Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, fajnie, że masz już dupka i dziekuję za odstąpienie 😊

    Blair, jutro zielone światło i do boju! Trzymam kciuki! 😘

    Alex, już wysyłam adres ☺

    Powiem Wam, że dołączam do dwóch Waszych wyzwań: 0,5 kg warzyw dziennie i dieta bez słodyczy 😁 To kto jeszcze podjął rękawice?

    Umówiłam się już do endo na wtorek po skierowanie na krzywe ☺
    A! I wróciłam od dziś do biegania, było super 😀

    Wik89, Arashe, Dośka, przedszkolanka:), nick nieaktualny, blair., nick nieaktualny, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze czekamy na wyniki hormonow meza, no nie ma kodu do wynikow online tylko musi odebrac 😂🙈
    Alex, kochana, wielkie dzieki za propozycje, kurcze no zagapilam sie zupelnie! Dzis mi sie przypomnialo, ze proponowalas mi jakos czas temu lamette... a niestety jesli mam zaczac pojutrze rano to raczej przesylka nie dojdzie do tego czasu, musze jutro wykupic recepte :/ i tez mam to ogromne opakowanie 25szt wypisane :/
    Aha wlasnie spojrzalam , ze mam na recepcie Aromek a nie Lametta, chyba ten sam sklad. No ale kupie juz Aromka w takim razie.
    Moze innej staraczce sie Lametta przyda ;)
    Gin odpisal zeby brać od 5 do 9 dc czyli tak jak Clo no i 11 dc mam monit.
    Tak szczerze Wam powiem, ze już wezme tego aromka w tym cyklu skoro gin tak mi zaproponowal, bo juz chce sie trzymac koncepcji jednego lekarza, ale na monicie za tydzien zapytam co dalej i jesli w tym cyklu nam nie wyjdzie to mysle ze albo podchodzimy do iui albo, jesli lekarz meza zdecyduje, ze to jeszcze nie ten moment, chcę przerwe od stymulacji w oczekiwaniu na poprawe wynikow meza i iui. Bo jednak nie jestem przekonana co do brania przeze mnie tych lekow w naszej sytuacji. No ale ten cykl jeszcze idziemy na calosc :D moze bedzie TEN strzal :D

    nick nieaktualny, blair., Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, nie mogę dodać Cię do przyjaciółek i tym samym wysłać wiadomosci..

    alex0806 lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dosyć drogie tabletki, ta lametta, a sprzedają tylko całe duże paki właśnie. Bo CLO było po 10, a tu 30. Aromek to chyba to samo ;) jakby któraś potrzebowAła lamettę to się odzywać ;) bo mi się na drugie chyba nie przyda tak szybko ;) data do 2021 chyba
    Słoneczko czekam na info :)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko123 wrote:
    Alex, nie mogę dodać Cię do przyjaciółek i tym samym wysłać wiadomosci..
    Słoneczko ja ci wysłałam zaproszenie, musisz akceptować;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko jakby Ci się dupek kończył to ja rozpoczęłam poszukiwania, miałam gdzieś napoczęty blister jakby co :)

    Słoneczko123 lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, zaakceptowałam i wysłałam Ci wiadomość 😊

    Domi, będę miała na uwadze ☺

    alex0806 lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko ale bym pobiegała!! jestem totalny obżarty kapeć aktualnie :P cały dzień na nogach to nawet mi się już ćwiczyć nie chce..
    Niestety poległam w słodyczach- dzisiaj kostka nussbaiser .. a warzywa staram się,mam min.w trzech głównych posiłkach :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, pobiegasz po porodzie jak dojdziesz do siebie, a teraz odpoczywaj 😊 Ja dzisiaj jakiś swój rekord pobiłam, a wróciłam po długiej przerwie i zasiedziana haha
    Mnie strasznie ciągnie do słodkiego.. Ale nie daję się pokusie 😁

    Beti82, blair., przedszkolanka:), Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:12

    blair., Słoneczko123, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 11:33

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy juz nie uwierze w spadajaca „na okres” temperature! U mnie spadla na ciążę :)
    No i tak, jak myslalam. Wynikow nie ma. Rano bede tam dzwonic. Test na mutacje zamowiony. W koncu!

    Cytrynowy sok lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blair jak spada to trzeba ją podnieść 😜

    blair. lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:04

    Nikodemka, blair., Domi_tur, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziorek - jak zobaczd wynik bety, to ustawie suwaczek, co mi tam :)
    Domi - ale nam dostarczysz emocji! Lada moment ❤️

    madziorek86, blair. lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:12

    nick nieaktualny, Wik89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cień jak miesiac temu u Nikodemko, więc się nie nakręcam, ale na betę skocze po pracy.
    a0259a1deec4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 05:24

    Słoneczko123, Pestkaa, Dośka, alex0806, Ani0nka, nick nieaktualny, Anhydra, Biegającą-mama, Beti82, tęczova, madziorek86, OlivkowaMama, Lami, Szczęściara, Niezapominajka2, blair., Kasztanek, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 16 lipca 2019, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorelko, kciuki za betę w takim razie 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella ulala :) zaciskam kciuki!

‹‹ 1179 1180 1181 1182 1183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ