ma dwie córki ;D

    Moje 4 kochane Aniołki
  • RobaG Przyjaciółka
    Postów: 68 32

    Wysłany: 20 października 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokój, spokój i jeszcze raz spokój :-)
    tyle nerwów a betka rośnie książkowo :-)

    powodzenia !!!
    XxMoniaXx wrote:
    pierwszabeta 52,090 a druga 127 ,000
    chyba dobrze coooo ? chyba naprawe jestem w ciąży :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Moje 4 kochane Aniołki
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 20 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie się tam!!!Leżcie i odpoczywajcie, będzie dobrze!!!

    Ja nie plamię a brzuch też mnie boli i krzyż, jak na @. Mój gin mówi, że to przez to że się wszystko poszerza.Mam nadzieję, że choć odrobinę Was pocieszę.

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2341

    Wysłany: 20 października 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AKA będzie ok, zobaczysz!!! Daj znać po wizycie co i jak

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ten ciągnący bol nie jest od jelit, jak już ktoras mamusia tutaj pisala, że warto wziąć espumisan.

    W brzuchu tak mi bąbluje, że szok!

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • RobaG Przyjaciółka
    Postów: 68 32

    Wysłany: 20 października 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo...
    nerwy są, bo nigdy nic nie wiadomo, ale seriale, książka, sen dobrze robią ;-)
    i czas jakoś biegnie :-)
    kasika8303 wrote:
    Dziewczyny trzymajcie się tam!!!Leżcie i odpoczywajcie, będzie dobrze!!!

    Ja nie plamię a brzuch też mnie boli i krzyż, jak na @. Mój gin mówi, że to przez to że się wszystko poszerza.Mam nadzieję, że choć odrobinę Was pocieszę.

    Moje 4 kochane Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eowena wrote:
    Evell, ja mam podobny wynik toksoplazmozy. Znaczy, że już miałyśmy i jesteśmy uodpornione :)

    A mnie pociesza to, że wszędzie piszą, że na brązowo to stara krew, gorsze są plamienia różowe czy po prostu czerwone.

    Uff czyli jest ok :D dzięki kochana ja to sie zupełnie nie znam na tych wynikach ale mam bakterie w moczu dosc liczne niestety . No tez mogla to byc stara krew w sumie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam betę z piątku 20,55.
    tylko normy jakieś dziwne:
    kobiety nie będące w ciąży < 5,0
    1-10 tydzień 201,64 - 225000,00

    a co jak jestem pomiędzy?

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ