Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ja ostatnio 2x5kg. Były soki, dżemy, na świeżo, chłodniki, do mnożenia, ciasto i babeczki. Resztę pierdzielę, niech szpaki zjedzą 😅

    A też zawsze euthyrox po albo opuszczałam jeden dzień, bo teoretycznie po glukozie nie jesteś na czczo 😏

    Dośka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Kark, dziwne, że na Twoją insulinę nikt uwagi nie zwrócił, dr W, fakt, że to gin-endo, rzucił okiem i od razu się złapał za głowę, że mój poprzedni to olał.
    Tęczowa dlatego cieszę się, że jestem na tym forum i dowiaduję się co chwile czegoś nowego, bez was np w życiu nie zrobiłabym krzywej insulinowej!

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:43

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę. Przed badaniem tej krzywej wziąć normalnie na czczo Letrox? Przy ryzyku bełta? ;)
    Nie bierz.On Ci moze tez zmienic wynik cukru.Ja biore euthyrox w nocy wiec niestety z tym mam lipe i pomiar poranny po euthyroxie

    Dośka lubi tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:43

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark zakamuflowany na maksa wrote:
    Alex ja ostatnio 2x5kg. Były soki, dżemy, na świeżo, chłodniki, do mnożenia, ciasto i babeczki. Resztę pierdzielę, niech szpaki zjedzą 😅

    A też zawsze euthyrox po albo opuszczałam jeden dzień, bo teoretycznie po glukozie nie jesteś na czczo 😏
    U nas właśnie w weekend wielkie zbieranie było, mama porobiła w domu kompoty a ja sobie wiadro wzięłam i stwierdziłam że te dżemy ogarnę. Ostatnio truskawkowe robiłam też. I kurde szkoda tych wiśni dla szlaków takie dobre, ale pewnie za 2 tygodnie jak pojedziemy do rodziców to już nic nie zostanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 13:40

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zostałam pierwszy raz sama z Jurkiem na cały dzień, bo tak to zawsze ktoś przychodził :D Na razie całkiem spoko, o 9 byłam po śniadaniu, właśnie wróciłam z Jurkiem i psem z godzinnego spaceru, także daje radę #brawoja :P

    W środę mamy konsultację u neurologa na nfz, bo byliśmy już prywatnie i ona zaleciła usg przezciemieniowe i chcę je zrobić na nfz więc konieczna kolejna wizyta.

    Zapisałam go już na rehabilitacje, w ciągu 30 dni ma ktoś do nas zadzwonić i będziemy zaczynać. (Rzepakowe <3)

    23.07 mamy usg bioderek, a 25.07 szczepienia. Mamy refundowaną 5w1 przez te jego problemy ze ssaniem. Położna zaleciła nam rozdzielenie więc podamy jeszcze rotawirusy, a resztę rozdzielamy.

    Mały fajnie przybiera mimo problemów, waży już 4280 :) i coraz częściej zjada 120ml butli krócej niż w godzinę, co jest dużym plusem szczególnie w nocy.

    Jeśli chodzi o ubranka to w 56 nie wszedł, mimo że mierzył 53cm także my od początku jesteśmy na rozmiarze 62 i tych kupiłam najwięcej. Miałam 3 pajace na 56 i niestety oddałam nóweczki koleżance :P Także jeśli nie dostajecie a kupujecie, to kupujcie większe :P

    A no i prawdą jest, że bodziaków i pieluch tetrowych nigdy dość. U mnie odkryciem jest też śliniak, niestety mam na razie jednego, a przydaje się mega przy ulewaniu.

    No i to na razie tyle, teraz zabieram się za posta w wordzie, żeby poodnosić się do Waszych postów więc staytuned! :D <3

    tęczova, alex0806, Beti82, Lami, Meggs, blair., Wik89, Domi_tur, nick nieaktualny, Dośka, Rodzynka, madziorek86, przedszkolanka:), Pestkaa, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ale super informacje! Że Jerzyk tak ładnie rośnie, że z Ciebie taka dzielna i obrotna mama! Że mamy taką super obeznaną i pomocną wroclawiankę u boku (rzepakowepole! 😊)
    Świetnie, że idzie wszystko tak płynnie 😊 A jak Twój brzuch i blizna?

    Magda - mbc, Nikodemka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super sobie radzicie! 😊

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova i tak jesteś moim czarnym koniem na ten miesiąc, ja czuję że lipiec jest Twój i jak nie test teraz to iui będzie petardą mojego ulubionego miesiąca ❤️❤️❤️

    Wik89, Magda - mbc, tęczova, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super, że wszystko masz takie ogarnięte! :)

    Meggs ja też mam dzisiaj niemoc i senność. Załatwiłam jedną sprawę na mieście, zakupy i padam. Miałam robić obiad , ale poszłam zjeść w takiej stołówce koło domu, nie chciało mi się nic robić 🙈 najgorzej, bo jeszcze muszę sprzątnąć mieszkanie dzisiaj, bo wpadają znajomi, a miał to w zeszłym tygodniu zrobić mój mąż i oczywiście prawie nic nie zrobił 🙄

    Magda - mbc, Meggs lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Magda, ale super informacje! Że Jerzyk tak ładnie rośnie, że z Ciebie taka dzielna i obrotna mama! Że mamy taką super obeznaną i pomocną wroclawiankę u boku (rzepakowepole! 😊)
    Świetnie, że idzie wszystko tak płynnie 😊 A jak Twój brzuch i blizna?

    Żołądek już ok, za to blizna zaczęła dawać w kość, a ze wzgl. na żołądek boję się wziąć przeciwbólowych, haha także kółko się zamknęło. 5.08 mam wizytę u fizjo, czekam jak na zbawienie!

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to teraz kolejny długi post:

    Słoneczko, mam nadzieję, że będą dwie na teście!! Trzymam kciuki ogromnie.

    Pestka, Biegająca, odnośnie bolącego krocza - a może konsultacja z uroginekologicznym fizjoterapeutą, byłyście na jakimś spotkaniu? Gorąco zachęcam!

    Ja też płaciłam za betę 40zł, nie chcę myśleć nawet ile tych bet poszło… nie powiem gdzie, bo brzydko :P

    Alex, jeszcze co do twardnień brzucha, jak się położysz i przechodzi, to to jest bardzo dobrze. Odpoczywaj więcej po prostu. Wiadomo, mała coraz większa i uciska.

    Jeśli chodzi o rzeczy wyprawkowe, to ja korzystam z przewijaka, rzadko przewijamyi ubieramy się na łóżku. Nie mam natomiast fotela do karmienia i jak wstaje na karmienie to idę na kanapę do salonu. Ale myślę, o jakimś niewielkim fotelu. Jurek nie ma swojego pokoju, jest u nas w sypialni więc fotel musiałby być nieduży, ale wiem, że w ikei są takie małe zgrbane. Zobaczymy. Na razie zamówiłam sobie poduszkę na rękę do karmienia. Bo rogal przy butli się nie sprawdza u nas.

    Łóżeczko mam z allegro 120x60 (proste, białe, szczebelki dookoła) z szufladą na prowadnicach i robi się z niego tapczanik i ma zabezpieczenie żeby dziecko nie wypadło z tapczanika.

    Lami <3 ja też mam system składania ubranek. Kupiłam w ikei te „pudełeczka” do szuflad i poskładałam tak, że moja mama się załamała i powiedziała, że ona jak będzie prasowała, to na bank tak nie złoży i że mnie chyba pogięło :D

    Kark, kicia jest boska! A imię Kadabra przecudowne.

    Beti, specjalnie dla Ciebie będzie foto kącika Jerzyka :P, także nie cytujcie posta potem usunę fotkę.

    .

    Meggs, moja koleżanka na 4 piętro bez windy kupiła teraz Cybexa Baliosa M, była w takim dużym sklepie ‘u Kubusia’ i tam podobno mega duży wybór i bardzo dobre ceny. Pewnie w stolicy też gdzieś jest.

    Jeśli chodzi cukry i metforminę, to ja mam na chacie glucophage, jakby ktoś chciał (Lami?) to zapraszam, mam chyba 500 i 850. Jeszcze luteina mi została.

    Tęczova mooooc kciuków, nie wiem czy mam jeszcze moc wiruskową, ale może Jurek ma, to od niego @#$%^&*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 19:51

    Wik89, tęczova, Meggs, nick nieaktualny, Beti82, blair., madziorek86, Biegającą-mama, Arashe, Pestkaa lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoras miala biopsje tarczycy a jesli tak, ile dni czekalyscie na wynik? Musze zrobic to badanie (niestety, na usg w zeszlym miesiacu okazalo sie, ze powiekszyl mi sie guzek, mam go od paru lat na lewym placie :/ ) i miec wyniki na kolejna wizyte u gina, musze to rozplanować czasowo

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lipca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super że wszystko ogarniasz :) z dnia na dzień będzie coraz łatwiej :)
    Ja już odpoczywam tyle ile mogę, później gorzej się rozruszać :) Wizyta dopiero za 1,5 tygodnia, ale chyba powiem ginowi że teraz chcę częściej przychodzić to będę spokojniejsza z tymi twardnieniami i w ogóle.
    Co do fotela i karmienia w salonie to u nas nie przejdzie :) Bo w salonie obecnie śpimy a sypialnia zmieniła się w pokój Laury :) i tam fotel jest konieczny, bo nie ma na czym siedzieć. W salonie wersalka i pufy tylko.
    Ja już dzisiaj porobiłam co miałam porobić, to teraz siadam do odświeżania wyników :D Ciekawi mnie jak tam sytuacja z żelazem itd. Przed 16 jadę na szkołę rodzenia, ale tak mi się nie chce... najchętniej poszłabym się zdrzemnąć :) No ale dzisiaj są zapisy to muszę iść.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:56

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super Jerzykowy kącik, u nas pewnie byłoby podobnie, bo w nadprogramowym pokoju mieszka firma i łatwiej będzie małą kluseczkę wprowadzić do sypialni niż firmę wyprowadzić z pokoju dziecięcego :) a co do wirusków, to z Jego wiruskami jestem juz chyba skazana na chłopczyka :) nikt nigdy nie przewidział mi dziewczynki, cały czas słyszę "pasujesz na mamę synków". 😘 buziaczek od cioci!

    Domi, Ty rodzisz ja zachodzę, taka była umowa! Celujcie z Szymkiem na 22-24 lipca to będzie płynna zamiana brzuszków ☺ ❤❤❤

    Magda - mbc, Wik89, blair., Pestkaa lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda i jeszcze raz dodam, jesteś mega super hiper dzielną Mamą!

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Magda i jeszcze raz dodam, jesteś mega super hiper dzielną Mamą!
    ❤️❤️❤️

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 8 lipca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj dzień, po raz pierwszy coś wygrałam <3 Na fejsie konkurs na Tup Tup :) Zestaw do wózka :) Mam tych kocyków od groma, ale wygrany to wiecie, satysfakcja jest :)

    Magda - mbc, Arashe, blair., przedszkolanka:), Pestkaa, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 1087 1088 1089 1090 1091 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ