X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie raczej te modlitwy wspierają, pasek jest tylko przypomnieniem o nich :) 20 sierpnia też będą się za nas modlić u tych Sióstr :)

    Beti82, Nikodemka, Nona lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja uciekam na kilka dni. Mam dziś podły nastrój😪😪 najchętniej zaszyłabym się w łóżku i nie wychodziła. Ale niestety mam też córeczkę którą muszę się zająć.. Nie chcę Wam śmecić bo macie tak dobre humory.. Powodzenia na wizytach i miłego dnia Wam życzę.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko takie przeczucia się czasem sprawdzają :) Ja w każdej z 3 ciąż czułam, że się udało :)

    Mnie chyba będzie rozkładać przeziębienie. Od rana nie wstałam z łóżka, wypiłam tylko kawę i zjadłam śniadanie. A tak to pod kołdrą siedzę. Niedługo muszę się zbierać bo na 13 mam położną, ale później znowu wracam do wyrka. Gardło boli, katar. Spałam całą noc jak zabita pod kołdrą i przy zamkniętym oknie. Chyba mnie wczoraj zawiało ;/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Dziewczyny ja uciekam na kilka dni. Mam dziś podły nastrój😪😪 najchętniej zaszyłabym się w łóżku i nie wychodziła. Ale niestety mam też córeczkę którą muszę się zająć.. Nie chcę Wam śmecić bo macie tak dobre humory.. Powodzenia na wizytach i miłego dnia Wam życzę.
    Szczęściara, smęć nam, nie znikaj 😘

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Dziewczyny ja uciekam na kilka dni. Mam dziś podły nastrój😪😪 najchętniej zaszyłabym się w łóżku i nie wychodziła. Ale niestety mam też córeczkę którą muszę się zająć.. Nie chcę Wam śmecić bo macie tak dobre humory.. Powodzenia na wizytach i miłego dnia Wam życzę.
    Szczęściaro nie znikaj! Możesz smęcić i się wygadać. O co chodzi z tą wizytą, że dzisiaj nie mogłaś pójść?

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro, dawaj nam tu te smety! Po to tez jestesmy, zaraz je rozwiejemy.
    Jejku, ale Wam zazdroszcze, ze mozecie sobie bezkarnie polezec w lozku w taka pogode jak dzis... Ja sie zmuszam do siedzenia przy komputerze, głowa mi leci.

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko samych cudowności i dwóch grubych krech na kolejnym teście 😘!

    Jejku wiem, że im lepiej z mamą (przynajmniej wylizane są do czysta 😂), ale jak słyszę to jęczenie i miauczenie za płotem to mi serducho pęka. No i kotki (to homo niewiadomo to też kotka była 😅) takie fajne ogarnięte, jedna wczoraj ze szklanki mi mleko sama piła jak obok rodzeństwo karmiłam (😯), druga cały czas do moich nóg się tuliła i po nich lizała! A niby w necie pisza, że taki odruch koło 4 tygodnia 😦!
    Ale nic, obiecałam dzieciakom, że będziemy w rękawiczkach do nich raz za czas zaglądać i może za jakiś czas któregoś by odrobaczyc, zaszczepic i spróbować przyzwyczaic do nas...? 😏
    Bo Abra na nie wogólę nie reagowała, na dorosłe się rzuca i chce rozszarpać, a jak maluchy płakały to ta razem z nimi z kojca wyła 😂

    Ja czekam w kolejce, ciekawe jak bobo 😀

    Słoneczko123, Wik89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez tą pomyłkę w pościeli nic nie mam poprane! Kupione miesiąc temu, czeka na pranie, suszenie i prasowanie... I o ile miesiąc temu miałam siły i chęci to teraz nie wiem kiedy dam radę 😅

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popłakałam sobie troszkę i jest mi już lepiej. Najgorsze to jest to że mój mąż nawet nie wie że te badanie jest jedno z najważniejszych. Nie wiem że coś mnie stresuje. Nawet mu nie mówię że coś mnie martwi że mam jakieś obawy.. Nie wiem dlaczego ale wolę to trzymać w sobie. Nie chcę mu dokładać bo wiem że w pracy ma dużo stresów to jeszcze ja bym mu suszyła nad głową.. 😕😕 Te se pogadałem troszkę.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:16

    Szczęściara, tęczova, Nona lubią tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po pierwszym treningu, umeczylam się jak świnia ale polecam na początek. Co drugi dzień będę go robić!
    https://youtu.be/Y0jxdiGJ2JI
    Moja fizjoterapeutka mi kazała na te ciągniecie brzucha :)

    sunshine03, Wik89, przedszkolanka:), Arashe lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro, trzeba było iść na wizytę, nawet z córką. Posiedziałaby obok i nic by się nie stało. A że mąż nie poszedł... mój też ze mną nie chodził na wszystkie wizyty, jedynie jakieś wybrane. Z prenatalnych to tylko na echo ze mną był.
    Tym bardziej, że u ciebie to pierwsze prenatalne które trzeba do pewnego etapu zrobić. Nie masz możliwość iśc dzisiaj jednak?

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki moje kochane czy ja Wam pisałam że jesteście CUDOWNE?? to Wam teraz napiszę. Nie spotkałam tak CUDOWNYCH osób jak Wy.. Dziękuję Wam.. Łzy mi po policzkach płyną ze wzruszenia😘😘

    madziorek86, Nona lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ej, Szczesciaro! Spojrz na swoj nick i glowa do gory :*

    tęczova, madziorek86, Szczęściara lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex nie mam możliwości iść na wizytę bo bym musiała iść rano zarejestrować się a potem dopiero na wizytę i wątpię w to żeby moje dziecię usiedzialo w miejscu.. Miałam mieć wizytę 11.07 ale jak już Wam wcześniej pisałam to byłoby za późno na prenetalne i oddałam wizytę koleżance. Tym samym zostałam bez wizyty bo byłam pewna że mój mąż ogarnie wolne i pójdę jutro.. Niech coś kombinuje teraz.. Może uda się pójść w poniedziałek ale to pod wielkim znakiem zapytania..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro zadzwoń tam i dopytaj. Muszą ci zrobić prenatalne do pewnego czasu (chyba 13t6d?), więc muszą ci wyznaczyć termin. Córkę podrzuć może komuś na chwilę? Albo zrób mężowi awanturę. To ważne badanie, jeśli przekroczysz czas to pomiary mogą być nieadekwatne. Więc nic nie duś w sobie tylko jasno powiedz mężowi że to bardzo ważne badanie i ma coś ogarnąć.

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara na tak ważne badanie to poszłabym nawet i bez męża jakby akurat nie mógł! Nie uzależniaj swojego spokoju od niego. Ty i maluszek jesteście teraz najważniejsi! Mąż się nie postarał to jego strata. Będzie masa innych usg na ktore wybierzecie się wspólnie 😊

    Szczęściara, przedszkolanka:), blair. lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex 13+6 będzie we wtorek ma czas na mobilizacje jak nic w tym kierunku nie zrobi to mu taką awanturę zrobię że z podziwu nie wyjdzie. Już nie musi ze mną iść wystarczy że z małą zostanie i auto naprawi bo automatem nie będę jeździć.. Resztę ogarnę sobie sama. Trochę mnie wkurza że lekkomyslnie do tego podchodzi jeszcze powie mi że mam się nie denerwować bo w ciąży jestem. Dobrze że mi przypomina o tym bo bym nie wiedziała. Najgorsze u niego jest to że za dużo obiecuje a potem i tak nic z tego nie wychodzi.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sam nie będzie mógł się małą zająć to niech ci ogarnie opiekę dla niej. Niech się zaangazuje. Nie ma co żebyś ty się denerwowała przez to. Trzeba coś zrobić, musi się zorganizować. Tyle w temacie ;)
    Mój nie raz nie mógł się zwolnić z pracy ale kombinował. Jednego dnia dłużej został żeby drugiego wyjść szybciej albo coś. Chyba że Rano była wizyta albo coś to zwyczajnie mu odpuszczałam. Ale tak ważne badanie macie więc twój musi się jakoś zorganizować

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro, musi sie jakos udac z ta wizyta, mam nadzieje, ze maz Cie skutecznie wesprze jak mu powiedzialas ze to jest wazne badanie w tym konkretnym momencie ciazy!

    A propos lipcowych, mój mąż też z lipca :D teczova a Ty z pazdziernika? No to mamy taki sam uklad chyba ;)

    tęczova, Szczęściara lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
‹‹ 1056 1057 1058 1059 1060 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ