Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 października 2025, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to widzę że chyba tylko ja funkcjonuje bez tego monitora
    Tak, mi babcia o tym zagęszczaniu mleka mówi co się widzimy 🤡

    Luna30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3299 4096

    Wysłany: 21 października 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam monitora żadnego :) ani dla młodego, ani dla córki też nie miałam.

    Elza1234, Luna30 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 21 października 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam monitora i latam co 3 minuty sprawdzać, czy dziecko na pewno NA PEWNO oddycha?

    U mnie nie ma o zagęszczeniu mleka, ale prababcia mówi, żebym więcej jadła, żeby mieć więcej pokarmu. A ja zawsze dużo jem już normalnie 🫣

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 21 października 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Margareetka a jaki wozek w końcu bierzecie? Lecicie na własną rękę nie? Macie nocleg gdzie?

    Wózek kupiliśmy używkę cybex eezy s+ do tego nosidło z tuli.
    Tak, tak, na własną rękę, loty trafiłam w spoko cenie 😀 nocleg mamy w Katani, poza sezonem turystycznym to myślę że nie będzie tak źle pod kątem tłumów. Na bookingu zarezerwowałam całe mieszkanie z pralką, suszarką, wiadomo kuchnią bo w większości jednak muszę sobie sama gotować. Właścicielka mieszkania od razu napisała, że jak z bobasem to oczywiście łóżeczko będziemy mieć i w kuchni zostawi nam podgrzewaczy do butelek. Miło mi się zrobiło 🥰 podobno Włosi lubią dzieci? Wy byliście latem z tego co pamiętam. To może masz jakieś tipy podróżnicze z maluchem?

    Luna30, Alex_92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 21 października 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam żadnego monitora 🫣

    Ostatnio babcia mojego męża była zdziwiona, że takie duże dziecko, a ja dalej je karmie piersią 😅 i żeby mu co dać jeść normalnego xd

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 21 października 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    To pewnie byśmy usłyszały, że trzeba zagęścić mleko😅
    I tak się cieszę, że on tylko raz wstaje.

    Do kiedy planujecie używać monitory oddechu? Mam wypożyczony do połowy grudnia i nie wiem czy przedłużać. Młodzieniec będzie mial 6.5 m.

    Do 18 roku życia 🤣

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 21 października 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie używam monitora, leży sobie w pudełku nie użyty ani raz 😀

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 21 października 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Ja też nie mam żadnego monitora 🫣

    Ostatnio babcia mojego męża była zdziwiona, że takie duże dziecko, a ja dalej je karmie piersią 😅 i żeby mu co dać jeść normalnego xd

    O, to też - "wreszcie się odżywi, jak dostanie jakąś zupkę"... "Ale jak to nie od 3-4 miesiąca?"

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 21 października 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Luna przy tej mitycznej grypie menstruacyjnej warto jednak iść do gina zbadać hormony. Może da się to tabletkami wyrównać.

    Margaretka no Syn ma problem taki,że mleczaki mu nie wypadają a stałe wychodzą i tworzą się te ropnie. O z tego całe zamieszanie.
    Kiedy Wy lecicie na te wczasy?

    Ja babysense mam w każdym łóżeczku i używam cały czas. Snuze mam mam na wyjazdy.

    Oo. Grypa menstruacyjna. Nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Jakieś hormony mam do zbadania skierowanis na luxmed dostałam. A jakie to ? Bo ja dostałam od endokrynologa coś.

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 21 października 2025, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    O to widzę że chyba tylko ja funkcjonuje bez tego monitora
    Tak, mi babcia o tym zagęszczaniu mleka mówi co się widzimy 🤡

    Ja to cykor jestem. Ale też nie zawsze używam. Raczej na noc tylko

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6148 4247

    Wysłany: 21 października 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka ale chcesz tipy na wszystko? Zwiedzanie też? Bo ja tam to muszę to przemyśleć porządnie.

    event.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 października 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Oo. Grypa menstruacyjna. Nie wiedziałam że coś takiego istnieje. Jakieś hormony mam do zbadania skierowanis na luxmed dostałam. A jakie to ? Bo ja dostałam od endokrynologa coś.
    Ojejku nie wiedziałam że jest coś takiego
    Przed ciążą też to miałam, myślałam że to normalne 🙈

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 21 października 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Wózek kupiliśmy używkę cybex eezy s+ do tego nosidło z tuli.
    Tak, tak, na własną rękę, loty trafiłam w spoko cenie 😀 nocleg mamy w Katani, poza sezonem turystycznym to myślę że nie będzie tak źle pod kątem tłumów. Na bookingu zarezerwowałam całe mieszkanie z pralką, suszarką, wiadomo kuchnią bo w większości jednak muszę sobie sama gotować. Właścicielka mieszkania od razu napisała, że jak z bobasem to oczywiście łóżeczko będziemy mieć i w kuchni zostawi nam podgrzewaczy do butelek. Miło mi się zrobiło 🥰 podobno Włosi lubią dzieci? Wy byliście latem z tego co pamiętam. To może masz jakieś tipy podróżnicze z maluchem?


    Mój chce do Egiptu z młodym lecieć. Ja odmawiam. Niby chce na roczek mamy tam przyjaciół a w zasadzie to jego przyjaciel. Ponic mieszkają w raju mają dużo znajomości i mogliby nam w 5* bardzo korzystnie all in zrobić. Ale jak wyobrażam sobie raczkujące dziecko w samolocie...lepiej teraz. Myślę że fajny pomysł.

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 21 października 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Ojejku nie wiedziałam że jest coś takiego
    Przed ciążą też to miałam, myślałam że to normalne 🙈

    Ja nie mialam. Teraz od porodu jakaś masakra. Zaczęło się już w ciąży. Myślałam że minie i minęło po połogu a odkąd dostałam w zesslym msc okres to wygląda na to że mi się takie coś zrobiło. A to też masz coś takiego jakby wrażenie że się rozchorowywujesz? Uderzenia gorąca jakby goraczka a potem odwrotnie niska temperatura i drżenie jakby mięśni?

    Ja teraz dopiero czytam o tym. Że cis takiego istnieje jak Karola napisała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 09:42

  • Katikat Autorytet
    Postów: 1122 593

    Wysłany: 21 października 2025, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam monitor czasem zapomnę go włączyć ale jak pamiętam to używam i sobie idę do kompa cos chwile porobić i nie otwieram drzwi do pokoju. Bo też latam i sprawdzam czy oddycha szczególnie przy jakism małym katarze. Oddam pewnie w terminie bo też pożyczony na 6mcy.

    Nam się wgrała aktualizacja po tych złych dniach po szczepieniu. Bobo piszczy i brzęczy i denerwuje się na zabawki niesamowicie, w szoku jestem.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9259 8049

    Wysłany: 21 października 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Ja nie mialam. Teraz od porodu jakaś masakra. Zaczęło się już w ciąży. Myślałam że minie i minęło po połogu a odkąd dostałam w zesslym msc okres to wygląda na to że mi się takie coś zrobiło. A to też masz coś takiego jakby wrażenie że się rozchorowywujesz? Uderzenia gorąca jakby goraczka a potem odwrotnie niska temperatura i drżenie jakby mięśni?

    Ja teraz dopiero czytam o tym. Że cis takiego istnieje jak Karola napisała
    Tak, zawsze przed okresem czułam się jakbym grypę miała mieć. Dzień/dwa i potem dostawałam okres i mijało. Teraz jeszcze miesiączki nie miałam także ciekawa jestem czy mi to zostanie

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1693 1301

    Wysłany: 21 października 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Margaretka ale chcesz tipy na wszystko? Zwiedzanie też? Bo ja tam to muszę to przemyśleć porządnie.

    Biorę wszystko 😀 ze zwiedzania to wiadomo z maluchem wersja slow, więc planujemy pojechać do Taorminy i Syrakuz. Reszta to pewnie po prostu chillowanie w ciepełku 😀

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1971 1711

    Wysłany: 21 października 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Przekażę mamie, że bobasy na mm też wstają w nocy jeść 😂 u nas dziś wybił 4 miesiąc i od rana Płaczki, bo brzuszek boli 🙄 dopiero udało mi się ją położyć na drzemkę…

    age.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 21 października 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie mam tego monitora.
    Z tym karmieniem to jest chyba takie myślenie pokoleniowe, w weekend na imieniny teściowej przyjechały 2 ciocie które juz maja wnuki i nawet prawnuki i obydwie byly w wielkim szoku ze nie karmie mm tylko jeszcze swoje daje 😅
    Margaretka ale zazdroszczę tych wczasów! W przyszłym roku musimy sie wybrac z małym do moich ukochanych Włoch, nie odpuszczę.
    Ja wlasnie sie wybieram do fizjo urogin w koncu. Jestem ciekawa co mi powie.
    Moj syn z okazji kolejnego tygodnia zycia zrobil mi niespodziankę i zaczal obracać sie na brzuch 🥹 juz 2 razy dzisiaj tak zrobił, zapatrzył sie za karta kontrastowa i nagle siup na brzuch. Jestem w szoku bo do tej pory na boki kręcił sie owszem ale dalej nie wykazywał ani troche chęci. Widocznie pezyszla dzis na niego kolej 😁 mega sie ucieszyłam i wzruszyłam, moje "męczenie go" jak to uważają niektórzy domownicy przynosi piękne efekty.

    Katikat lubi tę wiadomość

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 21 października 2025, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też bez monitora, trochę brakuje mi tego Owleta, bo teraz przy infekcji nie da rady jej zbadać saturacji, bo palec za mały na pulsometr, a w przychodniach nie maja innego sprzętu.

    Ta infekcja mnie wykończy, niech już to się skończy, właśnie czekam na USG płuc. Wczoraj robiliśmy CRP, wyszło ok.

    age.png

    age.png
‹‹ 2306 2307 2308 2309 2310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ