Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Czerwiec 2023 👶
Odpowiedz

👶 Czerwiec 2023 👶

Oceń ten wątek:
  • korallik Autorytet
    Postów: 326 356

    Wysłany: 21 marca 2023, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro 3 prenatalne, a za tydzień wizytę u swojej gin z ktg.
    Czujecie swoje maluszki w jakichś konkretnych miejscach? Kilka dni temu mała kopnęła swojego brata jak oparł mi się o brzuch, dosłownie go wykopała, bo po dwóch razach poszedł do taty xD a dzisiaj w tym samym miejscu czułam takie stwardnienie i widziałam wybrzuszenie. Niezbyt przyjemne uczucie, zastanawiałam się przez chwilę, czy to jakiś guz, po prawej stronie pod żebrami. Może to nóżka albo dupka.

    Ewk@ lubi tę wiadomość

    Córa - 06.2023 ❤
    Syn - 04.2021 ❤
    age.png
  • Kapod Autorytet
    Postów: 259 136

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja leży poprzecznie o po prawej stronie pod żebrami mam głowę a po lewej dupkę. Raz jedno bardziej czuć raz drugie :)

  • korallik Autorytet
    Postów: 326 356

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a może moja się obróciła i pod żebrami czuję głowę? A ja nieraz ją dłonią przepycham lekko, żeby się przesunęła, bo mnie uciska 😬

    Kapod lubi tę wiadomość

    Córa - 06.2023 ❤
    Syn - 04.2021 ❤
    age.png
  • Kapod Autorytet
    Postów: 259 136

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie czujesz kopnięcia? Bo u mnie czuć w dole brzucha wtedy.

  • korallik Autorytet
    Postów: 326 356

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję pod samymi żebrami zaraz koło mostka po prawej stronie. Pewnie to nóżki albo dupka.

    Córa - 06.2023 ❤
    Syn - 04.2021 ❤
    age.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 21 marca 2023, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mała leży jeszcze posladkowo, czyli na gorze na główkę. Czuje kopniaki głównie na dole :D

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 22 marca 2023, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja najczęściej leży glowkowo. Czasem jeszcze się zdarzy że fiknie i dupka w dół się ustawi ale oraz rzadziej. Mam nadzieję że zostanie głową na wylocie i nie będzie się wygłupiać jak siostra 🤦

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 22 marca 2023, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nóżki czuje pod pępkiem,ale myślę,że i tak jeszcze się obraca. Wczoraj czytałam Młodemu przed snem i czułam tak na dole,że aż musiałam ręką sprawdzić,czy nic mi nie wystaje (ręką,noga...😏). W ogóle często mam tak,że nie czuje typowo ruchow,w jak trzymam rękę to czuje pływanie 😊

    A ja zasnęłam wczoraj z Młodym na czytaniu,bez ostatniego posiłku,ciekawe jaki cukier będzie zaraz...

    Swoją drogą, sprawdzam sobie czasem w tej samej chwili z różnych palców i mam duże różnice w pomiarze...to normalne? Wiem,wiem,strasznie przeżywam te cukry....

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Kalolika Autorytet
    Postów: 745 685

    Wysłany: 22 marca 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    U mnie mała leży jeszcze posladkowo, czyli na gorze na główkę. Czuje kopniaki głównie na dole :D
    U mnie tak samo mały leży miednicowo główka u góry kopniaki czuję głównie na dole :)

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    Henio 29.05.2023♥️
    Staś 23.12.2019♥️
    [event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od jakiegoś 19 tygodnia bobas cały czas główkowo ułożony. Ruchy czuję różnie i w górze pod żebrami i w dole brzucha, a czasem mam nawet wrażenie jak się mocno kręci, że w dole pleców 🙈 ostatnio rusza się naprawdę sporo, kopie, przeciąga, rozpycha, bardzo zróżnicowane ma ruchy.

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 marca 2023, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka jako cukrzycowa mama w pierwszej ciąży co Ci mogę doradzić- jedz posiłek koło 20-21:00, rano umyj dokładnie ręce mydłem i ciepła woda aby krążenie było lepsze i sama krew Ci z palca wypłynęła. Odkaź palec. Wbij mocno igle i czekaj aż sama krew wypłynie, możesz potrzymać rękę w dole ale nie wyciskaj- bo jak wyciskasz to zawsze będziesz miała cukier zawyżony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 08:27

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 marca 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalolika wrote:
    U mnie tak samo mały leży miednicowo główka u góry kopniaki czuję głównie na dole :)
    Maluchy maja jeszcze czas zreszta jakoś i tak będą musiały jakoś wyjść. Jak mała będzie miała powyżej 4kg to nawet i lepiej jak cc mi zrobią 😃😅

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 22 marca 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Anulka jako cukrzycowa mama w pierwszej ciąży co Ci mogę doradzić- jedz posiłek koło 20-21:00, rano umyj dokładnie ręce mydłem i ciepła woda aby krążenie było lepsze i sama krew Ci z palca wypłynęła. Odkaź palec. Wbij mocno igle i czekaj aż sama krew wypłynie, możesz potrzymać rękę w dole ale nie wyciskaj- bo jak wyciskasz to zawsze będziesz miała cukier zawyżony.
    O mamoooo,nie wiem,na ile to coś zmieni,ale od kilku dni wyciskam!!! Dzięki wielkie i będę uważnie to robić, zwłaszcza rano 💗💗💗

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 22 marca 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka nie wiem co masz na myśli pisząc o odkażaniu ale nie powinno się dezynfekować żadnymi preparatami tylko myć woda z mydłem bo można wynik zafałszować. Z wyciskaniem racja

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Kapod Autorytet
    Postów: 259 136

    Wysłany: 22 marca 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki!!!
    Nie wiedziałam o tym wyciskaniu a już widzę różnicę w pomiarach. Ciekawe jak będzie rano.

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 marca 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazu wacikiem do dezynfekcji i poczekać aż wyschnie. Tak jak u lekarza masz pomiar.

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • zazu Autorytet
    Postów: 1065 1311

    Wysłany: 22 marca 2023, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Zazu wacikiem do dezynfekcji i poczekać aż wyschnie. Tak jak u lekarza masz pomiar.
    No właśnie nigdy tak nie robimy u mnie na oddziale. Babki mają umyć ręce woda z mydłem, nie dezynfekujemy.
    Mnie uczyli że środki do dezynfekcji na bazie alkoholu mogą istotnie zmienić wynik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 17:51

    ❤️Synek 2017
    💔 5/6 hbd 2019
    ❤️Córeczka 26 lipca 2020
    ♥️ Córeczka 12 czerwca 2023
    👩🏻 32 👦🏼 31 👩‍❤️‍👨 2010 👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 2014
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz :) chyba każda z nas ma inna wiedzę na ten temat :D w każdym razie ważne jest to aby nie wyciskać :) i dokładnie umyć ręce, najlepiej ciepła woda aby krew szybciej wypłynęła :)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ulcia9112 Autorytet
    Postów: 271 118

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mały sukces. Zamówiliśmy wózek. Również padło na bebetto flavio. Ogólnie lekka gondola, cena nie powala, spoko amortyzacja, starczy. 200 zł zjechali z ceny, więc zawsze coś:)
    Byłam wczoraj u fizjoterapeutki. Pierwsza wizyta oczywiście wywiad i omówienie codziennych nawyków. Mniejszą część wizyty zajęło rozluznianie nóg i dołu pleców, natomiast nie był to niestety typowy masaz tylko naciskała tam gdzie czuła że jest beton. Nakleiła mi klasyczny układ tejpów na odcinek lędźwiowy. Wychodziłam pełna nadziei ale juz wieczorem czułam, że boli gorzej niż wcześniej. Napisałam do niej maila czy może tak być, że ciało musi się przystosować i czy może być gorzej. Napisała że tejpy raczej tego nie powodują, ale może się tak zdarzyć i że wtedy mam odkleić. Do czasu naklejenia bol był raczej taki po wysiłku, jak za dużo pochodziłam. Dzisiaj już bolał nawet w domu, na tyle że kuleję, więc odkleiłam je i nadal jest gorzej niż było. Już się poryczałam z niemocy. 200 zł poszło się j....poleciła mi jogę dla ciężarnych i krótkie filmiki Mostowskiej Małgorzaty,ale dla mnie joga już wcześniej była ciężka a z brzuchem to już w ogóle. Wolę inne formy ćwiczeń. Jak żyć? ;p

    🩷 Julka 25.05.2023
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 22 marca 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia9112 wrote:
    Dzisiaj mały sukces. Zamówiliśmy wózek. Również padło na bebetto flavio. Ogólnie lekka gondola, cena nie powala, spoko amortyzacja, starczy. 200 zł zjechali z ceny, więc zawsze coś:)
    Byłam wczoraj u fizjoterapeutki. Pierwsza wizyta oczywiście wywiad i omówienie codziennych nawyków. Mniejszą część wizyty zajęło rozluznianie nóg i dołu pleców, natomiast nie był to niestety typowy masaz tylko naciskała tam gdzie czuła że jest beton. Nakleiła mi klasyczny układ tejpów na odcinek lędźwiowy. Wychodziłam pełna nadziei ale juz wieczorem czułam, że boli gorzej niż wcześniej. Napisałam do niej maila czy może tak być, że ciało musi się przystosować i czy może być gorzej. Napisała że tejpy raczej tego nie powodują, ale może się tak zdarzyć i że wtedy mam odkleić. Do czasu naklejenia bol był raczej taki po wysiłku, jak za dużo pochodziłam. Dzisiaj już bolał nawet w domu, na tyle że kuleję, więc odkleiłam je i nadal jest gorzej niż było. Już się poryczałam z niemocy. 200 zł poszło się j....poleciła mi jogę dla ciężarnych i krótkie filmiki Mostowskiej Małgorzaty,ale dla mnie joga już wcześniej była ciężka a z brzuchem to już w ogóle. Wolę inne formy ćwiczeń. Jak żyć? ;p


    Jeśli Cię to pocieszy....to jeszcze jakieś 77 dni....🙊🤪

    Ulcia9112 lubi tę wiadomość

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ