Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSy gratulacje :) dopiero pisalas ze nic sie nie dzieje ! Najważniejsze ze jest z wami caly i zdrowy :)
    Trzymamy kciuki za resztę lekkich porodów.

    nitta32, AgaSY lubią tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wasze maluszki? Jak karmicie ? Jak sie czujecie ???

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Tymoteusz już na świecie 3,5kg

    Szaron, pingui, 100noga, nitta32, caroline29, Nika8686, Merida86, Madllene, ahisma, ines., VillemoVilo, AgaSY, LaRa, Marutka, makatka lubią tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny, sypiecie dzieciaczkami jak z rękawa :D Gratulacje!

    nitta32 lubi tę wiadomość

    tb7382c324e9cpbx.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Hej

    Tymoteusz już na świecie 3,5kg
    Super! Gratulacje!

    atdci09ktbgklgiz.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Hej

    Tymoteusz już na świecie 3,5kg
    Gratulacje :) zdrówka dla was. Jak sie czujesz?

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej:) ale tu dzieje:* Gratuluje Wam wszystkim Maluszków:*:*:* coraz wiecej Dzidziusiow na swiecie:)
    Wspaniale:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Dziewczyny a jak wasze maluszki? Jak karmicie ? Jak sie czujecie ???
    Ja swojego Babla karmie piersią. Ale on mi szybko przysypia przy piersi i nie ciągnie nigdy wiecej niz 15 minut. Jutro mamy pediatre to zobaczymy czy ladnie przybiera czy trzeba bedzie zastosowac srodki budzenia delikwenta;) czuje sie dobrze:* wieczorem zmeczona, ale rano wstaje z nowymi silami:) Ignaś jest cudowny, zakochuje się w nim ciągle na nowo:D
    A Ty jak tam:*:*? Jak się czuje Staś:)?


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Ja swojego Babla karmie piersią. Ale on mi szybko przysypia przy piersi i nie ciągnie nigdy wiecej niz 15 minut. Jutro mamy pediatre to zobaczymy czy ladnie przybiera czy trzeba bedzie zastosowac srodki budzenia delikwenta;) czuje sie dobrze:* wieczorem zmeczona, ale rano wstaje z nowymi silami:) Ignaś jest cudowny, zakochuje się w nim ciągle na nowo:D
    A Ty jak tam:*:*? Jak się czuje Staś:)?
    15 minut to nie jest źle :-) moje dzieci rzadko tak długo jadły i na początku przybierały minimum czyli 450 g na miesiąc, ale dr nie kazała dokarmiać i potem smignely szybko. Teraz idą 90 centylem z wagą i wzrostem :-)

    atdci09ktbgklgiz.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingui wrote:
    15 minut to nie jest źle :-) moje dzieci rzadko tak długo jadły i na początku przybierały minimum czyli 450 g na miesiąc, ale dr nie kazała dokarmiać i potem smignely szybko. Teraz idą 90 centylem z wagą i wzrostem :-)
    A bo polozna mi kazala 15 min jednej i pozniej z drugiej;) ale mój Szkrabek tyle nie jest w stanie jesc:) nic zobaczymy jutro jak przybieramy:)))


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Madllene Autorytet
    Postów: 312 156

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w szpitalu, bo gin dała mi wczoraj skierowanie. Ale nie żeby coś było nie tak. Po prostu dogadała się z lekarzem dyżurującym, że dobrze by było już przy tym moim zastoju coś przyspieszyć. Mówiła, że będzie podawana kroplówka ( w domyśle oksytocyna) codziennie aż do skutku i żebym się nie przejmowała, bo nie będzie tak, że będę leżeć i czekać w nieskończoność. I co? Po badaniu, na którym chyba lekarz zrobił masaż szyjki bo cholernie bolało, powiedział ze dobrze to wygląda i żebym drażniła sutki... i tak leżę i leżę... niby przy twardnieniach pojawiły się bóle podbrzusza, ale nic nadzwyczajnego na razie, a te skurcze się nawet chyba wyciszają. Jestem zła, że muszę leżeć w tym szpitalu, bo tu jest cholernie dołująco. Boję się, że spełnią się moje koszmary, że będę tu tak czekać na poród przez kilka dni, a skurcze będą słabe i nieregularne. A tak chciałam uniknąć tego pobytu i oksytocyny.

    Poza tym, gratuluję wszystkim Dziewczynom, którym tak szybko i sprawnie poszło. Jesteście wielkie!

    7u2290bvd63lv0ph.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Ja swojego Babla karmie piersią. Ale on mi szybko przysypia przy piersi i nie ciągnie nigdy wiecej niz 15 minut. Jutro mamy pediatre to zobaczymy czy ladnie przybiera czy trzeba bedzie zastosowac srodki budzenia delikwenta;) czuje sie dobrze:* wieczorem zmeczona, ale rano wstaje z nowymi silami:) Ignaś jest cudowny, zakochuje się w nim ciągle na nowo:D
    A Ty jak tam:*:*? Jak się czuje Staś:)?
    Staś tez max 15 min ciągnie cyca ale wydaje mi sie ze ładnie przybiera , podejrzewam ze ma juz 3 kilo :) ogolnie jest grzeczny , jej większość czasu spi, czasem ma fazę ze nie zaśnie i sie rozgląda, macha rączkami i buzia domaga sie cyca ale póki nie placze to go nie ruszam . Potrafi tak polezec ok 1.5 godz i wtedy juz naprawde sie domaga a tak to sie karminmy co 2,5-3 godz :)jeszcze ubranka 56 sa na Stasia za duże ale juz niedługo będą dobre :)

    pingui, ahisma lubią tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pingui wrote:
    15 minut to nie jest źle :-) moje dzieci rzadko tak długo jadły i na początku przybierały minimum czyli 450 g na miesiąc, ale dr nie kazała dokarmiać i potem smignely szybko. Teraz idą 90 centylem z wagą i wzrostem :-)
    Staś przez ostatnie 2 tyg przybrał 600 g z tym ze 1,5 tyg byl karmiony butla a potem przystawilam go juz do piersi , tez jestem ciekawa jak teraz przybiera ale wydaje mi sie ze tez jest dobrze :)

    pingui lubi tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Madllene abyś nie musiała szybko czekać na swojego skarba :) 3mam kciuki :) powodzenia ... !

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caroline29 wrote:
    Staś tez max 15 min ciągnie cyca ale wydaje mi sie ze ładnie przybiera , podejrzewam ze ma juz 3 kilo :) ogolnie jest grzeczny , jej większość czasu spi, czasem ma fazę ze nie zaśnie i sie rozgląda, macha rączkami i buzia domaga sie cyca ale póki nie placze to go nie ruszam . Potrafi tak polezec ok 1.5 godz i wtedy juz naprawde sie domaga a tak to sie karminmy co 2,5-3 godz :)jeszcze ubranka 56 sa na Stasia za duże ale juz niedługo będą dobre :)
    Ale fajne jest to jak Maluszek zaczyna sie rozgladac:):) Ignas też spi i je, jest grzeczniutki, ale ma momenty ze otworzy te swoje oczyska i obserwuje:):) klade go wtedy na macie, to zaczyna okladac zabawki i wydaje sie byc zadowolony, w kazdym razie dlugo tak lezy:) fajnie ze Staś tak ladnie rosnie, wyjscie na swiat mial przyspieszone, wiec dobrze, ze ladnie je i przybiera:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY, Szatynko wielkie gratulacje :) dużo zdrowia dla Was i dzieciaczków <3


    ale mamy wysyp!

    już przestaje mnie dziwić, że moja porodówka przepełniona... właśnie to się dowiedziałam od położnej, że mają mega nawał rodzących i musieli wstrzymać przyjęcia :O niby mówi, że mój lekarz pewnie by mnie jakoś wcisnął, ale ani nie chce myśleć o dodatkowym stresie typu, nie ma go na dyżurze, nie odbiera telefonu a ja musze jechać gdzie indziej... mam nadzieje, że się troszkę luźniej zrobi...

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny
    caroline29 wrote:
    Gratulacje :) zdrówka dla was. Jak sie czujesz?

    ciężko znoszę CC

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    Dzięki dziewczyny



    ciężko znoszę CC

    Jutro będzie o niebo lepiej, zobaczysz. Jak już raz wstaniesz to za każdym razem będzie łatwiej.

    atdci09ktbgklgiz.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prosze opiszcie swoj porod naturalny. Mialam cc 3 lata temu a teraz chcialabymm urodzic sn i mysle jak to jest.

    Gratulacje dla wszystkich mamus i duzo zdrowia dla Was i Waszych maluszkow

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

    Szatynko gratulacje! Ja też nie najlepiej się czuje... Ale cieszę się, że Leo jest grzeczniutki i ślicznie ciągnie cyca. No ale na noc musiałam go oddać, nie pozwolili mi wstawać.

    Lekarzy na obchodzie martwiła moja wysoko umieszczona macica i dostałam oksi na cały dzień. Czy ja też mam się martwić?

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 736 737 738 739 740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ