Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi - jesli cos sie dzieje, to trzymamy kciuki i czekamy na Szymcia 😍

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadaaaam! Domi ma nadal Szymka w brzuchu😂 nie czuję się dziś najlepiej i tak wpadłam tylko sprawdzić czy Fiorella jakiś test wrzuciła 🙈

    Po wczorajszym wkurwie tak mnie wszystko boli, że ledwo chodzę :/ a muszę iść po mleko, wypić porządną kawę i zastanowić się gdzie zakopuje się ciała głupich mężów 🤔🙄 jakieś pomysły?

    Cytrynowy sok, nick nieaktualny, Meggs, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Tadaaaam! Domi ma nadal Szymka w brzuchu😂 nie czuję się dziś najlepiej i tak wpadłam tylko sprawdzić czy Fiorella jakiś test wrzuciła 🙈

    Po wczorajszym wkurwie tak mnie wszystko boli, że ledwo chodzę :/ a muszę iść po mleko, wypić porządną kawę i zastanowić się gdzie zakopuje się ciała głupich mężów 🤔🙄 jakieś pomysły?
    O matko Domi, aż tak? :D Co ten twój "głupi" mąż zrobił?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie poczytałam o tych wielopieluchach, bo przez moment pomyślałam, że może to jednak ekologiczne wyjście, ale jak zgłębiłam temat to mówiąc szczerze to nie zdecydowałabym się też choćby nie wiem co :D

    o ile na codzień ktoś tak żyje na wielopieluchach to ok jestem w stanie zrozumieć, ale już na wakacjach to nie rozumiem, czemu ktoś sobie robi tyle roboty, pierze itd.
    To dopiero muszą być "gówniane" wakacje :D

    Lami lubi tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buahaha, Domi, a ja tu już odliczam, że skoro Ty rozpakowana, to jestem trzecia w kolejce 😀

    Juz pewnie wrócił po nocce, to przypadkiem z tego Twojego roztrzesienia wczorajszym dniem może ci jakiś garnek upaść, albo z 10.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzialam,że Domi to specjalnie robi!😀
    Alex kciuki za wizyte 😉
    O własnie i znowu mnie natchnęlas na kolejne uszytki 🤗😍 jesteś moją ciążową inspiracja!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wiedzialam,że Domi to specjalnie robi!😀
    Alex kciuki za wizyte 😉
    O własnie i znowu mnie natchnęlas na kolejne uszytki 🤗😍 jesteś moją ciążową inspiracja!
    Cieszę się :D Ja dopiero siadam do maszyny bo od rana było ciężko, ale zaraz wstawię fotę :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0ba690c8f0c8.jpg

    A więc taka sobie mata ;) trochę krzywo ale kij z tym, ważne że wygodna ;)

    nick nieaktualny, Wik89, Niezapominajka2, Szczęściara, Magda - mbc, Dośka, Pestkaa, Nikodemka, tęczova, Lami, Cytrynowy sok, Arashe lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Cieszę się :D Ja dopiero siadam do maszyny bo od rana było ciężko, ale zaraz wstawię fotę :)
    Ja wieczorem dopiero będe wycinac bo właśnie na torbe mi poprzychodzilo. Się okaże jak moj mozg pracuje logicznie w ciąży😂

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi buaha też czasami mojego chciałam zabić ale pomyślałam że nie pójdę siedzieć 😂😂
    Co do pieluch jestem za wygodna żeby bawić się w pranie'zasranców' na coś ktoś wymyślił te jednorazowe🙈🙈
    Alex dziecko nie bedzie patrzeć czy jest proste czy krzywe.. Ważne że mama to zrobiła😁😁

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko paczuszka poleciała oczywiście wymiziana i zawirusowana ☺️☺️

    Wik89, Słoneczko123 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    0ba690c8f0c8.jpg

    A więc taka sobie mata ;) trochę krzywo ale kij z tym, ważne że wygodna ;)
    Super! Pomyslowo;) i to na piance robilas?

    alex0806 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis na targu z mezem bo na wczasy nie ma ciuchów a w pon wyjazd. Czulam sie ok. Nagle po wszystkim mnie brzuch rozbolal.. Cały dol i bardziej po prawej stronie nisko z boku. Mega sie wystraszylam. Portem troche ulzylo, w dommu po nospie przeszlo calkiem. Teraz odpoczywam ( i juz mnie nosi..) a popludniu obiecalam corce wypad do cyrku po raz pierwszy wiec mam nadzieje ze mi przeszlo..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś wie ile trzeba odczekać po CC z jazdą na rowerze? Strasznie mnie ciągnie do tego a druga sprawa, że do sklepu dość daleko, a na rowerku bym sobie szybciej ogarnęła.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Tadaaaam! Domi ma nadal Szymka w brzuchu😂 nie czuję się dziś najlepiej i tak wpadłam tylko sprawdzić czy Fiorella jakiś test wrzuciła 🙈

    Po wczorajszym wkurwie tak mnie wszystko boli, że ledwo chodzę :/ a muszę iść po mleko, wypić porządną kawę i zastanowić się gdzie zakopuje się ciała głupich mężów 🤔🙄 jakieś pomysły?

    ale nas przytrzymałaś w napięciu :P

    a co do ziemi, kark ma hektary!! kark pomożesz ciężarnej, prawie rodzącej koleżance??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Czy któraś wie ile trzeba odczekać po CC z jazdą na rowerze? Strasznie mnie ciągnie do tego a druga sprawa, że do sklepu dość daleko, a na rowerku bym sobie szybciej ogarnęła.
    Na pewno 6 tygodni, a prawda jest taka, że powinien Ci to ocenić fizjoterapeuta. Ja idę 5.08, do tego czasu nie robię nic.

    A dodatkowo, jeśli chcesz szybko zajść w kolejną ciążę, to moim zdaniem wizyta u uroginekologicznego fizjoterapeuty jest wskazana tym bardziej! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 13:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:14

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:15

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian ja poszłam biegać 7 miesięcy po cc, ledwo się dokulałam do domu bo tak mnie blizna rozbolała. Po miesiącu spróbowałam ponownie i już wtedy było ok.
    Tak jak pisze Magda, najlepiej aby ktoś to ocenił.

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
‹‹ 1203 1204 1205 1206 1207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ