X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki, podobno brak objawów to dobry objaw :) mnie obudziły mdłości ale raczej po aperolu 😂
    Słoneczko, wszystkiego co najpiękniejsze na świecie 😘🥳🥳🥳

    Lami, Słoneczko123, fiorella82, Nona, Wik89, blair. lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) jak coś to ja czytam tylko nic mądrego nie mam do powiedzenia wiec się nie udzielam 😁

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko niechcący polubiłam. Trzymam mocno kciuki za koleżankę, oby to tylko chwilowy gorszy czas. I trzymam też za Twoją wizytę!

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Przedszko ja miałam krwiaka w 6 tc. Tylko był pod maluszkiem i nie odklejał kosmówki. Jak duży ten krwiak? Mój miał 17x2mm, po tyg miał 8x1mm a po kolejnym tyg nie było po nim śladu. Zalecenia to dupek 2x1 dziennie, przy plamienich 3x1. I duuuużo leżenia. 2 tyg siedziałam w domu i nie za wiele robiłam ale krwiak szybko się wchłonął 😊
    Napisała mi tylko,że w 9mm i jest nad maluchem. Bierze od poczatku dupka 3x1. Dzisiaj ze mną wizytuje więc coś wiecej moze się dowie.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko wszystkiego najlepszego!!!!😍😚😚😚😚😚

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezdszko powodzenia na wizycie :) powodzenia też dla koleżanki, mam nadzieje, że obydwie usłyszycie dziś same dobre informacje.

    Słoneczko ma dziś urodziny! Kochana wszystkiego najsłoneczniejszego 🌞💛🌻!!! Spełnienia najskrytszych marzeń :*

    Jestem na bieżąco, czytam, podziwiam wózki, brzuszki (Domi sztos!), Beti twoją córkę haha :) tylko jakoś testów pozytywnych brakuje... ej ja też mam w lipcu urodziny, jeśli mogę tak samolubnie coś od forum chcieć, to chcę bukiet z pozytywnych testów :D plis!

    Też odpalam zaraz żelazko (Lami przybijam piątkę 🖐:)) pralka miała okazję się po raz pierwszy wykazać na programie "ubranka niemowlęce", serio mam taki :P Ostatnio ponarzekałam tutaj, że miałam obiecane ciuszki od koleżanek, a temat się coś rozmył, ale odszczekuję, zostałam wręcz zasypana masą małych szmatek. Zrobiłam mega selekcję, bo to ocierało się o chorobową jednostkę zwaną zbieractwem. Zostawiałam z 1/5 rzeczy a i tak mi się wydaje, że jest tego dużo. Także piorę, prasuję, ogarniam :)

    I czy już mogę się witać w 3 trymestrze?? 28 tydz to chyba już! :D

    przedszkolanka:), Dośka, Wik89, sunshine03, Cytrynowy sok, blair. lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestko ostatnia prosta🤗😍
    Prasujesz juz? Kurcze,jak moje łożysko dzisiaj bedzie dalej zle to i ja sie chyba dolączę..chyba że są chętne,bo nie cierpie prasowac😂😂
    I dziekuje !

    Pestkaa, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo 😘

    Odezwę się wieczorem ☺

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja w ciąży z Basią miałam 2 krwiaki w 9tc koło malucha 30x10 i 10x10 mm, z daleka od kosmówki. Plamiłam, dupek i leżenie i po 5tyg nie było śladu.
    W tej ciąży krwiak w 12tc 100x25mm w kosmówce, fragment odkleił, krwotoki i zagrożenie poronieniem, dupek, nospa, magnez, prawie 2msce leżenia i zagojony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koty miauczą, byłam przed labo sprawdzc. Matki u nich nie było, bo są całe z kupska, a matka by je pewnie wylizała 😕
    Kupiłam bebilon 1 w rossmanie, pod gince podskocze do weta, jak jest coś w ich wieku na odrobaczanie (2-2.5tyg zakładam) to chyba zostana, jak nic to po powrocie do domu dzwonimy do schroniska najblizszego.

    Ja dziś wizytuje, ale tyle rzeczy ostatnio, że nawet tych emocji nie czuje.

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat Słoneczko :***
    Wik - widze, ze mamy dokladnie tak samo. Wczoraj mialam zjazd, a dzis postukalam sie w glowe, wzielam w garsc i jest lepiej. Moj nastroj jest chyba zalezny od pogody. Zazdroszcze Ci, ze u Ciebie juz 8dpo, lada moment wszystko bedzie jasne :) A brak objawow, to dobry objaw! U mnie za jakies 4 dni wszystko bedzie jasne. Jak sie zaczna plamienia, bol cyckow i placz, to nie bede sobie robic nadziei.

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark samych dobrych wieści na wizycie! :)

    Słoneczko wszystkiego najlepszego! Spełnienia największego marzenia, samych radości, zdrówka i wiele uśmiechu 😘🥳

    Dzisiaj pierwszy raz od dawien dawna założyłam długie leginsy i rękaw!

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko Ty też już na ostatniej prostej :D szok, tak ten czas leci...

    Tak, uprasuję, poukładam i gotowe będzie czekać w plastikowym jyskowym pudełku póki co. Na komodę musimy poczekać, bo będzie zrobiona na zamówienie, bo w sypialni jest walka o centymetry... Też nie cierpię prasować!😖 w ogóle mam beznadziejne żelazko, notabene prezent od teściowej :P odkąd nie muszą się prasować do pracy, to trochę miałam psychiczny luz od tego badziewia, ale właśnie pomyślałam, że chcę nowe, porządne na urodziny 😊

    Lami lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj znam te walki o kaźdy centymetr,dobrze że można na wymiary coś zamówić.
    A co do żelazka to samo chciałam napisać ,że mam beznadziejne ale przemilczałam 😂😂

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za tyle miłych komentarzy 🥰

    Słoneczko! Spełnienia wszystkich marzeń ❤️

    Ja też dzisiaj idę do gina, pierwszy raz będę miała robione ktg. Ciekawa jestem czy ustąpienie wszystkich bóli, dolegliwości i ciążowych bolączek to jakiś znak czy po prostu fart głupiego 😁

    Wik89, przedszkolanka:), Pestkaa, Słoneczko123, Dośka, Arashe, Lami lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.
    Mała beti 😂😂 cudowna.
    Domi zdjęcia piękne.
    Słoneczko Wszystkiego Najspanialszego. Spełnienia marzeń😘😘
    Ja miałam jutro wizytować i du.pa😭😭 mąż nie załatwił wolnego i nie da rady. Jestem na niego zła😡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 09:37

    Beti82, Słoneczko123 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies tez zelazka slabe ostatnimi czasy produkuja mam wrazenie :p dostalm rok temu zelazko w prezencie, dobra firma i parametry, a jednak mam wrazenie, ze slabo prasuje..
    Przedszko mam nadzieje, ze i Ty i kolezanka uslyszycie dobre wiesci na wizytach Waszych :)
    Dzieki Dziewczyny za pocieszenie i postawienie do pionu. Biore sie w grasc. Nikodemko u mnie dopiero 5-6 dpo..
    Maz odebral wyniki badan na ureaplasma i rozne wirusy, ktorych wczesniej przez pomylke nie zrobiono i wszystko prawidlowo. Za tydzien powtarza fsh i jakies inne hormony i za dwa tygodnie kontrola u androloga. Mamy nadzieje, ze bedzie jakas poprawa :)

    Sloneczko wszystkiego najszczesliwszego z okazji urodzin!😘

    Teczova ja po aperolku nie mam mdlosci wiec wiesz... ;)

    przedszkolanka:), Pestkaa, Słoneczko123, Dośka, blair., Arashe lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark Domi powodzenia na wizytach 😍

    Szczesciaro chodzi o to ze chcialas isc z mezem czy zaby maz zostal z corka? Moze uda sie jeszcze cos wykombinowac...

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, matka się znalazła! Lecę do nich z tym Bebikiem, a one czyste i posikane 😦 Czyli musiała być, wylizać i nakarmić.
    M szczęśliwy, że po problemie, a mi się serduszko kraje, mam nagle taką pustkę w środku, bo już te słodziaki jak swoje traktowałam 😞 Teraz miauczą, bo je obudziłam i mam ochotę lecieć, nakarmić i wyczyścić, ale M mnie pilnuje i zabrania tam już łazić. Wiem, że tak jest lepiej, ale tak mi ciężko 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do nienawidzących prasować :D
    Myślałam, że ja się wcześnie wezmę za pranie i prasowanie (planuję zacząć w połowie lipca), ale okazuje się, że Pestka mnie wyprzedziła :D

    Co zrobić taki charakter, lubię mieć wszystko poukładane i zorganizowane wcześniej 😂

    Lami lubi tę wiadomość

‹‹ 1054 1055 1056 1057 1058 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ